Opinie o Groneko S.C. ZGK w Mikorzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Groneko S.C. ZGK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Groneko S.C. ZGK o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groneko S.C. ZGK w Mikorzyn

Drodzy komentujący. Ja pracuję w groneko już parę lat. Przez te jakieś 8 lat nigdy w życiu nie zdążyło się żeby wypłata była spóźniona. Zarobki myślę że adekwatne do wykonywanej pracy i odpowiedzialności z nią związanej. Jest dużo pracowników co pracują po 10 lat i więcej i jakoś nie narzekają. A ten przemiał co przychodzi myśląc że zarobią dobre pieniądze że można będzie coś posiedzieć i nawet wypić może wódkę to zaraz jest usuwany i to oni wypisują takie bzdury o tej firmie. A szefowie są zawsze do dogadania i rozumieją potrzeby nas pracowników. Idąc z prośbą o wolne czy wcześniejsze wyjście z pracy nigdy nie spotkałem się z niezrozumieniem. Firma się rozwija.. ku końcowi mają się bardzo duże obiekty w których znajdować będą się biura magazyny. Niezdecydowanym na prawdę polecam tę firmę i spróbujcie sami. Nie słuchacie bzdur byłych chwilowych pracowników. Zapewniam że nie podszywam się pod kadrę tym komentarzem. Jestem pracownikiem fizycznym.

@Gość

A skąd o tym w zasadzie wiesz? Opinia jest sprzed lat i tu wyżej zastanawiam się czy ktoś jej przypadkiem nie podważył, skoro jakaś pani się pytała o to jaka jest prawda? Ciekawe co zaszło w tym wątku. Czy na dzień dzisiejszy możliwe by podobne warunki w firmie panowały?

Łucja

Zaczęłam szukać pracy i trafiłam na Groneko. Dawno nikt nie pisał, jak się tam pracuje, a zależy mi na dobrej atmosferze i jasnej ścieżce kariery. Czy kierownictwo docenia swoich pracowników?

Łucja

Rozumiem, że masz raczej nieprzyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o firmę Groneko, no ale jednak przydałoby się nam nieco więcej szczegółów. Dlaczego nie polecasz nam pracy w tej firmie? Ma to może związek z zarobkami, czy z tym, jak traktuje się tam pracowników?

Izka

Z jakich przyczyn nie chcą normlanie płacić, jak to rozumieć? Za kółko na kat C i tak idziesz podpisując umowę o prace, tak? ze wszystkiego musisz zostać rozliczony? Jakie to zarobki teraz? 4 tysiące tak jak kiedyś pisano?

Czyli u was nie naliczają kosztów za spalanie albo zbyteczne życie auta z tego co piszesz? U mnie rożnie z tym bywało niestety dlatego zacząłem się rozglądać. Jakąś wzmiankę o benefitach w ofercie na C+E macie ale nie rozwinęli ich a chce sobie z moim zakładem porównać. Opiszesz je wprost?

Hej, jak często szukają kogoś na dział handlowy? Nie mogłam się dokopać do większej liczby ofert a jak widać był potrzebny specjalista ds. handlowych i obsługi klienta jakoś z miesiąc temu. mam doświadczenie i ciekawi mnie czego wymagają, bo niczego nie wpisali w opisie. Bez doświadczenia też biorą?

Bolek Nowy wpis

Zacznę od tego że pracowałem tam jakiś czas temu i Wszystkie negatywne opinie o tej firmie są jak najbardziej prawdziwe. Pępki świata czyli szefostwo nie szanuje pracowników, chamstwo wyzysk i bezczelność. Przy rozmowie złote góry a przy wypłacie płacz. Najlepiej żebyś za tą samą wypłatę robil wszystko od kierowcy po operatora i jeszcze będzie za mało. Kroją każdego na kasę od pracowników po klientów. Nic dziwnego że się tak dorobili jak prawie każdego skubneli po trochu. Ktoś pisał że są starzy pracownicy co robią po 10 lat i dłużej. Pracują tam ludzie którzy nie mają wyjścia bo muszą za coś żyć. Poza tym starych pracowników nie (usunięte przez administratora) oni kroją każdego młodego bo chcą sprawdzić na ile sobie mogą pozwolić. Śmieszne wewnętrzne przepisy byle komuś zabrać 100 zł z wypłaty za byle co. Maszyny i samochody rozwalone bo szkoda kasy na to żeby doprowadzić je do porządku, nie wiem gdzie one przechodzą przegląd. Jedyna pozytywna rzecz to ta że można się czegoś nauczyć na tych szrotach po to żeby iść sobie gdzie później do porządnej firmy. Nawet na ciuchach żałują bo kupują najtańsze byle było. Patrząc po ilości osób ile się tam przewinęło przez ostatnie lata można samemu wyciągnąć wnioski czy warto tam iść do pracy. Życzę szybkiego upadku. Nie takie bogole upadali.

ObsmarkanyKuba

Kierowca katC Szczerze firma (usunięte przez administratora) umowa najniższa krajowa, niby premia - zapomnieć można, niby za nadgodziny płacą - zbywanie pracownika ,(usunięte przez administratora)

@ObsmarkanyKuba

Wyjaśnij w pierwszej kolejności kwestie premii, bo mnie ciekawią. Czemu z góry o nich należy zapomnieć? Dodatkowo co z tymi nadgodzinami, jak często w praktyce mogą wychodzić i czy zawsze trzeba je wykonać?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Groneko S.C. ZGK na stanowisko Mechanik pojazdów samochodowych i maszyn budowlanych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Kierowca

Drogi Pracowniku, miło przeczytać Twoje wypociny i wylane słowa na temat tej Firmy, jednakże pracowałem tam zbyt długo aby uwierzyć w to co Ty piszesz. Szkoda tylko, że się nie podpisałeś może dostałbyś premie. Ja jako były pracownik nigdy nie zmienię zdania na temat tej Firmy. Proszę tylko aby kadra rządząca lub zarządzająca nie okłamywała tutaj na forum osób kandydujących. Trzeba pamiętać, że Firmę nie tworzą Szefowie czyli Panowie M i M G - którzy w tym przypadku nie potrafili rozmawiać ze swoimi ludźmi i nimi zarządzać a ludzie pracujący i Tworzący tą firmę. Nie mam zamiaru wylewać tutaj potoku negatywnych słów o tej firmie bo dla mnie jest to już przeszłość o której wole zapomnieć. Pracuję teraz w innej Firmie na innym stanowisku, gdzie za szefostwem i kadrą zarządzającą można dosłownie skoczyć w ogień. Na koniec informuję tylko zainteresowanych aby zastanowili się dwa razy zanim złożą do Groneko swoje podanie o pracę.

Aneta

to jaka jest prawda? ;>

Może jesteś jeden który chwali ale z tego co wiem to jest pijaństwo romanse w kontenerach z żonatymi i burdel na kółkach

@Gość

Opop

Mają nie aktualne ogłoszenia dla kierowcy C+E a właściwie celowo jesteś wprowadzany w błąd. Na spotkaniu oferuje tylko pracę dla kierowcy śmieciarki kat C bo już głupców nie może znalezc to kombinuje. Na śmieciarkę nikt nie chce chyba że by zarobił z 6 tys to tak a on daje 3500 zł. (usunięte przez administratora)

gorzyk

5 tys dla kierowcy netto ,a oni placa 3,500 i to pod stolem. Moze ktos z pracownikow nasle na nich Inspekcje pracy?

njkmnmm

firma dziad w nazwie a nie groneko. wlasciciel szuka idiotow,typowy dorobkiewicz.ludzie maja za takie smieszne pieniadze pracowac ty g......... normy paliwowe ? nie!!!!!!!!!!!! szukaj frajerow w swojej rodzinie albo dymaj sam !!!!!!!!!!!!!!! 4000 tys dla kierowcy to chyba jestes ........................... ! frajerska firma.

Wercia

To tu raczej auta pod dom nie weźmiesz skoro ktoś pisze o 400 plnach kosztów na dojazd? Nie było w planach organizowania jakiejś zwrotki czy coś? Ciekawią mnie te oferty na stronie, bo maja przy sobie kwietniowa datę, one w ogóle są aktualne? potrzebują teraz do siebie sortowaczek?

Jj

Dziad nad dziadami. 4000 netyo minus dojazd do tej dziury to 3600 zł na rękę dla kierowcy kat C. Bez wstydu wyzyskiwacz.(usunięte przez administratora)

W Groneko S.C. ZGK poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierowca c. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

kokos

auta stare popsute .szanujacy kierowca nie zatrudni sie tam.pozatym wyplaty dla kierowcy to 4 tys. dziadostwo prawdziwe.

@kokos

Przez moment zastanawiałam się czy wy tu piszecie o pracy na cały etat? jak to jest w końcu? I co z ADRami i HDSem? W opisie na stronie znalazły się one w mile widzianych, czy to zwiększy wspomniana stawkę? Cos jeszcze ma na nią wpływ?

magdaq

Tak praca jest na cały etat , ale do świadczenia niektóry usług dysponujemy HDS-em . jak również do niektórych transportów są wymagane ADER_Y dlatego w ogłoszeniu napisaliśmy -mile widziane-

@magdaq

Czyli w zasadzie to nie zmienia sytuacji kandydata? Mam na myśli sekcje „mile widziane”? co wiec jeszcze wpływa na ten cały wybór, na co warto zwrócić uwagę jako osoba kandydująca? Zastanawiam się tez nad zarobkami, jakich można się spodziewać od przyszłego roku?

ma=t

Na placu bloto po kolana.To nie robota dla kierowcy tylko smieciarzy.

jkjhj

Na kierowce C+E ledwo 3,5 tys / 4 tys jak dobrze pojdzie minus dojazd to sie nie oplaca... Ogloszenie wisi juz kilka lat i nie moga znalezc za taka pensje to niech szukaja w swojej rodzinie (usunięte przez administratora)

@jkjhj

Jak mogłoby to być możliwe, że kilka lat? to kto by w tym czasie jeździł, są jacyś zmiennicy? Poza tym czekaj parę lat temu te same kwoty były? A auta? Co jaki czas są zmieniane?

Edyta

No to jak pensja kierowcy się nie zgadza z tym, co w ogłoszeniu zakład podaje, to jak jest z zarobkiem sortowacza? Widziałam, że są i jakieś premie, kto je dostaje, za co i jakie pieniądze to są? Czy też w ogłoszeniu są premie, a w rzeczywistości nie ma?

Sylwia

Ta wypłatą 4500 do 6500, to dla startującego w firmie kierowcy prawdziwa jest? Czy na umowie próbnej na przykład niżej, a potem wzrośnie jak się sprawdzi? Jest w ogóle okres próbny?

magdaq01
@Sylwia

Jest podany przedział w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydat na kierowcę negocjuje stawke

@Sylwia

W życiu nie da się tam tyle zarobić wiem bo pracowałem i nawet 4500 nie dadzą na kierowcę nikomu a ten co daje takie pozytywne komentarze to na pewno szefostwo albo biuro ????jedz rano na firmę popytaj pracowników jaką mają opinie i ile zarabiają śmiech na sali

Brak podejścia dla pracownika traktują ludzi gorzej jak te (usunięte przez administratora) nie potrafią zapłacić za pracę (usunięte przez administratora) przeciągają w czasie nie polecam tej firmy lepiej obierać cebulę więcej się zarobi. Niedługo nikt tam nie będzie pracować kwestia czasu .szefostwo będzie musiało samo jeździć albo zamknąć ten (usunięte przez administratora) z całego serca nie polecam .

Dodają ogłoszenie ze poszukuja pracownika, nastepnie okazuje sie ze chcą na staż... nastepnym razem prosze o umieszczenie tej intormacji w ogloszeniu a nie marnujecie ludziom czas :)

Ja robie juz rok nie narzekam firma spoko jak dlamnie wyplata na czas jest a hejterzy niech sie zajma soba

Szymon

A powiedz mi jak wygląda sprawa z samochodami? Są przypisane do danego kierowcy czy każdy jeździ każdym?

Bass

Wypłata na czas.... Dobre..

Marzena
@Bass

A co, to teraz zdarzają się jakieś opóźnienia?

Były Kierowca
@Szymon

Jeździsz wszystkim... Czasem przez jeden dzień zmieniasz 3 auta

Były Kierowca

Robić trzeba wszędzie ale nie w groneko... Szefowie (usunięte przez administratora) dorobkiewicze... Zero kultury do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Groneko S.C. ZGK - Mikorzyn

• Jak się pracuje w Groneko S.C. ZGK?

Zobacz opinie na temat firmy Groneko S.C. ZGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groneko S.C. ZGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Groneko S.C. ZGK