Opinie o Akustyk Mont Sp. z o.o. w Kowale

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akustyk Mont Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akustyk Mont Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akustyk Mont Sp. z o.o. w Kowale

Witam, ostatnia wzmianka o inżynierach pojawiła się ze dwa dala temu, zastanawiam się przy tym czy to także w tym okresie mogły być prowadzone ostatnie nabory na to stanowisko? interesuje mnie zatrudnienie nie wiem jednak na ile teraz byłoby ono możliwe. zastanawiam się również czy przedziały placowe są znane?

Jak dużo osób pracuje w firmie ktoś się pytał? Dobrze ze nie padło zapytanie o to jak dużo hamburgerów w miesiącu się tu konsumuje. ;) ja też bym o tej wykończeniówce chciał się czegoś więcej dowiedzieć. przede wszystkim czy polecacie teraz przyjść na robotę? są teraz jakieś ogarnięte projekty? Jakie lokalizacje?

Balcerek Nowy wpis

Jedyne co jest ogarniete to jednak te hamburgery. Teraz raczej się nie opłaca przychodzić na robotę bo wiosna idzie i pewnie nie bedzie juz hamburgerów a roboty coraz wiecej... Cały czas czekamy na projekt z Burger Kingiem.

Jak dużo osób pracuje w Akustyk Mont Sp. z o.o.?

Adka

Co wy z tymi hamburgerami cały czas? Przez ostatnie komentarze ten temat stale się powiela. Myślicie, że do biura tez je zamawiają? :) akurat nie widziałam wzmianki o jakichś posiłkach w ofercie ze strony. Jest za to napisane, że przysługuje atrakcyjny system wynagrodzeń. Co się na niego składa? Występują premie?

Żak
@Adka

premią są hamburgery

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Akustyk Mont Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pietrek

A te hamburgery to jako posiłek regeneracyjny? Bo tak się zastanawiam o co z tym chodzi :)

@Pietrek

To jeśli już o regeneracje może tu dbają to z integracjami jest podobnie? Chyba ze już ludzie na własna rękę oraz kieszeń ogarniają ten temat? zawsze fajnie w milej atmosferze sobie moc porobić

Darmowy hamburegerek? :D właśnie na stronie widziałem w ofertach opcje na robotę przy wykończeniówce. Ktoś już tu opisał karierę a właśnie w samym opisie piszą o zdobywaniu doświadczenia. a wiecie może w przyszłym roku za jakie pieniądze? i czy to trzeba na pełny etat robić czy można na część?

Wazon

Ja z czystym sumieniem mogę polecić dla każdego co nie ma totalnego pomysłu na swoje życie. Czeka Was tam bardzo szybka ścieżka kariery od nieudacznika do kierownika (no chyba że ktoś ma jakąś wiedzę i kwalifikacje to w takim wypadku w odwrotną stronę). Ogólnie jeśli cenisz się nisko to tam na pewno czeka na Ciebie stanowisko. Z szefem zawsze można porozmawiać, a raczej wysłuchać tego co ma do powiedzenia. Jednak najfajniejsze w tym wszystkim jest to że można siedzieć sobie na telefonie i przeglądać fejsa albo instagramka ( bo robić cokolwiek i tak nie ma sensu). Czasem nawet na darmowego hamburgerka się człowiek załapie. Ogólnie polecam.... na 8 procent.

Jak w Akustyk Mont Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Skoro już była wzmianka o jakichś testach w jednym z zapytań to co może być weryfikowane już na samej rozmowie rekrutacyjnej? Był ktoś niedawno i by opisał przebieg? Mam na myśli wyższe stanowiska. ile trwa ten proces dla inż. budowy, po jakim czasie otrzyma się feedback i czy występuje okres próbny?

toreto

Serdecznie polecam dla osób lubiących toksyczną atmosferę. Jeżeli lubisz żyć w stresie oraz kochasz awantury to jest to praca twoich marzeń, szef furiat zapewni tobie wszystkie powyzsze atrakcje.

Pimp

Czy kiedykolwiek wprowadzi Pan narkotesty do sprawdzania pracowników???

Firma Akustyk Mont Sp. z o.o. szukała pracownika na Inżynier Budowy. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Obserwator

Wszyscy ludzie z wykształceniem budowlanym stamtąd się zwolnili w przeciągu ostatniego roku, zła atmosfera pracy, brak docenienia, wieczne kłótnie z szefem i "kierownikami". Myślę, że to nie jest firma dla wykształconych i ambitnych ludzi. Budowy tam prowadzą ludzie bez wykształcenia, więc nie ma sensu się marnować.

Hanna
@Obserwator

A te kłótnie z szefem to o co przeważnie?

Obserwator
@Hanna

O wszystko robi afery. Ogólnie trzeba wciskać mu kit i się podlizywać by nie dopuścić do tego by zaczął jeździć na budowy, które się prowadzi. Ci co tam pracują to właśnie taką taktykę stosują by przetrwać.

Hanna

Piszecie, że wypłata jest na czas i pracownicy w porządku. A ile ta wypłata wynosi dokładnie? Jakieś premie i benefity są?

Jak wygląda ścieżka kariery w Akustyk Mont Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Akustykowiec

A z kogo na kogo chcesz awansować ? Z montera na kierownika, łatwo wystarczy się wykazać, że się panuje nad robotą, ludźmi i papierkami.

Gupi

Praca zajefajna tylko z tym Gumą leki problem człowiek niekompetentny praca go przerasta ale jak ktoś ma osiem klas podstawówki a 12 świadectw to coś oznacza.Taka moja sugestia. Pozatym P N magazynier co niewie co to śruba rzymska to coś nie gra . No Pan prezes Marek Wójtowicz powinien bardziej zainteresować się pracownikami bo ja go szanuje ale kiedyś bardziej się nami interesował???

Bamber

witam. mozna jakie świeże opinie na temat tego pracodawcy .?

Dziewczyny jaki styl panuje w Akustyk Mont Sp. z o.o.?

Julka

Dobry styl panuje. Można ubrać sie zarówno elegancko jak i na luzie, mniej oficjalnie i jest ok. Atmosfera spoko. w wolnej chwili wrzuca sie zdjęcia na fejsa i je hamburgerki. Jest ok.

Tayson

Cześć, zapewniam że warto zatrudnić się w akustyku. Wypłata zawsze na czas, pracownicy są w miarę normalni. Mam na myśli to, iż większość ludzi zna się na tym co robi, i są przyjaźni.

Tayson

Firma jest ok. Zapewniam że warto się zatrudnić u Akustyku.A co do pracowników to szczerze mówiąc, dużo fałszywych, zakładanych osób znajduje się tu.Mam na myśli to iż te osoby wypisują bzdury na temat swych kolegów po fachu. Po prostu zazdroszczą tym którzy są rzetelni i uczciwy wobec pracowników i pracodawcy.

Artur Z Igorek

Polecam firmę,pracuję tam trochę czasu i się nie napracuję,płacą nam za robienie sobie zdjęć i wstawianie na Facebooka,od czasu do czasu trzeba popracować Ale dostaniemy za to hamburgera i jest ok.

KDR
@Artur Z Igorek

Tak to prawda, praca jest Godna Polecenia .Kolejny wpis z piekną polską ortografią, nie kompromituj się kolejny raz tylko zajmij się pracą.

Teść

Haha. Chyba komuś przeszkadza, że firma rozwija się i dobrze funkcjonuje na rynku, bo wypisuje bzdury których nie potrafi uzasadnić. Po prostu żenada. Weź się jeden z drugim do roboty!!!

Jahuu
@Teść

Najlepij robi sie u Gumy... On je dobry i uczynny chłop,zawsze pomoże o każdej porze....

Artur Z Igorek
@Teść

Ja polecam firmę,pracuję już tam trochę czasu i jeszcze się nie napracowałem,można robić sobie fotki i wstawiać na Facebooka i nikt się nie czepia, dzisiaj z kolegą Tak robimy fotki, relax i cały dzień na tel. I jeszcze zapłacone i po hamburgerku dostaliśmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Akustyk Mont Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w Akustyk Mont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akustyk Mont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akustyk Mont Sp. z o.o.?

Akustyk Mont Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.

Akustyk Mont Sp. z o.o.