Opinie o Omega-Bus Bogdan Bartnik w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omega-Bus Bogdan Bartnik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Omega-Bus Bogdan Bartnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega-Bus Bogdan Bartnik w Lublin

Klaudia.lu

Nie polecam. Najgorszy przewoźnik pasażerów z jakim kiedykolwiek miałam doczynienia. Busy są opóźnione a gdy zadzwoni się na infolinię kobieta odpowiada jak gdyby była tam za karę i ma pretensje że się zadzwoni. Skoro nie potraficie traktować ludzi z szacunkiem to wasza firma nie powinna istnieć. Omega- Bus to totalne dno

Dorota

Wszystkie dotychczasowe opinie pochodzą od klientów Omega-Bus Bogdan Bartnik. Czy są wśród naszych użytkowników pracownicy tej firmy chętni do podzielenia się swoimi odczuciami na temat pracy w tej firmie? Zamieszczając opinie, pamiętajcie o stosowaniu się do regulaminu forum Gowork.pl ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Irene

Jechałam dziś Omega busem z Ożarowa do Kielc. Dawno nie spotkałam takiego chamstwa od kierowcy. Zarówno w stosunku do mnie, jak i innej kobiety: chamskie i neuprzejme odzywki, mowienie przez niechcenie. Jak już udalo się kupić bilet (z wielką laską), to kierowca nie raczył nawet zaczekać aż dotre z torbami na jedyne wolne miejsce z tyłu, ruszył tak, że omal się nie przewróciłam! Dodam jeszcze, że pani w rejestracji rozmawia z klientem tak, jakby nie chciala sprzedac bilety. I również w chamski sposób rzuca słuchawkę... Już nigdy nie skorzystam z tego przewoźnika.

Klient

Bus z Lublina do Katowic odjechał nie zabierając pasażerów. Żenada. Nie polecam. To nie jest łatwy dojazd, Narazil klienta na duże koszty. Polecam inne linie, Poza tym nie wiem co na to urząd skarbowy ale kierowca nie wydaje biletów pobierając opłatę za przejazd. Trasa Katowice - Lublin 09.01.2017.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Omega-Bus Bogdan Bartnik? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Brak

Bilet zarezerwowany 3 dni wcześniej, torba w busa wsadzona, a kierowca, że nie ma Cię na liście.. Pani która rezerwuje załatwiła tak 4 osoby.. Nie polecam!!

Km

Na trasie Lublin-Łuków o godz.20...

Km

Nogi zamarzaja*TYLKO ZADAC ZWROTU ZA BILET I W RAZIE ZAPALENIA ODSZKODOWANIA!!!BUS KLEKOT NIE DA SIE JECHAC!!!!

Km

Siedzac na koncu nohi zamarzaja!!tragedia 1,5h jazdy nogi sztywne. Oby zapalenie sie nie wdalo

Ewelina

Jechałam na trasie Katowice Lublin. Tragedia, jechałam 2 razy obie podróże zakończone 2 godzinnym opóźnieniem, tragiczne stare busy i niemili kierowcy który wrzeszczą na pazazerow którzy o cokolwiek zapytają..... ocena 0/10

Wlasciciel ma w nosie klienta..jezeli ktos chce jechac z ledwo dzialajacym hamulcem i odpadajacymi czesciami..smialo... Jechalem nie raz poniewaz pilnie musiales odbyc podroz...to byly 2 ostatnie wyjazdy z omegabus...raz bus sie popsul i nie dojechal i drugi raz nawalil i bylo godzinne opoznienie..Firma 0... Brak kompetencji..biedni pracownicy..kierowcy jadacy tymi busami musza byc odporni bardzo na stres a Pani w rezerwacji odporna na krytyke. Nie polecam.

janusz

Trasa Katowice-Lublin ulewa i bus przeciekajacy ludziom na głowę gdzie musieliśmy siedzieć z rozłożony parasolkami- kierowca zaczął upychac szczeliny z których leciala woda foliowymi reklamówkami które i tak nic nie dały. . Wszystko było przemoczone, kierowca stwierdził że wielokrotnie mówił o tym właścicielowi ze busy są w złym stanie - jedna z pasażerek zadzwoniła do właściciela który stwierdził że odda pieniądze za podróż osobom które czuja się poszkodowane.. Kolejna trasa Lublin -Katowice bus przyjechał z opóźnieniem , nie miły kierowca który odrazu na początku drogi zajął się jedzeniem chipsów i piciem coli niż pilnowaniem kierownicy, bus zbyt mały na takie długie trasy przez co ludzie się gniota jak zwierzęta, nie ma dużego bagaznika przez co walizki są upychane z tyłu pojazdu nie przeznaczonego na bagaze, klimatyzacja słaba jak na letanią temperaturę. .

Busy w srednim stanie, pozostawiaja wiele do zyczenia.. Kierowca mily, nie mialem z nim problemu. Pani z rezerwacji rowniez w sympatyczny sposob sie do mnie zwracala i mimo ze nie miala juz wolnych miejsc to kazala zaczekac i po chwili oddzwonila i powiedziala ze udalo sie cos znalezc. Osluga bardzo dobra, stan busow 4/10

W busie jest ok 45 stopki celsjusza, Pani pracownica firmy Nie Miła, Na prośbę o włączenie klimatyzacji odpowiedziała "nie interesuje mnie to". Podróż w ponad 40 stopniach przez 5 godzin. Nie mogłam zabrać psa ze względu na wysoka temperaturę i ryzyko przegrzania sie psa choc przy rezerwacji informowałam ze bede z psem, Pani pracownica firmy nie poinformowała ze klimatyzacji nie ma. Nie miła obsługa, stary samochód, nie komfortowa podróż, NIE polecam !

Ktoś

Fatalna podróż z Katowic do Lublina. Fotele obdarte, popękane, okropnie skrzypią a plastik w środku wbija sie w plecy.. bus nagle zatrzymał się na dwupasmówce i przez 15 min staliśmy bez ruchu, dobrze, że odpalił bo nie wiem co by się działo z pasażerami na środku drogi.. niech was chronią wszelkie moce przed kupnem biletu! Jedynym plusem był miły kierowca. Jak najdalej od tej firmy.

Najwieksza tragedia na świecie. Jeśli macie opcje jechać innym busem, to wybierajcie Omegi . Kierowcy to największe chamy na świecie, pani z rejestracji mówi jakby traktowała klienta jak gówno. Sytuacja: jechalam z psem , pani przy rejestracji powiedziała, ze potrzebuje tylko książeczki zdrowia, natomiast przy wsiadabiu do busa jak zwykle uprzejmy PAN kierowca zaczął na mnie zrzec ryja, ze gdzie kaganiec. Oprócz kultury tego człowieka oczekiwalabym jeszcze informacji, ze dla małego psa potrzebuje kaganca. Zenada.

Klient

Wczoraj córka jechała z Kielc do Katowic według rozkładu o 10:01. Bus przyjechał z 10 min spóźnieniem pomimo dobrych warunków drogowych, więc wymarzliśmy - na bilecie napisane że trzeba być 15 min przed odjazdem. Jak przyjechał kierowca rozmawiał 15 min przez telefon, potem poszedł do bufetu po bułki i dopiero łaskawie posadził córkę na miejscu (ostatnim, pomimo wykupionego wcześniej biletu). Odradzam korzystanie z tej firmy, jak już to w ostateczności.

bartek

omegabus oplakane busy, bezczelni kierowcy. as bus totalne przeciwienstwo luksusowy bus z ktorego nie odpada nic jak jedzie ani nie wlewa sie do niego woda(deszczowa)!!, mili kierowcy

dario67

Nie martwcie się firma została zgłoszona , powiedzieli że nie jestem pierwszy prawdopodobnie wezmą się za nich tak z nienacka , a fajne filmy mają nakręcone jak te busy jeżdżą ...

gość

Nie polecam, kierowcy bezczelni pani rejestracji też to robi chyba za kare. Busy tragedia

kina

przez 5 lat studiów bardzo często jeździłam tymi busami ale nie dlateo, ze bylo milo i przyjemnie czy tam komfprtowo tylko dlatego ze godziny mi pasowaly.. a co do kierowcow to nie są za mili, jak sie czlowiek o cos zapyta to odpowiadają jakby za kare to mialo byc.. w busach rzuca jakby turbulencje byly ( pewnie to tez wina polskich drog) a pani na rezerwacji tez jakas lewa.. wielokrotnie chcac zarezerwowac miejsce musialam dzwonic po pare godzin bo niestety nikt nie odbieral.. moim zdaniem nie jest to firma godna zaufania..

Zostaw merytoryczną opinię o Omega-Bus Bogdan Bartnik - Lublin

• Jak się pracuje w Omega-Bus Bogdan Bartnik?

Zobacz opinie na temat firmy Omega-Bus Bogdan Bartnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Omega-Bus Bogdan Bartnik
1.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego 25
    20-834 Lublin