Personal Service Wianda

Opole

Opinie o Personal Service Wianda

klientka 2014-09-04 17:15
oszuści, brak kompetencji ze strony kierownika w Oplu i Gliwicach, pół roku czekam na załatwienie sprawy, piszę e-maile kilka na dzień nie odpisują, ponoszę dodatkowe koszty na tel. dziś mówię jaką mam sprawę za kolejne dni każą zadzwonić, oczywiście dzwonię i dalej nie wiedzą o co chodzi, brak organizacji pracy 1,5 miesiąca czekam na tel. szef biura nie wie co mówi, nie potrafi wyliczyć z jarografu jaki ma być zwrot, podaje takie sumy chyba z księżyca, załatwia sprawę a jak się okazuje, że coś wychodzi nie tak to każe płacić dodatkowo po 150 euro, lekceważą klienta, widocznie mają go w d....... tylko aby kasę zgarnąć i nic nie robią, tylko człowiek się nadenerwuje i tak to nic nie daje. kochani odradzam tą firmę, tyle mam problemów, a szef to jakbyście z nim pogadali to jakiś dziwny
kilent 2015-06-15 20:15
Firma niekompetentna ,nikt nic nie wie ,lekcewaza klienta ,kaza po kilka razy dzwonic a dalej nic nie zalatwiaja,ludzie strzezcie sie i unikajcie ich moze jak braknie klientow to w koncu wezma sie za uczciwa prace
klientka 2 2015-07-02 19:49
Firma niekompetentna, nieprofesjonalna. Nie odpowiadają na maile, nie trzymaja się umowy, nie przestrzegaja kodeksu cywilnego (art.740). Zbywają klienta. Na dodatek obliczjąc podatek korzystają z kalkulatorów innych firm: Kłoskowska i euro tax. Żałosne!!! NIE POLECAM!
dj 2015-11-21 09:28
Skandal! Zdecydowanie nie polecam nikomu tej pseudofiremki!!! tzw. "szef" biura w Opolu jest zupełnie niekumaty, strasznie arogancki, absolutnie nie można załatwić swojej sprawy merytorycznie! wabi klientów prawdobodobnie tylko niższą ceną "usługi"- 130 PLZ (gdzie cena rynkowa wynosi około 200 PLZ) i tak po prostu dałem się sam nabrać na ten chwyt i do dnia dzisiejszego nie załatwiłem nic (czekając już ponad 11 miesięcy). W międzyczasie nie doczekałem się na obiecywane liczne telefony z "firmy" w Opolu o postępie mojej sprawy. Zaczęło mnie w końcu niepokoić to,że mimo upływu tak długiego czasu nie otrzymałem żadnego zwrotu podatku, ani chociaż jakiejkolwiek korespondencji z Belastingdienst z potwierdzeniem tego, że w ogóle moja sprawa została przekazana do urzędu w Holandii. Kilkakrotnie więc odwiedziłem biuro osobiście w Opolu, otrzymując "zapewnienie" o rzekomym potwierdzeniu (zresztą któryś już raz z kolei) mojego adresu, konta bankowego itd. - tak jak by te dane gdzieś się zatracały za każdym razem w "systemie", oczywiście nie z winy biura w Opolu. Żałosne te tłumaczenia, które w ogóle nie dotyczą mojej sprawy (np.: to że rozliczam się po raz kolejny w innej firmie co komplikuje i wydłuża czas oczekiwania na zwrot - kiedy ja tłumaczę gościowi, że jest to moje pierwsze rozliczenie podatku zagranicznego w życiu. Albo np., że rozliczenia z Anglii trwają dłużej,podczas gdy moja sprawa dotyczy Holandii, a nie Anglii. I wiele innych absurdów.....). Ostatecznie przestałem odwiedzać już biuro w Opolu osobiście, jedynie wykonałem jeszcze "pożegnalny" już telefon do "szefa" i usłyszałem arogancki okrzyk oburzenia, że śmiem zakłócać jego czas,kiedy on ciężko pracuje załatwiając ważne sprawy klientom, bo mnie wyzwał od intruzów i postawił zarzut, że najwyraźniej nie mam się czym zająć w domu, skoro zakłócam CIĄGLE spokój ludziom prowadzącym poważne firmy.Potraktowałem gościa poważnie, a sam wyszedłem na
zawiedziony klient:-((( 2015-11-21 12:57
Żenada!!! Szef biura w Opolu sprawia wrażenie chama,który robi łaskę, że w ogóle udzieli jakiejkolwiek informacji (zresztą w większości przypadków fałszywej), wprowadza ludzi w błąd dla pozbycia się natrętów. Mam wrażenie, że każdy petent, który tylko zapłaci pieniądze za usługę staje się już automatycznie jemu więcej niepotrzebny i jest natrętem. Szef biura w Opolu udaje, że załatwia sprawę, a tak naprawdę nie robi nic. Zero kompetencji, profesjonalizmu i jakiejkolwiek współpracy z klientem.Komunikacja telefoniczna to już też fikcja, telefony nie są odbierane, a jeśli przypadkiem już tak się stanie, to uwidacznia się jego chamskie oblicze. Zbywanie głupimi i wręcz obrażającymi tekstami, w każdej odpowiedzi sprawę tylko odwleka w nieskończoność, aby klient dał mu wreszcie spokój. Na moim przykładzie, w ogólnym rozrachunku straciłem pieniądze (nawet nie otrzymałem dowodu zapłaty za usługę), straciłem mnóstwo czasu, niesamowicie dużo nerwów, no i w rezultacie mam nie załatwioną sprawą.Ten koleś jest manipulantem, robi z człowieka gówniarza i jakiegoś głupka, a tak naprawdę to śmiem twierdzić, że on sam ma jakieś problemy z głową. SERDECZNIE PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!!TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!
o mały włos oszukany 2015-11-24 18:10
Jak to jest,że taka firma może legalnie oszukiwać klientów i nie ma na to rady???Może ktoś się odważy i wreszcie zgłosi tam gdzie trzeba??? ODWAGI !!!
bulldog 2016-03-21 13:59
złodzieje
ROZGORYCZONA KLIJETKA 2016-05-04 14:07
UWAŻAJCIE! !!! na tą firmę bardzo nie rzetelna już rok czekam na kasę z Niemiec co się okazało że podali nr konta z innego banku komuś zrobiłam prezent zamiast na pekao to podali nr konta jakieś inne niż moje z ing bank Śląski co się dzwoni do Pani mówi że już tam będą dzwonić i do końca tygodnia oddzwoni jak się człowiek nie upomni to nie oddzwoną i tak wkołko a podawałam literka po cyferce nr konta i adres banku pekao nie wiem jak można było to pomylić a wiem że to ich błąd bo radca prawny dostał faksem kopię dokumentów co były wysyłane i jest czarno na białym ze chcieli oszukać .Sprawa skończy się w sądzie bo policjant powiedział że mam dac 7dni na wyjaśnienie sprawy a jak nie to zgłosić oszustwo na policji .Jeżeli jest ktoś chętny i oszukali kogoś z Was to zgłaszanie to na policję bo nie można na to pozwolić żeby legalnie nas oszukiwali w biały dzień lub jeżeli są chętni to mogą się dołączyć i złożymy pozew grupowy
niezadowolona 2017-01-04 12:44
TRAGEDIA!!! Bardzo nieuprzejmy pracownik. Po ponad pół roku od złożenia deklaracji podatkowej nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi z urzędu podatkowego w Holandii. Pracownik poproszony o sprawdzenie na jakim etapie jest nasze rozliczenie, czy wpłynęły wszystkie dokumenty odpowiedział "a co to zmieni". Okazało się również, że prawdopodobnie oczekiwanie się wydłuży bo pracownica przyjmująca nasze rozliczenie nie poinformowała o wymaganych wszystkich dokumentach i prawdopodobnie nie wszystko przesłała . Kiedy wyraziliśmy swoje niezadowolenie z usług biura Pan powiedział "to proszę sobie zmienić biuro". Zapytany kto pokryje ponowne koszty odpowiedział "że przecież oni sprawę załatwili". Zdecydowanie nie polecam! Najgorsze biuro z jakim przyszło nam współpracować.
Franek 2017-02-05 13:23
Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy za 2014 rok oszuści w opolu kontaktowalem się kilku krotnie bez skutku na imeila nie odpowiadają przez telefon nic nie załatwisz osobiście w biurze pani twierdzi że zdzwonila do niemieckiego urzędu ale trzeba czekać bo chyba się przedawnilo ale co ? Nie potrafi wyjaśnić!!! jak uważacie mam szansę odzyskać te pieniądze gdzie się zgłosić do kogo się zgłosić chodzi o kwotę 450 euro
Joanna 2017-04-06 12:27
Bardzo nierzetelna firma...czekam na zwrot podatku juz rok i nie ma nic... dodzwonić sie do niech to granicy z cudem, maja odłożona słuchawkę...zapłaciłam im za rozliczenie i co gorsza nie mam pewności czy mnie rozliczyli czy zbagatelizowali nie można się z nimi skontaktować ! Absolutnie nie polecam!!
Zostaw swoją opinię o Personal Service Wianda - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personal Service Wianda