Opinie o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Wrocław

Dziękuję za wasze opinie, miałam już wysyłać CV w związku z ogłoszeniem o pracę, ale całe szczęście przeczytałam te komentarze.

BB

Zarząd może i fajny, sympatyczny, wyluzowany, ale reszta zespołu niekoniecznie. Szkoda, że z firmy zaczęła się robić korpo. Wymagania korpo, zasady korpo, wynagrodzenie nie korpo. Atmosfera między pracownikami niezbyt fajna. Zatrudnione są osoby (po znajomości), które niewiele potrafią i nic nie robią, a inne są obciążone pracą -(usunięte przez administratora) Na pewno ma super warsztat!

Anna Litwińska

Dzień dobry. Zmiana osoby prowadzącej nie zawsze jest tożsama z odejściem osoby z pracy. Może być związana z awansem pracownika, co skutkuje zmianą zakresu jego obowiązków, lub spowodowana urlopem macierzyńskim. Czy odejście 3 osób z 25 w przeciągu pół roku można nazwać odejściem grupowym? Zapewniam , że na każdy wolny etat jest zatrudniana kolejna osoba. Biuro Rachunkowe Protegga tworzą osoby, które mają rzetelny warsztat , stawiają na rozwój i posiadają umiejętność pracy w zespole. Bardzo dziękuję za opinię, jeżeli są jeszcze jakieś obawy dotyczące obsługi Państwa firmy, proponuję spotkanie.

Anna Litwińska

80 % załogi Biura Rachunkowego Protegga, pracuje dłużej niż rok. Z tych 80% połowa pracuje ponad 4 lata i nie wszystkie to osoby spokrewnione z Panią Prezes. Są to osoby , które mają rzetelny warsztat , stawiają na rozwój , są sympatyczne i posiadają umiejętności pracy w grupie. Najważniejszy w Naszej pracy jest zespół. Niestety nie zawsze tak było. Dlatego osoby , które nie umieją przyjąć informacji zwrotnej , biorą wszystko do siebie i nie identyfikują się z zespołem nie będą się dobrze wśród Nas czuć. Pomimo wszystko Naszym byłym pracownikom życzę sukcesów w życiu zawodowym .

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa.
brak reguł

nie polecam tam pracy w żadnym zakresie

Dziwne, pracuję w tej firmie kilka lat i nie kojarzę sytuacji w której ktoś został wyrzucony... Faktycznie zdarzyły się w ostatnim okresie sytuacje w których pracownicy rezygnowali z pracy ale nikt ich do tego nie zmuszał. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj, wynagrodzenie dostaję na czas, mam do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnie, kawy herbaty do wyboru do koloru, a postawa zarządu napawa mnie taką potężną dawką pozytywnej energii z każdym dniem że nawet kiedy jest dużo pracy, na mojej buźce pojawia się uśmiech. Polecam pracę tutaj, każdy kto chce się rozwijać otrzymuje w tej firmie wsparcie, a fazi z doświadczoną ? Chyba snuli ten sam sen. Pozdrawiam.

ZAŁAMKA

BARDZO CHCIAŁABYM TAM PRACOWAĆ, NIESTETY NIE MAM DOŚWIADCZENIA W BIURZE RACHUNKOWYM, OSTATNIO BYŁO OGŁOSZENIE DO PRACY JAKO POMOC KSIĘGOWA, ALE NIESTETY NIKT SIĘ DO MNIE NIE ODEZWAŁ.

Zostaw merytoryczną opinię o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Wrocław

• Jak się pracuje w Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe?

Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Paprotna 5
    51-117 Wrocław