Opinie o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Wrocław

Kasia Nie

Jak pracuje się osobom na stanowisku administracji biurowej? Jaka jest atmosfera między pracownikami?

@Anna Litwińska

Można wiedzieć, w jaki sposób analizują Państwo wydarzenia i jakie wnioski potraficie z nich wyciągać? Czy wnikacie w przyczyny rezygnacji z pracy dla Was?

Maria Chrustek

W biurze panowała zawsze pozytywna atmosfera. Byłam pracownikiem działu administracji i dzięki firmie nabyłam wiele nowych umiejętności. Otrzymywałam zadania, które były dla mnie czasem wyzwaniem, natomiast zawsze mogłam liczyć na wsparcie i pomoc osób z większym stażem. Moja opinia oraz zdanie były brane pod uwagę i zawsze dostawałam odpowiedź z szacunkiem oraz konstruktywnym feedback'iem. Wypłata była miarodajna pod względem umiejętności, a w raz z podnoszeniem kompetencji podwyższała się i pensja. Firma, która stawia na samorozwój i wspiera pracownika - takie jest moje odczucie. Dzięki tej firmie zdobyłam dużo wiedzy, a w czasie gdy zmieniałam ścieżkę otrzymałam wsparcie i zrozumienie. Zawsze dobrze będę wspominać pracę w firmie Protegga!

@Maria Chrustek

Czy uzasadnienia jakie pisano CI w feedbackach musiałaś poprawić? Sprawdzali czy doskonalisz umiejętności, których brakowało? Ciekawie piszesz o pensji, więc jestem ciekaw ile razy do roku maksymalnie można było taką podwyżkę dostać.

Maria Chrustek Nowy wpis

@Maria Chrustek

Daga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dzień dobry czy w Tychach jest oddział? Bo nie mogę znaleźć Pozdrawiam

Czy biuro zatrudnia najczęściej na etat, zlecenie czy na B2B? Kilka miesięcy temu na pracuj.pl było ogłoszenie o pracy dla młodszych księgowych z kilkoma opcjami do wyboru. Zastanawiam się, którą z możliwości zatrudnienia najczęściej wybierają Państwa pracownicy? I czy ludzie bez doświadczenia w księgowości również mają możliwość zacząć u Państwa pracę?

O pracę w mieście Lublin / Śródmieście nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kasia Nie

Julia
@Kasia Nie

Chętnie też się dowiem, widziałam ofertę na księgową, ale ciężko o jakiekolwiek opinie o firmie. Ciekawa jestem czy tu są jakieś spotkania integracyjne i jakieś działania, które mają pozytywnie wpływać na relacje między ludźmi?

@Kasia Nie

Pani Kasiu, Zapraszam do kontaktu z Darią Lipińską na portalu LinkedIn. Daria jako Lider Zespołu Administracji udzieli Pani odpowiedzi na pytania. Zachęcam również do zapoznania się z profilem Protegga na LinkedIn, będzie mogła Pani zapoznać się z rocznym cyklem funkcjonowania firmy Protegga , szkoleniami , imprezami firmowymi itp. Pozdrawiam, Anna Litwińska Pozdrawiam, Anna Litwińska

@Julia

Dzień dobry, Pani Julio, Również zapraszam do kontaktu, tym razem ze mną . Możemy na LinkedIn porozmawiać lub jak Pani woli proszę o kontakt telefoniczny 71/352-52-78. Zachęcam również do zapoznania się z profilem Protegga na LinkedIn, będzie mogła Pani zapoznać się z rocznym cyklem funkcjonowania firmy Protegga , szkoleniami , imprezami firmowymi itp. Pozdrawiam, Anna Litwińska

@Kasia Nie

Nie popełniaj tego błędu, zniszczą Ci życie, jest mnóstwo lepszych ofert

Anna Litwińska

Witam serdecznie Zapraszam do kontaktu osobistego i omówienia doświadczeń z okresu współpracy z Nami. Jesteśmy otwarci na szczery feedback, bo do anonimowych postów ciężko jest się odnieść. Utrzymujemy kontakt z większością naszych byłych pracowników. Jesteśmy dumni śledząc ich rozwój i ścieżkę kariery. Cieszą nas również chwile, gdy pracownicy do Nas wracają. Biuro każdego dnia się zmienia i dostosowuje do realiów rynkowych. Dziś cieszymy się nową siedzibą w Wołowska Park Biznesu. Wspólnie z profesjonalistami tworzymy angażujące miejsce pracy, dbamy o satysfakcję Naszych pracowników i doświadczenia kandydatów do pracy. Zachęcam do śledzenia profilu na (usunięte przez administratora) oraz spotkania się w siedzibie firmy. Warto zobaczyć czy współpraca z Nami jest tym czego szukasz

Julia

Możesz napisać coś więcej na ten temat? W jaki sposób niszczy się to życie tutaj? Możesz napisać konkrety? Na jakiej umowie jest praca? Jakie wynagrodzenie na początek? Będę wdzięczna

@Julia

Dzień dobry, Pani Julio, Jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą z BR Protegga to aktualnie prowadzimy nabór na Młodszą księgową I stopnia, proponowane wynagrodzenie znajdzie Pani w ogłoszeniu na danym stanowisku. Gdyby potrzebowała Pani dane kontaktowe do osoby zajmującej się rekrutacją, to proszę o email na adres; anna.litwinska@potegga.pl Na stronie internetowej Protegga znajdzie Pani kontakt do Naszych aktualnych współpracowników, numery telefonów, email bądź Skype. Proszę śmiało dzwonić lub pisać do losowo wybranej osoby , na pewno udzielą Pani informacji :). Cały czas się rozwijamy, więc warto zebrać opinię nie tylko od byłych współpracowników ale również od aktualnych. Pozdrawiam, Anna Litwińska

@Anna Litwińska

Dzień dobry. Są jakieś merytoryczne podstawy, że tak dramatycznych słów używa się na Państwa profilu firmowym? Mam na myśli, to ostrzeżenie przed pracą dla Was. I co bierzecie pod uwagę, gdy prowadzicie rekrutację, choćby na stanowisko w księgowości. Interesują Was jedynie takie tematy, jak doświadczenie, wykształcenie, czy również jakieś konkretne cechy osobowościowe?

Marianna
@Michał

Panie Michale, proponuję na portalu (usunięte przez administratora) odszukać byłych i obecnych pracowników, którzy chętnie się dzielą doświadczeniami z pracy w firmie. Dodatkowo warto wspomnieć, że utrzymuje się bardzo duża rotacja. W 2022 roku na około 25 pracowników (nie licząc zarządu) odeszło 7? 8?

@Michał

Panie Michale, Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. I każda opinia jest prawdziwa dla osoby, która ją wystawia. Rotacja pracowników jest naturalna. UoP czy inna forma współpracy jest umową dwóch stron. Jeżeli jednej stronie nie odpowiadają warunki pracy to odchodzi i szuka rozwoju i miejsca dla siebie w biznesie. Gdyby chciał Pan porozmawiać z obecnymi współpracownikami Protegga to zachęcam do kontaktu , na stronie Protegga znajdzie Pan numery telefonów , mail, bądź skype. Mile widziane cechy to rzetelność , skrupulatność, otwartość i szczerość. W Biurze Rachunkowym jednostkami produkcyjnymi są zespoły księgowe i kadrowe. Prowadzenie biznesu ma na celu przynosić Zyski, dlatego też zespoły rozliczane są również z efektywności pracy. Maksymalnie wykorzystujemy automatyzację procesów księgowych aby pracownik skupiał się na analizowaniu a nie na tzw. ,,klepaniu" dokumentów. Cały czas się rozwijamy i modyfikujemy pracę aby dostosować się do dzisiejszej sytuacji na rynku. Także elastyczność i chęć rozwoju są również mile widziane. Praca księgowego w ostatnich latach bardzo się zmieniła i przed naszym zawodem stoi wiele wyzwań. Protegga stara się implementować wszystkie zmiany i dopasować tak system pracy aby był on komfortowy dla pracowników, dlatego też w tym roku wprowadziliśmy hybrydowy system pracy. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Anna Litwińska

@Marianna

Pani Marianno, Dziękuję za dzielenie się opiniami i wiedzą na temat Protegga. Niestety nie miałyśmy okazji się poznać, bo nikt o takim imieniu nie współpracował z Protegga. Życzę Pani i osobie udzielającej Pani informacje o Protegga powodzenia w biznesie, uwolnienia się od przeszłości i pójścia do przodu. Nie jesteśmy w stanie zmienić przeszłości bo ona już była , mamy za to wpływ na przyszłość. Protegga się rozwija i zmienia dzięki współpracownikom . Bez pracowników , którzy w przeszłości współpracowali z nami i dzisiejszej załogi nie osiągnęlibyśmy celów jakie przed sobą stawiamy. Każda osoba, która pracowała z nami pozostawiła po sobie ślad i wiele cennych doświadczeń. Protegga analizuje wydarzenia i czerpie z tych doświadczeń wiedzę, którą wykorzystujemy na bieżąco. To pomaga nam się dalej rozwijać i tworzyć przyjazne miejsce pracy dla czterech pokoleń ludzi, które są aktualnie na rynku pracy. Wszystkim były pracownikom bardzo dziękuję! Bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu , w którym jesteśmy. Pozdrawiam, Anna Litwińska

@Anna Litwińska

W zespole, w którym pracowałem zawsze mogłem liczyć na pomoc i współpracę z pozostałymi pracownikami, zawsze panowała przyjazna atmisfera. Biuro jest bardzo dobrym miejscem na zdobycie wiedzy praktycznej w księgowości. Pracując w pełnym wymiarze godzin nigdy nie zdażyło się bym musiał zostać dłużej. Dla mnie osobiście wynagrodzenie bylo ok, zwiększało się wraz z podnoszeniem kompetencji.

Łucja
@Tomek

Ta praktyczna wiedza z księgowości to bierze się jedynie z pracy czy firma daje też szkolenia aby potem wykorzystywać to własnie w pracy?

@Łucja

Szkolenia są i zawsze były kilka razy do roku :)

Helena

One odbywają się po godzinach?

Nie, w czasie pracy.

Helena

o to ok, bo nie każdy byłby pewnie zmotywowany żeby nadrabiać... a te szkolenia to jakieś standardowe czy stale są rozwijane? ciekawa jestem czy odką ta opinia padła to czy odbywały się jakieś nowsze? jak często są?

@Helena

Dzień dobry, Pani Heleno, zapraszam na stronę Linkedin po przeglądnięciu postów będzie Pani miała pełną wiedzę jakie szkolenia odbywały się w Protegga w 2022 roku i o jakiej tematyce. Pozdrawiam, Anna Litwińska

Dorota
@Anna Litwińska

Witam, a ja bym chciała wiedzieć, czy prowadzicie szkolenia wstępne dla osób zatrudnionych, zwłaszcza dla juniorów. Niekoniecznie chodzi o takie rozwojowe, tylko bardziej wdrożeniowe. Można na was liczyć?

@Dorota

Witaj Dorota, Zależy nam na współpracy z osobami zaangażowanymi i chcącym się rozwijać dlatego mamy przygotowany cały program wdrożenia pracownika do realizacji zadań na każdym stanowisku. Jako duże biuro mamy różnorodnych klientów, można zatem u nas poznać księgowość oraz kadry i płace w bardzo szerokim ujęciu. Szkolimy z systemów, na których pracujemy, wewnętrznych procedur oraz stopniowo wdrażamy do pełnienia obowiązków, korzystamy z zewnętrznych certyfikowanych szkoleń, mamy również szkolenia miękkie np. z komunikacji. Po pierwszych 3 miesiącach wspólnie z pracownikiem ustalamy dalszą ścieżkę rozwoju dostosowaną do jego kompetencji i potrzeb

Daria Lipińska

Dziewczyny dlaczego się nie podpisałyście pod swoimi opiniami? ???? Łatwiej jest dowalić innym w Internecie jak się jest anonimowym prawda?

Była pracownica
@Daria Lipińska

Niestety, ale powiedzenie przełożonemu prosto w oczy tego wszystkiego nie przyniosło żadnych skutków, jedynie puste obietnice

@Była pracownica

Serio prosto w oczy? Ty już w sumie i tak tu nie pracujesz co nie? Więc anonimowość teoretycznie jest i tak Ci zbędna?

EX - pracownik

Praca w biurze Protegga wiele mnie nauczyła, ale zabrała również kilka dobrych lat życia. Z firmą już nie współpracuję i niestety, ale dochodzę do siebie po tym wyczerpującym okresie współpracy. Proponowane wynagrodzenie za wykonywaną pracę, zakres obowiązków i ilość obsługiwanych firm jest niestety żenująco niskie - znacznie niższe niż zostało mi zaoferowane w innej firmie, gdzie pracodawca i współpracownicy szanują swój prywatny czas. W tej firmie, gdy pracownik był chory to zastanawiał się lub też podejmował decyzję o pracy zdalnej ponieważ zastępowalność na stanowiskach jest zerowa. Komentarze typu: "nie ma ludzi niezastąpionych", bądź "jak pracownik chce zarabiać więcej, to musi pracować więcej" były na porządku dziennym - szczerze i z całego serca polecam zastanowić się nad podjęciem współpracy. Warto zwrócić uwagę na dużą rotację pracowników na różnych stanowiskach i zastanowić się z czego ona wynika, bo niestety nie jest tak kolorowo jak przedstawia to zarząd spółki. Współpraca z biurem została zakończona z mojej inicjatywy, ponieważ szkoda mi było życia, aby dalej poświęcać się firmie.

@EX - pracownik

Dziekuję za komentarz. Celem firmy jest rozwój pracowników i rozumiem, że to się udało. Efektywne zarządzanie pracą z wykorzystaniem dostępnych narzędzi nie jest tożsame z większą ilością godzin pracy. Każdy z naszych byłych pracowników wie co to jest miesięczny Raport efektywności i jaki był jego wkład w pracę całego team Protegga. Zgodnie z umową o pracę czas pracy wynosi 8 godzin dziennie. Umowa o pracę jest za zgodą obydwu stron i zgodnie z Kodeksem pracy można ją w każdej chwili wypowiedzieć. Nie trzeba czekać kilku lat. Gratuluję nowej pracy i nowego pracodawcy ! Pozdrawiam, Anna Litwińska

EX - pracownik
@Anna Litwińska

Dziękuję za ostatnie miłe słowa. Widzę natomiast, że opinie byłych pracowników są solą w oku pracodawcy. A może jednak warto się zastanowić nad wpisami i je przeanalizować albo wprowadzić zmiany? Proszę uwierzyć, ale lojalny pracownik jest w stanie poświęcić wiele lat i czasu dla lojalnego pracodawcy... W tym przypadku lojalność pracodawcy wobec pracownika się skończyła, dlatego skończyła się również ta współpraca. Dlatego życzę Państwu odrobinę więcej pokory i przejrzenia na oczy.

obecna pracownica

Czytam te opinie i niedowierzam ! W firmie pracuję dość długo, więc wiem jak się pracuje. Firma szkoli pracowników, dba o stanowiska pracy. Tu można wiele się nauczyć. Praca może jest wymagająca, ale myślę, że w innych biurach pracodawca też wymaga od pracowników punktualności, pracowitości i myślenia. Samodzielna księgowa, która pokazała na co ją stać, zarabia zdecydowanie więcej niż 3000,00. Więc myślę sobie, że te dziewczyny, które odeszły, zamiast szkalować firmę, powinny zastanowić się nad sobą , swoją pracą w firmie. Być może, nie podołały obowiązkom, być może powinny zająć się czymś innym.

X
@obecna pracownica

Być może jeszcze nie otworzyłaś oczu, nadal będąc karmiona ich obietnicami premii, która od prawie roku nie została wypłacona

@obecna pracownica

Szanującą się osoba, która otworzy oczy, widzi jak można pracować, za godne pieniądze dalej rozwijając się. Odejście było najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć .Dziwię się ludziom, którzy dalej wierzą w to miejsce oraz kłamstwa zarządu.

???

Czy dziury w podłodze i podarta wykładzina to dbałość o stanowisko pracy?

Bożena

Zastanawiam się, patrząc na tą rozpiętość wynagrodzeń, czy te najniższe zarobki dotyczą księgowych niesamodzielnych, może asystentów? Chyba niemożliwe żeby samodzielna księgowa miała 3.000 z groszem...

@Bożena

Niestety, ale wskazane przez Ciebie wynagrodzenie nie dotyczy księgowych niesamodzielnych, asystentów czy praktykantów - tyle netto zarabiają osoby samodzielnie prowadzące KPiR, ryczałty oraz prowadzące KH.

Helena

A w takim razie jakie wynagrodzenie właśnie ich dotyczy?

Rodzinna firma z możliwością rozwoju. Rodzinna firma-wszystko jest robione tak, aby członkom rodziny żyło się dobrze, zwykły szary pracownik ma harować za najniższa krajowa. Z możliwością rozwoju-rozwijaj się, ale to nie wiąże się z podwyżką. Firma w której można się wiele nauczyć, ale zapomnij o szacunku do Ciebie.

Święte słowa, brawo za odwagę i napisanie prawdy o tym miejscu ! Nic dodać nic ująć. Polecam omijać szerokim łukiem.

Helena

O proszę ktoś w końcu sprecyzował pojęcie rodzinnej atmosfery. ;) Jednym słowem masakra. Raczej nie sądzicie, żeby w najbliższym czasie coś się w tym zmieniło na lepsze co nie?

Anna Litwińska

Dziękuję za podzielenie się opinią. Podstawa wynagrodzenia w Biurze Rachunkowym Protegga zależna jest od posiadanej wiedzy i umiejętności jej wykorzystania a także od efektywności pracy. Jednocześnie chciałabym podzielić sie danymi wynagrodzeń na dzień 31.01.2022 r. w Biurze Rachunkowym Protegga na dzień 31.01.2021 współpracowało z nami 24 osoby z czego: - 3 osoby zarabiające w przedziale od 3.010 zł brutto do 3.200 zł brutto, -12 osób zarabiających w przedziale od 3.210 zł brutto do 5.000 zł brutto, - 9 osób zarabiających powyżej 5.000 zł brutto. W miesiącu styczniu 2022 roku pracownicy działu księgowości i działu kadr odbyli dwu dniowe szkolenia związane z ,,Nowym ładem". Życzę sukcesów zawodowych !

@Helena

Tam nigdy nic się nie zmieni, a będzie tylko gorzej :)

Helena

No słuchaj zawsze to jakaś zmiana przecież jest. ;p No nic tylko teraz siedzieć i obserwować co i jak

Bo tam pracowałam i wiem jak to wygląda. Ja wytrzymałam 2 miesiące...

@Ewa

I jak chociaż Twoja wypłata wyglądała po tych dwóch miesiącach tutaj?

Mira

Mam wrażenie, że jedna osoba koniecznie chce firmie zaszkodzić bo nie dostała pracy w firmie? Biuro jest dobrym pracodawcą.

Aa
@Mira

To jesteś w błędzie, bo było sporo opinii byłych pracowników, którzy jasno i rzeczowo opisali sytuację w firmie, ale go work nieprzychylne opinie skasowało (o zarobkach, systemie wynagradzania, podziale obowiązków, atmosferze w pracy, kompetencji liderów zespołów oraz atmosferze)

Barbara

@Goga, komentarze usuwane są, jesli nie spełniaja wymogów regulaminu forum.Każda Wasza informacja lub opinia jest bardzo cenna dla potencjalnego kandydata, nie ważne czy jest pozytywna czy negatywna. Jeśli jakieś wpisy zostały z forum usunięte to znaczy że naruszały regulamin, z którym możesz zapoznać się tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin. Podpowiecie na jaką umowę może liczyć nowy pracownik Protegga ?

Goga
@Barbara

Błagam, wystarczy Wam wysłać notkę od prawnika i kasujecie każde nieprzychylne komentarze od ręki. W komentarzach były informacje o niekompetencji pozatrudnianych znajomych pousadzanych na kierowniczych stanowiskach, nepotyzmie, śmiesznie niskich zarobkach i nieuczciwym traktowaniu pracowników oraz niewywiązywaniu się z umów- regulamin tego nie zakazuje, a jednak opinie poznikały. Całe szczęście są już inne strony, które Was wygryzają :)

Była kandydatka

Firma nie zna pojęcia : "FEEDBACK". Jeżeli się mówi , że da się odpowiedź jeszcze w tym samym dniu w którym odbywała się rozmowa to KULTURA wymaga by ta odpowiedź się pojawiła. Sama rozmowa dziwna i bez sensu , osoba przeprowadzająca nie zapoznała się z CV pytając czy ma się doświadczenie a w CV jak"byk" napisane, że doświadczenie jest. Poza tym po co zapraszać kogoś na rozmowę skoro można to samo jedno pytanie zadać przez telefon. Niepotrzebne narażanie na koszta. Owe biuro samo wystawiło sobie ocenę, a niestety jak dla mnie jest ona negatywna.

Biuro Rachunkowe Protegga
@Była kandydatka

Dzień Dobry. Bardzo przepraszamy za brak odpowiedzi, musiało to umknąć naszej uwadze. Jednocześnie dziękujemy za zwrócenie uwagi, obiecujemy się poprawić. Pytanie się o szczegóły doświadczenia jest sprawdzeniem deklarowanych umiejętności kandydata. Życzymy powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy. Z pozdrowieniami, Biuro Rachunkowe Protegga :)

@Biuro Rachunkowe Protegga

Pytanie było o to jakie mam doświadczenie , a przecież w CV jest napisane gdzie pracowałam i jakie były moje obowiązki więc najpierw wypadałoby się z nim zapoznać. Niestosowną i dziwną odpowiedzią jest informacja o umknięciu uwagi odnośnie odpowiedzi zwrotnej do mnie kandydatki. Poważnym firmom i szanującym czas kandydata raczej "umknięcie" uwagi odnośnie odpowiedzi zwrotnej się nie zdarza. O wymarzoną pracę to raczej ciężko w obecnych realiach , aczkolwiek odbieram to jako złośliwość z państwa strony, która również jest nie na miejscu. Radziłabym powstrzymać się od tego typu złośliwości. Ja natomiast życzę pokory i szacunku do potencjalnego kandydata bo jak widać, nie macie się państwo czym popisać. Pozostałe opinie zapewne również o czymś świadczą.

Biuro Rachunkowe Protegga
@Była kandydatka

Szkoda że odbiera Pani życzliwość jako złośliwość. W naszej firmie staramy się dbać o dobre relacje, nie akceptujemy złośliwości, nie miłego zwracania się do siebie, bo to powoduje kiepską atmosferę pracy a co za tym idzie złe samopoczucie osób pracujących. Rozumiemy niesmak jaki pozostał po braku odzewu z naszej strony i jest nam z tego powodu szczerze przykro. Każdemu zdażyć może się błąd, osoba odpowiedzialna za rekrutację na stanowisko na które Pani aplikowała, nie zrobiła tego celowo, być może rozmowa jaką z Panią odbyła była jedną z jej pierwszych rozmów rekrutacyjnych i może faktycznie nie wyglądała jak typowa rozmowa z punktu widzenia rekrutanta. Uczymy się każdego dnia i napewno zwrócimy uwagę naszym kolegom i koleżankom na ten fakt. Pozdrawiamy, Protegga :)

@Biuro Rachunkowe Protegga

Tylko winny się tłumaczy . Opinie jednak nie świadczą o miłej atmosferze u państwa w biurze :) Nie mnie jednak to osądzać, gdyż nie jestem pracownikiem :) Poza tym życzliwy człowiek , podkreślam życzliwy a nie złośliwy nie będzie życzyć "wymarzonej" pracy bo takowej raczej się nie znajdzie. Bez odzewu.

Jaga

Ktoś poleca szukać opinii w internecie i tam są bardzo dobre. Firma jest dobra więc trudno zrozumieć

@Jaga

Pracowałaś bądź pracujesz tam? Jest parę opinii, w których osoba/y nie polecają tam pracy. Co jest przyczyną ?

Pojawiły się nowe ogłoszenia. Czy ktoś był na rekrutacji ?

Barbara

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Protegga o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Co sądzicie o tym pracodawcy? Ostatni komentarz był umieszczony już jakiś czas temu i dotyczył stażu - czy firma dalej prowadzi przyjęcia na staże? Czy ktoś jeszcze próbował współpracy z tą firmą na tej zasadzie i może udzielić swojej opinii?

Goga
@Barbara

Polecam wyszukac opinie - niestety gowork wszytkie skasował, ale w internecie nic nie ginie. Maja ogłoszenia, bo chcialam wyslac cv na kadrowa, ale na szczescie znalazlam wszystkie usunięte komentarze

Daria Chrustek

Po odbytym stażu pracodawca się ze mną skontaktował i zostałam przyjęta na etat. Porządna firma z jasnymi zasadami to mi się podoba :)

Daria Chrustek

W czerwcu skończyłam staż organizowany przez uczelnię w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, przyjaźni ludzie, warunki pracy bardzo dobre z miłą chęcią przedłużyła bym współpracę.

Myślę podobnie

Podobnie ja. Też chciałam wysłać CV, ale sobie daruję.

Zostaw merytoryczną opinię o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Wrocław

• Jak się pracuje w Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe?

Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Paprotna 5
    51-117 Wrocław