brak logo

Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Wrocław

Opinie o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

ZAŁAMKA 2011-02-12 13:09
BARDZO CHCIAŁABYM TAM PRACOWAĆ, NIESTETY NIE MAM DOŚWIADCZENIA W BIURZE RACHUNKOWYM, OSTATNIO BYŁO OGŁOSZENIE DO PRACY JAKO POMOC KSIĘGOWA, ALE NIESTETY NIKT SIĘ DO MNIE NIE ODEZWAŁ.
Fazi 2015-12-02 12:19
Nie polecam pracy w tej firmie!!! Z DNIA NA DZIEŃ WYRZUCAJĄ LUDZI! Obiecują umowę o pracę(i piszą nawet o tym w ofercie internetowej), a dają umowę zlecenie! Są nie prawdomówni, kręcą, kłamią w żywe oczy! Nie ma co czasu sobie marnować z tą firmą! OMIJAĆ TO MIEJSCE!!!
Doświadczona 2016-01-08 19:20
Niestety mogę potwierdzić.
Pracownik 2016-04-07 10:46
Dziwne, pracuję w tej firmie kilka lat i nie kojarzę sytuacji w której ktoś został wyrzucony... Faktycznie zdarzyły się w ostatnim okresie sytuacje w których pracownicy rezygnowali z pracy ale nikt ich do tego nie zmuszał. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj, wynagrodzenie dostaję na czas, mam do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnie, kawy herbaty do wyboru do koloru, a postawa zarządu napawa mnie taką potężną dawką pozytywnej energii z każdym dniem że nawet kiedy jest dużo pracy, na mojej buźce pojawia się uśmiech. Polecam pracę tutaj, każdy kto chce się rozwijać otrzymuje w tej firmie wsparcie, a fazi z doświadczoną ? Chyba snuli ten sam sen. Pozdrawiam.
Ubawiona 2016-04-10 19:04
Pracowniku :) w Protedze pracuje tylko jeden mężczyzna, syn szefowej, więc wiadomo już kto napisał pozytywną opinię :)
brak reguł 2016-06-14 23:52
nie polecam tam pracy w żadnym zakresie
Klient 2016-06-30 22:17
Pracownicy w ostatnim czasie uciekaja z tej firmy grupowo. Ksiegowosc dobrze prowadzona, ale niedlugo nie bedzie mial jej kto prowadzic.
Anna Litwińska 2016-09-21 08:20
80 % załogi Biura Rachunkowego Protegga, pracuje dłużej niż rok. Z tych 80% połowa pracuje ponad 4 lata i nie wszystkie to osoby spokrewnione z Panią Prezes. Są to osoby , które mają rzetelny warsztat , stawiają na rozwój , są sympatyczne i posiadają umiejętności pracy w grupie. Najważniejszy w Naszej pracy jest zespół. Niestety nie zawsze tak było. Dlatego osoby , które nie umieją przyjąć informacji zwrotnej , biorą wszystko do siebie i nie identyfikują się z zespołem nie będą się dobrze wśród Nas czuć. Pomimo wszystko Naszym byłym pracownikom życzę sukcesów w życiu zawodowym .
Anna Litwińska 2016-09-21 08:25
Dzień dobry.
Zmiana osoby prowadzącej nie zawsze jest tożsama z odejściem osoby z pracy. Może być związana z awansem pracownika, co skutkuje zmianą zakresu jego obowiązków, lub spowodowana urlopem macierzyńskim.
Czy odejście 3 osób z 25 w przeciągu pół roku można nazwać odejściem grupowym?
Zapewniam , że na każdy wolny etat jest zatrudniana kolejna osoba. Biuro Rachunkowe Protegga tworzą osoby, które mają rzetelny warsztat , stawiają na rozwój i posiadają umiejętność pracy w zespole.
Bardzo dziękuję za opinię, jeżeli są jeszcze jakieś obawy dotyczące obsługi Państwa firmy, proponuję spotkanie.
BB 2016-09-21 10:03
Zarząd może i fajny, sympatyczny, wyluzowany, ale reszta zespołu niekoniecznie. Szkoda, że z firmy zaczęła się robić korpo. Wymagania korpo, zasady korpo, wynagrodzenie nie korpo. Atmosfera między pracownikami niezbyt fajna. Zatrudnione są osoby (po znajomości), które niewiele potrafią i nic nie robią, a inne są obciążone pracą - czytaj dziewczyna syna Szefowej. Liderem została osoba, która boi się podjąć decyzje i przy okazji sodówka uderzyła jej do głowy. Znajoma córki Prezes po rolnictwie, 30 lat, księgowa... Na pewno ma super warsztat!
BB ma rację. 2016-10-08 09:36
Każda osoba, która wymaga choć odrobinę szacunku pod własnym adresem powinna trzymać się od tego miejsca z daleka. Firma nie-przyjazna pracownikowi nastawiona na wyzysk pracownika (najlepiej stażysty lub praktykanta albo kogoś z UP, żeby ponieść zerowe koszty), sam praktykant i tak się niczego nie nauczy poza myciem kubków i układaniem dokumentów. W chwili obecnej, gdy rynek jest pracownika a nie pracodawcy i z pracą w księgowości nie ma najmniejszego problemu, nawet z zerowym doświadczeniem, we Wrocławiu lepiej podjąć pracę w firmie, która zapewni godziwe wynagrodzenie i normalne warunki pracy w przyjaznej atmosferze umożliwiając rozwój pracownika.
Po komentarzach widać, że zmiana "zarządu" skutkuje falą negatywów pod adresem firmy.
Były pracownik 2016-11-03 15:15
Potwierdzam - zmiana zarządu nie wyszła na dobre. Córki Pani Prezes chcą z firmy zrobić korporację, przy jak najmniejszym nakładzie finansowym. Wprowadzenie wielostopniowej struktury organizacyjnej nie było niczym dobrym tylko wprowadziło zamęt i niektórym władza uderzyła do głowy. Z dnia na dzień zwalniani są ludzie z pracy, a na ich miejsce są zatrudniane nowe osoby ale bez doświadczenia i wykształcenia (o ile firmy nie są podzielone pomiędzy innych pracowników) z najnisza krajowa. Zatrudniane osoby bezrobotne zeby dotacje z UP wyciagnac. Umowy o pracę (jeśli są) to z ryczałtem na samochód. W kuchni brak bieżącej wody, w toaletach brak ciepłej.
Ewa 2017-04-01 16:50
Dziękuję za wasze opinie, miałam już wysyłać CV w związku z ogłoszeniem o pracę, ale całe szczęście przeczytałam te komentarze.
Myślę podobnie 2017-04-04 13:56
Podobnie ja. Też chciałam wysłać CV, ale sobie daruję.
Daria Chrustek 2017-07-26 06:49
W czerwcu skończyłam staż organizowany przez uczelnię w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, przyjaźni ludzie, warunki pracy bardzo dobre z miłą chęcią przedłużyła bym współpracę.
Zostaw swoją opinię o Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protegga Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe