Opinie o Zielony Liść Fundacja w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zielony Liść Fundacja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zielony Liść Fundacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Liść Fundacja w Toruń

Aga

przecież macie Państwo kontakt ze sobą - proszę pretensje zgłaszać i ROZGŁASZAĆ informacje, o osobie która kradła, a nie w nieskończoność obwiniać osoby, które to zgłosiły, nagłośniły i sprzątają po A. C. A.Walczak

MARIUSZ KOWALCZYK

JEDNA Z WIELU OPINII O FZL TO SAMO SEDNO I PIĘKNIE UJĘTE: "Piszę bez cenzury, i słowami ktore są adekwatne- miałam w dupie czy fundacja nazywa sie zielony liść czy fioletowy balonik. Od wypadku przekazywalam ja, moj maz, i inne osoby czy podmioty z mojego otoczenia pieniadze Dla Mariusza. Konkretnie dla niego. I w normalnym kraju jest to wystarczające. Nie trzeba pisac do kilkunastu instytucji których nazwę poznajemy kiedy szukamy pomocy i sprawiedliwości w Panstwie. A przekonujemy sie jedynie ze wszyscy uważają ze to nie ich brocha. Pieniadze były Dla niego. Kropka. A nie na szeroko określone cele fundacji. Najbardziej oszukany jest oczywiscie Mariusz. A osoby jak ja - wkurwione ze fundacja zrobiła jego i nas w chuja"

Aga

Panie Mariuszu K. ... cóż za informacje Pan rozpowszechni to brak słów. A jeśli mówimy "ZARZĄD" to należy wyraźnie powiedzieć, który Zarząd zrobił krzywdę Podopiecznym, a który zgłaszał tą krzywdę na Policję.

MARIUSZ KOWALCZYK

Wypłaca refundację? Komu? Kiedy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zielony Liść Fundacja? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
MARIUSZ KOWALCZYK

Zapewne fundacja się cieszy z uzbieranych przeze mnie 143tys. pln którymi obraca.

MARIUSZ KOWALCZYK

Najbardziej szkodził i szkodzi zarząd fundacji. Panie Lucjuszu i nie dostali tylko korzystali z tego co sami uzbierali dzięki dobrym ludziom.

Nie zna Pan sprawy.

f

F A R M A Z O N Y, że Fundacja nie wypłaca. Robimy to powoli, acz regularnie. i przypominam, że to strona dla pracowników firm, a Pani to nie zatrudnimy na pewno ;)

Aga

Szanowny przyjacielu. Postępowanie w sprawie nadużyć poprzednich osób decyzyjnych się toczy, obecny Zarząd i Rada Fundacji działa w sprawie. Przypominam, że w momencie działania na szkodę dobrego imienia Fundacji, po zgłoszeniu tego odpowiednim organom, IP komputera z którego pisane są wszelkie kalumnie jest do wyśledzenia. Agnieszka Walczak

Przyjaciel podopiecznego

Jestem wstrząśnięta !!!! całą sytuacją jaka ma miejsce , bo to tylko szczyt góry lodowej jaka jest obecnie ...pieniądze mogą dalej wpływać na konto ,winnych nie ma i i pieniędzy także BRAK!!!!!! Ludzie zbiorowe oszustwo trzeba karać a nie odbijać pałeczkę ile Ci ludzie mają pod górkę, częśc ma tylko rodzinę która pomoże , częśc jest samotna, inni nie radzą sobie z sytuacją a Ci co powinni ich chronić przed złodziejami sami okradają...!!!!

Aska

Wielka bzdura fundacja od stycznia 2016 nie refundacje faktur. Zaginęła pieniądze z prowadzonej rok temu zbiórki. Nie ma rozliczenia za rok 2014 i 2015. Cały czas fundacja obraca pieniędzmi podopiecznych a brak wypłat zrzuca na konto kradzieży. Ja składam zawiadomienie do prokuratury.

znając sprawę, w każdej chwili zajmę się (jak widzę w pełni uzasadnionym) pozwem cywilnym wobec pana "mario" aka "Były podopieczny oszustów z ZL" jeśli są Panstwo zainteresowani, proszę o kontakt na wysłanego na adres ze strony Fundacji. Pozdrawiam, Marcin Szczawiński, Izabelin, Warszawa

Aga

Panie kowalczyku... cała fundacja cieszy się z pana decyzji. powodzenia w nowej fundacji. A dzięki ip i wiafomościom jak wyżej pozew cywilny za znieważenie murowany. powodzenia w avalonie.

Były podopieczny oszustów z ZL

Podopieczny Zielonego Liścia nie wypłacacie pieniędzy !!! Mam u Was pieniądze za 2015r z 1% i na subkoncie i do tej pory nie dostałem złotówki . Samo okno gdy się wchodzi na wasza stronę wszystko mówi za siebie że Poradę prawną można uzyskać pod takim i takim nr telefonu . Okno pojawiło się po upublicznieniu afery z domem wczasowym ! Tyle na Wasz temat acha zachęcam wszystkich do przejścia do fundacji AVALON ja tak zrobiłem i nie mam żadnych problemów acha wgląd online mam do stanu subkonta i każdej wpłaty nie to co u tych OSZUSTÓW .

Lucjusz

jako pracodawca- nie mam nic innego do powiedzenia, jak "wszystko w najlepszym porządku". Jeśli zaś chodzi o nieprzychylne uwagi zamieszczane przez byłych podopiecznych Fundacji, to wiem jedno: najbardziej szkodzą Ci, którzy dostali najwięcej. i tyle.

MARIO

OBECNA DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI ZIELONY LIŚĆ TO CHAMSTWO I ZŁODZIEJSTWO W CZYSTEJ POSTACI: NIE WYPŁACAJĄ REFUNDACJI OD XII 2015, OSZUKUJĄ PODOPIECZNYCH OD STYCZNIA, PODOPIECZNYCH MAJĄ ZA INWALIDÓW UMYSŁOWYCH

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Liść Fundacja - Toruń

Zielony Liść Fundacja
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ducha Świętego 5 lok. 4
    87-100 Toruń