Opinie o S H S Solution - Sanecki Karol w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy S H S Solution - Sanecki Karol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S H S Solution - Sanecki Karol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S H S Solution - Sanecki Karol w Płock

Swieżybka

Praca na słuchawce? To miejsce pokazało mi, że najważniejsze jest to z kim i jak pracujesz. Szkolenie, które gwarantuje pracodawca na najwyższym poziomie. Prowadzący? Hmmm Gość ma tyle energii i daje pozytywnego kopa, aż chce się chcieć. Atmosfera bardzo rodzina. Oby tak dalej!

Dawid
@Swieżybka

Ciesze się, że podoba Ci się praca w firmie S H S Solution. Mogłabyś napisać, jakie warunki zaoferował w Twoim przypadku pracodawca na opisanym przez Ciebie stanowisku? Jest to stała i niezmienna pensja, czy może uzależniona od przepracowanych godzin w danym miesiącu? Przybliż proszę, jak to wygląda.

100jaksto

Hej, mało kiedy zdarza się że ogłoszenie o pracę tak nie wiele się różni od prawdy, mając za sobą już trochę doświadczenia, stażu w innych firmach, mogę z czystym sumieniem każdemu polecić pracę u Karola w SHS. Kasa jest, premie są, godzinowka spoko, konkursy, wyjścia integracyjne.... Jest bardzo dobrze, i nie potracaja tego z pensji jak w niektórych przypadkach w Płocku. Hojny i wyrozumiały szef, kierownicy z doświadczeniem i pasja, ze wsparciem liderów z mega wiedzą i dużym sercem, dają ludziom pracę niemalże jak w rodzinnej atmosferze. Najbardziej podobały mi się konkursy które widziałem na zespole TV, rozmach, zaangażowanie i kupa śmiechu. Ostatni raz w pracy uśmiechnąłem się w pracy gdy zaczynałem swoją pierwszą, szybko uśmiech zszedł mi z twarzy. Tutaj gdy masz ponury humor nie pozostaje to nie zauważone, najpierw lider pyta czy wszystko ok stara się pomóc, następnie koledzy koleżanki rozweselaja serducho. Kierownicy również dają znać że się tobą interesują... Owszem kurde jest stres, ale gdzie go nie ma? Ogólnie polecam każdemu.

Peterro

Praca w tej firmie to naprawdę przyjemna sprawa. Miałem przyjemność pracować w dziale voice , bardzo krótko i doświadczyłem niezwykłej pomocy ze strony kolegów i koleżanek. Szef Karol jest praktycznie zawsze pod ręką a osoba odpowiedzialna za merytoryke szkoleń wprowadzających Cię w środowisko pracy to Dawid, swoją drogą bardzo energiczna i pozytywnie nastawiona do swojej pracy osoba. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc oraz pozytywnego kopa na codziennej odprawie. Dawid jak każdy "prawie" facet, to kibic piłkarski. Mam nadzieję Dawid że Twój wspaniały Liverpool pokona mój Real w finale. Pracowałem od 9 do 17,5 dni w tygodniu. To była moja pierwsza praca w tego typu warunkach, jest Nas tam dużo i każdy sobie pomaga nawzajem, tak więc jeżeli lubisz pracę z ludźmi i cenisz sobie pewną schematyczność tak jak ja, to serdecznie polecam. Jeżeli przyszło Ci na myśl że mogą pojawić się problemy z wypłatą to zostaw te myśli za sobą. Takich rzeczy tam nie ma, wypłata jest na czas a żaden z kolegów który pracował tam dużo dłużej nie skarżył się na opóźnienia w tej kwestii. Karol, jako szef wykazał się wspaniałomyślnością i zareagował na moją potrzebę zmiany harakteru pracy, z działu voice chciałem przejść na windykację i dostałem od szefa zielone światło. Bardzo cenię sobie takich ludzi to niezwykle wartościowe. I tutaj pozdrawiam kolegę Marcina team leader"a voice a teraz chyba TV. Marcin to bardzo dobry sprzedawca, zna wiele technik sprzedaży i na opracowane mnóstwo profili rozmów z klientami. Tak więc to bardzo doświadczony człowiek na odpowiednim teraz stanowisku, życzę Ci Marcin jak najlepiej. Gosia to Nasza sekretarka czyli kobieta z wspaniałym pobudzającym temperamentem !! a Adam to gościu od jakości, wszystkie rozmowy muszą zawierać jakość, jeżeli myślisz że przyjdziesz do tej firmy i nie będziesz dbał a jakość to długo nie po pracujesz. Adam to również świetny kolega. Czyli mniej więcej załogę już znasz a wspominałem o tym że wiedzę którą otrzymujesz na szkoleniach, możesz wykorzystać w prywatnym życiu? To teraz już wiesz. Dla mnie praca w tej firmie to na pierwszym miejscu dążenie do poprawy swoich umiejętności z rozmowy na rozmowę co dawało mi ogromną satysfakcję. Trzymajcie się drużyno! Róbcie wyniki!

Daria

Pracuję od 7 miesięcy w firmie SHS , w dziale Vasów. Fajny projekt , pozytywni współpracownicy . Serdecznie polecam pracę w tej firmie, świetna atmosfera .

Konsultant Telefoniczny

Mądry ten kto się nie myli, straszny ten co kłamać w oczy potrafi. Jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej i kochani - jestem zachwycona. Dawid ( Pan Kierownik ) przywitał mnie z uśmiechem na ustach, osoby w środku proponowali coś do picia ze względu na pogodę. W życiu nie zgodze się na tak negatywne komentarze. Z całego serca polecam to miejsce. Ja zaczynam od zaraz :)

1. Zainteresowania, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Praca w shs to praca w której są stawiane wyzwania, co miesiąc otrzymujesz pensję jaką sobie sam/sama wyrobiłaś, masz możliwość rozwiniecia się tak jak i masz możliwość zarobienia wiekszej kasy przyłożysz się do niej wyciagniesz premię za swoje zaangażowanie, jeśli chodzi o klimat w pracy to jest super wszyscy sobie nawzajem pomagają z chęcią, potrzebujesz powera idziesz do kierownika Dawida i Ci go daje, zawsze jeszcze masz super liderow czy też kolgow/ koleżanki . Jesli chodzi o godziny pracy wszystko mozna ustalić z liderem Adamem czy tez Marcinem lub też z Gosią. W tej pracy na dzień dobry otrzymujesz świetne szkolenie ktore pomoże Ci w pracy czy tez w życiu prywatny. Po szkoleniu masz rozmowę z kordynatorem którą z łatwizna zdajesz otrzymujesz najpierw umowe na okres próbny 3m-sc a kolejną na rok jeśli potrzebujesz wolnego wystarczy zapytać. Najważniejszą jak dla mnie kwestia to szacunek jaki otrzymujesz w tej pracy i słowo dziękuję za wykonaną dodatkową pracę czy tez minutę poświęconego czasu i wyzwania które pomogą Ci osiągnąć więcej.

Bartek

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy?

Aga

Mialam przyjemnosc pracowac w SHS i zdecydowanie polecam. Jest to firma rzetelna i traktuje swoich pracownikow z szacunkiem. Wynagrodzenie adekwatne do zaangazowania czyli tak na prawde ty decydujesz ile zarabiasz. Przed rozpoczeciem pracy jestes przeszkolony/przeszkolina do jej wykonywania wiec na plus, nie ma jakies fuszerki. Wyplata na czas, nie zdazylo mi sie zebym miala jakikolwiek problem pod tym wzgledem. Kierownictwo bardzo w porzadku. Co wiecej, to co podobalo mi sie w firmie to szkolenia dla pracownikow oraz duzy zasob dodatkowego wsparcia jak np. konkursy aby zmotywowac oraz zintegrowac pracownikow. a najlepsze na koniec; atmosfera w tej pracy sprawia, ze wstajac z lozka nie myslisz ontym ze 'znow idziesz do pracy' ale o tym ze bedziesz mogl/mogla znow miec do czynienia z mega pozytywna grupa znajomych, z ktorymi laczysz przyjemne z pozytecznym. Zdecydowanie na plus. Jak na Plockie warunki to nega zaskoczenie i mysle ze zafna z firm tutaj nie oferuje tak rodzinnej atmosfery. Pozdrawiam serdecznie i polecam raz jeszcze

PrzMk

Zanim przyszedłem do firmy zrobiłem potrzebny research do rozmowy rekrutacyjnej, trafiłem też tutaj i naczytalem się sporo negatywnych jak i zbyt pozytywnych, aż przesłodzonych opinii. Postanowiłem więc zweryfikować jak to naprawdę wygląda. Na rozmowie przywitał mnie pozytywny Dawid, który mnie zaprosił na kurs a potem w (usunięte przez administratora) sposób przygotował do pracy. Nawet po kursach jak miałem jakieś wątpliwości to mogłem liczyć na pomoc Ani , Dawida czy bardzo pomocnych pracowników. Naprawdę to warto podkreślić, że atmosfera która twarzą samo konsultanci jest mega, trzeba tylko chcieć. Aczkolwiek, żeby nie było zbyt kolorowo to ostatnio zauważyłem że Dawida często zżerał stres w pracy i chodził jakby na ciśnieniu, mimo to starał się nie dawać tego po sobie poznać i był jeszcze w stanie motywować innych za co wielki szacun. Jestem pewien , że mogę śmiało polecić tą prace a osoby, które piszą te hejty, które nijako maja się do rzeczywistości są po prostu słabe psychicznie. To wiadome, że w każdej pracy jest presją i każdemu pracodawcy zależy, żeby jego pracownicy robili jak najlepszą robotę, bo to również od tego zależą jego zarobki. W tej firmie jest to o tyle fajne, że tu się opłaca starać bo jest to nagradzane. Codzienne oglaszanie najlepszych osób z dnia poprzedniego, co tydzień nagrody dla najlepszej trójki w postaci różnych upominków poprzez sprzęty agd. Ponadto premie, które naprawdę są bardzo realne, wystarczy tylko troszkę zaangażowania. Osobiście pracując pierwszy pełen miesiąc, bez żadnego doświadczenia, mając tylko chęci jestem pewien że zarobie ponad 2,5,. Rozumiem, że to nie jest szczyt marzeń sam również mierze wyżej, ale patrząc na warunki pracy to naprawdę trzeba mieć zaawansowany rozwój autyzmu albo raka mózgu z przerzutami, żeby w taki sposób się zachować. Osoba, która przyszła do pracy została potraktowana przez wszystkich ciepło i po koleżansku, odchodzi i zamiast porozmawiać i przyznać się że nie daje rady, że to nie dla niej to bez słowa jak szczur znika, żeby potem ujawnić się na nocne łowy za klawiaturą i próbować ruinowac czyjeś starania. Oczywiście ile osób tyle opinii, ja subiektywnie oceniam firmę na 5/6 bo napewno da radę poprawić wiele aspektów, ale patrząc na to że mamy 40min przerwy, wyposażona i uzupełniana nabiezaco kuchnie dla wszystkich, częste konkursy, super kolezenska atmosferę pracy i dogodne warunki użytkowania. Troszkę nie rozumiem tylko, co kieruje tymi osobami, które po prostu klamią o firmie. Myślę, że to jest mieszanka braku ambicji z zawiścią i sugerowałbym zastanowienia się nad swoją osobowością, bo w taki sposób to ani życia prywatnego ani zawodowego sobie nikt nie ułoży. Dzisiaj Dawid powiedział fajna rzecz na odprawie, "nie warto za sobą palić mostów", bo karma do Ciebie wróci.

Martyna

Jejciu, aż napiszę na spokojnie kilka słów. Nie mogę w to uwierzyć co tu się wyrabia.. Dla tych wszystkich, którzy za wszelką cenę nieudolnie próbują zepsuć reputację firmy, ja Was rozumiem zupełnie-nic miłego zostać bez pracy, ale...- zastanówcie się czy to jest w porządku, bo żal mnie ściska od środka jak to czytam.. Drzazgę w brata oku widzicie, a w swoim nie dostrzegacie. Niektórzy stracili pracę tutaj, to fakt, ale nic się nie dzieje bez powodu.. staranie marne, chęci brak, ponury nastrój każdego dnia, ciągłe obrażanie, zero radości z życia. Tyle szans, ile tutaj dostają ludzie na poprawę swojej pracy, żeby jej nie stracić to w każdej innej firmie można pomarzyć, pomoc, która była nieustannie oferowana- zazwyczaj odrzucana.. Nie zależało Wam tak naprawdę, pracując z kimś da się to odczuć. Nie zamierzam nikogo urazić, ale wiem, że każdy człowiek ma ograniczenia, może słowo rozwój dla niektórych jest obce, jest ograniczeniem i dlatego teraz przemawia czysta zawiść, że mieliście gorsze pieniądze, ba no.. tez nie bez powodu- jak się choruje na zawołanie, to nic dziwnego, że wypłata lipa.. Ja ogólnie mega jestem zadowolona z pracy w SHS-ie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że te negatywne komentarze wynikają z porażki, własnej, życiowej, zawodowej.. Warto jednak popracować nad sobą, inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja, pracować nad sobą polubić życie, zmienić nastawienie i iść do przodu. Mimo to ja życzę wszystkim pozytywnego spojrzenia na życie wtedy może zacznie się wszystko układać. I pamiętajcie, karma wraca.. więc warto uważać co się pisze, mówi. Najważniejsze być szczerym.

KK

i tak jak napisałem wcześniej , zarobek jest adekwatny do zaangażowania, ja jako pracownik szeregowy pracując 8 godzin dziennie, zgarniając premię i angażując się w plan zespołu zarabiałem kwoty dużo wyższe niż 1400 czy 1800 zł

Kinga

Skąd wiesz o którą Kingę chodzi i która odpisała?? Hmm to za udzielenie niedouczonej osobie informacji są paragrafy??? hahaha no ciekawe pierwsze słyszę... Widzę że, do szkoły nie chciało się uczęszczać dlatego teraz nic się nie wie, a pusty dzwon bije najgłośniej. Jak to mówi przysłowie "nie chciało się nosić teczki, teraz trzeba nosić woreczki", a kto ma szkołę ten ma lżej.

@Kinga

Droga Kingo wyzwisko którego użyłaś na końcu swojego wywodu jest uwłoczeniem które tak samo jak pomówienie jest egzekwowane z kodesku wykroczeń prawa cywilnego nie kodeksu karnego

Najlepsza

Problem w tym, że nikt nie napisał o jaką Kingę chodzi, ale uderz w stół a nożyce się odezwą. Cieszę się, że miałaś zaszczyt podpisać się swoim imieniem. A twoje ostatnie zdanie to groźba? Na to też są paragrafy.

Kinga

Do NAJLEPSZA zanim zaczniesz posądzać kogoś o coś to się upewnij czy masz racje, bo w przeciwnym razie są to pomówienia, które zgodnie z art. 212 paragrafem 1 k.k. zagrożone są karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 paragraf 3 k.k. mówi, że sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego na wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny lub zgodnie z art. 215 k.k. innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości. Więc tępa istoto zastanów się zanim coś powiesz. Pozdrawiam!! Kinga

Najlepsza

Ola, Kinga - jestem pełna podziwu, że wam nie wstyd pisać takich rzeczy.

KK

Kasa jest dobra tylko od pracownika zależy ile zarobi, Praca normalna po 8 godzin, alkohol ? a i owszem na imprezach integracyjnych, czasy prohibicji już minęły.... Mogę polecić z czystym sumieniem. Ja oceniam shs solution i szefa na 5+ ....

Tak jak napisała koleżanka wyżej praca max na 3 miesiące. Szef całkiem okej bo można sie z nim dogadać no i wynagrodzenia wysyłał zawsze na czas ale za to kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Komentarze typu : nie będę tracił swojego wynagrodzenia przez to, ze wy sie opierdzielacie albo tak wyszkole nowy skład, ze zobaczycie gdzie jest wasze miejsce w szeregu jest troche nie na miejscu. Mało tego obrabianie jednego pracownika do drugiego na papierosie też nie zachęca do pracy tutaj. Dodatkowo ciągle przypieprzanie sie nawet o najmniejszą głupotę kiedy samemu siedzi się przez długi czas i obstawia mecze na fortunie jest śmieszne. Wypłaty to lepiej byłoby w ogóle nie komentować. Jak na wysluchiwanie ciąglych przycinek to nie warto za taką miernote tam siedzieć. A odsunięcia od kampanii? Trzy razy w miesiącu i z pracą możesz się pożegnać. Tak naprawde to czy Cie odsuną jest uzależnione od tego jak bardzo trzymasz im palec w (usunięte przez administratora) Tacy którzy siedzą cicho i nie odzywają się nawet słowem mają szansę żeby przetrwać tu dłużej natomiast jeżeli masz swoje zdanie i nie dasz po sobie jeździć możesz liczyć się z tym, ze szybko trafisz na celownik, a osoby siedzące wyżej dołożą wszelkich starań żeby Twoja kariera w tej firmie skończyła się szybciej niż zaczęła. Myślę, że jak ludzie dopiero co przyjęci będą stąd uciekać to szef trochę przejrzy na oczy i zacznie szukać przyczyny nie tak jak do tej pory w pracownikach tylko zwróci szczególną uwagę na nieco wyższą sferę i wyciągnie odpowiednie wnioski. Bo tak naprawdę to tu leży główny problem tej firmy. Dopóki to sie nie zmieni to nikomu nie polecam pracy tutaj chyba, ze chcecie mieć niemiłe doświadczenie. Jedyne co można tam polecić to część zwykłych pracowników która jest pomocna i jako jedyna może pozostawić pozytywne wspomnienia.

Była pracowniczka SHS

Witam, Jeśli chodzi o firme i o ludzi w niej pracujących - ok - ludzie są faktycznie pomocni, sympatyczni i dobrze się pracuje. Gorzej jednak w drugą stronę. Płaca nie urywa głowy dodatkowo bardzo ciężko (wręcz niemożliwe) jest otrzymanie umowy o pracę a co za tym idzie wolne równa się z nieotrzymaniem żadnych pieniędzy mimo tego ,że chciałbyś przyjść ale jesteś chory bądź coś się nagle wydarzy. Presja na pracowniku jest naprawdę duża, ciągle poganiania, krzyki na sali ( klienci czasem mówią do słuchawki ,że tam pracuje jakieś bydło ps. w zasadzie po co te boksy jak i tak jest jeden wielki krzyk? ) No i premie - premie to śmiech wszystko w kwotach brutto. Wymigiwanie się ,że i tak to jest praca skarb bo raz się siedzi i nigdzie nie dzwoni a raz się zapierdziela jak dziki aż słuchawka nie stygnie - no ale przecież co jakiś czas nie musisz robić nic jakby to była twoja wina. Jeśli chodzi o zmiany miałam obiecane od 9-17 jednak szybko się to zmieniło pod pretekstem ,że każdy chce mieć od 9-17 ale druga zmiana też jest ważna i trzeba się wymieniać + straszenie ,że jak ktoś się nie dostosuje po prostu będzie oddalony od kampanii albo mówiąc 'zlewczo' może sobie iść do domu. Nie dziwie się ,że ludzie stąd uciekają skoro tak się mówi : jak się nie dostosujesz to na razie. Praca na krótko moim zdaniem max 3 miesiace mozna popracowac ale to tylko przystanek w razie potrzeby. Jeśli chodzi o pracodawcę jest ok trochę tylko brak mu jajek i radziłabym popracować nad charyzmą . Dzięki, pozdrawiam.

P

Musialo sie duzo pozmieniac skoro mowisz o takich zarobkach. Mediana zawsze wynosila ok. 1400 zl. 3-4 tys?:-) chyba ze teraz pracujecie po 20 godzin:-)) gdyby były takie zaeobki to wasi dobrzy pracownicy nie uciekaliby z tej pracy

Windykator:)

Zarobki są rożne, ja osobiście od początku pracy, czyli ponad 12 m-cy nie zarobiłem mniej niż 1800-1900 zł do ręki na m-c. Co ważne pieniądze są zawsze na czas, co w dzisiejszych realiach nie jest normą, ponadto szef w razie potrzeby nie odmówi wypłaty zaliczki. Na pewno praca nie dla każdego, ale każdy może spróbować i się przekonać. W ORLENIE niestety stanowiska są w większości przypadków dziedziczone lub z polecenia, tak więc trzeba szukać. Pozdrawiam

Do Pracownik

Czy Ty też zarabiasz 3000-4000 złotych .Proszę o odpowiedź tylko szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o S H S Solution - Sanecki Karol - Płock

• Jak się pracuje w S H S Solution - Sanecki Karol?

Zobacz opinie na temat firmy S H S Solution - Sanecki Karol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S H S Solution - Sanecki Karol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S H S Solution - Sanecki Karol?

Kandydaci do pracy w S H S Solution - Sanecki Karol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S H S Solution - Sanecki Karol

S H S Solution - Sanecki Karol