Opinie o R&R-Bit Robert Rżany w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy R&R-Bit Robert Rżany. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w R&R-Bit Robert Rżany o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&R-Bit Robert Rżany w Mielec

Klient Edyta z Mielecka Strefa

Dane odzyskane w całości. Miła obsługa, bardzo dobre podejście do klienta. Firma potrafiła odzyskać dane z telefonu komórkowego w całości rozbitego. Firmy inne nie dawały szans na odzyskanie danych. Jednak się dało odzyskać dane w całości, jeśli trafi się na firmę, która posiada wiedzę i sprzęt do odzyskania danych. Polecam za rzetelność i z sukcesem odzyskanie danych. POLECAM.

Klient Monika Mielec

Dane odzyskane. Telefon uszkodzony w całości mechanicznie. Firma dała radę odzyskać dane z uszkodzonej płyty telefonu. Polecam firmę !

Klient Ilona

Dane odzyskane z telefonu komórkowego. POLECAM !!

Odzysk Danych - klient

Firma odzyskała dane w całości z dysku SSD. POLECAM !!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie R&R-Bit Robert Rżany na stanowisko Praca zdalna pomoc obsługa nieruchomości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Patryk Klient - Mielec

Firma dała radę odzyskać dane z dysku uszkodzonego mechanicznie. Firma odzyskała dane w pełni. Dodatkowo, laptop naprawiony. Udzielona gwarancja 12 miesięcy na serwis laptopa. OSOBIŚCIE POLECAM.

Olga
@Patryk Klient - Mielec

Możesz powiedzieć, ile trzeba zapłacić za taką usługę? To bardzo pilne, mam podobny problem. Nie spodziewałam się, że znajdę jakąś firmę, która to ogarnie.

Patryk Klient Mielec
@Olga

Z tego co się dowiedziałem, że do tej firmy przyjeżdzają klienci z całej polski. Firma ma bardzo dobre zaplecze techniczne jak i wiedzę. Dodatkowo, mają swoje laboratorium do odzyskiwania danych. Dla mnie odzyskanie danych było bardzo ważne z uwagi, że tam miałem całą bazę mojej firmy jak i wszystkie dane techniczne firmy. Zadzwoń do nich opisz sytuacje i z pewnością zostaniesz profesjonalnie obsłużona. Na ich stronie internetowej www.rr-bit.pl są wszystkie dane kontaktowe. Zadzwoń do nich i z pewnością Ci pomogą.

Klient Mielec

Firma doskonale wie jak klient ma być obsłużony. Awarii uległ laptop, gdzie miałam tam bardzo ważne dane firmowe. W poprzednich serwisach nie dawano szans na odzyskanie danych z dysku uszkodzonego mechanicznie. Jedna z firm skierowała mnie do R&R-BIT, która mnie pokierowała, że firma R&R-BIT to jedyne miejsce na Podkarpaciu gdzie można odzyskać dane z powodzeniem. Okazało się, że firma w całości odzyskała dane. Więc dziękuję firmie R&R-BIT za odzyskanie danych i równie dziękuje firmie, która dała mi namiary na firmę R&R-BIT Dziękuję Serdecznie !!

Firma Strefa Mielec Maciek

Bardzo polecam współprace z firmą R&R-BIT Firma pomocna i bardzo godna polecenia. Firma odzyskała dane z dysku twardego z serwera. Dodatkowo, firma naprawiła serwer i postawiła od samego początku system wraz z pełną konfiguracją. Firma godna szczerego polecenia. POLCEAM !!

Marek Paprocki Rzeszów

Jedyna firma, która odzyskała dane z dysku twardego uszkodzonego mechanicznie. Polecam podejście do klienta i ogromną wiedzę firmy. Polecam!!

Mietek Klient Rzeszów

Dane odzyskane z dysku SSD w całości. Uszkodzeniu uległa elektronik dysku. Szukałem firmy w Rzeszowie w ramach odzyskania danych, aczkolwiek każdy mówił, że już nie ma możliwości odzyskania danych, do czasu aż się tym zajęła firma z Mielca R&R-BIT. Odzyskali dane w pełni. Polecam firmę, dane odzyskane.

Ilona
@Mietek Klient Rzeszów

Jak długo trwa naprawa sprzętu i czy ceny są konkurecyjne do innych? Dzieki za wiadomość

Klient
@Ilona

Naprawa sprzętu trwa krótko, cenowo konkurencyjnie. Robiłem u nich laptopa. Osobiście polecam serwis w tej firmie.

Firma Strefa Mielec

Wspaniałe podejście do klienta. Informowanie na każdym etapie odzyskiwania danych. Firma bardzo komunikacyjna, pełne wyjaśnienia. Polecam odzyskiwanie danych z dysków twardych w tej firmie. Jako jedyna firma dała radę odzyskać w 100 procentach dane z dysku twardego. Niesamowita wiedza i technologia. Polecamy każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego serwisu i laboratorium do odzyskiwania danych.

Kacper Mielec

Laptop działa. Płyta główna w laptopie naprawiona. Polecam serwis.

Klient - Podkarpacie

Laptop naprawiony. Szybko sprawnie. Dane odzyskane również szybko i sprawie. Polecam!!

Klient z Krakowa - dysk SSD

Dzisiaj właśnie odebrałem dane odzyskane w 100 procentach z firmy R&R-BIT Jako jedyna firma była w stanie odzyskać dane z dysku zaszyfrowanego. Dodatkowo, dysk SSD, dane skasowane i dysk zaszyfrowany. Firma dała radę odzyskać dane w pełni i w 100 procentach. Szczerze polecam firmę. Dobrze, że takie firmy istnieją. POLECAM!!

Dane odzyskane - klient

Telefonik naprawiony. Dane odzyskane. POLECAM!!

Firma - Klient

Polecam. Dane odzyskane z telefonu.

Klient - dane odzyskane Mielec

Dane odzyskane z dysku uszkodzonego mechanicznie. Jedyny serwis, który dał radę odzyskać dane. Wszyscy już mówili, że już nie ma możliwości odzyskać danych z tak uszkodzonego dysku. Jednak firma R&R-BIT dała radę odzyskać dane w całości z dysku twardego. Szacun. Polecam !!

Klient - serwis laptop

Super serwis. Super Obsługa. POLECAM.

iphone - klient

Polecam, odzyskiwanie z telefonu iphone 7 POLECAM!

Sylwek Klient Mielec

Polecam serwis telefonów. Dane odzyskane. POLECAM

Patryk Wiklo

Polecam serwis laptopów. Laptop naprawiony, dane odzyskane z dysku twardego.

Zostaw merytoryczną opinię o R&R-Bit Robert Rżany - Mielec

• Jak się pracuje w R&R-Bit Robert Rżany?

Zobacz opinie na temat firmy R&R-Bit Robert Rżany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&R-Bit Robert Rżany?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 54 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

R&R-Bit Robert Rżany
  • Cyranowska 108B