Opinie o BM Kobylin w Kobylin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BM Kobylin. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BM Kobylin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BM Kobylin w Kobylin

gospodyni

oszukali mnie na kilka tysięcy złotych, wzięli krowy dali zaliczkę po 1000zł za sztukę, reszta miała być po uboju, niestety nawet faktury nie ma, Pani powiedziała że krowy się przewróciły i nie nadawały się do niczego, i to oni jeszcze powinni starać się no zwrot pieniędzy ludzie to oszuści. są na Facebooku , zablokowali mnie bo napisałam o nich ,frajerzy

Kuj_pom

Rolnicy strzeżcie się firmy BM kobylica jak i przedstawiciela Zbigniewa Kurdysa ostrzegam was bo również zostałem przez nich oszukany bardzo mili przed zakupem bydła i sprzedażą a po zakupie stworzyły się problemy zostałem oszukany na kilka tysięcy omijajcie tą firmę z daleka

waldi

wniosłem zarzut do nakazu zapłaty za ta cholerna krowe i sad wstrzymał nakaz zapłaty teraz mam wniesc opłate i bedzie sprawa Jest może szansa na utarcie nosa i może sąd zobaczy co ta firma wyrabia.ńas rolników karzą jak nie weterynaria to ARMiR to US a oni działają nielegalnie na legala.Nie dają ani paszportów ani świadectw pochodzenia ani świadectw lekarskich że krowy sa badane i zdrowe Przecież sa to dokumenty nizbędne aby nie szerzyć chorób My byśmy za takie coś już byli bankrutami bo weterynaria by nas wykonczyłaA u nich skoro zatrudniona kancelaria radców to nic się nie dzieje i dalej naciągają ludzi i smieja nam sie w twarz

waldi

to jak masz coś to pisz np do harego na imeila to wymienimy sie tel im nas więcej tym lepiej .Zapadają wyroki na niekorzyść rolników bo sprawy odbywaja się u nich i nie wszyscy moga tam jechać .Robią co chcą Dziwi mmnie że prokuratura nic nie mówi na takie dzialania

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BM Kobylin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
hary

witam wszystkich Jak nie ogłosicie w prasie tak jak napisał Paweł to marne szanse W pojedynkie nic z nimi nie wskóracie tylko dojdA wam koszty za przegrane sprawy a dług i tak trzeba spłacic bo podpisaliście weksle i oni nie musza włOczyć się po sądach tylko nakaz do zapłaty przyjdzie z sądu i dziękujęWszyskto trzeba mieć na piśmie A rolnika zawsze oszukają i nie ma szans .tym bardziej że w ZMBM sa ludzie bez honoru .Tak było ze mna i innymi i Facet skupywał mleko i dawał niezła cenę i wtykał umowy do podpisu mysmy oczywiście ich nie czytali.Jak obniżył mleko odszedłem do innej mleczarni a potem sie okazało że drobnym maczkiem było napisane kara za odejście 5tys Było 750 osób pokrzywdzonych i nic nie wskórali .Facet został milionerem

paweł

trzeba dać chyba ogłoszenie do poradnika rolniczego że poszukiwane są osoby oszukane przez KOBYLIN tą gazetę czytają miliony a tu wchodzą te same osoby i jest nas mało

paweł

może zna pan pokrzywdzonych rolnikow przez tą firmę to proszę o kontakt na pawel-kraj.1985@wp.pl szukamy ludzi naciągnietych i oszukanych przez ZM BM KOBYLIN Przecież działają wspolnie z kancelarią prawną z premedytacją i od samego początku nastawieni są na zysk przez oszustwa .kretactwa i machloje .

grzegorz1963@onet.eu

proszę o kontakt wszystkich co zostali oszukani przez zm bm kobylin ten gnój matuszewski z całą śmieszną pati nie będzie czyimś kosztem żył...

grzegorz1963@onet.eu

mam podobny problem miałem swoich 10 sztuk i chciałem mieć lepsze a one były 100 gorsze jak moje...mało tego przyjechali jak złodzieje zabrać i dzisiaj mam komornika ale to nie koniec ze złodziejami....

waldi

czy był pan u jakiegos prawnika Jesli tak to napisze pan co było dalej skoro krowy policzyli po 2 tys. a sprzedali je napewno po 8 tys to skontaktuje sie pan z tymi ludzmi co kupili od nich w agencji dostanie pewnie pan kontakt lub adres skoro taka sytuacja i może coś wiecej będzie wiadomo Czy dużo osób sie kontaktowało juz z panem .Pisze pan żeby jak najwięcej ludzi sie dowiedziało że pan cos działa To może wspólnie do prokuratury bysmy zgłosili lub na policję Przeciez nie może tak być aby wzbogacali się na naszej krzywdzie

gomes2310@o2.pl proszę pisać na tego maila dziekuje wszystkim za info

waldi

ROLNICY piszcie o tej firmie i podawajcie swoje imeile bo telefony zostaną usunięte.Piszcie do gomesa ja już napisalam może z tą bandą oszustów coś wskóramy razem.TYLKO jedna wiadomość do gomesa nie dotarła To jak pani gomes2310 jest na tej stronie to proszę jeszcze raz podać imeila Narazie drugi raz wysłałam wiadomość i nie mam informacji że nie wysłana to może jest ok.

rolnik

Ja mam z nimi problem od grudnia tamtego roku kupiłam od nich pierwiastki miały być z pełną dokumetacją hodowlaną a mam tylko paszporty.A cena to 8200 z sztukę. Ma już 2 sprawy w sądzie jedna Szukam ludzi wydymanych przez to firmę.To banda złodziej i oszustów. Mój kontakt gomes2310@o2.pl

rolnik

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Banda złodziei i oszustów jak już ktoś wcześniej napisał. Prezes Matuszewski to jest zwykła świnia, jego słowo honoru w gówno się obraca. Życzę im, żeby padli jak najszybciej a on, żeby z więzienia nie wyszedł.A ta jego Patrycja, żeby nie zaznała w życiu orgazmu.

rolnik

kupiłem u tych złodziei 3o pierwiastek niemieckich. Zamiast30 litrow 10 po 6 tygodniach po wielu moich monitach zabrali 16 najgorszych,mieli mi zwrocic pelnowartosciowe lub rozwiazac umowę .Okolo2 miesięcy temu dostałem sadowy nakaz wykupu weksla na kwote 142tys. bronie się jak mogę .SZUKAM podobnie pokrzywdzonych razem możemy więcej mój numer tel.(usunięte przez administratora).prosze o kontakt.

MAŁY

UWAGA WZIĄŁEM U NICH NA RATY KROWY JEDNA BYLA DANA WARUNKOWO CZYLI GDYBY COŚ SIĘ DZIAŁO TO ZABIORĄ SZTUKIĘ LUB WYMIENIĄ.NIEPRAWDA PO WIELU TELEFONICZNYCH INTERWENCJACH DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE NIE ZABIORĄ MAŁO TEGO MUSZĘ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ A NA DRUGI DZIEN BYŁY Z NIĄ JUŻ PROBLEMY A ZA TRZY DNI OD ZAKUPU POSZŁA NA UBÓJ ZA 600ZL ,BANDA OSZUSTÓW TERAZ CHCĄ ZA NIEZAPŁACONĄ SZTUKIE ZABRAC MI KROWY KTORE SAMI WYCENIĄ CZYLI KROWA OD NICH BYŁA WARTA 8TYS A MOJE PEWNIE 1SZT 1TYS.DO DZIŚ NIE MAM NA NIE DOKUMENTOW POTWIERDZAJĄCYCH POCHODZENIE .OBY ICH PIEKŁO POCHŁONĘŁO RAZEM Z TĄ CAŁA PATRYCJĄ KTÓRA MA BARDZO KRÓTKĄ PAMIĘĆ .KORESPONDENCJA JEST NIEODBIERANA LEŻY NA POCZCIE I Z POWROTEM ODSYŁANA PRZESTRZEGAM PRZED NIMI POWINNA IM DOBRAĆ SIĘ DO TYŁKA PROKURATURA ALE SAM CO ZROBIĘ Z TĄ BANDĄ OSZUSTÓW

Gospodarstwo

Musze powiedziec ze zaplacili, ale ile zwlekali i krecili to trudno opisac, pomoglo troche wezwanie do zaplaty i pozniej batalia telefoniczna, ja juz wspolprace z nimi zakonczylem, nie chce wiecej takiego stresu

Zostaw merytoryczną opinię o BM Kobylin - Kobylin

BM Kobylin
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 3 Maja 3
    63-740 Kobylin