Opinie o BM Kobylin w Kobylin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BM Kobylin. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BM Kobylin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BM Kobylin w Kobylin

Obserwator

Proszę Państwa, na tym forum mylicie Państwo dwie firmy o podobnych nazwach- jedna to: BM Kobylin ze Zdun, druga: ZMBM Kobylin z Kobylina - inaczej mówiąc Zakłady Mięsne BM Kobylin.

szymek

najlepiej napisac do MINISTRA SPRAWIEDLIWOSCI moze to cos pomoze

pisss

proszę o zajecie się ta firma i tym złodziejo-oszustem głupio cwaniaczkowatym rolnicy uwaga odradzam jakakolwiek wspułprace z ta patologią

robol

kiedy zdemaskujecie tego cwaniaka,maniaka wykorzystywania ludzi ponad ludzkie siły.Obudźcie się! nie pozwalajcie tak siebie i zwierząt traktować,oszustów już dużo w tym kraju, przyjdzie kres i na tego tylko nie ktoś to ruszy ! powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BM Kobylin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Pawel_kraj.1985@wp.pl. Sorki ale dawno tu nie byłem

bez nicu

witajcie wszystkich pisze o zm bm kobylin co pawel matuszewski tesz paczy zeby ktos u niego za pu darmo robic pracowalem u niego i szczerze jus nie chce bo zawsze jak byla wyplata 10 dnia to odcinal kazdemu po 300 zl a ja mialem stawke godzinową 6.50 zl na godzine

tatar902

niestety pawle ten mail jest nie poprawny prosze o kontakt na moj podany wczesniej

tatar902

nie wplacaj idz do sadu oni tylko na takich czekaja co wplaca jak wplacisz masz odrazu przegrane bo to jak bys sie do winny przyznal

taka_prawda

A Matuszewski za Wasze pieniądze bawi się w sponsorowanie koszykówki w Ostrowie Wlkp. o Ty durny ... jakby to Kargul powiedział

paweł

wszystko byłoby dobrze zeby sie zgłaszali ludzie Próbowałem podjąc temat ale kazdy duzo krzyczy a mało robi j, Mam do krotoszyna ponad 300 km a inni rozproszeni po całe polsce Trudno sie zorganizować .Ludzie u których był komornik modlą się o przetrwanie.Ja miałem postanowienie sądu o wstrzymanie nakazu zapłaty,To nie jest to respektowane Komornik najpierw wstrzymal wykonanie jak doręczyłem postanowienie z sądu a potem sam swoje postanowienie uchylił twierdzac ze musi zabezpieczyć wierzyciela i chce abym wplacił na jego konto sumę która jak przegram wpłynie do kobylina a jak wygram sprawę to mi zwróca,,.????Nie wiem co mam dalej robić ????????????????? POMOCY

paweł

wygrał ktoś z nimi bo jak czytam o nich to mam gęsia skórkie.Ludzie co się dzieje .Czy my oszukani i naciągnięci na duże kwoty musimy im zapłacić bo nie mamy z nikąd pomocy i pojęcia o polskim prawie A tu jak czytam to do sadu nie ma po co iść bo i tak przegramy Może warto cos z tym zrobić ???Piszcie paweł-kraj.1985@wp.pl Może złozymy wspólnie doniesienie do prokuratury o działaniu tej firmy i wzbogacaniu sie poprzez wyłudzanie.

POSZKODOWANI

Jestem prawnikiem i proszę Was wszystkich: abyście nagłaśniali takie sprawy,kontaktujcie się wzajemnie.Jak macie sprawy w sądzie to chodźcie na nie razem,wzajemnie się wspierając, im więcej szumu ,tym większe szanse na zwrócenie uwagi sądów na ten problem. Informujcie się wzajemnie o terminach spraw i chodzić na nie, protestujcie przed sądem z transparentem oszusta i zaprosić na to media w dniu sprawy .składać pozwy zbiorowe korzystając z pomocy prawników w urzędzie miast. TO ICH OBOWIĄZEK WSPIERAĆ I PODPOWIADAĆ JAK NAPISAC POZEW I ZGŁOSIĆ DO PROKURATURY. Jedyna siła sprawcza to prasa,radio,telewizja- INFORMOWAĆ I CHODZIĆ DO ZNUDZENIA, AZ KTOŚ SIĘ TYM IGNORANTEM ZAJMIE I NIE DA SIĘ KUPIĆ! NIE PODDAWAĆ SIĘ W WALCE, CWANIAKÓW TRZEBA DEMASKOWAĆJest to człowiek,który robi z gęby śmietnik,a jego słowa i zapewnienia to tylko pięknie brzmią, nie ma to żadnego pokrycia w praktyce.W związku z tym,że miałem skargi pracowników z Ukrainy, których okradał z ich ciężko zarobionych pieniędzy.ostrzegam,że ten człowiek nie jest tym,za którego się podaje. Zatrudnia ludzi z niepełnosprawnością intelektualną,na których się dorabia. Poza tym ludzie ci katują cielątka,kopią w łeb itc. Trzeba zgłosić to do "animalsów". Ten zakład powinien być zamknięty. Na stronie firmowej sa zdjęcia budynków ale innego zakładu,ten zakład to ruina XIXwieku. Ukraińcy zgłosili to już w Konsulacie i podali adres, niedługo ruszy cała sprawa w prokuraturze. Nie polecam tam pracy nikomu po 12 godz za 4.80 za godzinę !powodzenia!

w imieniu Ukraińców

Gość)

Dla sprostowania , ZM BM Kobylin siedzibę ma we Wziąchowie a BM Kobylin ma siedzibe w Zdunach i są to dwie różne firmy choć są siebie warte.

waldi

redaktor z ostrowa dzwonił i pisał imeile aby sie do niego zgłaszac i po kontakcie z nim uzyskałem odpowiedz ze będzie to puszczane w telewizji iWiecie cos na ten temat bo jakos cicho i nie wiem czy przegapiłem czy co

Roberto

Wszystkim co zostali oszukani przez Zakłady Mięsne BM Kobylin pana Pawła Matuszewskiego, na cielakach i krowach proponuję sprawdzić pochodzenie tych zwierząt i ich przeznaczenie. Słyszałem, że jakiś gospodarz to sprawdził i okazało się, że krowy były przeznaczone na rzeź i z tym zamiarem sprzedawano je w Niemczech, podobnie sprawa miła się z cielakami. Nie mówię, że tak jest w każdym przypadku, ale warto to sprawdzić.

tatar902

ja szukam osob co do firmy bm kobylin zajmujacej sie trzoda chlewna bo juz od dawna chodze z nimi po sadach tyle ze oni maja je w garsci i tylko przeciagaja a w pojedynke samemu ciezko kontakt do mnie tatar902@wp.pl

paweł

mam sprawe 30 08 z tymi oszustami i tak jak napisał szubert mnie też w dniu zakupu rozum wywiało ale jestem dobrej mysli .przecież nie może tak byc zeby za wszelka cenę majątek zbijać kosztem ludzi którzy nie znaja prawa i na dodatek ufają takim cfaniakom Sprawą narazie zainteresował sie redaktor z ostrowa wielkopolskiego i szuka kontaktu do pokrzywdzonych . Jesli jesteście zainteresowani to piszcie i podajcie jakis kontakt

gospodyni

najlepsze jest to że wszędzie jak ktoś chce napisać opinie to owszem można ale tylko pozytywy he he widać z nimi się nie wygra, wszędzie pieniądze ludzi pokrzywdzonych już dotarły ale może przyjdzie nich pora

gospodyni

dodam że też jestem z kujawsko pomorskiego, normalnie oszuści, chciałabym żeby wszyscy czytali to co ludzie tutaj piszą, a to co ktoś napisał że to nie ta firma, to zapewniam że to ta firma, i na pewno napisał to ktoś z firmy , teraz wypisują jakieś oświadczenia bo może opinia się psuje, no fakt bo wakacje się zbliżają a tu nie będzie kogo oszukać

Zostaw merytoryczną opinię o BM Kobylin - Kobylin

BM Kobylin
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 3 Maja 3
    63-740 Kobylin