Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami

Wrocław

Opinie o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami

komo 2014-12-04 10:39
Tragedia jeśli zarządzają pracownikami w taki sposób jak budynkami to tylko uciekać. Na skontaktowanie się z działem technicznym po godzinie 10 nie ma szans.
Na każdą zwróconą uwagę odpowiadają że zostanie to sprawdzone natomiast po telefonie nic ze zgłoszonych spraw nie jest wykonane. Jeśli już coś naprawią to kompletnie mija się to z celem zgłoszenia i przeważnie powoduje kolejne usterki.
Nie potrafią [poradzić sobie z najprostszymi problemami typu, sprzątanie klatek, naprawy, udzielanie konkretnych informacji.
Odradzam jakikolwiek kontakt z tą spółką.
gjanka 2015-02-18 13:53
tak, to prawda, co pisze komo, czy nie ma bata na tą firmę, robią co chcą, lekcewazą petentów i ciężkie pieniądze, jakie na nich płacimy, nic nie robią.
Dlaczego nikt ich nie kontroluję?!!! Przecie z podlegają pod gminę Wrocław?!Panie Prezydencie czas usunąć tę firmę! Tam pracują tylko członkowie rodzin i dzielą się naszymi pieniędzmi! Zróbcie coś z tą firmą!
andreasx 2015-02-24 14:45
Chętnie poznam szczegóły , też większość wspólnoty jest niezadowolona . Jeśli można na maila andreax@interia.pl - może znajdziemy jakiegoś normalnego zarządcę
andreasx 2015-03-07 14:01
Witam . Ostatnio Wro- Dom poniósł następną klęskę , ich firmy wybrane do obsługi , nie mogły poradzić sobie z brakiem ciepłej wody i ogrzewaniem - dziadostwo
roki 2016-03-21 17:48
usunięcie wrodomu to koszt 450 zł dla notariusza i co najmniej 50% poparcia lokatorów na spotkaniu wspólnoty. Najlepsza administracja to cichy kącik. Bat jest zawsze na każdego...
Niezadowolony 2016-05-18 19:45
WRO-DOW to wyjatkowo wyrafinowany administrator. Nic pozytywnego nie mozna napisac. W sposobie pracy przewaza gleboka komuna, nie dba o interesy wlascicieli, zaloga tworzy nieprofesjnalna familiade. Pani prezes to wyjatkowo cyniczna postac, wie jak oszukiwac swojego pracodawce.
Wlasciciel 2016-06-08 20:58
To firma oszustow; liczy sie tylko kasa a nic nie robia
dno 2016-11-24 17:00
Niestety kompetentne i odpowiedzialne osoby już tam nie pracują. Pamiętam stamtąd parę konkretnych osób.Było dobrze.Ale niestety część pozwalniali niektórzy odeszli sami widząc co się święci. A tam teraz całe rodziny i przyjaciele.Pracować nie ma komu.Towarzystwo wzajemnej adoracji.Już dawno powinniśmy zmienić zarządce.Przecież te rodzinki z nas żyją. A jak nas traktują?
Seweryn Chwałek 2017-05-02 20:46
Polecam zarządca zawsze jestem tam miło traktowana i wszystko załatwione w ekspresowym czasie pełen profesjonalizm

Zadowolony 2017-05-04 08:11
WRO-DOM zarządzą moim budynkiem od wielu lat mieszkam od 7 lat i jestem zadowolony z usług zarządcy. Podnieśliśmy fundusz remontowy i wszystko mamy już wymienione została nam tylko elewacja. Pozdrawiam
Dawid 2017-05-04 10:41
POLECAM ZARZADCE WSZYSTKO OK.
obserwator 2017-06-05 11:52
Wrodom ma uklad z gmina; Wrodom nie robi nic, co jest na reke gminie. Wrodom to stary komunistyczny twor. Sa przypadki przejmowania mieszkan przez pracownikow Wrodom po osobach zmarlych (rzekomo za zycia sie nimi opiekowali). Ludzie na to patrza i nie reaguja
Damian Badz. 2017-06-27 09:20
Dzień Dobry , nic złego nie mogę powiedzieć na zarządcę jestem z niego bardzo zadowolony w tym roku planujemy remont kamienicy wszelkie usterki naprawiane są ekspresowo. pozdrawiam wszystkich niezadowolonych
Aga 2017-07-04 10:39
Mam 7 lat doświadczenia jako właściciel mieszkania zarządzanego przez Wro-dom. Poproszenie o cokolwiek było traktowane z łaską. Panowie z technicznego nie potrafili mi zagwarantować maksymalnej kwoty za upuszczenie wody do wymiany grzejników. Obiecane kalkulacje do remontu instalacji elektrycznej nigdy nie dotarły (obiecane 2 lata temu). Zamiast kulturalnie i otwarcie wyjaśniać, spławiają albo trzeba się do nich dobijać. Obiecują kontakt i nie oddzwaniają. Głęboka komuna tam panuje i ignorancja względem klienta. Do tego drogo sobie liczą. Stanowczo nie polecam.
MAJKA 2017-07-12 15:02
POZDRAWIAM PANA ŁUKASZA I PANIA ANIE. Z CAŁEGO SERCA POLECAM ZARZADCE WRO-DOM.
Zostaw swoją opinię o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami