Opinie o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami w Wrocław

Adriana

Biuro najlepsze na liście wrocławskich biur, co skłoniło mnie do nawiązania współpracy. Wszystkie dobre opinie się sprawdziły. Rzeczywiście profesjonalne dobrze zorganizowane biuro świadczące kompleksową usługę sprzedaży. To jest wzór do naśladowania. Umowa zgodna z prawem bez zapisów niekorzystnych dla klienta, uczciwa. Pani Iwona bardzo profesjonalnie podchodzi do spraw sprzedaży. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i polecam każdemu powierzyć sprzedaż swojej nieruchomości.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami?

Tam nie ma nic, co powinno istniec w XXI wieku! Setki segregatorow z brakujaca dokumentacja, ciagle dzoniacy i niezadowoleni wlasciciele nieruchomosci. Firma OLEWA KAZDEGO. Ludzie ktorzy tam pracuja powinni byc zwolnieni dawno temu za brak ompetencji i wieczne klamstwa, ale rączka rączke myje. Tam zaraz zawita nadzor i beda sprawy sadowe. PROSZE UWAZAC. SZCZERZE NIE POLECAM !!!

Nick Nowy wpis

Najgorszy zarządca we Wrocławiu, bardzo bardzo odradzam tę firmę. Potwierdzam, że olewają każde zgłoszenie, nie robią najprostszych napraw. Budynki pod ich bardzo kiepskim "zarządem" niszczeją coraz bardziej.

bratek Nowy wpis

Witam chciałem sie dowiedzieć cos n a temat tych nadzorów. walcze z nimi kilka lat właśnie w sprawie olewania wszystkiego , wydawania bez zgody wspólnoty pieniędzy i fałszowania protokołów na podstawie których wypłacają KASE firm " remontujacym " budynek.

Na jakie wsparcie w Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Adriana Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Marek Dudkiewicz

Chcialbym sie wszystkich zapytac ile lat ma Pani Prezes? Ile lat ma pan ktory odpowiada za remonty - mam na mysli pana L.! Tak gdzies w granicy 80 powinno juz byc, czy tacy ludzie moga jeszcze pracowac czy powinni byc juz wedlug przepisow na zasluzonej emeryturze! Czy chcecie dociagnac na tym stanowisku do 100 lat!

@Marek Dudkiewicz

Panie Marku strzał w 10-tkę z Pana komentarzem. Rozumiemy się bez słów. Po prostu kontakt z tym zarządcą to niekończąca się przygoda.

Alfa

Za Kase Klijeta i ten bajzel to nawet 200 Lat

boz62
@Marek Dudkiewicz

mamy dziurawy dach,ten pan L byl kilkakrotnie stwierdza usterke a potem cisza ,jak makiem zasial.za co bierze kase???

lokator

Odradzam tego zarządcę , tam jest familiada . Zawsze mają problem z załatwieniem sprawy . Nie potrafią przeprowadzić , żadnych remontów . Najlepiej co im wychodzi to obrażanie się . Właśnie mobilizuje lokatorów do zmiany zarządcy . Tam jeszcze panuje system lat 80

@lokator

To najgorszy Zarządca Nieruchomości na tej planecie. Nie dba o dobre i racjonalne wydawanie pieniędzy Wspólnoty Mieszkaniowej. Prace zleca byle jakim firmom. Naraża Wspólnoty Mieszkaniowe na bardzo poważne straty finansowe, w związku z ciągle pogarszającym się stanem technicznym budynku. Zastrasza Wspólnoty Mieszkaniowe Nadzorem Budowlanym.

Bozena
@WYKONAWCA REMONTÓW ZLECONYCH

Straszyc ja moge.mam letnie ksloryfery w domu od miesiaca nic noe robia. Bedzie telewizja.Imterwencja.mamy chote dzieci.

dosyć!!!
@lokator

Zgadzam się w 100%!!!! Tylko obiecywać potrafią, mija rok, kolejny i wciąż nic. Dobrze że człowiek ma te wysłane maile jako dowód, bo samemu ciężko uwierzyć w ich podejście. Biorą pieniądze za nic!!! Trzymajcie się z daleka od tej komuny...

alfa

o.k

alfa
@WYKONAWCA REMONTÓW ZLECONYCH

Prawda

mago

fatalny zarządca ,lekceważący prawa swoich klientów,nasz administrator to pomyłka ,niesłowny ,nie dba o naszą nieruchomość,niedotrzymujący obietnic -to tyle i aż tyle

Dorota
@mago

I niełatwo się WRO-DOM - u pozbyć i wymienić na rzetelnego zarządcę, bo potrafi przeciągnąć na swoją stronę połowę wspólnoty. A mniejszość zostaje bez dostępu do komórek lokatorskich, bez wglądu w dokumentację finansową wspólnoty.

obserwator

Wrodom ma uklad z gmina; Wrodom nie robi nic, co jest na reke gminie. Wrodom to stary komunistyczny twor. Sa przypadki przejmowania mieszkan przez pracownikow Wrodom po osobach zmarlych (rzekomo za zycia sie nimi opiekowali). Ludzie na to patrza i nie reaguja

2021 rok
@obserwator

To reaguj

Norbi

Idealnych firm nie ma. Wszędzie mogą zdarzyć się okresy lepsze i gorsze. Cukierek w brzydkim papierku nie jest zły!!!!

2021 rok
@Norbi

Z tym cukierkiem to polskie myslenie wlasnie. Bylo co byle jak byke by tanio bylo. A ta firma nie ma jednorazowego problemu tylko jest stale żenująca i absolutnie niekompetentna.

rodzina5

Od tego marca osadamy zimne kaloryfery,nie grzeja wogoe,zgoszenie 19ty marca do BOKu.podobno wyslali meilla i cisza.ciekawe czy odlicza od czynszu????

Kamila

Zarządca staje zawsze na wysokości zadania usterki usuwane na czas. Wydruki stanu finansowego Wspólnoty czytelne i wszystko przejrzyste. Polecam z całego serca kontakt z tym Zarządcą.

Barbara J.

Bardzo dobrze mi się współpracuje z zarządcą, usterki naprawiane na bieżąco. Klatka czysta zadbana. Dobry kontakt z działem technicznym oraz Panią Prezes , która Pozdrawiam.

Filip Bog.

Według mojej opinii Zarządca kompetentny i zaangażowany w Sprawy Wspólnoty Mieszkaniowej. Zawsze można wszystko dokładnie sprawdzic. Pracownicy znają się na swojej pracy. Nie mam uwag co do zarządzania.

MACIEK
@Filip Bog.

Oczywiście kompetentny i zaangażowany w unikanie zgłaszanych napraw i rozwiązywania problemów. Szybkii do brania pieniędzy, obciążania mieszkańców. Dzial techniczny to po prostu kpina. Tylko remonty klatki żeby szwagier się dorobil

Wojciech
@MACIEK

Miałeś problemy z działem technicznym firmy Wro-Dom? Przedstawisz sytuację szczegółowo, abym mógł zrozumieć co dokładnie miałeś na myśli pisząc swój post?

Marek Dudkiewicz

Nie nauka , a chec szczera zrobia z ciebie inzyniera! Przodownik pracy socjalistycznej najlepszym synem klasy robotniczej! DOKLADNIE tak funkcjonuje praca we wroclawskim WRO-DOM-ie brak kompetencji, prosilem o pokazanie kosztow to co mi pokazano zostawiam bez komentarza, praca "fachowcow" koszmar, kilka razy przychodzili i poprawiali robote. Mysle ze za szafami stoja jeszcze obrazy "przodownikow pracy socjalistycznej". Budynek w stylu "pozny Gierek" typowy klasycyzm socjalistyczny...odradzam wszystkim wspolprace z ta instytucja...

@Marek Dudkiewicz

Pozostaje tylko pójść na drinka do PRL-u po pandemii.

Marek Dudkiewicz

Rok 2018 to kolejna rocznica "wybitej szyby" w klatce schodowej budynku, ktory obsuguje WRO-DOM. Boze jak ten czas leci to juz 5 czy 6 rocznica, tyle wspomnien , tyle wzruszen w pierwsza rocznice te podpalone smieci, w druga znowu interwencja policji na naszym podworku itd. az lezka sie w oku kreci. Dzieci porosly, pozenily sie , wnuki w drodze a szyby jak nie ma tak nie ma. W tym miejscu chcialem serdecznie podziekowac pani Prezes WRO-DOMU za kultywowanie tego histoycznego juz zdarzenia. Mieszkancy budynku w ktorym jest ta wybita szyba chca podac WRO-DOM do Ksiegi Guinnessa zeby uswietnic ten sukces...duzo zdrowia i dalszych "sukcesow" droga Pani Prezes i dla calego timu wro-domu.....

@Marek Dudkiewicz

Świetny komentarz. Pamiętam ten osmolony śmietnik. A to wszystko dzieje się 500 m od Sądu Okręgowego w samym Centrum Miasta. Panuje to taka specyficzna atmosfera, gdzie mieszkańcy z bezsilności już przyzwyczaili się do tego dziadostwa !!! Czasem zjawi się Policja, czasem Straż Miejska. W śmietniku ludzie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne, murek śmietnika jest umazany fekaliami, wszędzie śmierdzi moczem. Mieszkańcy nie zamykali śmietnika na klucz, więc jest bajzel. Po weekendzie śmieci walają się po podwórku. Samochody parkowane byle gdzie i byle jak, gdzie popadnie. Nikt nie wytycza drogi, chodniki powyrywane barierki, zaparkowane samochody. To też wina miasta, które jest właścicielem ziemii w podwórku, zamiast chociaż zamontować barierki, że podwórko jest dla mieszkańców, to z powodu otwarcia przedszkola w podwórku odbywa się dziwny ruch w kółko. (usunięte przez administratora)

Radek

Ja jestem zadowolony ze Współpracy z Firmą WRO-DOM. Budynek jest dobrze zarządzany.

Jaki
@Radek

Chyba żartujesz ? Albo masz układy , traktują ludzi jak wrogów . Na szczęście jest telewizja , gazety i internet . Oni lubią takie sprawy , a temat nieruchomości jest na czasie , trochę pogrzebią i wyjdą brudki

@Radek

Proszę podać adres, chętnie obejrzę budynek i klatkę. Czy na klatce jest czysto, bo u nas jest (usunięte przez administratora) !!! Odpada tynk i części muru. Brak zrobionej elewacji, strach wyjść na balkon, blacha skorodowała, można wypaść za burtę. Zanim zdecydujecie się Państwo na tego zarządcę obejrzyjcie wewnątrz i na zewnątrz budynki np. na Placu Muzealnym, Legionów. Wtedy na pewno wybierzecie innego zarządce. Moja ciocia płaci mniej u innego zarządcy, a jej blok jest ocieplony i wykonane wszystkie remonty od A-Z, natomiast na Placu Muzealnym bloki wyglądają wewnątrz i na zewnątrz jak po 3 wojnie światowej. Członkowie Wspólnot są narażani na nieracjonalne wydatkowanie pieniędzmi wspólnoty, firmy byle jakie, remonty niedopilnowane, zdarza się, że po 3 latach wszystko się rozwala i Wspólnota Mieszkaniowa znowu płaci 10 tys za remont. Zdecydowanie nie polecam. Z niecierpliwością czekam na konkurencyjna firmę w Starym Mieście, która pokaże jak wygląda dbanie o mienie Wspólnot Mieszkaniowych, racjonalne gospodarowanie pieniędzmi Wspólnot, i zarządzanie w 21 wieku. A pole do popisu jest bardzo duże, Budynków i niezadowolonych klatek też jest bez liku.

Eliza

A ile osób pracuje w dziale technicznym?

zosia

Dział techniczny to jakaś porażka!!!Tak chamskich ludzi nigdy jeszcze nie spotkałam na swojej drodze!Wizyta fachowców u sąsiada skończyła się zniszczeniem mojej kabiny prysznicowej,ponieważ fachowiec przewiercił się do mnie i po prośbach oraz kilkukrotnej wizycie w owym dziale sama musiałam szkodę naprawić.Podobnych sytuacji miałam więcej.Powiem tylko tyle że raz omal nie przypłaciłam to życiem a chodzi o zatkany przewód kominowy.

@zosia

Wcale mnie to nie dziwi bo moje mieszkanie WRO-DOM zdemolowal podczas remontu i za REMONT po REMONCIE WRO-DOMU juz do tej pory zalpacilem KILKADZIESIAT tysiecy zlotych....

@zosia

Techniki (usunięte przez administratora)lokatorów mają opanowane do perfekcji. To nie wina tego Pana, który się przewiercił. To oni przed wysłaniem faceta na prace śmieją się z lokatora, po prostu niewygodnego roszczeniowego lokatora traktuje się inaczej. W ten sposób stawia się go do pionu, aby był potulny.

WYKONAWCA REMONTÓW ZLECONYCH

CHCESZ WYKONYWAĆ DUŻE I ŚREDNIE REMONTY DLA WRO-DOM SP .Z O.O. TO LICZ SIĘ Z WRĘCZANIEM DUŻYCH ŁAPÓWEK, ABY DOSTAĆ TAKIE PRACE. ALE SPOKO. NIKT ZE WSPÓLNOT NIE SPRAWDZA ANI ZGODNOŚCI Z PROJEKTEM ANI MATERIAŁÓW JAKIE ZAKUPIŁEŚ. WIĘC KUPUJESZ TAŃSZE BYLE JAKIE MATERIAŁY, WYKONUJESZ BYLE JAK PRACE, BO I TAK TEGO NIE SPRAWDZĄ I JESTEŚ DO PRZODU. INSPEKTORZY WRO-DOM W OGÓLE NIE POJAWIAJĄ SIĘ PRZY REMONTACH, BO JAK MOGĄ DOPILNOWAĆ 276 BUDYNKÓW, KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĄ. A NIEOBECNOŚĆ NA PRACACH JEST IM NA RĘKĘ. PRZECIEŻ I TAK DOSTANĄ OD GŁUPIEJ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ 2% INWESTORSTWA ZASTĘPCZEGO. OGÓLNIE SPOKO. SAMI ZLECAJĄ PRACE I SAMI JE ODBIERAJĄ. NAWET JAK COŚ ŹLE ZROBISZ TO I TAK ZASTRASZĄ WSPÓLNOTĘ MIESZKANIOWĄ. ZNAM PRZYPADEK, JAK JEDNĄ PANIĄ NĘKALI ODCIĘCIEM CIEPŁA W KUCHNI PRZEZ PONAD 2 LATA, PONIEWAŻ BYŁA NIEWYGODNA DLA ZARZĄDCY. A ZROBILI TO BARDZO SPRYTNIE, ODWROTNIE PODŁĄCZYLI KALORYFER TEJ PANI, PION SIĘ CAŁKIEM ZATKAŁ I UPIERALI SIĘ PRZEZ PONAD 2 LATA, ŻE JEST DOBRZE. ICH INSPEKTORZY ZAJMUJĄ SIĘ ZBIERANIEM PLOTEK NA KLATKACH A NIE DBANIEM NAD DOBRYM TECHNICZNYM STANEM ZARZĄDZANYCH BUDYNKÓW.

Tonik

Dobry pracodawca , profesjonalista w branży dobrze oceniana w internecie firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami - Wrocław

• Jak się pracuje w Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wro-Dom Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami