Opinie o Nico Polska Sp. z o.o. Filia w Swadzim

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nico Polska Sp. z o.o. Filia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nico Polska Sp. z o.o. Filia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nico Polska Sp. z o.o. Filia w Swadzim

Jak długo trwa proces awansu w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Awansu? Jakiego awansu ? Aż perspektyw sprzedawca do końca i nic więcej

Kamil

Firma Nico Polska stawia tak wysokie wymagania w stosunku do zatrudnionych kierowników? Napisałeś coś o normach z kosmosu, więc może przedstawisz czego dokładnie wymaga ten pracodawca od zatrudnionych osób? Coś czuję, że mogę dowiedzieć się od Ciebie wielu przydatnych rzeczy.

@Kamil

Zawsze jest porównywany miesiac do miesiąca dzień do dnia z lat poprzednich i zawsze jest mało. Czasy są jakie są klientów jest ile jest to jak i komu sprzedać ze by wyrobić normy dziennae miesięcznae?? I ciągle malo

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Q

Sprzedawca od 10.00 do 19.00. Poniedziałek-Sobota. W Niedzielę jesli jest czynne to 10.00 do 18.00.

Zembulka

Co myślicie o Nico Polska Swadzim? Jestem ciekawa Waszych opinii. Zmieniło się coś w firmie? Jak zachowują się panie tam pracujące?

Sprzedawca

Tragedia. Rozmowa jakbyście się ubiegali o stanowisko prezesa. Owszem mają prawo wymagać ale za tą kasę jaką oferują to śmiech na sali! Widzą w Cv że nie masz doświadczenia a jakieś głupie scenki sobie Pani kierownik życzy.. jeszcze Ci ciśnie na samej rozmowie. Na początku miła i to bardzo! Ale później jak nie jest coś po ich myśli, to tylko Cię gnębią aż odchodzisz bo bie wytrzymujesz presji. Najśmieszniejsze jest w ofercie "DORADCA KLIENTA" a tak naprawdę w umowie masz "sprzedawca " a to jest duża roznica ale co kierowniczki mogą o tym wiedzieć ..

Doświadczenie, Hobby, Od kiedy mozna zacząć prace

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Leon

Może czas zacząć doceniać dobrego pracodawcę? Myślę, że kryzys spowodowany koronawirusem zweryfikuje pracowników.

Trapulka
@Leon

Pracujesz w "Nico"?

LEONIA
@Leon

Czas pokaże

Trapulka
@LEONIA

Czyli pracujesz i boisz się o posadę.

Klarisa

Hej. Wolelibyście pracować po stronie odzieżowej czy obuwniczej? Co sądzicie?!

A.g.

Co do pracy w Nico, jeden weekend wolny w miesiącu. I to jeszcze jak dobrze pójdzie .. czasami tylko jedna niedziela :/ kasa taka jak wszędzie, 1400 na rękę. Maja wymagania z kosmosu az nie chce sie tam pracować. Niestety pracowałam tam kilkanaście miesięcy Indobrze ze odeszłam, znalazłam lepiej płatna prace i o wiele przyjemniejsza.

@A.g.

Wymagania z kosmosu? Proszę podac choc jeden konkretny przykład:-)

@A.g.

Ja pracowałam nawet 6bdni pod rząd

wiem kim jesteś
@Jjjj@

Proszę zapoznać się z regulaminem pracy i wypisywać bzdur i śmiesznych oszczerczych opinii o personelu Firmy.

Kamil
@wiem kim jesteś

Według Ciebie regulamin pracy w firmie jest przestrzegany i pracownicy pracują odpowiednia ilość godzin. Czy mógłbyś napisać jaki system pracy obowiązuje w firmie - trzy zmiany, czy czterobrygadówka?

?

Trudno uwierzyć w to, że przez tyle czasu nikt nie zauważył ,albo nie chce zauważyć co dzieje się w Nico..

Była
@?

Słuszne spostrzeżenie ale tak to jest jak Panowie "prezesi" siedzą sobie na co dzień w Krakowie A jak przyjeżdżają do Poznania to sklep i obsługa wyszykowana na 6 z plusem bo kierownictwo dba tylko o własny tyłek.

@

Bo Prezesowi wmawia ze ona nie pali Prowadzi zdrowy tryb życia ???????????? Tak jest od początku.

Gabriela

Dawno nie pisaliście nic nowego na temat pracy w Nico Polska - czym spowodowany jest ten spadek Waszej aktywności na forum? Może jednak znajdą się osoby chętne do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Gorąco zachęcam!

;)
@Gabriela

W zasadzie to nie ma o czym pisać.Nic się nie zmieniło jeżeli chcesz pracować musisz siedzieć cicho i być posłuszna kierowniczką (przyznać racje że czarne to białe :) )Jeżeli jesteś osobą kreatywną,masz swoje zdanie i potrafisz rozmawiać z Prezesem to musisz liczyć się z tym, że prędzej czy póżniej zostaniesz zwolniona tak jak wiele ambitnych i lubianych dziewczyn z odzieży.To przykre,ale prawdziwe, że nikt tego nie zauważył ,albo raczej nie chce zauważyć:)

aa
@;)

podaj przykłady

@;)

Dokładnie tak jest potwierdzam

Nie,nie

Jestem byłym pracownikiem i cieszę się że tam już nie pracuje , wydaje mi się że Nico w końcu wysiądzie , dziwie się tym dziewczyna ze tam pracują pieniążki słabe atmosfera kiepska wyzysk człowieka a to już nie te czasy co kiedyś teraz to pracodawca walczy o pracownika a pracy jest wiele i to za lepsze pieniądze :)

@Nie,nie

Brawo!

Klemtyś

Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV w tym sklepie.chciałabym poznać jakie są stawki,premie,nadgodziny... ?? I co znaczy że mają wysokie wymagania? Pozdrawiam serdecznie :)

nick
@Klemtyś

Tak mozna wyrobic duza premie, ale potrzebne sa duze umiejetnosci i zdolnosci oraz otwarta postawa. Niestety nie wszyscy posiadaja takie predyspozycje co skutuje duza zawiscia .

@nick

Czyli premia, o której piszesz, jest zależna od jakiegoś odgórnie ustalonego targetu, tak? Czy jeszcze coś wpływa na jej wysokość, na przykład brak L4, czy jakieś inne takie rzeczy? To pewnie dość istotne informacje, które mógłbyś przekazać osobom chcącym podjąć pracę w Nico Polska.

@Gabriela

Premie musisz sobie sama wyrobic, ale moze zdarzyc sie tak ze zostanie Tobie zabrana bo np.poszlas na L4.Kolezanka miala w zeszlym roku taka sytuacje dlatego miedzy innym odeszla.

Niepytajonia
@nick

Duże umiejętności i zdolności ? Kto takie bzdury wypisuje? Wystarczy podejść do klienta, zapytac jakich butów/rzeczy szuka i pokazac, jeśli weźmie, to nakleić kod i tyle w temacie. Klienci Nico, są bardzo prości w obsłudze, najbardziej lubią być obsługiwani przez pracowników najstarszych stażem. .Trzeba to miec, ale szczescie zeby przy kasie osoba która kasuje, twoj kod zeskanowała.. wtedy masz premie. Oczywiście nigdy nie dostaniesz tyle ile powinieneś.. i nigdy sie nie doliczysz ile faktycznie zarobiłeś tej premii.

nick
@Niepytajonia

Jezeli Pani techniki sprzedazy sprowadzaja sie do pokazania butow i naklejenia kodu to pozostaje mi pogratulowac profesjonalizmu. Bzdurą natomiast jest stwierdzenie, ze klienci nico sa prosci w obsludze.....

Niepytajonia
@nick

Pogratulować to możesz sobie myslenia.. Owszem napisałam „pokazac buty i nakleić kod jeśli je weźmie „ ale nie dopisałam ze tez trzeba klienta „zagadać, powiedziec z jakiej skory sa itd” doradzić itd.. Ale nie trzeba sie spinać przy obsłudze jak w innych sklepach. Dlatego napisałam ze jest latwo sprzedać klientowi buty..

@Niepytajonia

A czy te zasady premiowania w Nico Polska są gdzieś zapisane w dokumentach, podpisywanych z tym pracodawcą? Dobrze byłoby wiedzieć, w jaki sposób można sobie taką premię chociaż mniej więcej wyliczyć. Długo już pracujesz w Nico Polska? Czy w tej firmie obowiązuje system zmianowy?

Jeżeli chodzi o zwolnienia jak to nowa koleżanka nazwała"prezesura" owszem zwolni pracownika ale tylko na życzenie kierownika:) Popracuje dłużej to się przekona i tu nie chodzi o firmę tylko o kierowniczkę!!. Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.

Robert

@była Nico to bardzo dobry pracodawca i szkoda, że własne porażki przerzuca się na firmę!!

była

Hm,jak widać nic się nie zmieniło .Szkoda, że Prezesi nigdy nie zastanawiali się dlaczego tak wiele osób rezygnuje z pracy,albo tak wiele dobrych osób zostało zwolnionych z odzieży.Wcześniej pracownicy pracowali po kilkanaście lat.Zastanawiające co jest przyczyną, że mimo tak wielu skarg ze strony pracowników jak i klientów Pani kierownik jest tak broniona. Daje wiele do myślenia...

?
@była

Pewnie trzeba by bylo wyzej interweniowac tzn.do Wloch.

AgaCześ
@była

Pracuje w Nico już od jakiegoś roku. Jestem bardzo zadowolona. Co do kierownicznki odzieży to lepiej nie mogłam trafić. Jako moja szefowa pomogła mi bardzo i to nie jako przełożona a jako kobieta za co jestem jej niezmiernie wdzięczna, dzięki jej zaangażowaniu w moim życiu zaszły pozytywne zmiany. W pracy się staram chętnie uczę się nowych rzeczy i przez kierownictwo jak i prezesa jest to doceniane. Zwolnieniami zajmuje się prezesura a kierownik wykonuje polecenia. Praca nie jest ciężka wystarczy być kreatywnym i lubić kontakt z ludźmi. Płaca jest dobra w porównaniu do innych sklepów odzieżowych jak i marketow.

To prawda rotacje byly i będą ale te które są za obecną kierowniczke przejdą do historii nico:) Tyle osob co sie przewinęło tyle co zwolnila nawet swoja poprzedniczke usunęła. Zostaly tylko te osoby ktore boja sie odezwac. Jak to mowia "po trupach do celu" ale podobno to nie pierwsze...

Julia
@:)

Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Czy od czasu Twojej wypowiedzi doszło do jakichś zmian? Ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia zasadniczego oferowana nowym pracownikom. Czy firma oferuje benefity pozapłacowe?

Czarek

@była Rotacje pracowników zawsze były i będą ale jesli ktoś lubi to co robi nie ma powodu do narzekania.

funia

Ostatnio sklep Nico schodzi na psy obsługa coraz gorsza Panie kierowniczki nie do przejścia , a przecież to one są dla klientów , jestem klientem od początku zestarzałam się tam i z przykrością stwierdzam ,ze czuje się jak intruz , gdy były poprzednie kierowniczki atmosfera była jak w domu , kiedyś bywaliśmy często ,teraz jestem jak muszę , nawet Pani z ochrony jest beznadziejna czyta esemesy w holu i jest opryskliwa masakra ,co się tam stało i kto dobrał ten personel.

Katarzyna
@funia

To prawda.Widać ze nie tylko ja to zauważyłam.

Marianna

Lubię nico,lubię tam robic z dzieckiem zakupy,....sklep kreuje sie na ekskluzywny i modny a pracownicy chodzą w brzydkich „fartuchach”i wyglądają jak Panie sprzątające!wlasciciele:zadbajcie o wygląd swoich pracowników!

Jacek

Polecam za wszystko!

Qaz
@Jacek

za wszystko czyli za nic - daj konkrety!

@Qaz

Za nic? - daj konkrety!

@Jacek

A może podałbyś jakieś szczegóły? Tak krótka opinia niewiele mówi osobom być może chcącym podjąć pracę w Nico Polska. Wszelkie konkrety są mile widziane na forum! Może napiszesz, jakie widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu?

ANI NIKT

NAJMILSI KASJERZY I SPRZEDAWCY Z CAŁEJ WLKP TO NICO!!!!!!!!!,A TA OPINIA TO RACZE BYŁY PRACOWNIK NAPISAŁ

@ANI NIKT

Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy osoby, która jest klientem Nico Polska, tak? Miło, że tak oceniasz to miejsce i jego pracowników, ale chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że na forum GoWork.pl zbieramy opinie pochodzące głównie od pracowników danych firm.

Edek
@Gabriela

Panie zwykle zajęte są plotkowaniem. Aby podpytać o coś personel, trzeba najpierw się nieźle naszukać.

Zostaw merytoryczną opinię o Nico Polska Sp. z o.o. Filia - Swadzim

• Jak się pracuje w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Zobacz opinie na temat firmy Nico Polska Sp. z o.o. Filia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Kandydaci do pracy w Nico Polska Sp. z o.o. Filia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nico Polska Sp. z o.o. Filia