Opinie o Nico Polska Sp. z o.o. Filia w Swadzim

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nico Polska Sp. z o.o. Filia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nico Polska Sp. z o.o. Filia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nico Polska Sp. z o.o. Filia w Swadzim

Klient

Coś się dzieje złego w nico szukają całego zespołu od kierownika obuwia przez zastępcę po sprzedawców, hm zacznijcie doceniać pracowników to ludzie będą pracować.

klient

Popieram to prawda pora się obudzić zanim będzie za póżno. Jakiś czas temu chciałem kupić spodnie nie było rozmiaru ale pani z obsługi powiedziała że mam zaglądać bo mogą się powtórzyć.Jechałem po trasie i postanowiłem wjechać owszem były ale już o 1/4 ceny droższe pani zaproponowała mi jeszcze inne za 749 zł .Uważam że to lekkie przegięcie. Ceny rosną jak grzyby po deszczu:)

Klient

Zgadzam się ceny z kosmosu w tych cenach a na pweno i w tanszych bez problemu się kupi w innych sklepach w miescie. A to przecież peryferia a nie centrum. Nico heloł pora się obudzić

klient

Znam ten sklep od dawna zaglądam tu coraz mniej i chyba będę zaglądał tu jeszcze mniej. Byłem w nico w weekend ponieważ miałem zamiar kupić sobie garnitur i koszulę na I Kom.Św.dziecka natomiast ceny mnie przeraziły koszula 700zł zastanawiałem się czy ktoś się pomylił czy szukają naiwnych klientów.W zasadzie to nie opłaca się jechać przez całe miasto ponieważ w tej cenie można też kupić w Starym Browarze. Haloo...,to jest Polka.

Sprzedawca

Tragedia. Rozmowa jakbyście się ubiegali o stanowisko prezesa. Owszem mają prawo wymagać ale za tą kasę jaką oferują to śmiech na sali! Widzą w Cv że nie masz doświadczenia a jakieś głupie scenki sobie Pani kierownik życzy.. jeszcze Ci ciśnie na samej rozmowie. Na początku miła i to bardzo! Ale później jak nie jest coś po ich myśli, to tylko Cię gnębią aż odchodzisz bo bie wytrzymujesz presji. Najśmieszniejsze jest w ofercie "DORADCA KLIENTA" a tak naprawdę w umowie masz "sprzedawca " a to jest duża roznica ale co kierowniczki mogą o tym wiedzieć ..

Doświadczenie, Hobby, Od kiedy mozna zacząć prace

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Klient

Coś z tym nico chyba nie tak widzę że cały czas szukają sprzedawców więc albo wymagania z kosmosu albo kiepska płacą

Joanna

A ja chcę się podzielić czymś z innej beczki:)kupiłam w nico buty z firmy nouchka nie należą one do tanich ale przetańczyłam całego sylwestra no i są bardzo oryginalne są to moje drugie buty z droższej firmy wcześniej miałam zocale i kolejny trafiony zakup.Cenię sobie nico za profesjonalną i miłą obsługę,przestrzeń,swobodę i marki których nie kupisz w innych butikach.Gorąco polecam ten sklep!!!!!

mały

czytając odpowiedzi na opinie klientowskie mam wrażenie że odpowiadają na nie pracownicy nico dlatego iż pisząc o przyklejaniu kodów do premii jako klient nie wiem o co chodzi:( żenada!!!!!!!

Klient

Ha ha ha na obuwiu pomocne . . . To dopiero ktoś miał fantazje gadają klienta mają gdzieś a jak przykleić kod do premii to lecą biegiem.

Klientka

Panie z działu obuwniczego zawsze chętne do pomocy :) dział odzieżowy .. Cieżko z pomocą a jak już sie poprosi o pomoc to jest wykonywana nie chętnie :/ wysokie ceny, połowa towaru z Chin .. Panie pracujące kilkanaście lat to juz sa znudzone praca, i nie chcą pomagać .. Nowe pracownice pomocne, miłe i uśmiechnięte ;)

Klient

Popieram w całej rozciągłości szczególnie wątek z wynagrodzeniem !!!!!

justyna

Ewidentnie ktoś z działu obuwniczego chce się podlizać szefowi, pewnie dlatego że odbiegają one kulturą osobistą , życzliwością od kadry z odzieży z czym miałam czasami do czynienia i takimi wpisami chcą podnieś własną wartość na szkodę firmy psując jej wizerunek. Osobiście robię okazjonalnie zakupy w Nico i mam zupełnie inne odczucia co do kompetencji personelu z odzieży , nie będę piała z zachwytu nad obsługą, ale zakupy w tym dziale to przyjemność, szkoda tylko że za każdą wizytą w Nico widzę coraz to nowe twarze a każdy lubi być obsługiwany przez ,,znajome,, widocznie wynagrodzenie personelu jest niższe niż image firmy.

nick

JEDNA WIELKA KPINA SKLEP Z MONITORINGIEM JAK SIĘ ODEZWIESZ DO WSPÓŁPRACOWNIKA TO OD RAZU JEST TELEFON OD "PREZESA" ZE GADASZ A KLIENTKA CHODZI SOBIE SAMA CHOĆ BYŁAŚ U NIE I ZAPYTAŁAŚ CZY MOŻNA JEJ W CZYMŚ DORADZIĆ. PIENIĄDZE ŻADNA REWELACJA W FIRMACH OBOK BEZ PROBLEMU DOSTANIESZ LEPSZE WARUNKI FINANSOWE. WEEKENDY PRACUJĄCE 1 NIEDZIELA W MIESIĄCU WOLNA. NO I NIBY TOWAR WŁOSKI - POŁOWA PROSTO Z CHIN !!!!

admin

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Nico Polska Sp. z o.o. Filia? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Nico Polska Sp. z o.o. Filia - Swadzim

• Jak się pracuje w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Zobacz opinie na temat firmy Nico Polska Sp. z o.o. Filia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nico Polska Sp. z o.o. Filia?

Kandydaci do pracy w Nico Polska Sp. z o.o. Filia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nico Polska Sp. z o.o. Filia