Opinie o Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe w Wrocław

yee

ak

norek

też uważam, że wszystko ok. to moja najlepsza praca na studiach, a jestem już na 4 roku. Pozdrawiam

karkin

Ok

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
am

Praca jak to praca. Lepiej pracować w cieple i czystosci na basenie mieć możliwość skorzystania z basenu, siłowni niz siedziec gdzies w zawszonym magazynie czy w zimie na dworze. Stawka tak jak wszedzie, dyzury można dopasować do zajec na uczelni. W porządku, z wypłata terminową też nie ma problemu

Ratownik John

Pieniądze na czas umowa podpisana.Moze być.

jon

Pracowałem w firmie Delphinus przez 3 lata podczas studiów. Naprawdę wszystko było ok. Wypłata również zawsze na czas. Z czystym sumieniem polecam.

Janek

Nie polecam. Nerwowa atmosfera. Bardzo słabe pieniądze. Dla nich liczy się tylko zarobek. Pracownika mają za nic.

Yskad

Bardzo niskie stawki, nerwowa atmosfera,(usunięte przez administratora)wbrew pozorom bardzo nieprofesjonalna firma. Z przykrością nie polecam.

issska

nie polecam! Obiecywanki-cacanki a jak co do czego przychodzi to o niczym nie wiedzą. Mają sprawy w sądzie pracy!

....

Oszuści. Nie warto w ogóle wiązać się z tą firmą. Opóźnienia w wypłatach(usunięte przez administratora)

tomek

firma solidna. Wypłata zawsze na czas. Pracowało mi się bardzo dobrze .

ivo

Jak najdalej od tych panów. Umowa zlecenie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe - Wrocław

• Jak się pracuje w Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe?

Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.

Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe