Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe

Wrocław

Opinie o Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe

ivo 2014-03-13 23:44
Jak najdalej od tych panów. Umowa zlecenie(usunięte przez administratora)
tomek 2014-04-22 16:27
firma solidna. Wypłata zawsze na czas. Pracowało mi się bardzo dobrze .
.... 2014-05-22 21:26
Oszuści. Nie warto w ogóle wiązać się z tą firmą. Opóźnienia w wypłatach(usunięte przez administratora)
issska 2014-08-30 12:23
nie polecam! Obiecywanki-cacanki a jak co do czego przychodzi to o niczym nie wiedzą. Mają sprawy w sądzie pracy!
Yskad 2015-03-04 22:47
Bardzo niskie stawki, nerwowa atmosfera,( usunięte przez administratora )wbrew pozorom bardzo nieprofesjonalna firma. Z przykrością nie polecam.
Janek 2016-06-22 13:17
Nie polecam. Nerwowa atmosfera. Bardzo słabe pieniądze. Dla nich liczy się tylko zarobek. Pracownika mają za nic.
jon 2016-09-13 22:34
Pracowałem w firmie Delphinus przez 3 lata podczas studiów. Naprawdę wszystko było ok. Wypłata również zawsze na czas. Z czystym sumieniem polecam.
Ratownik John 2016-09-28 12:17
Pieniądze na czas umowa podpisana.Moze być.
am 2016-10-01 19:14
Praca jak to praca. Lepiej pracować w cieple i czystosci na basenie mieć możliwość skorzystania z basenu, siłowni niz siedziec gdzies w zawszonym magazynie czy w zimie na dworze. Stawka tak jak wszedzie, dyzury można dopasować do zajec na uczelni. W porządku, z wypłata terminową też nie ma problemu
karkin 2016-10-01 19:32
norek 2016-10-03 21:09
też uważam, że wszystko ok. to moja najlepsza praca na studiach, a jestem już na 4 roku. Pozdrawiam
ak 2016-10-05 21:42
yee 2016-10-22 14:21
batman 2016-10-25 00:35
firma i zarobki syf traktowanie ratowników to biali murzyni stawki nie za wysokie dla przyjaciół z Ukrainy to może góra pieniędzy ale dla polaków to stawki głodowe wyzysk
"człowieka przez człowieka" z tymi wypłatami na czas to tez tak nie do końca
nie polecam zanim zaczniesz współprace zastanów się dobrze czy chcesz być dymany !
pozdrawiam wszystkich co muszą tam pracować za tak małe pieniądze ale MOŻE DLA NICH TEZ ZAŚWIECI SŁONCE OBY JAK NAJSZYBCIEJ !!!!
Wesołych świat panowie nie dajcie się dymać
MK 2017-03-11 21:42
Spoko, nie natknąłem się na żadne problemy pracując w tej firmie. Wszystko w porzadku- wypłata na czas i możliwość wzięcia zaliczki jak odpowiednio się porozmawia, koszulki, woda jest.
ana 2017-07-06 22:18
Miła i spokojna atmosfera pracy. Koordynator na pływalni bardzo pozytywny. Sauna, pływalnia, siłownia do dyspozycji po pracy. Bardzo pozytywnie.
Ratownik 2017-07-24 00:07
Widzę, że ponad połowa wpisów to dzieło szefostwa :). Pamiętajcie jednak, że prawda zawsze wypłynie na wierz!
Zostaw swoją opinię o Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphinus Sport Promotion Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe