Opinie o Frukt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Frukt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frukt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frukt Sp. z o.o. w Tarnów

Leon

fatalny kierowca dowoził towar do Łukawca Delikatesy Centrum ,nie patrzy na chodnik czy ktoś idzie wyjeżdżając ze sklepu, no bo pon kierowca jedzie, fatalne zachowanie ,młodzian ma prawo jazdy może parę lat,o rozjechanie nie trudno 23.07.2018 godz.13 z minutami Pozdrawiam wszystkich normalnych kierowców

Izabela

@Hood, czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Podziel się z innymi użytkownikami jak przebiegała rozmowa. Czy zdecydowałeś się na pracę w Frukt? @Bolo, @kjyul;, nie wiem czemu mają służyć Wasze wpisy. Forum Gowork.pl to miejsce, w którym gromadzi się opinie pracowników o pracy w danej firmie. Zachęcam więc do wyrażenia opinii o pracy w Frukt.

Hood

Niebawem mam rozmowę jako PH, czy ktoś mógłby napisać kilka szczegółów: - forma zatrudnienia - orientacyjne zarobki - sprzęt służbowy

Bolo

Może być tylko napisz najpierw ile pracowałeś w tej firmie to będę kojarzył z kim mam do czynienia a chyba mnie źle zrozumiałeś ja Cię na policję nie będę podawał jak dla mnie możesz pisać co chcesz możemy nawet to omówić przy piwie jeśli chcesz ale ciekaw jestem jak zareagują te osoby na które Tak ładnie piszesz jak dam im to poczytać

kjyul;
@Bolo

OOOOOO będzie miękną,ale nie wiesz w czym rzecz,zdziwił byś się jak bym się ujawnił,piwa też z Tobą pił nie będę bo mam zdecydowanie do tego lepsze towarzystwo,ale jak byś chciał jakiejś porady odnośnie kierowania zespołem ludzi to pytaj,jak to mówią kto pyta nie błądzi.

ihsjsp
@Bolo

Nie wiesz z kim masz do czynienia,bo ja po wpisach już wiem z kim pisze.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Frukt Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. detalu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Bolo

Nie wiem kim jesteś ani jako kto pracowałeś skoro nie masz wiedzy kto wypuszcza kierowców i wydaje faktury. Chyba miałeś bardzo krótką karierę w tej firmie ciekawe czemu..... A tak przy okazji ciekawe jak pokażę twoje opisy kierownictwu czy to się nie skończy na policji pozdrawiam..kierowca tej firmy tylko ze stażem a tak jak pisałem wcześniej to toważystwo co teraz przychodzi i pewno Ty do nich należysz.. jeden jeden jedyny plus mają prawo jazdy reszta to po prostu żałosne..

lkhjn98
@Bolo

Witam cię przyjacielu i czekam na wezwanie na policję a wtedy chyba będę miał jeszcze więcej do powiedzenia,chyba że porozmawiamy o faktach oficjalnie na tym portalu chcesz tego daj znać ,bo jak nie to zacznę oficjalnie,jeszcze raz pytam chcesz tego?

Tarzan

Witam bylem tam kiedyś kierowca sprawa wygląda tak jazda od rana do wieczora samochody przeważnie przeładowane ..... Co do kierownictwa tak jak ktoś niżej napisał to sprawa tzw BALONA Człowiek który kierowców ma gdzieś wielki ważniak. Z protokołami zwrotami itp zawsze czekanie i proszenie się żebyś się po trasie rozliczył... jak czegoś brakło pierwsze myśli ze kierowca zajjjjj.... z plusów kasa na czas

lkjyvb0988
@Tarzan

Jak tam pracowałem to towary z magazynu wyjechały nie raz całymi paletami bez zafakturowania i gdyby nie uczciwość kierowców to popłynęli by na grubą kasę,taki był ten przysłowiowy balon kierownikiem.On często się czepiał kierowców o jakąś bzdurę,a sam nie radził sobie na własnym polu działania,a może mu na tym zależało,a jak jest teraz dalej Bylicę ładują w rogi?

Natal

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to teraz chce w odwecie oczernić firmę?

Oldboy

Od lat jestem klientem Frukta. Na tyle długo, że miałem okazję poznać bardzo wiele osób związanych z tą firmą. Zawodowo i prywatnie. Kierowców, magazynierów, przedstawicieli, kierowników, dyrektorów i prezesów. Opinii poznałem dużo. Dobrych i złych. Tyle tylko, że pomimo standardowych utyskiwań na ciężką pracę i same problemy (wszyscy tak mamy), koniec końców słyszę, gdzie mi będzie lepiej? Myślę, że gdyby mieli lepsze propozycje, pewnie by z nich skorzystali. Zaraz posypie się fala hejtu, spuścili ze smyczy tresowane pieski żeby poprawić swoją reputację. Możecie tak sądzić. Mam to gdzieś. Za to nie mam gdzieś, sam będąc od 22 lat pracodawcą, gdy byli pracownicy wylewają swe żale na forum publicznym, niszcząc w chwilę to, co często budowało się latami. Pomówienia i epitety nie kosztują nic, a potrafią zrujnować wizerunek firmy. Prawdy w tych wpisach jest zazwyczaj tyle, ile w opowieściach z mchu i paproci. Tak sobie czasem myślę, że gdyby niektórzy tyle energii wkładali w prace, ile wkładają w s-nie do własnego gniazda, to pewnie nie musieli by tego pisać. Choć gdy patrzę na formę, styl, dbałość o interpunkcję i składnie, to jeśli taką samą staranność przykładają do pracy, jak do pisania, to nie wróży to dobrze ich karierze. Ale pewnie stary jestem i się czepiam. Bez odbioru, ot tak odrobinę zagotowałem...

kolo90

Witam wszystkich byłych pracowników tej Tarnowskiej Firemki, która uważa się za Bóg wie co.. Pracowałem jako przedstawiciel , szczerze nie bojąc się konfrontacji z samą górą (banda kłamów i oszustów mająca swoją firmę za nie wiadomo jakie złote góry - co rzeczywistości jest porażką na calej linii.. umowa na 1500zl , reszta pod stołem prezesa- porażka i żenada żeby prosic się o swoje pieniądze jakiegoś przecinka.., auta służbowe nie serwisowane, wołające o złomowanie, Pani Grażyna mająca wszystko w (usunięte przez administratora) Krystian który udaje dyrektora tzn pantoflarz i kierownik regionalna omg nie robiąca nic... nie polecam najgorszemu wrogowi... ps... likwidacja biura w Krakowie... wczoraj... o czymś to świadczy. jest jeszcze wiele do powiedzenia ale szkoda czasu na kogos kto sr. wyżej niż (usunięte przez administratora) ma:)

xlm 91
@kolo90

Piszesz że pieniądze są wypłacane pod stołem,opisz tą sytuacje bliżej może ktos tym się zajmie przecież to oszustwo,działa na szkodę wszystkich pracowników.

Kolo

Te niektóre opinie są na pewno osób które już nie pracują ciekawe czemu.. Ja pracuję w tej firmie już prawie 10 lat i takich osób jak ja jest bardzo dużo na magazynie jak i kierowcy i mamy troszkę inne opinie na ten temat..Bardzo dobrze już ktoś wcześniej napisał to jest praca dla tych co wiedzą po co tu przyszli nie dla tych co nie raz tu przychodzą na szkolenie boziu zlituj się nad nimi skąd ich bierzesz... takie lesery zawsze będą nie zadowolone czy to w tej firmie czy innej A myślę że nie ma już takiej firmy która pozwoli sobie na leserów i zapłaci jeszcze 3000 zł albo więcej a takie podejście właśnie te osoby mają

Jolo
@Kolo

Widzę że ktoś próbuje uratować reputację tego obozu. Żałosne. Pozdrowienia dla kierowników i ich zastępców!

@Kolo

A możesz coś powiedzieć jak tam praca w biurze skoro tyle pracujesz lat to wiesz napewno.

JD
@Kolo

Ta firma to totalna porażka ! Omijać szerokim łukiem ! P.S. Mądrzy ludzie znikają stamtąd bardzo szybko.

A jak tam praca w biurze ktoś coś może powiedzieć?

WindyBrak

Witam. Jestem na szczęście byłym pracownikiem tej patologii. Postaram się opisać każdą osobę z osobna na którą osoba zatrudniająca się będzie musiała uważać. Zaczniemy od największego ważniaka "Balona": To człowiek który jest w stanie sprowokować człowieka do słów których nie powinno się używać do człowieka tak postawionego. Jest osobą która dąży do tego żeby pracowało się jak najciężej. Kierowcy dla niego to totalne zera. W momencie kiedy godzina wyjazdu kierowców na swoje trasy jest opóźniona(praktycznie codziennie) robi wszystko by kierowca wyjechał jeszcze później. W momencie rozliczania protokołów szuka problemów gdzie tak naprawdę ich nie ma. Na wszystko chce wystawiać paragony za które musi zapłacić oczywiście nie kto inny jak kierowca. Prawa ręka prezesa (chociaż może bardziej lewa) Pani G.: Osoba która nie potrafi przyjąć do siebie innego zdania niż jej własne. Co tydzień nachodzą ją nowe pomysły na "poprawę"firmy co za tym idzie, wszyscy muszą stawać na uszach żeby ten "projekt" zrealizować. Osoba która problemy pracowników ma głęboko w poważaniu. Ma pretensje do kierowników o to, że za mało dopie... się do pracowników. Osobiście twierdzę, że prócz przelewów wynagrodzeń w terminie, nie ma tu nic pozytywnego. Nie polecam pod żadnym innym względem, Pozdrawiam !

Lublin mr
@WindyBrak

Kolego trzeba było opisać kierownika Zbigniewa. Ch. Który ma problemy kierowców w D***e choć dobrze wie że nie ich winna gdy są oskarzani, nikogo tam nie obchodzi że pracujesz po 12 lub więcej godzin maja 0 szacunków do pracowników, kiedy jesteś na swojej trasie to potrafią dzwonić do ciebie ile ci jeszcze zostało bo trzeba gdzieś jechać... Porażka ta firma.. Całe te kierownictwo to jest banda kłamcow i wazniakow

To nie jest firma to jest kołchoz masz zapiepszac i nic pozatym ,nie można sie o nic odezwać co ci sie należny bo i tak nie dadzą ,praca na magazynie po nocy czeba zostawać dluzej bo brakuje ludzi ,kierowcy jeżdżą od 6rano nawet do 21 , auta przeładowane po kilka ton jedyny plus to marna wypłata na czas

Sotrue

A pracował ktoś jako telemarketer? Przedstawiciele zarabiają coś koło 1700 Plus premie, w marcoli najniższa krajowa.. nie wiem jak w biurach wyżej. Magazynierzy nie narzekają w sumie, bo jakby mieli odejść to by to dawno zrobili.. a zapieprzac trzeba wszędzie teraz jakby nie było..

Galaxy

Nie polecam tej firmy pozdrosy

SNAJPER

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!

Jano

Zamuwiłem towar od frukta i nie dotarł wcale . A przedstawiciel handlowy muwi ze ma to gdzieś i że nie interesuje go to. Bo on jest od horeki.

kiero

Nie polecam naprawde odpusccie sobie tą firme Pani dyrektor to nie powiem, kto tyle stresu w tej firmie ze szkoda gadac

XYZ

Mój partner pracuje na frukcie. Moze i płaca jest i to jest dobra, ale to jedyny chyba plus. Trzeba zapieprzać. Ale w kodeksie pracy jest 20 minut przerwy na 8h pracy, a jeszcze mają pretensje, .3 na tej przerwie siedzisz, nie mozesz sobie spokojnie zjeść śniadania nawet. Z opini wszystkich mi znajomych, pracujących tam- nie polecam.

Witam, Czy może ktoś napisać o pracy przedstawiciela w firmie. Ile wynosi podstawa , czy umowa jest na czas nieokreślony ? Jak jest z premiami? Miesięczne , kwartalne? Dodatkowe bonusy? Ilość wizyt? Czy auto do pełnej dyspozycji? Jak często rotują przedstawiciele? Jaka atmosfera praz przepływ informacji ? Komu podlega ph?

Zostaw merytoryczną opinię o Frukt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Frukt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frukt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frukt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frukt Sp. z o.o.