Opinie o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Natura Piekarnia Prosta Sp. A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natura Piekarnia Prosta Sp. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. w Kobylnica

Chciałam podzielić się moją opinia na temat Pań pracujących w piekarni Natura w Swarzędzu w Kauflandzie,szkoda że szefostwo nie widzi jak panie traktują klienta ,klient stoi i czeka aż szanowna pani poukłada sobie cenówki bądz inne rzeczy i wtedy z wielka łaska obsłuży stojąca osobę a na koniec żeby było miło wydając resztę pieniędzy rzuci je na ladę .Pani miała dzis rano swoją służbę i ile razy widzę te kobiete naburmuszona tyle razy omijam tę piekarnie a szkoda bo przez taki miły personel firma traci klientów i swój zysk .Tak wiec warto zwrócić uwagę drogie szefostwo na maniery swoich pracowników.

Pracownik miesiaca

Ciekawe gdzie sie podziewa Pani W. Cos jej nie widac w Naszych wspanialych sklepach. Tesknicie ?

@Pracownik miesiaca

Moze oddaje dlugi do urzedu

Wera
@Pracownik miesiaca

życia nie masz, że zajmujesz się sprawami innych ludzi? co za swiat!

Co powiecie na temat zarobków w Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Zarobki dobre, tylko trzeba chcieć pracować - możliwości rozwoju też niezła, stanowiska kierownicze (każdy sklep na swojego). Premie niezłe - tylke serio trzeba chciec pracowac

Zainteresowany piekarz

Czy piekarnia potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany piekarz

Chyba poszkodowanych

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Natura Piekarnia Zbigniew Piskorski.
Wercia21

Opinie na temat atmosfery w pracy sa prawdziwe. I tak jak piszą poprzednicy im więcej się starasz tym jest gorzej . Nie wróżę długiej przyszłości tej firmy , choć szkoda bo wyroby cukierni żony Pana P. Są bardzo dobre ale niestety on swoja piekarnia psuje dobre imię firmy. Chcesz się zatrudnić ?? Zastanów się 2 razy czy warto .

zuza
@Wercia21

Czy tu chodzi o sklepy pod strzechom bo właśnie się chce zatrudnić?

zuza
@zuza

Ale czy konkretnie chodzi o Piskorskch ,bo nie wiem czy to sama sieć co pod strzechom ?

Byla

Ja znalazlam cos takiego w necie Zachecam do lektury gdyby ktos chcial pracowac z Pania A.W http://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/mobilne-muzeum-powstania-nierozliczone.html

mini

Witam również pracowałam u tego pana długo zawsze był nienormalny darł się na ludzi nie przebieral w słowach troszkę się chamowac zaczął ale jak p.W została managerem firmy i porobili kierowniczki na sklepach to już wogole masakra kazda myśli że jest ponad każdym.Nie dość że pracuję się na 4 rano pracuję się bez przerwy sniadaniowej to jeszcze przyjdzie kierowniczka bądź szef i cię wyzwie przy ludziach bo on nie ma szacunku do ludzi biedniejszych czyli do pracowników .Szczerze NIE POLECAM!!!!!unikajcie tej firmy

@mini

Tragedia a Pani W. to lepsza ona zamiast wyzywac to intrygi sieje. Najpierw niech zacznie od siebie. Poczytajcie troche w internecie o dlugach

Zawiedziona
@Byla

Pani W. To zbior niekompetencji, ignorancji wobec ludzi w ukladzie z P. P.

nim

witam byłam pracownikiem tej firmy od klika lat to prawda co pisze większosci ludzi na temat P.Z krzyczy to mało powiedziane czasami używa takich słów wulgarnych nawet przy klientach wali głową o ściane (oczywiście swoją ) rzuca towarem wręcz świga poprostu wyżywa się na pracownicach przepisy to już łamie od paru dobrych lat i nikt tego nie widzi . Kasa ciągle ta sama a (usunięte przez administratora) jak maszynka ... Ta firma lubi tylko trzymać samych złodzieji a dobrych pracowników nie umieją doceniać taka jest prawda wiec laski nie dajcie się.

@nim

Moze warto zeby sie pozadnie nawalil ta glowa to zacznie szanowac ludzi .. Ja bylam swiadkiem kilka razy takich zachowan i to bylo zalosne jak cale jego zachowanie

@nim

Nie zgadzam się, pracuje pół roku i mają system premiowy, pracy jest dużo o rzeczywiscie czasem stres i Pan P. krzyknie ale na pewno nie przekacza jakiś dopuszczalnych norm

@Ania

Pojdziesz na urlop albo na zwolnienie to zobaczysz jak dziala system premiowy

Iza
@Ewa

Ja bylam na zwolnieniu i wiem jak zistakam potraktowana

Halinka

Ciekawie, kto komu wyrabia rogala... Ta firma bazuje dziwnych relacjach....

Byla

Zastanawiam sie jak Pani W. jeszczw dlugo bedzie nekac ludzi a Pan. P bedzie lamal przepisy prawa pracy.

On
@Byla

Tak dlugo jak ktos z tym cos zrobi. Ciekawe jak dostaniemy kase za zap..z rogalami

Zawiedziona
@On

Nie liczylabym ma to. Moze Pani W. Sie jedynie zalapie. Moze zacznie oddawa c dlugi

Bulaj

Racja. Całkowita racja. Pani W. to osoba, z którą nie da się pracować i przez którą jest taki przemiał pracowników. To kompletna porażka i kompromitacja dla firmy. Niszczy psychicznie każdego na swojej drodze.

Byla

Nie polecam nikomu Chyba ze chcesz byc ....zajechany psychicznie Jak masz na to ochote ...to zglos sie do P.W

Kier

To normalna praktykacw tej firmie

Pani manager lamie wraz z Panem P. Wszelakie zasady kodeksu pracy. Wam tez placi pod stolem ? Co miesiac kasa do koperty

Ed

Pani (usunięte przez administratora)to blyszczy i firme doprowadza na dno

Kaja

Witam, miałam przyjemność pracować nie całe 3 miesiące, mimo że pracowałam w weekendy to wakacje spędziłam w pracy. Brak słów, nigdy więcej nie pójdę tam pracować. Pan Zbigniew niekiedy ma w porządku humor ale bardzo rzadko. Niestety na codzień jego humor nie jest w porządku i potrafi przy pracownikach krzyczeć na sprzedawczynie. Odeszłam z tej pracy bo nie wytrzymałam psychicznie. Praca na prawdę inna by była, lepsza gdyby Pan Zbigniew nie traktował tak swoich pracowników... Wcale się nie dziwię że co pochwile są szukani pracownicy do tej pracy, gdy inni odchodzą co po chwilę.

Mila

Znaczna poprawa komunikacji i ogólnie atmosfery w pracy. Podstawa podobna jak na podobnych stanowiskach, duży plus za premie uznaniowe,w tym premie od utargów. Atmosfera na sklepach różna, ale ogólnie jest się przypisanym do jednego punktu. Czytam te wszystkie negatywne opinie i powiem tak, jak ktoś dba o stanowisko pracy, przestrzega reguł, sprząta i dba o czystość stanowiska pracy nie będzie narzekał. Od niedawna wprowadzona ścieżka kariery - na plus, bo można ostać kierownikiem sklepu i się rozwijać. Manager idzie na rękę z godzinami pracy. Pracuję od pół roku i nie mogę narzekać.

taki tam sobie

pan z. p. i pani h.p. to zbior najgorszych cech pracodawcy, to ubezwlasnowolnienie zycia zawodowego i prywatnego pracownika. Wydzwanianie z pretensjami po godzinach pracy o byle co, zero empati do czlowieka, wymagania jakby pracownik wykonywal u nich kilka zawodow naraz a pieniadze za jedno stanowisko. Wyladowywanie swoich flustracji i zlych emocji na pracownikach, porownac ta firme mozna tylko z nazistowskimi obozami koncetracyjnymi. tak z obozami bo gdyby prawo na to pozwalalo to wlasciciele tej firmy by pracownikow za przewinienia zagazowali i do pica wsadzili. Odradzam ta firme wszystkim nawet zdesperowanym bo nikt na takie traktowanie nie zasluguje i nawet kryminalisci maja swoje prawa. Wieszcze niedlugi koniec tej " firmy"

Zmęczona

Niedawno zakończyłam swoją karierę u pana Zbyszka. Napiszę tak - zarobki piękne jak na podobne stanowisko, jeśli, powtarzam JEŚLI trafi się na dobry sklep, gdzie są wysokie utargi, ale też pod warunkiem że Pan Zbigniew ma akurat dobry humor. Mam świadomość, że na każdym sklepie sieci "Natura" sprzedawczynie zarabiają inaczej, ale nie wyobrażam sobie, żeby można było płacić mniej i wymagać tego, czego wymagał od nas, w miejscu, gdzie pracowałam Pan Piskorski. Wymagania przeogromne, a stosunek pracodawcy do pracownic pozostawia wiele do życzenia. Ja rozumiem, że Pan Piskorski jest szefem firmy, o którą musi się troszczyć i dbać, dlatego jego nadgorliwość w stosunku do jakości naszej pracy jest zrozumiała. Nie rozumiem jednak jak można być tak nieuprzejmym i pozbawionym wyobraźni? Zwykłe słowa przywitania czy pożegnania "dzień dobry" i "do widzenia" w momencie kontroli na sklepach są mu obce, życzliwość w stosunku do pracownic? Zerowa. Wszystkie opinie na temat jakoby Pan P. wyzywał pracownice od idiotek, głupoli i ślamazar są prawdziwe. Chcesz, a może czasem musisz przepracować w miesiącu parę godzin więcej? Okej, ale nie spodziewaj się, że zostanie Ci za nie zapłacone więcej niż 8 zł na rękę, które zarabiasz w normalne dni. Ponadto kontakt z biurem średni, czasem ciężko było uzyskać rzetelne informacje na niektóre tematy. Można się liczyć również z opóźnieniem w wydawaniu umów. Szczerze? Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że masz nerwy ze stali i jesteś naprawdę zdesperowana.

taki tam sobie

mysle ze dobro ktore rozsiewa wokol siebie i swoich pracownikow zbigniew piskorski wroci do niego podwojnie i wreszcie bedzie szczesliwy bo otrzyma to od zycia na co zasluguje a zasluguje na wielkie cos

Zostaw merytoryczną opinię o Natura Piekarnia Prosta Sp. A. - Kobylnica

• Jak się pracuje w Natura Piekarnia Prosta Sp. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Natura Piekarnia Prosta Sp. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natura Piekarnia Prosta Sp. A.?

Natura Piekarnia Prosta Sp. A.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Natura Piekarnia Prosta Sp. A.