Opinie o Bona-Agra Sp. z o.o. w Nadma

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bona-Agra Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bona-Agra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bona-Agra Sp. z o.o. w Nadma

Marian

Pytam kiedy firma zacznie płacić nadgodziny zgodnie z prawem proceder trwa już kilkanaście lat gdzie inspekcja pracy ja się pytam to jest dorabianie się na krzywdzie ludzkiej

@Marian

Czy ktoś z pracowników próbował rozmawiać na ten temat z szefostwem? Jaka była odpowiedź firmy w tej sprawie? Daj znać, ciekawi mnie ten temat.

Kama

Pracowałam tam 10lat temu, i widzę że wiele się nie zmieniło szło się na 6 i nie wiadomo o której się wyjdzie, jak już parę ton sałaty się przygotowało to wysyłali na obierak selery odbierać tempym nożem, nie wspominam zbyt dobrze pracy tam

Kolega
@Kama

Kama a długo tam pracowalaś?

Wojtas

Gorszych warunków pracy niż w firmie Bona agra niema nawet w Bangladeszu po12 godzin w zimnie i w wodzie masakra powinni płacić szkodliwe za taką pracę a najlepiej zamknąć na cztery spusty

Mirek

Chory system pracy wymagają pracować 5 dni w tygodniu gdzie moim zdaniem trzy dni to zdecydowanie za dużo.Samochody mało bezpieczne co tydzień muszę zmagać się z jakąś kolizją.Obiady nie wiem kto gotuje taka sraczka że trzeba iść na zwolnienie.

Czy kandydat na stanowisko MAGAZYNIER w firmie Bona-Agra Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Heniek

Dorota gdzie cebula bo mi brakuje jak się nie znajdzie zaraz to na wycieraczce będziesz dziś spała ha ha ha

Sołtys

Do roboty bo zleceń dużo parobki jedne a Ukraińcy po 16 godzin robić i chleb z masłem jeść

Zdzisiek

Wąchaj te smrody za 10zloty na godzinę ciekawe ile pożyjesz ja za 50zl na godzinę bym tego niemył (usunięte przez administratora)

Myjkowy

To jest praca moich marzeń lać wodę i kasować maszynę 8 godzin jak się dobrze nawdycham to nie muszę zioła kupować takie mam akcje ha ha ha

Myjkowy

A mi jest dobrze jak się nawdycham tych kwasów odrazu lepiej się czuje i czas szybciej leci

Cebulak

Jestem ciekawy kiedy w końcu firma zacznie płacić za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy czy ktoś się w końcu tym zainteresuje po 8 godzinach cały czas placona jest taka sama stawka czy się robi 10 godzin czy 12 gdzie jest inspekcja pracy bo nierozumiem

Daria

Witam.Czy firma obecnie potrzebuje pracownika ?Czy jest to praca na zlecenie czy na umowę o pracę na czas nieokresliny/określony? Czy jest to praca zmianowa?

Renata
@Daria

Niestety, na żadnym portalu nie znalazłam ofert pracy od Bona-Agra. Ale to jeszcze wcale nie oznacza, iż nie szukają tam nowych pracowników. Może napisałabyś do nich bezpośrednio i po prostu zapytała o wakaty? Podaję Ci kontakt do firmy: http://bona-agra.pl/kontakt.html

Ciekawy

Jakie zarobki oferują?

Edek

Rok 2019 a warunki pracy w tej firmie są gorzej niż tragiczne praca w zimnie po 10 lub więcej godzin czesto 12 godzin za nadgodziny nie jest płacone ani grosza więcej więc jest łamane prawo i to trwa już wiele lat

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Bona-Agra Sp. z o.o.. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Szczery człowiek

Obecnie pracownicy dostają codziennie ciepły posilek(zupy,Zapiekanki makaronowe i ziemniaczane) na przerwie, owszem moglby byc troche lepiej doprowiony i robiony np na korpusie a nie na kostkach rosolowych ale spoko da sie zjeść.Polacy dostaja większą stawke godz od Ukrainy z wiadomych powodów....(dla niewtajemniczonych podpowiem ze chodzi o krodki pobyt) firma ciągle stara sie o nowych klijentow . co do jakosci produktow jakos nikt z burger kinga,pizzy hut itp. nie narzekał na jakość produktów :) pracodawca wyplacalny. Na produkcji da sie wyciągnąć 2500-3000zl. Czas pracy przekracza normy, waha sie od 180 do 220. Temperatura owszem niska ale pracodawca o tym informuje. Zle nie jest skoro czesto ludzie zwalniajac sie na własne życzenie wracaja jak bumerang ????????

Kazimierz
@Szczery człowiek

Czy nowo zatrudnieni pracownicy również otrzymują dodatek od pracodawcy w postaci codziennego ciepłego posiłku? Czy może jest on tylko i wyłącznie dla osób mających już doświadczenie związane z pracą w firmie Bona-Agra? W swojej wypowiedzi zawarłeś również informację o zarobkach, które oferuje pracodawca. Jesteś w stanie napisać, czy poza pensją są jeszcze jakieś dodatki w postaci premii, bądź nagród? A może pracodawca przewiduje jakieś świąteczne bonusy w tym miesiącu? Zachęcam do odpowiedzi.

Mini .

Ukraińcy i garstka miejscowych. Paru pijaków. Zwolnią a potem znowu zatrudniają. Takie typy trzymają w garści. Nie ma komu pracować​. A łaski że płacą to nie powinni robić. Bo nikt nie przyjdzie. Najlepiej to mają mechanicy. O co byś nie poprosił to zlewa. Zawsze zapracowani w tej swojej pracowni komputerowej. Może wreszcie ktoś kupi wkładki do butów. Bo zimno po 10 godz. Stania w wodzie.

Maestro
@Mini .

Mechanicy w pracowni komputerowej?! To wy musicie mieć wybajerzony ten zakład, tak normalnie mechanik to w warsztacie ubabrany po pach w smarach siedzi- tak mi się wydaje.

Igo
@Maestro

Super kierownik działu technicznego, blade nogi i japonki. Wszyscy mają beke, a zastępca technicznego śmiga na wysokości oczyszczalni, nie da się go znaleźć - chyba tam traci przytomność w tym smrodzie.

Stach

Zastanawiam się jaki jest faktycznie powód tej ciszy?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Bona-Agra Sp. z o.o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Ile godzin dziennie się pracuje ? Jakie jest wynagrodzenie za miesiąc pracy? Czy firma daje kartę Multisport i inne bonusy?

Gutek

Może konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania?

adas

hmm ... jednak nie zmienia to faktu, że kierownik pozostaje niemotą. "Maestro" wylewa swoje żale i obawy bo nie ma nic do roboty a "kolo" to nieudacznik . Może czas się wziąć za pracę bo Prezes pewnie i tak widzi mizerne efekty gołym okiem. Jaka praca taka płaca. I nie ma co narzekać tylko trzeba się wziąć do roboty i nie oglądać się na innych.

Maestro
@adas

Adaś napisał o kier. technicznym? Rozumiem, że pracowałeś z tym "niemotą"? może coś dodasz o zarobkach mechaników? Jestem zainteresowany...Maestro

Obecny pracownik

Bona-Agra ma opinię dobrego pracodawcy, zastanawiam się w jakim celu ktoś pisze te bzdury??

Zostaw merytoryczną opinię o Bona-Agra Sp. z o.o. - Nadma

• Jak się pracuje w Bona-Agra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bona-Agra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bona-Agra Sp. z o.o.?

Bona-Agra Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szkolna 11
    05-270 Nadma