Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

kox

A co cię to obchodzi i tak już tu nie pracujesz, a może pracujesz i się chowasz jak szczur .

Marysia

Jaki majster i jaki wydział

BOBO
@kox

Pracuję pracuję..

Rybka

Dobry wędkarz zawsze używa skutecznej przynęty :)

Margaryna.

Na co może liczyć. Chyba na nic !!!! Szumne ogłoszenia i (usunięte przez administratora) z tego !!!! Zakład sobie dociagnie na tych drewnianych dziadkach do pewnego momentu a potem deweloper postawi fajna plombę. !!!!

Kurolis
@Margaryna.

Jaka plomba deweloperska? Przecież mamy kompetentny zarząd, firma się rozwija, planowane są inwestycje, zyski są. Nie rozumiem tego czarnowidztwa.

Teresa
@Kurolis

to sarkastycznie piszesz o zarządzie czy tak jest naprawdę ? nie znam firmy, zerkam po ogłoszeniach i szukam pracy wiec opinia dla mnie ważna jest

@Margaryna.

Bielmar miał duży zysk za poprzedni rok 2022, zapłacił właścicielom dywidendę i dodatkowe wynagrodzenie z zysku dla pracowników. Wiadomo, że wzrosło zatrudnienie, że sprzedaż i produkcja dużo wzrosły, a zysk jest większy niż rok temu. Były akcje promocyjne w internecie i telewizji, była loteria promocyjna dla Śniadaniowej. Bielmar sponsoruje nasz klub siatkarek w Bielsku-Białej. Czy to są złe informacje? Czy to źle świadczy o tej firmie?

@Margaryna.

Bielmar ma się dobrze, rozwija się, inwestuje, zwiększa produkcję i sprzedaż, przyjmuje nowych pracowników. Życzę więcej optymizmu w patrzeniu na naszą firmę, bo są ku temu konkretne powody.

@Teresa

Bielmar to dobra firma, która ma dobrą sytuację finansową, która inwestuje i rozwija się - w dzisiejszych czasach nie o każdej firmie można to powiedzieć.

Dionizy
@Omega

Wyniki sprzedaży są tylko i wyłącznie bardzo ciężką pracą 4 szefów działów i ich ludzi. Dwoje z nich uciekło z wiadomych przyczyn i przez kogo. Kolejny sukces zarządu przed żniwami które są zazwyczaj listopad, grudzień.

Szwagier
@Dionizy

Ooo ktoś tu prawdę powiedział... Bo większość chyba sądzi, że to sukces Grażyny i jej zespołu plotkarsko-kłamliwego. A czy ona pośrednio odpowiada za ten stan ?

Dionizy
@Szwagier

Tu raczej chodzi o wpisy zarządu. Dwóch kolesi którzy nawet dobrze budżetu nie potrafili zrobić i wydają nie przewidziane pieniądze które powinny być dochodem dla właścicieli a nie wydatkiem który powoduje że niewiadomo na jakim poziomie marzy finalnie sprzedawany jest dany produkt przypisuje sobie zasługi 4 osób których wynagradzalli i wynagradzają jak managerów bardzo niskiego szczebla. Teraz gdy wiadomo że na dwa brakujące etaty nikt nie przyjdzie za takie pieniądze wpisują w ogłoszeniach bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Szczyty zarządzania, pasmo sukcesów. Konkurencja was zajedzie od stycznia.

Parówka
@Dionizy

Cóż wszyscy wiedzą jaka opinia u klientów jest na temat Panów i jakie były jego dokonania w poprzednich firmach. Ciekawe czy poprzednia rada nadzorcza to wiedziała i ukryła ??? Czy za wszelką cenę chciała się pozbyć poprzedników ??? Jednocześnie działając na szkodę firmy ???

@Dionizy

A mnie się wydawało, że wyniki sprzedaży zależą od bardzo wielu pracowników, i to nie tylko z działu sprzedaży, a nie od czterech, o których piszesz, że to tylko i wyłącznie ich zasługa.

@Chudy

Racja _ jeszcze od ich podwładnych którzy najmocniej zapierdzilelają ze świadomością że jak trochę braknie do celu to premii nie będzie lub bardzo mała. Zaś cała reszta ma zawsze. Bez sprzedaży nie było by produkcji ani konieczności funkcjonowania pozostałych działów. Bez ujmowania ich zasług lecz taka jest okrutna prawda. Palma, Śniadaniowa, Roślinna, się same nie sprzedają jak się wielu w tej firmie wydaje. Takie coś jak konkurencja istnieje która jest bardzo mocna.

Frajerzy

Jak to? To w dziale sprzedaży nie ma zawsze premii 25 procent? I co na to związki? Andrzejek się na to zgadza? To jest dopiero dyskryminacja!!!

Brat Chudego
@Chudy

Ojców sukcesu w Bielmarze jest zawsze wielu. Jak wpadka to szukanie jednego wiennego, odsuwanie odpowiedzialności, tuszowanie i zamiatanie pod dywan. Ostanie dni i tygodnie dobrze to pokazują.

PH
@Frajerzy

No nie ma. PH i ich szefowie nie mają żadnej prrmii tylko za to, że przyszli do pracy jak wszyscy pozostali. Muszę (usunięte przez administratora) cały dzień i miesiąc, kiedy inni zajmują się plotkami. Dyskryminacja i (usunięte przez administratora)!!!

@PH

Ktoś ci zabrania zmienić pracę jeśli aż tak ci tu źle? Powiedz żeby cię przenieśli na produkcję albo zmień firmę skoro tak cierpisz z powodu tej pracy. Tu nie ma niewolnictwa ani nakazu pracy, nikt nikogo na siłę nie trzyma.

DC

Rada nadzorcza pisała kiedyś że jest duża rotacja w dziale sprzedaży :)))))

Syn asystentki
@DC

Takiej rotacji to w bielmarze jeszcze nie było

X
@Syn asystentki

W jakich działach ? Kto się znowu zwalnia ?

Uui
@DC

A to dlaczego ? Przecież to super dział do roboty, tylko kawę piją, autami jeżdżą i w komputery patrzą.

Roko
@Syn asystentki

No i stało się!!! mamy podwyżki w Bielmarze. Kilka lat na nie czekaliśmy ale są i to od razu z grubej rury 25, 30 a nawet 40%. Nie nie jaj sobie nie robię, to podwyżki dla pracowników będących członkami RADY Nadzorczej, reszta pospolstwa 3 do 6procent może niektórzy 8. Brawo niech nam żyje Rada Nadzorcza

Boko
@Roko

Ci umieją dbać o siebie ale o pracowników nie koniecznie, tylko jeszcze opiniować asystentki. Przyglądam się temu i oby za nie długi czas byli na nad wozem, bo mogą być pod... A wtedy się zmieni punkt widzenia...

@Roko

Widocznie sobie na to zasłużyli...

Xxx
@Roko

Oby do maja, wtedy będzie można rozliczyć.

Renata
@Roko

W całej firmie, we wszystkich działach te podwyżki nastąpiły?

Arkajama
@Uui

Nie oceniaj innych po sobie

Renek
@Arkajama

To prawda każdy sądzi według siebie wiecie coś kiedy wpłaty dywidendy

Kamila
@Renek

A to pracownicy też dostają dywidendę, nie tylko zarząd? I co takiego ma być w maju, że Roko napisał coś o rozliczaniu?...

@DC

Wymagania są bardzo duże. W pionie sprzedaży jest urwanie głowy i duży nacisk na jak najlepszą robotę. Niektórzy tego nie wytrzymują. To nie jest miejsce pracy dla każdego. Ci co nie dają rady sami odchodzą.

Nilsen
@Chudy

Rynek margaryn spada kilkanaście procent według wielu danych zaś w Bielmarze Nowoczesny, Tradycja, Dyskonty urosły kilkanaście procent w wolumenie. Czyli faktycznie nie dawały rady :) Zakłamywanie rzeczywistości.

@Nilsen

Może mówimy o innych osobach, bo sukcesy w sprzedaży o jakich piszesz to wielka sprawa. Gratulacje!

Rodzina Adamsów
@Chudy

A poza bardzo dużymi wymaganiami co innego jest bardzo duże lub odpowiednie? Pensja? NIE! Samochód? NIE! Narzędzia? NIE! Atmosfera? NIE! Profesjonalny zespół? NIE! Bo wszystko inne daleko poza standardem. Poziom (usunięte przez administratora) i ego wielkości słonia. Wystaw głowę poza Bielmar i Bielsko to zobaczysz jak świat handlowy wygląda. Konkurencja już się kręci koło naszych najlepszych ludzi.

Pytanko

Z jakiego budżetu jest opłacany G O W O R K ? Czy to znów szwabienje właścicieli na ich kasie ? Czy panowie płacą z własnych pieniążków by usòwać prawdę i nie wygodne fakty ?

Marysia
@Pytanko

o jakiej prawdzie mówisz i jakie Fakty??

@Marysia

Właśnie, jaka prawda i jakie fakty? Jak coś wie niech zawiadomi radę nadzorczą bo w niej są udziałowcy Bielmaru a nie wypisuje tu takich rzeczy.

Władek

Pan Kwiatek juz zamyka interes..

Prawdę i tak wszyscy znają

To że sobie kupicie Go Worka i będziecie te kłamstwa tu puszczać jak w tej firmie się dobrze pracuje itp. itd. to nie znaczy że ludzie w to uwierzą. Nawet przyszli pracownicy szybko zauważą że to brednie które tu wypisujcie.

szukam pracy
@Prawdę i tak wszyscy znają

możesz powiedzieć coś więcej miałem właśnie złożyć CV

Sławek
@Prawdę i tak wszyscy znają

Czy można dowiedzieć się czegoś więcej widzę nowe ogłoszenia o pracę i zastanawiam się czy złożyć CV proszę o szczerą podpowiedź.

@Sławek

Poczytaj więcej wpisów, zwracaj uwagę na informacje, a nie opinie. A najlepiej po prostu idź i porozmawiaj w dziale kadr, zadawaj konkretne pytania to dostaniesz konkretne odpowiedzi. Jeżeli szukasz firmy, w której nie trzeba pracować, to Bielmar nie jest dla ciebie. Jeżeli szukasz bezpiecznej firmy, która się rozwija i dobrze płaci, to idź na rozmowy.

Sławek
@Omega

Dzięki

@Sławek

Gdy czytasz wpisy zwracaj uwagę na daty, bo dużo się w tym roku zmieniło w Bielmarze na lepsze.

Uczciwość
@Sławek

Pamiętaj Sławku o używaniu dyktafonu u omegi w przeciwnym razie kasa o której pisze zniknie.

Del Piero

Del Piero zbiera żniwa z rekrutacji a udziałowcy są (usunięte przez administratora) ale jaka rada taka kontrola Zarząd też czerpie ciekawe ile?

@Del Piero

Nie ma to jak rzucić jakąś brudną insynuację? Lepiej ci?

Łowca troli

Dzień dobry wszystkim czytającym przyszłym i obecnym pracownikom, Bielmar to bardzo dobra firma jedna z lepszych w Bielsku-Białej dobre podejście do nowych pracowników którym zależy na dobrej i stabilnej pracy, przekaz wiedzy przez Mistrzów, Brygadzistów, Doświadczonych pracowników na najwyższym poziomie to duży plus na obecnym rynku pracy nie wszędzie tak jest, warunki socjalne również bardzo dobre , zarobki w miarę dobrze więc polecam pracodawcę.A troli co tylko narzekają jest wszędzie pełno więc nie sugerować się niektórymi opisami, nie roby tak mają.

Margaryna
@Łowca troli

to prawda

@Łowca troli

Zgadzam sie z tym co napisałeś. W naszym kraju wielu ludzi lubi krytykować i narzekać, a ja myślę, że trzeba umieć docenić te wszystkie dobre rzeczy które są w Bielmarze i chwalić się nimi, być dumnym z tego, że się pracuje w takiej dobrej i prestiżowej firmie.

Chętny do pracy

Witam od jakich stawek zaczyna się pracę na produkcji i ile jest dodatku za 4brygady? Pozdrawiam

Kurolis
@Chętny do pracy

Na kokosy nie licz, jak dostaniesz ciut więcej jak najniższa krajowa to będzie wszystko. Wierchuszka prognozuje duże redukcje zatrudnienia w branży automotive, twierdzą że ludzi do pracy będzie dosyć, więc o podwyżkach na razie nie ma mowy.

Weronika
@Kurolis

Piszesz, że ciut więcej i zastanawiam się teraz czy w styczniu będą musieli tu także podwyższyć, czy jednak aktualnie tutaj i tak stawka ta przewyższa tę którą mają wprowadzić?

@Kurolis

Najlepiej wypytać o konkrety w dziale kadr, na jakie zasadnicze można liczyć, jakie są premie, jakie dodatkowe wypłaty były w tym roku, po zgromadzeniu udziałowców i w październiku, jakie pieniądze dodatkowo są wypłacane w grudniu na święta, na jakie pieniądze można liczyć z funduszu świadczeń socjalnych.

@Chętny do pracy

Płace w Bielmarze są teraz bardzo dobre, dlatego na ogłoszenia jest więcej chętnych, niż przyjmują do pracy. Trzeba liczyć nie tylko płacę zasadniczą, ale też premię, która jest płacona miesiąc w miesiąc. Poza tym wpadają dodatkowe wynagrodzenia w ciągu roku i pieniądze z funduszu socjalnego. A najważniejsze, że to bezpieczna firma, bo produkcja rośnie i coraz więcej sprzedaje się oleju w butelkach i margaryn, a wiele innych firm w tym kryzysie zaczyna mieć problemy.

@Chętny do pracy

Nie wolno pracownikom mówić o konkretnych stawkach wynagrodzenia i premii, bo to jest zakazane prawnie i można mieć kłopoty jak się ujawnia takie poufne informacje. W dziale kadr wszystkiego się dowiesz. Teraz płace i premie są w porządku, ale nigdy nie wiadomo jakie kto ma oczekiwania.

Zapytanie???

Czy Bielmar planuje jakas pomoc z związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie?Można by wysłać pomoc w postaci naszych wyrobów.Lub wesprzeć finansowo.Kazda forma pomocy się liczy.

Oby
@Zapytanie???

Nowi prezesi wykazali się w tej kwestii.Bo jeżeli będą ślepo słuchać udziałowców.Ktorzy już patrzą na zaklad tylko jak na krowę dojna.Nie dbając o ludzi którzy pracują na te zyski co się wiąże z dewideda.Co było dla nich odczuwalne w tamtym roku.Dostajac "premie" za ich zangazowanie w pracy w czasie pandemi.A co do pomocy.Licze na to że nowa kadra Rządząca stanie na wysokości zadania.

Wojtek
@Zapytanie???

Tak.. kierowników i majstrów..

@Oby

Udziałowcy są właścicielamitej firmy..My jako pracownicy otrzymujemy wynagrodzenie za wykonaną pracę, jesli komuś nie pasuje ...zawsze może zmienić i poszukać czegoś lepszego.Nikt nikogo nie trzyma na siłę.

Dobre
@Tomek

właściciele.Dobry gospodarz dba o swoje.I pomnaża majątek.A nie pozwala sobie na sprzedaż Dba również o ludzi.Ciekawe kto tu będzie pracował.Ludzie przychodzą z ogłoszeń i po paru dniach dziekuja za współpracę.Wynagrodzenie swoją droga.Ale nagroda za wypracowane zyski w postaci 13 też by się należała.Tym osoba co pracują na "właścicieli"

Ciekawy
@Wojtek

Chyba to dobry pomysł, najlepiej to wysłać tych nowych kierowników z sprzedaży jak sprzedają margaryny bez marży. Ważniaki są na bakier z matematyką, no bo po ile muszą sprzedać jak Palma jest w Kauflandzie po 1,99 zł.

@Ciekawy

"Profesorze" matematyki to oświeć wszystkich po ile tą Palme powinni sprzedawać ?

@Dobre

Pracujesz na właścicieli...nie na własne wynagrodzenie. Nie widziałem nigdzie takiej sytuacji żeby właściciel firmy...twierdził iż utrzymują go pracownicy...Jedni przychodzą ,,inni odchodzą tak jak wszędzie.

Profesor
@Ciekawy

Oj widzę że konkurencja się odezwał w końcu. Co Kasia się nie sprzedaje ? Jak tu plany robić teraz

Gregory

Może właściele powinni się dowiedzieć, po ile Palma jest sprzedawana do Kauflandu. Rozdawać każdy potrafi i chwalić się zrobionym planem, ale to nie sztuka, oj nie!!! Rada Ci to napewno powie!

@Profesor

Sprzedaje i zarabia na siebie, pracowników i właścicieli firmy. Życzę powodzenia, szkoda, że nie wszędzie jesteście tacy tani, ale walczcie!

Udzialowiec
@Gregory

Oczywiście musimy zarabiać a przy takiej cenie napewno nie zarabiamy i przy obecnych cenach surowca. Sprawdzimy ten przypadek !

Palma
@Kasia

Chyba tylko dla tych Rosyjskich udziałowców zarabia.

@Zapytanie???

Wiem na sto procent, że Bielmar przekazał duże ilości swoich produktów dla uchodźców z Ukrainy. Informowano na jakimś zebraniu, że robią to bez rozgłosu, bo jak się ktoś przechwala taką pomocą, to nie jest to dobrze widziane w naszym kraju. Pracownicy też sami zbierali dary dla grupy Ukraińców, bo na dole w biurowcu był w tym celu wystawiony wielki pojemnik.

@Palma

Bielmar nie ma rosyjskich udziałowców. Bielmar to polska firma, która ma wyłącznie polskich właścicieli, którzy byli lub są pracownikami spółki, lub jej kontrahentami.

Prawnik

Bielmar oraz żadna inna firma nie może kupić GoWork więc oskarżenia są bez podstawne.

Są jakieś premie dodatki do wypłaty ???

@Kandydat

Na jakie stanowisko będziesz startować? Też chciałam ale po tych opiniach to mam wielkie wątpliwości, kasa marna.

Jordan
@Monika

Gorsza od marnej kasy jest wisielcza atmosfera wśród załogi.

@Jordan

Chyba z tą atmosferą wśród załogi jest całkiem dobrze, a na pewno dużo lepiej niż rok temu. Nie mówię o tym, że ludzie są ogólnie smutniejsi niż kiedyś z powodu inflacji i wojny na Ukrainie.

Łowca troli

Jeżeli chodzi o żądanie wymagań na wyższe stanowiska to najpierw trzeba samemu je nabyć w innych firmach a puźniej można wymagać, najlepiej szukać osób bardzo doświadczonych u siebie w firmie które mają wiedzę co robią a nie szukać ludzi z zewnątrz, szacunek i motywacja dla pracowników to teraz podstawa dla dobrego rozwoju firmy .

Sputnik

Witam.Byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę i bardzo się rozczarowałem.Praca na produkcji 3 zmiany i 2850 zł.To była propozycja kadrowej.Jeśli chodzi o podwyżkę po trzech miesiącach to niby coś by mi tam dali ale ogólnie słabo jeśli chodzi o finanse.Pani stwierdziła , że u nich już to się wszystko wyrównało z rynkiem pracy,ale jak dla mnie ,to oni się mocno cofają i będą mieli duźy problem ,bo inne zakłady na początek potrafią zaproponować ponad 3 tys.Powodzenia

2850 brutto czy netto

?!?
@Sputnik

U nas na początek jest tyle ponieważ my teraz pracujemy nad zaufaniem i stabilnością załogi

hahahah
@?!?

przy takim wynagrodzeniu raczej stabilności załogi nie będzie, wystarczy pójść do innego zakładu i 3 000 netto ma się bez problemu na start. Zwłaszcza jeśli na 3 zmiany się pracuje. Chyba firma mocno ponizej rynku daje wypłaty dlatego ludzie uciekają.

kasiarz
@hahahah

Od stycznia 2022 jest ustawowy wzrost najniższej krajowej o 7,5%. Wtedy będzie 3010 zł brutto.

@kasiarz

Przecież to i tak tragicznie mało, nie uważasz? Chciałam zanosić papiery ale podziękuję...

@Sputnik

Nie piszesz nic o premii, o dodatkowych wypłatach (np w październiku i po zgromadzeniu właścicieli), o pieniądzach z funduszu socjalnego. Rzucasz jakąś kwotę, nie piszesz czy to brutto, na rękę, czy zasadnicza, czy w okresie próbnym? Chyba nie jest tak źle z tymi wynagrodzeniami w Bielmarze, bo firma zwiększa zatrudnienie, wciąż przyjmuje nowych ludzi. Oczywiście możesz mieć swoją opinię.

Niezła historia

Zasługujecie na opowieść o Bielmarze i może nawet przydarzy ona wam się. Tylko musicie być cierpliwi i dawać znać, czy chcecie takiej historii wysłuchać. A będzie to historia o Panu Paciu i szwagrach. I jak to oni Bielmar...

Ciekawy

Opowiadaj !

Lidia
@Niezła historia

A czego konkretnie dotyczy ta historia? W sumie to nie za bardzo rozumiem twój komentarz - to ma jakieś znaczenie odnośnie pracy tutaj?

@Niezła historia

Jeśli wiesz o jakiś nieprawidłowościach pisz do rady nadzorczej albo zostaw w skrzynce donos jako sygnalista, a nie baw się w jakieś insynuacje w publicznym miejscu. Nie pluj na firmę i na pracowników, jeśli coś wiesz zawiadom o konkretach właściwe osoby.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

XYZ

Ubranie robocze, mydło i ręcznik

Renata
@XYZ

A dostaje się tak zwane "praniowe" ?

Chudy

Zależy w jakim miejscu w firmie. Na pewno dostaniesz to co potrzebujesz do pracy, tak mi się wydaje, bo nie słyszałem aby był z tym kłopot.

Potencjalny pracownik

Witam zastanawiam się nad złożeniem papierów, stąd pytanie - jak wygląda sytuacja z osobami palącymi? Ogólnie z wyjściem na papierosa w przypadku operatora.

Loczek
@Potencjalny pracownik

Dobrze się zastanów....

?
@Loczek

Mógłbyś rozwinąć o co chodzi?

@Potencjalny pracownik

Są palarnie i można pójść zapalić, ale robota musi być zrobiona, nie jest tak, że wychodzisz zapalić kiedy chcesz. Chyba już mało ludzi pali, bo nie ma tłoku w tych palarniach.

Odprawy zacne

Złoty bielmar daje po pięć miesięcy bez świadczenia pracy a już ludzie pracę dostali i bielmar wydym Kilka miesięcy podwójne pensje nic tylko odchodzić z zakładu

tymon
@Odprawy zacne

Zamiast biadolić co bielmar daje a co prawo umożliwia, zastanów się lepiej jak powstrzymać odpływ wykwalifikowanej kadry. Bo co chwila ktoś składa wypowiedzenie lub odchodzi na emeryturę a zastepowalność raczej nikła i chaos coraz większy.

@Odprawy zacne

Jaka władza i RN takie rezultaty. Normalnie to Zarząd odpowiadałby za takie coś przed Właścicielami. Ale skoro tak jest tzn. jest ogólne przyzwolenie. Wniosek: RN do zmiany

Jędruś
@Odprawy zacne

Rozumiem po Twojej wypowiedzi, że wieloletni pracownik powinien po odejściu z Bielmaru przeprosić, zwrócić połowę pensji z ostatnich dziesięciu lat i oczywiście przymierać głodem przez kolejny rok... A i jeszcze otrzymać zakaz jakiegokolwiek zatrudnienia przez lat pięć! Dobre:) Dlaczego sam nie odejdziesz i nie zatrudnisz gdzie indziej dymając Bielmar na podwójnej pensji/odprawie itp, jak Ci tak źle...

Odejdę
@Jędruś

Odejdę myślałem że będzie tutaj dobrze ale się łudziłem

Koko
@Odejdę

Nie tylko Ty masz takie refleksje, kilka osób już poszło tym tropem i są już po słowie, a niektórzy juz poza strukturą. Dobrze to już było, teraz trzeba walczyć.

Maroko
@Koko

Nie biadolcie tylko jak macie jaja to składajcie wypowiedzenia, jeśli ktoś jest dobry i zna swoją wartość to pracę znajdzie. Poza Bielmarem też jest życie! A Ci co chcą walczyć niech walczą - powodzenia.

Bez sensu
@Maroko

Ale ludzie składają wypowiedzenia i będą składać ale jak coś sensownego znajdą a nie jak jeszcze pracy nie mają Przecież nikt nie jest (usunięte przez administratora) żeby składać wypowiedzenie nie mając roboty czas na szukanie mają teraz pracując w Bielmar

Hubert
@Bez sensu

To prawda, też szukam roboty, bo z tym z metra ciętym współpraca jest słaba. Facet postrzega pracowników jako cyferki w słupkach a nie ludzi. Zatem niech liczy na siebie, na razie ego to ma spore.

Znawca :)
@Odprawy zacne

Nic nie daje ! Tylko jak zwalnia pracownika to mu się należy zapłata za okres wypowiedzenia i odprawa. Co w tym złego ?

@Bez sensu

W tym roku zatrudnienie w Bielmarze wzrosło, bo mocno wzrosła produkcja.

@Znawca :)

Zatrudnienie w firmie rośnie, ale jeśli ludzie odchodzą na emerytury, to dostają odprawy emerytalne. Jeśli likwiduje się jakieś stanowisko i zwalnia pracownika, to z odprawą. To chyba dobrze?

Człowieku przestań już pisać o tej 4 brygadzie, bo mi się już ten temat ulewa... Czyżbyśmy nie mieli poważniejszych tematów na zakładzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 31 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe