Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

MC. HAMER!

Wstydzi się albo po prostu zapił!!!

Pan od kwatow(badyli)z finalnego,dlaczego nic nie robi tylko się pląta,po zakładzie...czerwony na twarzy.

Wernyhora

Ludzie kupujcie swoje produkty....pochwalcie się swymi wypiekami tak jak nasza koleżanka Ela. Wszyscy będą zadowoleni, no i zbyt większy...

Iza

Dzień dobry, czy w Bielmarze można liczyć na stabilne zatrudnienie? :) Jaki rodzaj umowy oferowany jest przez firmę na start?

Leszno

Leon

O co chodzi z tym masłem klarowanym?

Na gwiazdkę większość pracowników nie otrzymała premii, reklamówka z produktami - takie było podsumowanie całego roku pracy. Teraz zajączek, jeden z prezesów podaje się do dymisji, premii brak, nawet po margarynie nie dostaniemy, ktoś zna kierunek jaki obraliśmy?

MC. HAMER

Znam kierunek! (usunięte przez administratora) w zatoce perskiej!!! już nic więcej nie pozostaje!! najprostrze margaryny innych firm smakują lepiej są o zeta tańsze i lepsze smakowo!!! Dosięgacie już dna !!!jeszcze trochę i do widzenia!!! uratuje was program nowy ład być może niektórych !!!!

Szwagier Kolaska

Szanowni Państwo, podziękujcie Panom szwagrom za zarządzanie.

stary udziałowiec

Jaki brak premii ? , była przyznana 25 % , jeżeli chodzi o "Zajączka " to okey , ciesz się że masz robotę/pracę / i pewną dywidendę i może 13 pensję .A teraz do roboty aby było lepiej i dla Was roboli ale i dla tych wybrańców którzy opalając się zarabiają 2 i więcej razy od Was /jest ich kilka Sztuk / , a zarządzający to zobaczą i wprowadzą Bielmar na drogę rozwoju szybkiego /bo konkurencja nam ucieka a my stoimy w miejscu , a to może skończyć się nieprzyjemnie dla Bielmaru tragicznie .Są sygnały ,że ci popierający SZtrategię poprzedniej ekipy zarządzającej z p.a.....m zakładają upadłość Bielmaru , np, sprzedaż Firmy Pilnujcie się przed takimi zakusami tej grupy,!

Zapewne tak jest

Do kierowania osób wiele.A do prawdziwej roboty.To już nie.I tu tkwi problem niestety.

Zwłaszcza na tłoczni

Cds

Pan Maciej jest super dyrektorem sprzrzedaży, pan Maciej jest super szwagrem.

Tuck

Taka rodzinna firma

Obiektywna z udziałami
@Zapewne tak jest

Pewnie większość komentarzy wypisują tutaj sfrustrowani byli pracownicy bo nie chce mi się wierzyć że aktualny pracownik jest do tego zdolny. Głupota niektórych PRZERAŻA. W wielu firmach ludzie chodzą bez premii bądź mają obniżone wynagrodzenia są restrukturyzacje ze względu na to co się stało na świecie, wystarczy popatrzeć na giełdy podwyżki cen produktów surowców itd. Popytajcie znajomych co się dzieje w firmach chyba że na celu macie tylko podsycanie afer to ok rozumiem. Nie przystoi żeby tak grzeszyć i wybrzydzać. Pensja jest premia jest firma dziala a tu ciągle mało. Covid dopadł wszystkich nie pominął Bielmar. Pozdrawiam normalnych

@Obiektywna z udziałami

Co Ty możesz wiedzieć.

Obiektywna z udziałami
@67

Nie liczyłam na inną odpowiedź :) Co ty wiesz ja wiem lepiej ale nie powiem Ja bym to lepiej poprowadził/a Wszyscy są do (usunięte przez administratora) ja jestem najlepsza/y Bardzo merytoryczne odpowiedzi Właśnie to chciałam pokazać kto tu się wpisuje poziom żenujący sami eksperci którzy i tak nie mają nic do powiedzenia sensownego :)

Lysy

A pierwszy powinien wylecieć ten kierownik z Olkusza i to z hukiem

Kierowca
@Lysy

Następny z finalnego,..a na końcu ten z tłoczni.

Kama

Z okazji Wielkiej Nocy życzę kadrze zarządzającej aby kiedyś nadszedł dla nich taki czas, że nie stać ich będzie na zorganizowanie godnych Świąt dla swoich rodzin /jeżeli jeszcze je beda mieć/ Karma wraca

Ad
@Kama

Kama
@Ad

A kto pomawia? Są dane personalne? Uderz w stół ????

klient

Witam, jak tak czytam Państwa spory i dyskusje na forum, to zdając sobie sprawę, że są one tylko wycinkiem niewielkich problemów społeczności spośród Państwa firmy, nasuwa mi się tylko jedna myśl, gdzie jest Wasz Gospodarz, Pan Prezes Zarządu, czym się zajmuje, czy umiecie Go o to zapytać, i nie dać się zbyć odpowiedzą na poziomie siatkarza piłki plażowej, tylko żądać merytorycznej odpowiedzi, tego wam życzę Państwo Udziałowcy i Pracownicy bo na to zasługujecie.

Xvv
@klient

Panowie szwagrowie do roboty pora.

Pszyjmójom do roboty?

Chce pracy

Paczka będzie

Wejdzie coś na konto?

Farmazony
@klient

Ale tu się wpisują farmazoniarze ktoś coś usłyszy i powtarza jak młody karp ale fajnie się czyta

Kawa
@Paczka będzie

Jasne Jak zmieni się zarząd /celowo z małej litery /

MC. HAMER!

Tak Wam dziękują za ciężką pracę zwłaszcza teraz!!!

@MC. HAMER!

Zwłaszcza na tłoczni..dziękują za ciężką pracę..2 działy ,2 ludzi i 4 żądzących...jaki Pan taki kram.

Rudy
@Covid 19

Nie tylko na tłoczni tak macie. (usunięte przez administratora) robi się w całym zakładzie i za jakie pieniądze wszyscy wiedzą. Przykre jest to, jak taki dobry pracodawca podupada.Słowo "" przykre" jest zbyt łagodne i nie widzę szans na poprawę.

Obiektywny
@MC. HAMER!

Ludzie co wy wypisujecie jak czytam te opinie to cieszę się że nie rządzicie tą firmą. Dostaliśmy dopiero co dodatek po 800 zł czego w innych firmach nie ma, nie ma kasy na święta to wielki lament. Nikt nie został zwolniony były premie a ludzie na świecie w większości firm drżą o pracę bądź są zwalniani albo mają obniżki wynagrodzeń. Firmy walczą o przetrwanie wszystkie ceny surowców i koszty rosną. Wy żyjecie na innym świecie????? Po ponad 100 latach mamy pandemię ale Bielmar???? nie tej firmy nie dotyczy to co się dzieje na świecie. Tylko daj daj daj najchętniej to rozkraść tą firmę!!!! Dla dobra Bielmaru lepiej żeby te osoby które tak się wypowiadają zmieniły pracę droga wolna.

Jack Rusel
@Obiektywny

Co ty (usunięte przez administratora) Jakie 800?!kto dal? Wiesz z jakiego powodu byly wyplacone te pieniadze? Pandemia pandemia ale ludzie smaruja marycha chleb ! No i stalo sie. Pierwszy raz w historii firmy nie ma swiatecznej premii na karpia. Pewno wszyscy lamentuja. Ale caly zaklad idzie pelna parą a tu szkoda nawet symbolicznych 200 zl?! Zle sie dzieje w Bielmarze oj źle!!!

Obiektywny
@Jack Rusel

Wiem z jakiego powodu no i co z tego? Masz pieniądze na koncie? Chyba to się liczy a nie z jakiego budżetu zostały przelane? Wiecznie źle wiecznie narzekanie jak jest taka tragedia w zakładzie i ludzie nie mają czym smarować chleba to dlaczego nie odejdą z tej firmy? Przecież każdy ma wybór jeżeli mnie by się nie podobało to szukam sobie innego rozwiązania. Już byli tacy co odchodzili z tej firmy a później chcieli prędko wrócić bo rzeczywistość poza Bielmarem okazała się brutalna. Ludzie trochę pokory, w Warszawie biurowce chcą już przekształcać na mieszkania bo stoją puste. Zejdźcie trochę na ziemię i doceńcie to co macie

Jack Rusel
@Obiektywny

Wszyscy ciezko pracujemy na wyplate. Szukac pracy w dzisiejszych czasach?! Jest ciezko! Stabilnosc w Bielmarze poki co jest zapewniona, zaklad jedzie na 100% wiec czego pracownik moze oczekiwac?! Wyplaty i od swiat dobrej premii. Zostala wyplata nie waloryzowana od x lat stabilnosc?! I marzenia o swiatecznej premii. Zobaczymy co przyniesie przyszly rok ????

Jestem Paweł M

Lubie ta prace

Łysy

Pracownicy Bielmaru którzy pracowali w czasie pandemi w nagrodę za to zostali pozbawieni premii takich mają prezesów żenada

@Łysy

I kierowników,razem z majstrami.

Zxcc

Maciej jest super

noname

Szanowni Państwo udziałowcy, spójrzcie na cenę Palmy w sieci Lewiatan... Jako klient dziękuję, że dopłacacie mi do zakupów.

Leon
@noname

Nie płacz i nie podjudzaj ???? Bielmar na tym zarobił a dodatkowo zyskał reklamę w TV. Ale super, że jesteś naszym klientem Trzymaj tak dalej ????

noname
@Leon

"Nie płacz i nie podjudzaj ????" Posłuchaj siebie, szanowny interlokutorze.

@noname

Kasia aktualnie w gazetkach po 1,19 brutto

Nic

Nic, bo to Nikt

Ale tu pustaki piszą...
@Nic

Nic nie wnosi tylko obraża bo zza monitora odważny :)

Aisah

Nic

A ty kto?
@Ale tu pustaki piszą...

A ty kto???

heheh
@Ale tu pustaki piszą...

przedstaw się w taki razie, z imienia i nazwiska

Przewożnik

Co to za facet śpi,pod prysznicem na magazynie finalnym??

Funfel
@Przewożnik

Co to za akcja? Jak to śpi pod prysznicem :-)

castomer

Witam, proszę, zróbcie Państwo jakąś promocję na Wasz olej Bieszczadzki, bo wciąż tylko promocje na Kujawski, a Wasz przecież nie gorszy. Pozdrawiam.

Bieszczadzkie Anioły
@castomer

Gdyby glupota miała skrzydła...

Startujemy na wiosnę

castomer
@Bieszczadzkie Anioły

"Gdyby głupota miała skrzydła. Najsłynniejsze katastrofy marketingu hi-tech", to taka książka, o to Ci chodziło? Nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka.

Renek

Beskidzki (

Rysiek

Najlepsza jest zmiana emerytów na wywrotnicy. Pan łysy najmądrzejszy ze wszystkich i jego koleżanka po fachu. Lepszych geniuszy od stwarzania problemu z niczego niema. Ciągle o wszystko problem do wszystkich a id siebie nic.

Żałosne kierownicy !! Gdzie będzie tak dobrze

D

A samodzielny referent do spraw transportu..zwany KURKA KURKA,to dopiero ciekawy gośc..w jednej i tej samej czopce chodzi 30 lat...może niech mu kupi ,nazeczona a z którą razem jeżdżą do pracy .

A miało być tak dobrze....ilość kadry zarządzającej miała być mniejsza. No i skończyło się na opowieściach, ..u nas to nic dziwnego dwóch, trzech , roboli i kierownik....

Art. 212 [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Nikt nie jest w internecie anonimowy. Kto myśli, że jest - to ma problemy z myśleniem. Sprawa została zgłoszona do Organów Ścigania. Niebawem ktoś zapuka do drzwi autora tych wypowiedzi.

sikorka
@Tomek

Nie generalizuj .ALE MASZ PEŁNA RACJE ! JEST PARĘ TAKICH KONKRETNYCH SYTUACJI . SYTUACJA TA JEST NIEAKCEPTOWALNA ,ALE SĄ TO POZOSTAŁOŚCI PO NAJLEPSZYM "ZARZĄDZIE " W HISTORII NASZEGO BIELMARU.nasiona rzucone wtedy w nieurodzajną glebę zaczynają niebezpiecznie szybko /nie kiełkować ,ale wzrastać ! /POKAŻCIE TO KIERUJĄCYM TĄ FIRMĄ PONIEWAŻ JEJ PRZYSZŁOŚĆ W TYCH TRUDNYCH CZASACH MOŻE BYĆ NIECIEKAWA .A W PRZESZŁOŚCI NIEODLEGŁEJ 2016-2017 UDAŁO SIĘ JEJ UNIKNĄĆ , NIECH ŻYJE BIELMAR .

MC
@Tomek

Jak by było dobrze! Tak jak jest niedobrze! To by było dobrze!!!

Dostawca

Co to za śmieszny facet przychodzi na wywrotnice ,robi zdjęcia i komentuje przyjęty rzepak..!!

Dr Hackenbush
@Dostawca

Stary esbek. A że komuna wraca to chłop czuje się jak ryba w wodzie.

Shampoo
@Dr Hackenbush

To ten łysy Pan w białym obuwiu,co nic nigdy nie robi...najmądrzejszy ze wszystkich...pewno liczy na awans..

Zuza

Serdeczne gratulację nowej zarządzającej działem jakości...mamy nadzieję ze teraz nareszcie wszystko będzie funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku.

Zuza

Najserdeczniejsze gratulację dla Nowego Kierownictwa Działu Jakości, mamy nadzieję ,że teraz wszystko będzie działało jak w szwajcarskim zegarku...

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 147 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe