Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Zodiak

Dlaczego roślinna znika z rynku co się stało? Przecież to nie do pomyślenia.

Zosia
@Zodiak

Nacisk na sprzedaż bez względu na wszytko zasłania obraz rzeczywistości pewnej osobie. Będą zapewne próby reanimacji lecz z tymi danymi w raportach długo to nie potrwa. Konkurencja jak i sieci mają teraz niezły ubaw. Lecz jak zawsze winnych brak nikt nie poniesie konsekwencji.

Basia
@Zosia

Ten nacisk powoduje ciągłe zmiany personalne w dziale sprzedaży i marketingu... Naliczyłam już z 7 osób które tam się zmieniły w 2 lata. Zaraz zrzucą winę za braki na nich. Jakieś wnioski ?

Szanujcie się ludzie
@Basia

Wnioski są takie że sam jest rozliczany za wynik w złotówkach a innych w kg rozlicza. Zaraz zaraz, rzepak potaniał w tym roku, ceny sprzedaży są niższe, konkurencja napierdziela z armat. Roślinna rozjechana. Ciekawe Ciekawe Ciekawe jak teraz wykręci wzrosty i zatrzyma ludzi.

Agata
@Szanujcie się ludzie

A jak działa dział handlowy ? Widze rekrutację i chce aplikować. Pisza ze jest atrakcyjne wynagrodzenie ,a do tej pory spotkałam się z firmami co daja najniższa krajowa i działamy prowizji ze sprzedaży. Tu tak nie jest ? Pozyskujemy nowych klientów czy działamy na bazie ? Interesuje mnie też samochód służbowy, czy jest on tylko w czasie pracy czy mogę go używać prywatnie i czy paliwo jest rozliczane na fakturze ?

handlowiec
@Agata

jak umiesz sprzedawać to możesz wyciągnąć spoko prowizje. Z samochodem służbowym do uzgodnienia, możesz mieć kartę paliwowa albo (usunięte przez administratora), a co do celow prywatnych to tez do dogania

Normalność jak w PRL :)

I taką samą dostanie ten co kilka miesięcy siedział na L4 i ten co 2 dni. Bez znaczenia też jaki kto miał wkład w wynik, bez znaczenia jest też zaangażowanie.

Sława
@Normalność jak w PRL :)

Przecież jak się komuś nie podoba może zmienić sobie pracę.

@Normalność jak w PRL :)

No i juz się zaczęło.Ci co dostali premie za "ciężka" pracę w tamtym roku. Już na L4.Bo przeciesz im się należy.Nikt się tym nie zainteresuje.Zero reakcji i wyciągnięcia jakich kolwiek konsekwencji.

Kamila

Szukają wydawcy na magazyn. Chciałam zapytać, jakie są jeszcze benefity pozapłacowe oprócz karnetu i opieki medycznej? A ile płacą osobie z papierami na wózek widłowy?

On Ona Oni

Tych co nie pracują z czasem zwolnią a Tych co pracują jak się tylko zorientują to sami odchodzą! Bielmar pozywają no ale, jak mogła skończyć firma zarządzana przez parówę sądzoną za (usunięte przez administratora)… Czyli prezes zaciągnął za sobą firmę przed Sąd. Szkoda czasu i nerwów dla tych olejów palmowych bo to (usunięte przez administratora)w pełnym tego słowa znaczeniu.

Portal branżowy

Temat idealny dla mediów.

Wojtek

.A tak ręczył jeden majster z 4 brygady, za pewna"pania"z 1 brygady jaka to świetna pracownica.Taka świetna że już jej nie ma w pracy.Sytuacja znowu ta sama. L 4

Bogdan
@Wojtek

Standard.Niestety takie coś było tolerowane tyle lat.I widać że raczej tak zostanie.Bo nikt się nie zainteresuje całą tą sytuacją.

Sylwia
@Bogdan

Rzeczywiście pracownicy notorycznie chodzą na L4? Nie ma żadnej kontroli? Chciałam złożyć CV, ale zastanawiam się. Ilu zmianowa praca? Jakie zarobki?

XYZ
@Bogdan

Przecież w spółce jest dział HR i powinien obserwować i wyciągać wnioski z sytuacji o których mowa.

Remek

Czy coś wiadomości na temat kiedy w jakim terminie będzie zjazd wspólników

@Remek

Narazie cisza

@Remek

To się odbędzie 22 kwietnia.

Opinia

Nie na darmo jest opinia na rynku że (usunięte przez administratora) leci i jak widać nie tylko optycznie lecz również w metodach.

Nic a nic o zjeździe nie wiadomo dopiero marzec

Cześć

Siemasz ile dają u was na dzień dzisiejszy .?:)

Leo

Czy ktoś może mi powiedzieć. O co chodzi z tą stawka podstawową w bielmarze?.Została mi zaproponowana 23 brutto i jak na firmy z okolicy jest to najsłabsza oferta.Dodam przy tym że wymagania to prawo jazdy C i wózek widłowy.Podziekowalem za pracę i myślę że ciężko będą mieli kogoś znaleźć na to stanowisko.Nawet z benefitami słabi to wygląda.

@Leo

Na pewno powiadomili cię o comiesięcznej premii i innych benefitach, o których wspominasz, ale w porządku, masz prawo do swojej opinii.

Teresa
@Hans

comiesieczna premia ile wynosi ? bo kolega leo nie wspomniał ? trzeba przepracowac np caly miesiac bez wolnego czy l4 by ja dostac czy wszyscy dostaj po równo albo na jeszcze innych warunkach?

Stef
@Teresa

Kiedyś nie było opcji żeby się tam dostać bez znajomości,teraz ogłoszenia lecą na ogólnodostępnych portalach ogłoszeniowych a to już o czymś świadczy.Byc może dla szeregowego pracownika stawka oki ale uważam że za uprawnienia powinny być jakieś dodatki.Premia 20%

@Stef

Premia jest wyższa niż podajesz. Niechcący wprowadzasz w błąd. Na ogłoszenia zgłasza się więcej chętnych niż jest miejsc. Bielmar zwiększa zatrudnienie, a to już o czymś świadczy. O ile wiem nie ma żadnych problemów z pozyskiwaniem nowych pracowników, a dotychczasowi trzymają się firmy.

Stef
@Hans

Więc może byś się podziel info odnośnie wysokości premii.Co to znaczy wyższa?Wiesz czy nie wiesz ile wynosi?Mi wiadomo o 20-25.Jak wcześniej napisałem dla pracownika bez uprawnień stawka może być oki ale dla kierowcy CE wygląda żałośnie i tyle w temacie.

@Stef

Publiczne pisanie o dokładnych informacjach dotyczących wynagrodzeń w firmie jest prawnie zabronione i jest karalne, konsekwencje mogą być bardzo przykre - w grudniu było szkolenie na ten temat. Jak chcesz znać szczegóły to idź do działu kadr w Bielmarze i wszystkiego się dowiesz.

@Stef

Masz rację że kierowcy ciężkich wozów bez kłopotu znajdą pracę za naprawdę dobre pieniądze w firmach transportowych, ale wtedy trzeba jeździć w trasy, a nie przychodzić do fajnej roboty w Bielmarze. Ty jak widzę chciałbyś mieć spokojną pracę w Bielmarze a pieniądze kierowcy TIRa.

Pan
@Hans

co ty mowisz , jak mozna ukrywac stawke pracownika .Jak moze to byc ukrywane .To jakis absurd w jakim kraju zyje szok poprostu szok .Karane to jest , to bielmar to taki (usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora)

@Pan

Takie jest prawo w naszym kraju i w wielu innych w Europie. Wynagrodzenia to sprawa poufna, o której w szczegółach nie wolno mówić publicznie, nie wolno ujawniać wynagrodzeń pracowników w firmie. To nie wynika z przepisów w Bielmarze, a z ustaw i innych aktów prawnych obowiązujących w naszym państwie.

Janek
@Hans

Pracodawnik może chodzić po ulicy i mówić ile zarabia. Nie ma żadnego przepisu, który mu tego zabrania. Pracodawca jedynie nie może ujawniać szczegółów zatrudnienia danego pracownika, w tym jego pensji.

Aleksandra
@Hans

Tak jak mówi mój poprzednik, pracodawca nie może ujawniać info o wynagrodzeniu, ale pracownik jak najbardziej. No chyba, że w umowach macie klauzulę o poufności w tym zakresie? Jak to wygląda?

Janek
@Leo

W Aptiv jest biedniej bo do min jest doliczana premia, a stawka min jest jeszcze z przed podwyżki mon od 01.01.23.to jest ciekawostka. Tak że ni ma źle

Wojtek

Czy Pani z 4 brygady dalej żądzi na zmianie i ustawia swojego,majstra po kątach??

Małgorzata

Zakładam, że to jakiś były pracownik z wielkim żalem do firmy :P Rozumiem, że ty jesteś pracownikiem? Polecasz pracę w firmie? Jak tam ci się pracuje? Warunki są na plus? Inflacja szaleje, firma dba jakoś o pracowników pod względem np. podwyżek? :)

Znaczy co się dzieje co roku? Chciałabym się trochę rozeznać odnośnie atmosfery w firmie, a możesz sobie wyobrazić, że niewiele mi mówi taki komentarz bez znajomości szczegółów.

Udzialowiec

Z Tymi paniami już dawno po winien być zrobiony porządek nadzieja w nowym Kierowniku

Weronika
@Udzialowiec

a kierownik tutaj w jaki sposób porządki robi? łatwo o podziękowanie za współpracę czy najpierw działa się tu poprzez dialog?

K

Jak tam majster z 4 brygady dalej daje urlop Pani swojej ,na postoju,na remontach, na wykańczaniu produkcji.itp..

@K

Kto mówi prawdę.Ten ma zdrowy język.

Andrzejek

Przecież jest wspaniale, mamy menagerów marketingu którzy osiągają same sukcesy,. WYniki Małgosi są miarodajne do jej sposobu utrzymania się na stanowisku...

@Andrzejek

Nowe opakowania dla Śniadaniowej. Wielka akcja promocyjna Śniadaniowej w internetach - setki tysiące odsłon. Reklamy w telewizji. Loteria promocyjna Śniadaniowej. Sponsorowanie siatkarek w Bielsku. Czy to wszystko to nic?

Dr. $
@Teodor

Same sukcesy Parówki. Powoli musztarda z nogawki wycieka. Tyle siana poszło w błoto. Ale cóż kto bogatemu zabroni.

@Teodor

Kto widział tą reklamę w telewizji ? Łapka w górę - tak Łapka w dół - nie

@Pudelek

Podejrzane te wydatki na te niby reklamę. Kasa poszła a nikt reklamy nie widział. Zaś konkurencja jest non stop w mediach.

Nemo
@Pudelek

Radzę uważać z takimi oszczerczymi insynuacjami bo może się to bardzo nieprzyjemnie dla ciebie skończyć w sensie prawnym. Jeśli myślisz że jestes tu anonimowy i nie do zidentyfikowania to się mylisz. Rada nadzorcza pilnuje i sprawdza takie rzeczy, w spółce jest kilkustopniowy proces kontroli wydatków. Nie sugeruj nieuczciwości, bo to obrzydliwe i karalne.

Bogdan

Norma.Zapomniales X jeszcze o telefonie do " przyjaciela".

A ten gość od sieci to pracuje, bo go wogóle nie ma firmie. Siedzi w domu w Krakowie i tylko szpanuje co on to nie jest!. Kto na to pozwala. Jedni harują i do pracy przychodzą. To znaczy, że są równi i równiejsi.

SzReK
@Marek

Marku vel Januszu, Andrzejku, etc. Twoje życie musi być bardzoooo smutne, jeżeli w niedzielny wieczór pozostaje ci jedynie knucie i spiskowanie na Go Work.

Iron Girl

Oj powoli bo powoli widać kogo była rada przyjęła. Tik Tak- Tik Tak i wszystko wyjdzie kwestia czasu.

Udziałowiec
@Iron Girl

Coś w tym jest ! Ciekawe dlaczego nowy dział sprzedaży w obecnym składzie przetrwał tylko rok... Tylko czekać jak pozostali uciekną ! Ktoś wie dlaczego ???

Iron Girl

Trzeba pytać w Animexie.

3 kumpli
@Udziałowiec

Ciekawe co zrobi z tym nowa rada nadzorcza. Może rozliczy w koncu starą ?

@3 kumpli

Już widzę miny wszystkich udziałowców jak sprawa wyjdzie na jaw. Ale jak to !!! Kto ???

Pudelkowa
@Pudelek

Poszukiwanie winnych rozpoczęte ;)

Jasiu
@Iron Girl

Czy tik tak tik tak jest alegorią do człowieka i jego metod pracy?

Klient
@Jasiu

Historia przecież jest w rynku znana nie od dziś. Większość klientów ją zna. Wystarczyło popytać.

Jaś i Małgosia
@Klient

A co to za historia ? Ja jej nie znam, nic nie słyszałam. Inni udziałowcy chyba też nie.

Berlinka
@Jaś i Małgosia

W tym sęk że nie słyszeli.

"co nic nie robi" w dychę napisane. Nawet za sobą ludzi nie potrafiła ściągnąć od poprzedniego pracodawcy. Tylko dlaczego ? Ktoś wie ?

Aga
@:)

Koleżanka nareszcie przyszła, po 10 miesiącach l4..ile można sprzątać, za nią.. przerobiła 2 dni i zas...wolne..

Wawrzyniec
@:)

Auto za ćwierć miliona wiele mówi ludziom i otwiera oczy. Bo przecież nie będzie zasuwał oplem w pełnej opcji.

Rynek ;)
@Wawrzyniec

To żadne super auto jak na zarząd. Ale żeby to wiedzieć trzeba znać inne firmy... Sprawdź jakie samochody mają pracownicy u producentów Kasi, Śniadaniowej Wielkopolskiego, Benecolu i pozostałych.

Tik Tak
@Rynek ;)

Tylko dlaczego opel się znudził :) Standardy za małe ? Czy ego za duże ?

Józek
@Tik Tak

A jakie te standardy są odpowiednie ? I jakie obowiązują na rynku w 2022 ? Znamy odpowiedzi ? Ps. Opel ma chyba nowego kierowcę ;)

Palma
@Tik Tak

Ja bym optował za Fabią - zobaczymy jak wtedy daleko zajedziemy ......z Palmą. Oj pewnie nie za daleko.

PH
@Palma

Wystarczyła by na trasę Cz-BB. Po co inne ? Zwłaszcza za ćwierć miliona zloty.

Uczciwość
@Udziałowiec

Do wszystkich kandydatów którzy chcą przyjść na ewentualne stanowiska w obecnych rekrutacjach na KAM, KKT JKAM, Export Managera. Zastanówcie się i popytajcie w rynku przed ewentualną akceptacją jak sytuacja wygląda w tej firmę na tym poziomie od płacy, warunków, narzędzi, celów, narzędzi do realizacji tych celów oraz dlaczego warto mieć bardzo dobry dyktafon podczas pobytu na drugim piętrze.

@Uczciwość

Mieć dobry dyktafon? Czy mógłbyś to rozwinąć? O co chodzi?

Omega
@Uczciwość

Zwolnili cię z Bielmaru czy odrzucili twoją kandydaturę w tych rekrutacjach, że próbujesz zniechęcać innych? Zawsze też miło dorzucić jakąś brudną insynuację żeby mocniej zniechęcić.

Kiełbasa z Berlina
@Ewa

Nie dobry a bardzo dobry

Andiej
@Omega

Z Bielmaru nie zwalniają, bo związki pilnują. Jedynie samemu się odchodzi.

Brudna insynuacja
@Omega

Teraz każdy będzie wszytko nagrywał na drugim piętrze.

Ciekawa
@Uczciwość

Mnie zastanawia po co szukać osób z zewnątrz jak można kogoś awansować. Tylko wydawane są pieniądze na rekrutację zbędnie zaś ludziom przyzwoicie płacić firma nie potrafi.

@Ciekawa

A niby kogo można awansować ? :) Jak już nie ma prawie nikogo w dziale sprzedaży :) Żart tygodnia :)

Pumba
@:)

A może ktoś z innych działów by chciał, zaś nawet wewnętrznego ogłoszenia brak. Jawna dyskryminacja

@Pumba

A znasz taką osobę, która spełnia stawiane wymagania ? Zawsze może zgłosić się do kadr albo do kierownika i pogadać. Po co być tu pianę ?

Oj tam Oj tam
@:(

Gdyby patrzeć na wymagania jakie były w ogłoszeniach na zarząd to by was nie było a jakoś jesteście.

Margaryna
@:(

takich osób jest pełno tylko trzeba dobrze się rozejrzeć .A żeby wymagać samemu trzeba coś ze sobą reprezentować.

Normalność :)
@Margaryna

A ja myślałam że to nie Zarząd lub kadry mają się "rozglądać".... Jak ktoś chce zmienić stanowisko to musi zgłosić swoją kandydaturę.

@Andiej

Wiem, że jednak czasami zwalniają, ale robią to po cichu, a związki to akceptują, bo chodzi o pracowników, którzy ewidentnie nie dają sobie rady, albo łamią zasady prawa (podobno było nawet zwolnienie dyscyplinarne z tego powodu). Czasami zwalniają z odprawą, gdy likwidują stanowisko pracy. Generalnie rośnie liczba pracowników i jest dużo więcej nowych, niż tych zwolnionych.

Stefek
@Udziałowiec

Dlaczego piszesz z taką złością o dziale sprzedaży? Denerwuje cię wzrost sprzedaży? A może to że trzeba tam ciężko pracować mocno się starać i można wylecieć jeśli się nie daje rady w tym bardzo trudnym dziale? Tęsknisz za czasami gdy tam było ciepełko i luzik a sprzedaż rok w rok była taka sama?

Oj tam Oj tam
@Stefek

Panie Stefku z Częstochowy proponuję sprawdzić dane względem tej sprzedaży np. 2017/2020 w wolumenie. Daleko Daleko Panu do tego jeszcze. P.S. Naucz się sprzedawać Olej bez strat do dyskontów i mieć poukładane ceny bo taki jest bałagan cenowy od 1.5 roku jak nie było nigdy.

@Oj tam Oj tam

Uwaga, rozpowszechnianie fałszywych informacji i szkalowanie jest karalne a twoje IP jest nie do wykasowania. Można mieć krytyczną opinie ale nie wolno oczerniać i podawać fałszywych informacji, a także ujawniać informacji poufnych. Za to grożą naprawdę poważne kary. Właśnie mieliśmy w firmie szkolenie na ten temat.

Stefek
@Oj tam Oj tam

Chyba mnie z kimś mylisz bo nie jestem z tego miasta.

Pytanko do Swojaka
@Swojak

A co grozi pracodawcy za łamanie praw pracowniczych ?

@Pytanko do Swojaka

W Bielmarze nie ma łamania praw pracowniczych, związki zawodowe dobrze tego pilnują.

Merk
@Swojak

Oj kiepski z ciebie znawca prawny skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Pytanie nie jest ciężkie do zrozumienia

Swojak

Nie ma mobbingu w naszej firmie. Szkalowanie firmy i głoszenie fałszywych informacji jest karalne. Radzę uważać z publicznym głoszeniem takich oszczerstw, bo uzyskanie adresu IP osoby, która to robi nie jest żadnym problemem.

Timon
@Swojak

Proponuje jakiś audyt przeprowadzić w firmie na ten temat wówczas po wyniku będzie można ocenić że takich zjawisk nie ma i nie było. A nie straszyć. Tamay tabu są zawsze ciężkie do poruszenia.

@Timon

Jeżeli ktoś doświadcza (usunięte przez administratora)lub widzi, że to się dzieje, powinien anonimowo jako sygnalista, albo otwarcie powiadomić o tym Radę Nadzorczą. Druga droga to związki zawodowe. Jeśli ktoś nie lubi przełożonego lub źle ocenia pracę kierowników lub mistrzów, to jeszcze nie jest świadectwo mobbingu.

Anka
@Swojak

Piszesz o tej radzie co Berlinera wzięła ? :)

@Anka

O czym piszesz? Co to za brednie? W radzie nadzorczej są udziałowcy Bielmaru którym zależy na tym żeby firma się rozwijała i żeby wszystko w niej było w porządku.

Kamila

Pytanie mam, jakie jest to atrakcyjne wynagrodzenie na produkcji dla człowieka z uprawnieniami na widłaka? Kiedy będzie następny nabór, bo ten co było, wygasł i niektórzy się spóźnili :3 PS. karpiowe jakie macie?

Marysia
@Kamila

Najniższa krajowa szału nie ma.

@Marysia

Piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia i wprowadzasz w błąd. Kamila, idź do działu kadr w Bielmarze i konkretnie zapytaj o wynagrodzenie podstawowe, o comiesięczną premie, o dodatkowe pieniądze wypłacane w ciągu roku.

Renek

Nie rozumiem przyznali paczki na Święta dla seniorów kto teraz pojedzie do Bielmar starszy emeryt chory rencista nie lepiej było dać talony

Rencista
@Renek

To prawda 300 km jechać po paczkę!!!

Sława
@Rencista

Nie ma sensu...szału nie ma

@Renek

Zapytaj o powody to zrosumiesz. Talony były w PRLu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 31 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe