Opinie o Mas-Drob Grażyna Salawa w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mas-Drob Grażyna Salawa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mas-Drob Grażyna Salawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mas-Drob Grażyna Salawa w Gdynia

Daniel Nowy wpis

Współpracuję z tą firmą od wielu lat. Jestem traktowany jak ich pracownik. Dobra komunikacja z szefostwem, wynagrodzenie takie jak sobie wynegocjowałem, płatności zawsze na czas. W razie problemów mogę liczyć na wsparcie. Czy trzeba ciężko i sumiennie pracować? TAK, gdy szanuje się siebie i Zleceniodawcę zwanego Pracodawcą.

Zen Nowy wpis

I jak co roku życzenia na 2022 - z szczerego serca oby wam jak najgorzej dla całego szefostwa

@prince a moze ty napiszesz jak tam jest skoro wiesz więcej?

Prince Nowy wpis
@Michał

Idż to się dowiesz

Prince Nowy wpis
@Michał

I co byłeś jakoś nie widzę dodanej recenzji.....

Hejo wszystkim! Zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy. Powiedzcie jak oceniacie panującą tu atmosferę, jak szefowie czy też kierownicy traktują podwładnych, jaka pensja? Pozdrawiam serdecznie!

Zuzanna

Firma działa na rynku już ponad 20 lat, zakładam więc, że to pracodawca, który oferuje stabilność zatrudnienia. Czy się z tym zgadzacie? Myślę, że przedsiębiorstwo stara się, by pracownicy byli zadowoleni. Nie znalazłam żadnych ofert pracy na stronie internetowej, jak myślicie, czy mimo wszystko warto kontaktować się z Mas-Drob i aplikować?

@Zuzanna

Ale to jak chcesz się zatrudnić ,robisz wywiad ,czy chcesz wyrobić im jakąś renomę,może stwierdzasz fakty bo niewiadomo o co ci chodzi

Prince

Do administratora........ Proszę iść zatrudnić się inkognito zobaczyć samemu jak jest odczuć na własnej skórze dodać opinię i nie zadawać głupich pytań......No wspaniała firma zbawcy ludzkości sul tej ziemi wspaniali ludzie ,,,no żyć nie umierać manna z nieba leci szkoda że miejsc nie ma bo wszyscy by tam pracowali cała Polska i część Ameryki...... Proszę nie zapomnieć dodać opinii o ile nie zagłaczczą cię na śmierć.????

@Prince

sÓl jezuu czy to boli pisać w naszym ojczystym jezyku? Proszę iść się zatrudnić w podstawówce i przypomnieć sobie podstawy ortografi... Podpowiem Ó bo odmienia się na sOlić

Prince

Ciekawe komu bardziej.-sÓI , jezuu.Duże litery małe,trzeba myśleć jak się odpisuje, chyba że używki z Jamajki lub Kuby beret zryły.

@Prince

@Prince Nie zasady ortografii są tematem forum, a warunki pracy w Mas-Drob. Zatrudniają w tej firmie osoby bez doświadczenia zawodowego?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mas-Drob Grażyna Salawa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Biorą od kandydata do kandydata czyli max 48 godzin

Tak dobrego hahahahaha farsa

Witold

Słyszałem sporo dobrego o firmie, podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Witold

A co takiego słyszałeś? Skoro same dobre rzeczy to zapewne warto. Pracujesz obecnie dla Mas-Drob?

M

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych życzymy zgniłego jaja

Dora

Witam,czy ktos zna i ma namiary na Jacka syna P.Grazyny jesli tak prosze o kontakt dorotakuchta8@gmail.com

Zen

Pani Zuzano proponuje samemu zgłosić się do firmy zasięgnąć wiedzy a może nawet zatrudnić.... Wątpię żeby ktokolwiek udzielił tu Pani jakichkolwiek informacji.....

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Mas-Drob Grażyna Salawa? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Bez komentarza

Zuzanna

Widzę, że nie jesteś zadowolony z zarobków, a czy możesz napisać coś więcej o samej pracy? Czy jest to praca zmianowa? Obecnie dla wielu osób bardzo istotną kwestią są dodatki pozapłacowe, jak na przykład prywatna opieka medyczna, czy w Mas-Drob pracownicy mają dostęp do tego typu benefitów? Co sądzisz o panującej w firmie atmosferze?

Mistrz

W Maktonie 4 tys na rączkę bez stresu wszystko przygotowane praca od 4 do 13 a potrzebują kierowców....Nie to co w Mas Drob

Ry
@Mistrz

A dalej potrzebują?

Jakim
@Mistrz

Nie prawo ja bylem na rozmowie i placa zanecie 2600 na reke a bylem kulka dni temu

Rock

I znowu jedna osoba mniej ,na pewno nie ostatnia...

I jak tam ludzie chipsów i coca-coli...hahahahahaha hahahahahaha .. wrzesień to piękny miesiąc .......

......

Do ciekawego.....Kierowcy mają prz........te pieniądze nie są tego warte...Ale proponuje iść właśnie teraz .Czekamy na opinie.....Powodzenia

Mistrz

Jeżeli pracowałeś w podobnej branży masz szansę.Skladasz SV idziesz na rozmowę i gotowe

Ciekawy

Wita. Czy mógłby mi ktoś powiedziec jak tam maja kierowcy? I czy finansowo sie na tym wychodzi?

Mistrz

Administrator......bez komentarza......cienki jesteś......... Widocznie nie byłeś...nie ogarnoleś tematu..........dziecko ciosów i coca-coli......prawdę jest taka że nie stać cię na dobrego pracownika...,..Podpowiem ci 20 tyś miesięcznie i zobaczymy czy ktoś podejmie pracę .....

Zostaw merytoryczną opinię o Mas-Drob Grażyna Salawa - Gdynia

• Jak się pracuje w Mas-Drob Grażyna Salawa?

Zobacz opinie na temat firmy Mas-Drob Grażyna Salawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mas-Drob Grażyna Salawa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mas-Drob Grażyna Salawa?

Kandydaci do pracy w Mas-Drob Grażyna Salawa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mas-Drob Grażyna Salawa
  • ul. Pucka 28