Opinie o Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy w Częstochowa

blacha

beznadziejna praca niepolecam naprawde

Dodam swoje 3 grosze. Pracowałem w tej firmie kilka lat ani nie chce jej krytykować ani jej bronić. Bardziej zajmuje stanowisko neutralne Jak tu ktoś już napisał branża gastronomiczna rządzi się trochę własnymi prawami i to jest normalne. To nie nie praca urzędowa biurowa 7-15 i do domu. Jak każda firma ma swoje plusy i minusy. Na plus jest umowa o prace. Jeszcze kilka lat wcześniej nie było łatwo o taką umowę. Teraz się to zmieniło.Łatwiej teraz taką dostać bo obecnie firmy rzadziej się już bawią w umowę zlecenie czy o dzieło.Bo im się to po prostu nie opłaca(zlecenie jest o zusowane itd). Poza tym jak szukają pracownika to nie na chwilę tylko na dłużej albo na stałe.Wynagrodzenie 2000 na rękę z premiami. Z całym szacunkiem jak jest 2 z przodu to nie jest zła pensja. Nie oczekujmy że firmy będą płacić po 3, 5 czy 10tys. Bo w takiej sytuacji firmy by padały jak ,,muchy". Atmosfera w porządku przynajmniej wtedy jak ja pracowałem. Wiadomo jak tylko ludzie się dogadują to wszystko idzie dobrze i bezproblemowo. Teraz minusy. Nie wiem jak jest teraz ale jak dla mnie trochę za dużo godzin. A pracowałem na nocy. 200 to minimum. Może to się już zmieniło na lepsze. Urlopy płatne czy nie płatne. Szczerze na to nie patrze. Urlop 2tyg każdy miał a jak była potrzeba żeby wziąść wolne to nie było problemu. I tyle.

znam ludzi z MICHASIA

Koordynator napisał: 1.Nie mam żadnych powodów aby negować opinię byłego pracownika... Czyli śmiało można powiedzieć, że się z nią zgadzasz;) 2.Każdy ma prawo się wypowiedzieć na temat warunków pracy oraz własnego wynagrodzenia szkoda że nie w obecności przełożonego oraz właściciela firmy :) O warunki pracy itp. pytają osoby zainteresowane na forum i każdy ma prawo do udzielenia odpowiedzi, firmę nie interesuje kto co ma na myśli. Nie podoba się przyjdzie następny na próbę do szorowania blach i na zapoznanie się z trasą a wszystko to bez udokumentowania czyli na czarno, ogólnie nazywa się to wyzysk.

Madzia
@znam ludzi z MICHASIA

Znasz kierownika z nocnej zmiany jak ma na imię i nazwisko

rozsadek

Brak ekwiwalentu z urlop podlega zgłoszeniu PIP.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zniesmaczony pracownik

Niestety nie można powiedzieć nic dobrego na temat tego miejsca pracy, coraz więcej osób odchodzi bo, właściciel zapomina, że ludzie potrzebują pensji, żeby żyć, a nie po to przychodzą do pracy, żeby zabić czas wolny. Nie wspominając już o umowach na najniższą krajową i braku wypłat za urlopy i inne przysługujące pracownikowi świadczenia. Szef nie widzi problemu w tym fakcie, jak się nie podoba to będą inni, tylko, że tych innych, chętnych coraz mniej.

były kierowca

Koordynatorze opisuje zadaje pytania Ty odpowiadasz ja mam taką wiedzę Ty inna OK. Może się coś zmieniło nie wiem opisałem to co wiem. Na tym forum możemy tak sobie dyskutować jeszcze z tydzień. Gdyby zechciał podzielić się opinią jakiś aktualnie pracujący kierowca aby przyszli kierowcy Waszej firmy mieli pełny i aktualny obraz. Pozdrawiam. P.S. Prace mam dobrą powodzenie w niej nie jest potrzebne wystarczy sumienność,

koordynator

Drogi były pracowniku ( kierowco ) 1) nie będę nikogo obrażał ale czy normalne jest to iż, 5 osób które wykonują zawód kierowcy w ostatnich dwóch latach funkcjonowania działalności firmy straciło prawo jazdy z powodu ALKOHOLU w drodze do pracy lub podczas wykonywania obowiązków. Pracownikowi musi odpowiadać praca oraz pracodawcy pracownik. 2) urlopy płacone są odkąd pamiętam a pracuję w tej firmie 20 lat chyba że twój staż w firmie którą opisujesz był krótkim epizodem i nie nabyłeś prawa do w/w świadczenia 3) pytanie o serfowanie w necie nie do mnie ale fajnie że dbasz o wypoczynek kierowcy który musi wstać do pracy za kilka godzin.Fajnie aby przyszedł wypoczęty oraz TRZEŹWY. 4) Dałem przykład: Każdy pracodawca ma obowiązek zapłacić wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca, jeżeli brałeś lub bierzesz tygodniówki to znaczy że dostajesz wypłatę przed czasem. 5)DYŻUR :) obowiązki pracy w sobotę to dla niektórych tras 30% mniejsza ilość zadań niż w zwykły dzień, dostarczenie kilku tortów weselnych na 4 kierowców to duży wyczyn? podczas stażu oraz nauki trasy na pewno się z tym spotkałeś co cię skłoniło abyś podjął prace w tej FIRMIE? 6)na temat podwyżki nie rozmawia się z właścicielem firmy tylko pierwszym przełożonym ( lider, planista produkcji, flotowiec ) to oni mają największa wiedze jakim jesteś pracownikiem oraz co swoją osobą reprezentujesz. Szef firmy na ich wniosek może podjąć decyzję o zmianie wynagrodzenia. 7) przegląd pojazdu co 50.000 km raz lub dwa razy w roku w zależności od trasy i przejechanych km. czas poświęcony na odstawieni pojazdu do serwisu 30 minut. wymiana opon zima/lato 2 x do roku czas poświęcony 1-2 godzina, agregaty przegląd 2 razy do roku. 2-3 godziny.rozmawiamy o 5 godzinach w roku jazda nowym SPRAWNYM pojazdem bezcenna. Nie mam żadnych powodów aby negować opinię byłego pracownika ale znam rynek pracy w Częstochowie oraz wiem na co można liczyć. Życzę powodzenia w nowej prac

były kierowca

Szanowny pracujący kierowco oraz koordynatorze napiszcie szczerze odpowiedzi na parę pytań proszę : 1. Skoro jak sam piszesz przewinęło się tylu chłopaków to znaczy że co sami debile tak? wszyscy chcieli pić kawę i palić fajki a nie pracować? 2. Od kiedy są płacone urlopy ( od 5 lat ) ? 3. Jeżeli jesteś zadowolony i tak odpowiedzialnie wykonujesz swą pracę dlaczego piszesz odpowiedź o 23.54 zamiast spać przed ciężką i dobrze płatną pracą ? masz bezsenność fakt w tej pracy to zaleta. 4.Od kiedy pensja jest do 10 -go następnego miesiąca ? płacono tygodniówkę płatną do środy za zeszły tydzień. 5.O dyżurach sobotnich 1 sobota w miesiącu po trasie też informujecie :) 6.Rozmowa na temat zarobków z Szefem ( nie przebiega zazwyczaj pomyślnie ) 7.Oczywiście rozwalisz auto z własnej winy głupoty zgadzam się NIE powinno być premii ale agregat przegląd wymiana kół czy czas poświęcony na to po rozwiezieniu towaru jest płatny ? jeśli tak to od kiedy. NIE MAM RZADNYCH OSOBISTYCH POWODÓW NIENAWIDZIĆ TEGO ZAKŁADU ANI SZEFOSTWA ale jest to portal o warunkach pracy więc ja takie zastałem z takich odszedłem piszę prawdę zgodnie z moją wiedzą gdy pracowałem. W poprzednim wpisie zapomniałem o tym że na + : -toalety (nie takie śmieszne ) -rękawiczki ręcznik papierowy płyn do szyb były zawsze.

koordynator

witam, odpowiedź do BYŁY KIEROWCA Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przed podjęciem pracy ustalana jest wysokość wynagrodzenia podstawowego oraz premii motywacyjnej. Każdy kierowca ma okres 2- tygodni na zapoznanie się z trasą oraz podstawowymi obowiązkami. 1)urlop wypłacany jest z listy płac po wykorzystaniu urlopu. 2)każdy kierowca ma prawo do zwolnienia chorobowego na okres zastępstwa jeździ lider ( handlowiec) który zna trasę oraz klientów. 3)w 2015 roku cała flota pojazdów została wymieniona na nową, koszt 1 szt. pojazdu ok. 150,000 tyś. każdy kierowca ma obowiązek zadbać w sposób należyty o powierzony pojazd. 4) Jeżeli kierowca nie wywiązuje się z obowiązków, nie utrzymuje czystości w kabinie pojazdu jak i na zabudowie nie otrzymuje DODATKOWEGO wynagrodzenia zgodnego z wewnętrznym regulaminem.O którym jest poinformowany przed podjęciem pracy. 5) Jak w każdej prywatnej firmie ważne jest zaangażowanie oraz jakości wykonywanej pracy. Oferujemy jednak stałe zatrudnienie z umową o pracę. Dajemy także możliwość awansu, a co za tym idzie również wzrostu wynagrodzenia. 6)nie wywiązując się z własnych obowiązków nie można mieć pretensji że nie otrzymałem dodatkowego wynagrodzenia ( premii)skoro sam nie wywiązałem się z własnych zobowiązań. 7) uszkodziłem pojazd z własnej winy czy głupoty, koszt naprawy na kilka lub kilkanaście tysięcy złotych dlaczego mam prawo otrzymać premię motywacyjną? Zatrudniamy 25 kierowców jak również 5 handlowców każdy ma prawo się wypowiedzieć na temat warunków pracy oraz własnego wynagrodzenia szkoda że nie w obecności przełożonego oraz właściciela firmy :)

gastronomik dobre rady

odpowiedz dla migi, praca w gastronomi rządzi się swoimi prawami każdy kucharz, cukiernik, piekarz zna jej specyfikę. Nie jest to praca biurowa 8h, pięć przerw na papierosa, cztery kawy i do domu. W takich zawodach liczy się kreatywność, umiejętność pracy w zespole itp. Widziałeś kiedyś aby kucharz podczas wesela wyszedł po 8 godzinach z pracy? Każdy pracodawca ma obowiązek wypłacić wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca. Zaliczki tygodniowe to wymysły pracowników, nie wyciągaj łapy co tydzień poczekaj do 10 następnego miesiąca i poproś o przelew wynagrodzenia na konto. Życzę samych sukcesów

pracujący kierowca

do były kierowca : charakter pracy jaki jest każdy widzi, nikt niczego nie ukrywa. Masz co najmniej 2 tygodnie przyuczenia podczas którego możesz śmiało zobaczyć jak funkcjonuje firma, jak Ci się nie podoba, to nie musisz pracować. W tym kraju najłatwiej się narzeka, a najtrudniej pracuje. Na częstochowskie warunki 2400 zł na czysto to mało ? Bez studiów, doświadczenia, czegokolwiek? Myślę, że każdy chciałby dostać takie pieniądze na start w wieku 20 lat. No, ale niestety jak wszędzie, tutaj również przewinęło się tylu chłopaków o różnym stopniu inteligencji, którzy widać potrafią się popisać tylko na necie, zamiast zabrać się do roboty. Ja tutaj pracuje ponad 5 lat i owszem, bywają spiny, bo taka jest specyfika pracy, ale złego słowa nie powiem, bo wiem jak jest u innych.

były kierowca

System pracy : parking bierzesz auto. jedziesz na zakład (blisko). pakujesz się (lub czekasz aż trasa będzie gotowa) wyjeżdżasz w trasę. Potem tylko faktury zamówienia( w tym torty )zwroty na każdym sklepie najlepiej jak najszybciej. I tak 6 dni w tygodniu po ok 7h. Potem powrót na bazę zrzutka kosze (5-15 minut) podanie zwrotów (10-15 minut) rozliczenie ( bardzo różnie ok 30 minut średnio ) (zamówienie na następny dzień od 5 do 10 minut) Mało kto wyrabia się w 9h za to wszystko możesz liczyć tygodniowo ok 500-600 zł z premią .( Teraz haczyki 1.nie pracujesz bo święta bo nowy rok bo 1 11 listopada itp.) nie dostajesz kasy za te dni. 2 brak płatnego urlopu jakiś śmieszny ryczałt (nawet nie pamiętam ile tego było miesięcznie grosze). 3 brak chorobowego. 4 nawali auto ( szyba turbo koło. cokolwiek po godzinach do dealera lub warsztatu kierowca nie płatny czas) 5. ktoś stwierdzi że nie umyłeś auto po premii 100 zł nie zwiozłeś koszy po premii itp. Plusy w miarę nowe auto. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

migi

wchodzisz do pracy nie wiedomo o ktorej wyjdziesz wyplaty tzw tygodniowki dostajesz po 2tygodniach jeszcze zaliczki nie polecam tam pracy brak wolnego po 6 nockach w tygodniu porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy - Częstochowa

• Jak się pracuje w Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy?

Zobacz opinie na temat firmy Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy?

Michaś Sp.j. Zakład Cukierniczy
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Pułaskiego 123
    42-217 Częstochowa