Opinie o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dg Krystyna Gancarczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dg Krystyna Gancarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dg Krystyna Gancarczyk w Wieprz

Olek

Dla mnie super firma.

Były kierowca

Szczerze polecam tą firmę, szkoda że nie mogłem zostać (przeprowadzka), szefostwo bardzo sympatyczne.

Polecam

Bardzo dobry pracodawca, polecam :)

Fruu

Mają większość kierowców z dużym doświadczeniem, naprawdę zaangażowanych w to co robią, a to chyba najlepiej świadczy o firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dg Krystyna Gancarczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Jarosław

Mają fajny, sprawny tabor, aż miło śmigać , do tego wypłata zawsze na czas i stawki też konkurencyjne.

Ogólnie

Ogólnie wozimy płyny, praca jak praca, czasem trafią się te express kursy, ale to oczywiście odpowiednio lepiej płatne, więc w sumie na plus, bo można wtedy jeszcze lepiej zarobić niż normanie. P

Pozdrawiam

Pracowałem tam kilka lat, nie były to stracone lata, wszystko zgodne, tak jak umówione, mieliśmy lepsze i gorsze dni, ale wszystko dało się wyjaśnić. Ogólnie na +

Mazi

Polecam, sprawdźcie chłopaki sami to się najlepiej przekonacie.

Gut

Dobra firma dla młodziaków, którzy dopiero wchodzą w temat. Powoli, powoli wypuszczają Cię na głębsze wody i potem śmigasz już wszędzie. :)

Piona

Szef jest człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Czasem jest presja ze strony klientów i atmosfera robi się napięta, ale to chyba normalnie w każdej pracy. Ważne, że czas pracy i pieniądze się zgadzają :)

Cystern

Muszę się podpisać pod tym, co piszą poprzednicy. Normalna atmosfera, normalne warunki, pracuje się bardzo dobrze.

Kostek

Czasem jest stresik w tej pracy, ale gdzie nie ma? Ważne, że stawka jest dobra, a wynagrodzenie na czas. Na szefa nie ma co narzekać, zresztą większość czasu człowiek w trasie to tym bardziej nie ma co się spinać.

Bazyl

Kasa na czas, atmosfera i szefostwo ok. Pracuję prawie rok i myślę, że jeszcze trochę tu zostanę.:)

Wiktor

Wszystko można przedstawić w czarnych kolorach. Jak ktoś uczciwie pracuje to nie narzeka, bo firma wypłaca terminowo i zgodnie z umową. :)

Peace

Wszyscy narzekają na wszystkie firmy, a wszędzie brak etatów. Najlepiej to się połóżcie i narzekajcie dalej za leżenie nie płacą. Ja robię 2 miesiąc i nie narzekam, ale fora to dla tych co nic im nie odpowiada. Wypłata zawsze na czas i to całkiem dobra.

Praca jest stała, płacą na czas, warunki nie odbiegają od innych firm, nie ma co narzekać tylko robić.

LeonZawodowiec

Ja pracuje już jakieś pół roku. Prace oceniam pozytywnie. Zarobki ok, kursy są i z przełożonymi można się zawsze dogadać ;)

Wars

Ogółem praca bez zarzutu, bo trudno właściwie znaleźć coś negatywnego.

Wojciech

Ja ze swojej strony polecam. Chcesz pracować to doceniają Twoje zaangażowanie. Nie ma problemu ani z tym ani z terminowością.

Waldek

Ogólnie praca kierowcy zawodowego nie jest łatwa i chyba każdy powinien być tego świadomy. Do tej firmy nie mam żadnych zastrzeżeń, płacą dobrze, do domu też zjeżdżam optymalną ilość razy. Szef w porządku. Wiadomo nie ma firmy idealnej, ale trzeba patrzeć obiektywnie. Mogę śmiało polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Dg Krystyna Gancarczyk - Wieprz

• Jak się pracuje w Dg Krystyna Gancarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dg Krystyna Gancarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dg Krystyna Gancarczyk
1.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kalinowa 11
    34-122 Wieprz