Opinie o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała w Czuszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała w Czuszów

Xyz

Witam żaden kierowca nie napiszę jakie są warunki zatrudniania pracowników bo po pracy 6 dni w tygodniu po 14h , najzwyczajniej chce spędzić czas z dziećmi i rodzina. Kierowcy są przepracowani a wynagrodzenie w stosunku do godzin pracy jest mizerne.

eleonorka

Jestem klientką przewoźnika AD. Narzekacie że bus jest przepełniony, przewóz bydła. Cieszcie się że wgl was zabiera z przystanku bo jeśli by przejechał prosto nie zatrzymując się byłoby wielkie gadanie i telefon do góry że czekaliście kolejne 10 minut i albo marzli albo topnieli. Kierowcy nie mili? Powiedziałabym że wręcz przeciwnie. Owszem, zdarzyło się że któryś kierowca nie odpowiedział do widzenia ale każdy jest tylko człowiekiem i zdarzą się gorsze dni. Proponuję Wam cały dzień użerać się z "charakterkami". Zawsze można wsiąść w auto lub w innego busa i sobie dojechać "bez nerwów" do celu :)

Majka

Polecam podróżowanie tylko i wyłącznie busami AD! Kierowcy sa bardzo uprzejmi, uśmiechnięci, zawsze chętnie pomogą. W busach jest porządek, widać, ze kierowcy po zakończeniu pracy sprzątają ( tylko pasażerowie sami robia sobie (usunięte przez administratora) zostawiając po sobie papierki albo resztki jedzenia to tylko świadczy o wychowaniu wymienionym z domu.) Jeździłam wieloma przewoźnikami jednak AD jest najlepsze ze względu na mile podejście kierowców do pasażerów.

Xxxjxxx

Większość kierowców bardzo miła, natomiast jeden jeździ chyba tylko po to żeby bajerowac dziewczynki. Taki mały, szczuplusi z cienkim głosem, cała drogę nawija z laskami... Irytujące to jest tym bardziej że dziewczyny często tarasuja wyjście gdyż muszą stać przy kierowcy.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała na stanowisko Kierowca C+E? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pasażer

Kompletny brak kultury i poszanowania dla klienta ze strony KIEROWCY Pana Tomasza L. Jestem studentem Politechniki, 6 Lat jeżdżę busem AD, a dziś dowiedziałem się od kierowcy że nie umiem czytać, jestem oszustem i następnym razem nie będę mógł wsiąść do busa tylko będę chodził na nogach. A koszt przejechania 100m busem to 2 zł więc sobie trochę liczą.

Kuba

Masakra kierowcy pędza jak szaleni byle pierwszy nawet na czerwonym świetle byle minąć konkurencje ładują ludzi ile wejdzie jeden na drugim a zwrócić uwagę to normalnie strach gdzie policja gdzie inspekcja. Chyba nie chcą wiedzieć

@Kuba

Rzeczywiście byłeś uczestnikiem podróży, w której kierowca zatrudniony w firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała tak rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego? Zwróciłeś może uwagę kierowcy na taką jazdę, która niekoniecznie Ci się podobała? Proszę o bliższe szczegóły na ten temat.

@Mieczysław

Jechałem z takim kierowca widziałem na własne oczy co wyprawia a po zwróceniu .uwagi powiedział nie pasuje to wypi...

seniorka
@Kuba

to jest tak trasa raclawice krakuw jest dluga i oblozona ludzie dojezdrzaja do przystankuw z odleglych wiosek kazdy chce dojechac do szkoly do pracy itd od bardzo dawna niema normalnego czlowieka zeby sie ta trasa zainteresowal pksy tez tak niezabieraly ludzi bo jechaly przeladowane potem przejal trase jakis tam gugala pozal sie boze to byla katastrofa pod kazdym wzgledem noi wreszcie ukazal sie p domagala kleska totalna jak w sredniowieczu jak nic pan z tym nie zrobi tylko bedzie w telefonie odowiadal ze h;;;;;; mnie to obchodzi to niech pan poprostu ustapi i napewno mpk weznie trase i mlodzierz bedzie traktowana jak ludzie a ni jak psy

Natalia

@Adii, nie bardzo rozumiem Twój komentarz. Czy mógłbyś napisać coś więcej lub wytłumaczyć, o co Ci dokładnie chodzi? Jak oceniacie pracę w Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy są one dla Was satysfakcjonujące?

Adii

Firma Ad powinna zniknac z Racławic samochody to zlomy Pozdrawiam

@Adii

Miałeś okazję jechać autem, które należy do firmy Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała? Zauważyłeś jakieś usterki techniczne, które auto posiada, czy może wypowiadasz się tylko na podstawie obserwacji oraz informacji, które pochodzą od osób trzecich? Czy widząc taki stan rzeczy, próbowałeś o zaistniałym problemie powiedzieć przełożonemu?

Zmarznieta

Bus który jechał o 6:25 kazał się przesiadać ludziom w niegardowie w innego busa ... Czekaliśmy od 7:10 na busa który powinien wyjechać 7:15 z Raclawic... dzwoniąc do właściciela o 8 ze bus nie jechał i ze marzniemy od godziny na przystanku usłyszeliśmy ze podobno miał wyjechać o 7:30 z raclawic ( właściciel nie wie o której mu wyjeżdżają busy ) i ze nasz bus jest w połowie drogi z Krakowa ... i ze generalnie nie wiadomo o której pojedzie..i mamy mu nie zawracać głowy po czym się bez słowa rozłączył . kolejny bus o 8:15 jechał opóźniony o kolejne 20 min. Lepiej zrobić kilka kursów a nie co godzine bo ludzie czekają marzną, i nie jadą do Krakowa na wycieczkę tylko do szkoły pracy lub lekarza. Wypadałoby okazać trochę szacunku dla swoich klientów prosze Pana. Moje sugestie dla Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała: Troche szacunku dla klientów. Mniej kursów ale żeby busy jeździły jak nalezy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Polecam nauczyc się rozmawiać z ludźmi... ludzie czekają na przystankach marzną... nie jadą dwa busy po czym do kolejnego. Ie mieszczą się ludzie z dwóch kursow

Sylwia
@Zmarznieta

Potwierdzam Pani komentarz. Również dzisiaj byłam ofiarą tego braku profesjonalizmu ze strony właścicieli firmy AD. Również dzowniłam do szefa, po pytaniu dlaczego bus nie przyjechał rzucił słuchawką.

@Sylwia

Ostatecznie udało Wam się dowiedzieć, dlaczego kierowca busa, który pracuje w firmie Mini Bus Transport Osobowy, nie dojechał na odpowiednią godzinę? Czy w przeszłości również zdarzały się takie sytuacje związane z tą firmą, czy może jest to jednorazowy incydent? Proszę o wyjaśnienie.

Potwierdzam
@Natalia

Nie jest to jednorazowy incydent. Jeśli chodzi o opisywane zajście, byłam jego uczestnikiem i z tego co mi wiadomo bus który wyjeżdża o 6:25 z Racławic zawsze jest przeładowany, często nie zabiera ludzi. Tego dnia widzę ucieszona ze jadą dwa busy, jak sie później okazało jeden zabrał ludzi jadących do centrum a drugi do huty. Ten do huty był to bus który kursuje z Racławic o 7:15. Chyba liczono ze zdąży wrócić, tak sie jednak nie stało. Chciałabym jeszcze dodać ze klienci są bardzo lekceważeni. Mimo ze mam wykupiony bilet miesięczny notorycznie rano nie jestem zabierana z przystanku, gdy wracam zazwyczaj siedzę na przedniej szybie z nadzieja ze przez nią nie wypadne podczas powrotu. Dodam jeszcze ze ostatnio bus który wyjeżdża z Krakowa o 14:00 nie przyjechał a co za tym idzie ten o 14:50 zbierał ludzi z poprzedniego kursu przez co byl niesamowicie przeładowany i w hucie juz sie nawet nie zatrzymywał. Myśle ze czekanie na zimnie od godziny 13:20 na busa który w efekcie nie przyjechal a następny mnie nie zabrał przez co musiałam ponieść dodatkowe koszty powrotu ewidentnie ukazuje podejście do pasażerów. A właściciel gdy sie do niego dzwoni to albo wcale nie odbiera albo bezczelnie sie rozłącza. Nie polecam...

Klijent
@Zmarznieta

Inny przewoznik musi zaczac tam jezdzic

@Potwierdzam

Rozumiem, mam nadzieję, że w przyszłości tego typu sytuacje nie będą występowały. Czy któraś z osób aktywnie uczestniczącej w dyskusji ma może informację o tym, jak wyglądają wszystkie opisane sytuacji z poziomu pracownika firmy Mini Bus? W dalszym ciągu brakuje informacji od osób, które pracują, bądź pracowały w tej firmie, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

Jakub

Podróżuję tymi busami od dłuższego czasu i mam wyrobioną bardzo złą opinię na temat tego przewoźnika. Busy są praktycznie zawsze przeładowanie. Po za tym kierowcom za bardzo się spieszy a zwłaszcza kierowca który wyjeżdża z Krakowa do Działoszyc o godzinie 17:03. Kierowca ten bardzo się spieszy do domu bo omija wiele przystanków. Nie zatrzymuje się na nich pomimo prośby. Nieraz się już spotkałem z sytuacją że omija przystanek na którym czekam przez co jestem zmuszony pomimo dużego mrozu czekać 20 min na kolejny. NIE polecam tego przewoźnika.

@Jakub

Na trasie Racławice-Kraków jest podobnie. Bus wielokrotnie jest mały,często nie zabiera ludzi z przystanku. Jeśli już do niego wsiądziesz warunki jazdy są okropne,jest ciasno i duszno.

@Ania

Większość Waszych wypowiedzi jest z poziomu pasażerów, którzy korzystali z usług przewozowych firmy Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała. Mnie natomiast ciekawi, czy firma często zatrudnia nowych kierowców? Może są tutaj osoby, które pracowały, bądź pracują w tej firmie i mogłyby napisać coś na ten temat? Zachęcam do wyrażenia opinii o tym pracodawcy.

Niestety po długim podróżowaniu busami przewoźnika AD mogę jednoznacznie stwierdzić, że jest to przewóz bydła a nie ludzi.

@Ania

Czemu masz akurat takie zdanie na temat przewoźnika Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała? Mogłabyś swoją opinię na ten temat napisać nieco bardziej zrozumiale? Proszę o podanie konkretnych informacji na ten temat.

@Natalia

Po prostu niepoważne podejście do klienta. Busy są przeładowane, właściciele mimo wielu próśb najwidoczniej nie mają zamiaru dać na niektóre linie większych. Podróż tymi busami to męczarnia. Dodam,że cena podróży z tym przewoźnikiem jest dość wysoka. Jak za takie warunki powinna być o wiele niższa.

@Ania

Rozumiem, że miałaś okazję podróżować busem, który był bezpośrednio własnością firmy Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała? Próbowałaś dowiedzieć się od kierowcy, dlaczego bus był przeładowany? Jeżeli starałaś się wyjaśnić tę sytuację, to zachęcam do przedstawienia, jakie było stanowisko firmy w tej sprawie.

@Natalia

Pewnie, że próbowałam. Liczne tefony do właściciela nie przyniosły żadnego efektu. Często inne osoby spotykały się z sytuacją,że właściciel po prostu rzucał słuchawką. Nie dało się normalnie porozmawiać.

Kuba

Masakra kierowcy ściągają się z innymi byle pierwsi nie ważne bezpieczeństwo rozkład jazdy byle więcej złapać i zarobić kiedyś dojdzie do tragedii nie pozwalam memu dziecku z nimi jeździć i odradzam gdzie jakie kontrole ?

@Kuba

Też mnie to zastanawia,te busy nigdy nie były kontrolowane

Natalia

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów firmy Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała. Takie wypowiedzi są również bardzo ważne, bo też składają się na obraz danej firmy, ale może zechcieliby wypowiedzieć się także pracownicy Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy przysługują Wam jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Adii

Firma Drut

Natalia

@Juz nie klient Czy próbowałeś zgłaszać swoje uwagi jako klient firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała? Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Jeżeli jako klient chciałbyś zgłosić zażalenie na usługi tej firmy, może powinieneś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Kto z Was rozpoczął ostatnio współpracę jako kierowca w firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała?

Juz nie klient

A mnie wydaje sie ze jesy to sprawa dla koordynatora ...nie sa godziny przeztrzegana na trasie Racławice-Kraków.Wole jechac do proszowic bo inni przewoznicy trzymaja sie rozkladu .a jak mi ktos pisze pewnie zięc ze trzeba czytac to pytam- czy busy wyjeżdżają o 20.30 z racławic ???nie ,bo 20 wyjeżdża z krakowa wiec nie realne .A z krakowa wyjeżdża punktualnie ostatni kurs ??nie bo panom sie spieszy .Nie 22 .15 wg rozkladu tylko kiedy chca .Faktycznie musi byc kontrola albo zamknac linie bo szkoda liczyc na sumiennosc a siebie oszukiwac ze jutro pojada punktualnie .

Ann

Kierowcy są bardzo sympatyczni, uprzejmi i mili jeżdżą według rozkładu. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby któryś z kierowców jechał nieostrożnie, zatrzymywał sie w nieodpowiednim miejscu bądź był niemiły wobec pasażerów. Polecam jak najbardziej podróżowanie busem AD :)

Janek

Szkoda, że na forum przeznaczonym dla pracowników piszą klienci. Firma ma dobrą opinię jako pracodawca i zastanawiam się jak się tu pracuje.

Byla pasazerka

Nie probujcie dzwonić do firmy z reklamacjami odbiera chamowaty szef

ddd

Wozi śmiec ludzi jak bydło bus na 20 osób od działoszyc aż po kraków i to jeszcze w soboty co 2 godziny kpina nic tylko w (usunięte przez administratora) lecą ci kierowcy nic więcej firma najgorsza ever

1 Listopada żaden bus nie jechał na trasie Kraków - Proszowice Ludzie stali po 2 godz na przystankach I nie mieli się czym dostać na groby zmarłych Na przyszłość odradzam korzystanie z usług tej firmy

Michał121
@anonymous

Była informacja na stonie że busy nie kursują 1 listopada, tylko jescze trzeba umieć czytać.

Justyna

Moze czasem kierowcy dowalają za.duzo pasazerow,ale to jedyny minus jak dla mnie,wystarczy wtedy poczekac na nastepny,a nie wpychac sie skoro nie ma juz.miejsc. Kierowcy bardzo,bardzo mili.

Zostaw merytoryczną opinię o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała - Czuszów

Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała

Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała