Opinie o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała w Czuszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała w Czuszów

Niestety pasażer

To jest masakra, busy jeżdżą jak chcą, nigdy zgodnie z rozkładem, a jak już przyjedzie na czas to kierowca ma gdzieś, że ludziom się spieszy, tylko wychodzi na papierosa. Kierowcy oczywiście nie wydają paragonów, w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie przypominam sobie ani jednej takiej sytuacji. Cały personel niemiły, jak chcesz być dobrze traktowany, to nie jedź AD.

pasażer

Dlaczego busy na trasie kraków-racławice i racławice-kraków nie kursują w niedziele?

Iii

Czy myślą państwo nad zmianą rozkładu jazdy w niedzielę bo to jest jakaś porażka żeby nie było kursu po 5 rano

pasazerka

Dlaczego na trasie Racławice- Kraków nie jezdzi Pan S;awek i pan grzesiek ?? to co sie teraz odstawia tam to jakas kpina... ja sie pytam gdzie sa chlopaki ... rafal grzesiek i slawek

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała na stanowisko Kierowca C+E? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

A pracownicy musza się sami szkolić czy ktoś się nimi opiekuje ?

Maruu.

Witam .Nowy rozklad jest dobry na prace na pierwszą zmiane dla osób pracujących od 6-14 .Pozostale kursy tylko dla uczniów..Może by zostawic te ilosc kursów ale obstawic również godz.popołudniowe oraz nocne .Pamietam czasy gdy bus był pełny i nic sie nie zmienilo oprocz zlego rozkladu wiec ludzie siła rzeczy sie odbijaja od przewozu osób .Wiem ze to cieżki orzech ale gdyby znalezc kompromis to i wlasciciel szcześliwy bo duzo ludzi i pieniążków i klienci zadowoleni .Pozdrawiam .

@Maruu.

jeszcze wymogi sanitarne mogly by być przestrzegane bo w końcu pandemia jest a tu Busy so niedezynfekowane i do tego przeladowane i wszyscy bez masek (usunięte przez administratora)

:P

Ja się pytam co się stało że najfajniejszy najmilszy kierowca Pan Damian już nie jeździ ?

@:P

Czemu niejezdzi bo pewnie nie ul odnaleźć się wśród tych burakuw mam na myśli właściciela i calom jego rodzinkę banda gburuw ale tak jest jak z dziada pan sie zrobi

wiolczi

polecam firmę AD. Zawsze na czas. Pochwalam i pozdrawiam ulubionego kierowcę Adriana. Jego uprzejmość sprawia, że robi się ciepło na serduchu! Więcej takich kierowców.

@KIJmaDWAkonceANdrzejku dlaczego liczysz na upadek tego miejsca ?

KIJmaDWAkonceANdrzejku

czekam z niecierpliwoscia az ta firma upadnie razem z tym nadetym właścicielem.Oby to nastapilo bardzo szybko... stala procedura ... (usunięte przez administratora)

Dzejkob p

Stałem na przystanku jak beduin ponad 1h czasu. Bus miał się zjawić 8.45 tak samo jak 9.25, rozkład jazdy się nie zmienił, trasa z informacji osób trzecich też nie uległa zmianie to jest (usunięte przez administratora) i prostactwo mam nadzieję, że ta firma ogłosi upadłość

Marzena
@Dzejkob p

Busiarze na dodatek jeżdżą bez masek jaki oni dają przykład, sanepid powinien się zająć tą sprawą!!!

pasażer

Oceniać kierowców negatywnie to każdy potrafi, jak ktoś chce to zawsze znajdzie pretekst chociażby krzywo się spojrzał, nie wydał biletu itp., sam byłem świadkiem jak pasażer odpowiedział kierowcy ,,a na (usunięte przez administratora) mi ten bilet". Szkoda, że kierowcy nie wypowiedzą się z jakimi pasażerami przychodzi im pracować.

Kaja

Ciekawe jak właściciel firmy będzie patrzył na to ze jeden kierowcą notorycznie chwali się ile to nie bierze dla siebie pieniądzy. Szkoda że właściciel nie patrzy na to co jego kierowcy robią na lini miechow krakow;)

Gosia

... kierowcy bez maseczek dają przykład pasażerom którzy skrupulatnie wykorzystują ten przejaw lekkomyślności wobec istniejącej pandemii. Strach podróżować. Może właściciel powinien się zainteresować jak w jego pojazdach są wypełniane zalecenia sanepidu. Dużo zdrowia życzę

Jo-■

Dlaczego kierowcy zaprzestali wydawania biletów jednorazowych? Epidemia tak źle wpływa na zyski, że trzeba oszukać urząd skarbowy

P

Chciałabym pochwalić i pozdrowić kierowcę Pana Damiana jest bardzo miły i zawsze uśmiechnięty :)

@P

Mysz wygląda lepiej niż on Chuchro jakiego jeszcze nigdy nie widziałam

Karrlo

Totalne (usunięte przez administratora) jest epidemia kierowcy niektórzy jeżdżą bez maseczek nie przestrzegają żadnych zasad. I jak już kierowcy mają rozmawiać że sobą to niech nir chwała się jakie im sie (usunięte przez administratora) podobają i co by z nimi zrobili gdyby zona sie nie dowiedziała żenada. Mówienie na głos wśród tylu ludzi że tą bym zerżnął jest nie na miejscu. Trochę powagi i szacunku

Co się stało z Panem Pawłem z trasy Proszowice Kraków ?

Dzień dobry Proszę uprzejmie o odpowiedź jak kursują busy Koszyce _Kraków w dni powszednie Bo jest informacja, że tak jak w sobotę ale Prawdopodobnie ten 7 25 z Koszyc ostatnio nie jeździł? Dziękuję za odpowiedź. Halina.

Sadiv

Niekompetencja kierowców oraz brak szacunku zniecheca do podróży z tym przewoźnikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała - Czuszów

Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała

Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała