Opinie o Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus w Czuszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus w Czuszów

Stały pasarzer

Witam mam pytanie do Pana domagały pytanie odnośnie kierowcy na trasie koszyce proszowice nie bede pisal pan mariusz bo to kawał hama i buraka czy nie można go trochę nauczyć kultury do ludzi, dziwi się Pan ze coraz mniej ludzi jezdzi na tej trasie A dlatego że ten kierowca hamsko się odzywa do ludzi wręcz z krzykiem A o słowie dziękuję i do widzenia to juz trzeba u niego zapomnieć

były

jaki jest właściciel i jaki poziom kultury sobą reprezentuje to chyba wszyscy wiedzą ! idealny przekład z przed kilku miesięcy jak zachował się wobec kierowcy z konkurencji na dworcu w Proszowicach, inny przykład - sposób przeprowadzania kontroli biletowych przez PANA właściciela ( a ni dzień dobry ani kim jest i co robi i dlaczego mam mu pokazać bilet). Pomijam ubliżanie i wyzywanie od złodziei większości kierowców

Tu istnieje taki etat jak kontroler biletów? Bo jeśli tak to ja jestem chętna podjąć pracę od zaraz. Proszę o napisanie w jakich godzinach trzeba być dyspozycyjnym i czy codziennie pracuje się w takich samych godzinach. Zna ktoś stawkę dla kontrolera, chyba, że pensja jest stała?

Stały pasarzer

Bożena
@Stały pasarzer

Na to pytanie chyba nie oczekiwałeś odpowiedzi? Ciekawa w sumie jestem czy cokolwiek zmieniło o ile faktycznie było tak jak opisujesz. Możliwe, że kierowcy mają teraz lepsze podejście do ludzi?

No to jaki jest tu właściciel i jakie ma podejście do swoich pracowników? Sam właściciel wymaga od kierowców takiego zachowania czy to idzie w zasadzie 'z kim przystajesz takim się stajesz' ?

były Nowy wpis

Julita Nowy wpis

Hej, coś opowiecie, jak wygląda firma, gdy pracuje się jako kierowca samochodu ciężarowego. I mam chłopaka, który jeździ i szuka zajęcia nowego i zaciekawiła nas jedna sprawa. Na liście obowiązków jest podane, że trzeba poszerzania swojej wiedzy i umiejętności zawodowych. O co konkretnie chodzi? Firma oferuje szkolenia i kursy, to chodzi o to, że trzeba mieć chęć doszkalania się? Czy sam pracownik prywatnie ma się rozwijać zawodowo?

Strach jeździć samochodem jak widzę busa ad , niektórym kierowca wydaje się że są panami świata i droga należy tylko do nich. Generalnie nie spotkałam się jeszcze z czymś takim co zaprezentował kierowca busa. Jechałam do Krakowa i Pan z busa ad centralnie na pasach wyprzedza , nie zatrzymuje się na przystanku i ciągle rozmawia przez telefon aż idzie czasem się porzygac jakiego typu rozmowy to są. Dodatkowo ewidentnie flirtuje z każda kobieta ( a jak głupie to się podłączają ) . Zdecydowanie nie polecam , unikam jak ognia, pomijając całą resztę rozkłady jazdy i kierowców. :)

Aplikowałeś na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO oferowane przez firmę Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Samanta

W jakich godzinach tam jest teraz praca? Skoro tu niektórzy pisali np., że ostatni kurs o 16, to aż się zaczęłam zastanawiać, czy to od 8 do 16 typowo czy jakoś inaczej jednak. Jest tu w ogóle jakaś praca do wzięcia?

Wiktoria

Kierowca specjalnie zatrzymał inny bus abym mogła na niego zdążyć (przez użycie klaksonu) oraz udzielił rady jak się dostać do celu. Bardzo dziękuję i polecam.

Sebastian

A może coś na temat pracy, zwłaszcza podejścia do pracowników ze strony szefostwa, jak i zarobków, bym się tu dowiedział? Żona szuka pracy w biurze, księgową jest. A tu na stronie swej podają, że prócz doświadczonych kierowców, to i biuro jest. Więc jak z wolnymi miejscami pracy i wymaganiami od pracowników?

Były pasażer AD

Serdecznie nie pozdrawiam kierowcy ''Pana Ryśka'' (usunięte przez administratora) odzywanie się do pasażerów, szczególnie tych którzy zaczynają swoją przygodę z busami. Sytuacja z 1 września 2022r Trasa Proszowice-Kraków Na przystanku wsiadła dziewczyna, nie wiedziała jak skasować bilet miesięczny więc po prosiła go o pomoc a słyszała: -Czy ty umiesz coś w życiu zrobić dobrze? Taka z ciebie dama jest? zaraz wysiądziesz. Bardzo dobrze, że już mnie tam nie ma. Już konkurencja nie dość że tańsza to kierowcy potrafią zachować kulturę i odnosić się z szacunkiem do innych pasażerów. Ogarnijcie kierowców! Nie polecam Firmy AD!!!

Kowalski
@Były pasażer AD

Zapomniałeś również dodać, że nie jeżdzą według rozkładu jazdy i trzeba bardzo długo czekać, za ten czas czekania można by było jechać z Krakowa do Proszowic i z powrotem. Mało tego zapchane busy, ludzie nie mają gdzie stać powietrza brakuje a kierowca jeszcze ładuje następne osoby. Z kulturą się zgodzę nie potrafią nawet dzień dobry powiedzieć jedyne co to narzekają i odrazu zmieszają cię z gównem.

Karol

Czy polecacie czy jednak lepiej unikać ?

pasazer
@Karol

Zdecydowanie unikać........

Jolanta
@pasazer

hmmm a dlaczego? wydaje mi się że Karol pytał o pracę, a Ty chyba jesteś klientem skoro nazywasz się "pasażer".

Mariusz
@pasazer

Czemu unikać, bo taki tekst mi nie wystarcza. Wiadomo że jako pasażer możesz być niezadowolony ale przydałoby się żebyś podał argumenty. Zawsze swoje uwagi możesz zgłosić do biura obsługi klienta też przecież

Zrezygnowany ..

Zwalanie wszystkiego na pandemie nie jest rozwiązaniem .po co godziny kursów które sa do niczego .Ostatni bus o 16..to tylko dla klientów delikates do kaczowic ..Czy ktos mysli o tej firmie-czy tylko na sile trzymać .Zanim właściciel przejechal sie na linii dobrze przędła -busy pełne (nawet te duze merce)nawet o 22.15 z krakowa był pełny.Wszyscy zarabiali .Właściciel miał ,kierowcy zadowoleni bo ukradli ale im wciąż bylo malo wiec linia nie rentowna .I tutaj rodzi sie pytanie dlaczego musi cierpiec spoleczność ??Moze ktos zobaczy potencjał linii i wejdzie na nią tylko trzeba sie ukłonic do koordynatora i powiedziec pass.Życze odpowiedzialności cywilnej i albo cos robie żeby zarabiać i dostosowuje rozkład do potrzeb klijenta albo nie zawracam d..i nie blokuje linii.

pasazer
@Zrezygnowany ..

To samo jest na linii Kraków-Działoszyce przez Słomniki, Miechów. Przykład, odjazd z Krakowa planowany 14.45, 11.X. poniedziałek. Bus załadowany ponad miarę, ludzie "wisieli" na szybach i na szyi kierowcy, Odjechał z Dworca MDA przed czasem tj. 14.42 i nie zatrzymał się na przystankach przy Opolskiej i na Prądniku. Mimo że trasę Kraków-Miechów obsługuje Stefan Bus (Gryf zbankrutował) to busy AD na tej trasie są stale przeładowane z Krakowa. Czyli też na tej linii potencjał jest duży, jednak właściciel tego nie rozumie. Dlaczego ta linia jest obsługiwana przez małe mercedesy (wąskie przestrzeń między siedzeniami, tak że trzeba trzymać kolana pod brodą) zamiast przez duże autokary??? Typowy "januszowy" biznes, Nie polecam korzystania z tego przewoźnika. Współczuje tym którzy muszą korzystać z AD w drodze do pracy czy szkoły, Podróż AD to prawdziwa męka, człowiek wygnieciony przez ścisk i tłok jaki panuje busie. Niech właściciel wreszcie się obudzi, bo żyje w innej rzeczywistości. Oby z tego przeładowania nie było jakiejś tragedii drogowej. Przecież są liczne sytuacje że nawet kierowca prawego lusterka nie widzi, jak pozbiera pasażerów na Węgrzcach w kierunku Miechowa. Jest takie przysłowie, (usunięte przez administratora) nosi wodę dopóki ucho się nie urwie........ Dlaczego ITD oraz Policja nie kontruje busów wyjeżdżających Z Krakowa w okolicach Bibic i Michałowic????

Wściekła pasażerka

W sylwestra piszę na stronę,że jedzą normalnie tak jak w tygodniu i to była nie prawda tylko wprowadzają błąd pasażerów czekanie prawie 45 min na busa który powiden być na przystanku o 14 10 i go nie było i kolejnego też????????

To jest żart

Firma "wprowadziła" nową linie Słomniki-Proszowice. Przeczuwałam, że jak to tradycja busów AD nakazuje bus nie zjawi się na przystanku. Nie myliłam się :)) Po co więc wprowadzacie ludzi w błąd?

Ziutek
@To jest żart

Dzis jest30 listopada wiec czemu dzis grsfik na jutro?moze po północy wystawić?k...w&anie znacie sie na rozkladach to nie bierzcie sie za transport.jade dzis i nie wiem o której kurs .co za dziecinada..patyczaki chodowac a nie za biznes sie pchac.

@To jest żart

Podziel się proszę informacją, jakiego przystanku dotyczy Twój wpis? Wtedy inni będą wiedzieć gdzie dany bus się nie zatrzymuje.

Jonasz

Kto uklada grafik kursów ????jedziesz na 6 konczysz o 14 ,docierasz na przystanek i czekasz do 17.20 .nie wiem po co zajmujecie linie bo ani nie zyskujecie klientów ani nie szukacie pieniedzy .żućcie papiery do koordynatora .wejdzie gryf z normalnymi godzinami .

Jonasz

A po co na rozkładzie bus o 14.10 .chyba tylko dla klientów z Grembałowa bo normalni w 10 minut po zakonczenia pracy nie dotrą..kto ten rozkład planuje .??potem zdziwienie ze ludzie idą do konkurencji.

Nikt

Bus 22:10 nie trzyma się rozkładu, robi wszystko by być przed Małopolaninem i się z nim ściga Przykład dziś 22;10 odjazd z ekonomicznego tymczasem bus 22:13 na czyżynach, po co ten rozkład skoro bus wyjeżdża specjalnie wcześniej by być przed drugim?? Brawo dla tej osoby która rozpisuje rozkład tępota ludzka nie zna granic:)

K

Chciałabym pochwalić i pozdrowić kierowców z lini Proszowic Pana Damiana i Pana Pawła są zawsze uśmiechnięci mili i pomocni :)

Romek

Mili państwo to co napisze to czysta prawda. Nie miejcie pretensji do kierowców tej firmy chłopaki gonią bo chcą zarobić Andrzej jako szef ma ich głęboko w du. Jego interesuje kasa i polityka oraz zastraszanie innych jego głupota. Busy i ich stan to tragedia ciekawe gdzie jest policja i inspekcja transportu przecież tam nic nie jest dobre. Jazda bez trzymanki do miechowa bez karty tacho a w miechowie po kryjomu wkladaniee i do Krakowa a z powrotem do miechowa i znów wyjęcie i cheja dalej tak az trzy razy w dniu czas pracy kierowcy i firmy tragedia oby nikomu nie wyzadzili krzywdy busy ledwie się trzymają całości nie polecam nikomu jazda bez rozkładu jazdy. Andrzeju weź się za te busy a nie za rozmowna

seniorka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nadal goraca prosba do wlasciciela ad o duzy autobus o godz 6.25 z raclawic do krakowa przeciesz mlodzierz ludzie pracujacy kupuja bilety miesieczne i zoztajo na przystankach jak ludzie gorszego gatunku wiec panie domagala to ze jestescie nietykalni to choc na ten jeden kurs daj wiekszy autokar i bedzie ok

Zmarznieta

Bus który jechał o 6:25 kazał się przesiadać ludziom w niegardowie w innego busa ... Czekaliśmy od 7:10 na busa który powinien wyjechać 7:15 z Raclawic... dzwoniąc do właściciela o 8 ze bus nie jechał i ze marzniemy od godziny na przystanku usłyszeliśmy ze podobno miał wyjechać o 7:30 z raclawic ( właściciel nie wie o której mu wyjeżdżają busy ) i ze nasz bus jest w połowie drogi z Krakowa ... i ze generalnie nie wiadomo o której pojedzie..i mamy mu nie zawracać głowy po czym się bez słowa rozłączył . kolejny bus o 8:15 jechał opóźniony o kolejne 20 min. Lepiej zrobić kilka kursów a nie co godzine bo ludzie czekają marzną, i nie jadą do Krakowa na wycieczkę tylko do szkoły pracy lub lekarza. Wypadałoby okazać trochę szacunku dla swoich klientów prosze Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus - Czuszów

• Jak się pracuje w Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus?

Zobacz opinie na temat firmy Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus?

Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus

Angelika Domagała Transport Osobowy Ad-Bus