Opinie o Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk w Lipiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk w Lipiany

Marlena lechwar

Jedna z najlepszych firm w Polsce nie tylko pod względem wygody oraz niskiego kosztu przejazdu. Chłopaki (usunięte przez administratora) uprzejmi, lubią żarty Pan Krzysiu Pan Wiesiu i kilku innych. Rewelacja nie zmienię firmy na inną a jeżdżę z nimi od 4 lat i są najlepsi.

Honora

Powrót wczorajszy z Niemiec, super kierowca, jechał rozważnie do pory dnia i pogody zero telefon będę napewno korzystać z ich usług

Bardzo dobry pracodawca super człowiek.

Weronika

Na forum jest sporo opinii klientów Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk. Jednak wątek ma na celu dzielić się wrażeniami, spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z firmą jako pracodawcą. Dlatego, jeżeli posiadacie jakieś informacje odnośnie tego, jak się w niej pracuje, to podzielcie się nimi z użytkownikami forum. Zwłaszcza że, firma istnieje już dziesięć lat, więc zdążyła przez ten czas wypracować pewne standardy warunków zatrudnienia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
agata

korzystam z tej firmy bardzo często i jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie jeździć z innymi. kierowcy są jak jedna wielka rodzina, kultura na wysokim poziomie, a przede wszystkim zaufani ! POLECAM

barbara

Dzien dobry.Jezdze z nimi od jakiegos czasu i bardzo chwale,podejscie firmy jak i prace kierowcow!!jestem bardzo zadowolona,wlasnie juz zamowilam przewoz .Polecam i pozdrawiam pracownikow firmy!!!

Podrozniczka

Strach jechać ze zmęczonym kierowcą, ((.kasa to nie wszystko.nie polecam. Może nowe przepisy nakazujace przerwy dla kierowców coś zmienia,bo Szef raczej kasę liczy((

Dawid

Auto Pol-Kap to firma z opinią super pracodawcy i nie dziwię się pochwałami na forum.

Stanislawa

Jechalam pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrazeniem.Logistyczmie przygotowane bez uwag A pan Arek kierowca na dwa medale!!!

Iwonka

Jeżdżę z ta firmą od około trzech lat i uważam, że wszystko jest ok. Szczerze polecam !!!! Wszystko na wysokim poziomie.

Klient

Kierowcy latają z kartkami brak organizacji? To jakiś żart? Przesadzają ponad 100osob w 15 minut a jak mają przesadzić te osoby nie biegajaca z kartkami? Każda osoba jest zapisana na kartce i każdy kierowca wie kogo i gdzie i w jakiej kolejności zaprowadzić ale nie którym to nie pasuje że nie są pierwsi i muszą poczekać na swoją kolej.

Firma super. Kierowcy zabawni i w przeciwieństwie do innych firm nie doliczają za nadbagaż. Tak trzymać :)

klientka

Wszystko ok...Dzwonisz zamawiasz, ładnie pięknie ale w praktyce to już tak fajnie nie wygląda. Wracałam z Niemiec 850km do granicy...15 godz.w trasie to już było przegięcie. Kierowca miał już za soba ponad 1000km,zmeczony nie wyspany..ostro na liczniku. Tragedia i non stop na telefonie...sms-y i rozmowy z kolegami. Picie alkoholu w busie.Prosisz kierowce o zwrócenie uwagi na bagaż...wysiadasz i slyszysz a... to tylko torba. Przesiadki w Kostrzynie tez do najlepszych nie należą. Kierowcy latają z listami zero organizacji. Totalny bałagan. DROGIE SZEFOSTWO może warto przyjzeć się jak to wyglada ze strony klienta.Wiem że pieniądze są ważne ale nie najważniejsze a do Państwa pomalutku wkrada sie rutyna.

klientka

Ostatnio miałam przyjemność jechać z Panem Stasiem,niestety nie była to przyjemna podróż,gdyż kierowca podczas jazdy palił papierosy w busie,poza tym firma ok

Mala

Jezdze z firma juz 5 lat bardzo duzo sie zmienilo czekam moze beda rabaty :)

opopopopo

Potwierdzam opinie,ze wiekszosc kierowcow bardzo glosno bawi sie swoimi elektronicznymi zabawkami,tak ze nie slysalam swojej komorki.Bardzo dobra ocene wystawiam Malemu Lukaszowi a zla panu Rafalowi/nie wiem ilu Rafolow pracuje w tej Firmie/?.Ten o ktorym pisze byl bardzo nieuprzejmy /to delikatne slowo/.Dal nam do zrozumienia,ze wie o skargach dot.psucia toreb,przez to ze faktycznie obchodza sie z nimi jak z worami ziemniakow.

Adamko

Nie dawno wracałem kierowca zmęczony przybrał znak to dobrze ze tylko znak a nie samochód.W tak długie trasy powinno jechać 2 kierowców lub mieć trasę z odpoczynkiem a nie tam i z powrotem grubo ponad 1000 km. Czekam tylko aż dojdzie do wypadku bo tylko jedno się liczy kasa kasa!!!! A ludzie gdzie???

maja

Firma ok. Tylko prośba do kierowców. Panowie tyle ostatnio wypadków a wy ciągle rozmawiacie przez telefony komórkowe podczas jazdy. Czy to problem zakupic sobie słuchawki. Pozdrawiam.

aga

jechalam z ta firma 3razy i nie moge zlego slowa powiedziec.punktualni,mila obsluga,busy ladne,czyste. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk - Lipiany

• Jak się pracuje w Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk?

Przewozy Osobowe Auto Pol-Kap Marek Polaszczyk
3.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Romualda Traugutta 1 lok. 7
    74-240 Lipiany