Opinie o Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas w Bytom

Irek

Nie dziwią wasze wpisy. Firma to super pracodawca!!! Polecam

Właściciel
@Irek

Dziękuje za pozytywną ocenę Właściciel M.b.

Wiktoria

Serdecznie polecam, firma godna polecenia. Idealna obsługa klienta, miła atmosfera i bardzo dobre ceny.

Grzegorz

Profesjonalnie ,szybko sprawnie!

emitrans jest ok

Też tak myślę jak kolega

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Heniek z krainy kredek

Pozdrawiam pana Marcina dziś holowal mi samochód polecam tą firmę zapłaciłem mniej niż inni na internecie inne firmy oferowaly jeszcze raz pozdrawiam i polecam

eldorado maxi

Super kolesie tylko pozytyw im się należy pozdrawiam

SCANIA RADOM

Profesjonalna firma holująca samochody ciężarowe ,przystępna cena jak na teren śląska gdzie naprawde jest dużo firm holujących

Michal S-c

Jak najbardziej wszystko ok bez kłopotu bez stresu polecam Emitrans Bienas

PKS Jelenia góra

dziękujemy za zaufanie i wysłanie szybkie holownika na miejsce awarii bardzo pana firma nam pomogła pozdrawiam RYSIEK KIE,DZIAŁU TRANSPORTU

Yaris

Dziękuję za szybką fachową obsługę i polecenie warsztatu, który zaradzil obrazu z awarią

Kasia Passat

Dziękuje za fachową obsługę i przystępną cenę za holowanie

suzuki sx4

Dziękuję za szybka fachowa obsługę z przyjemnością skorzystać będę musiał drugi raz jak już naprawia i zawieziemy na przegląd .

zadowolony dzisiejszy klijent

Pozdrawiam i dziękuję szefowi emitrans za szybka fachowa usługę .

adam fiesta

Ja jestem bardzo zadowolony Polakowi trudno dogodzić bo to taki typ człowieka jak na Polskie realia chciałbym żeby takie lawety jeżdziły w całej Polsce .

Grzegorz x5

Dzięki za dzisiejszą ranna pomoc i szybki dojazd.

Czlowiek z Katowic

Nowe iveco ? Dobry zart

Evo

Wbrew temu co tu pisze polecam usługi pana Marcina .Obsługa jak to obsluga Ja tam bylem holowany przez samego właściciela i powiem jedno gość wie co robi pozatym przyjechał po mnie nowym iveco i pachnialo w nim nowością a z deski mógłbym zjeść bezpośrednio obiad jak dla mnie super pozdrawiam pana Marcina Slawek z Krakowa Evo.

Kasia z Lanosa

Może dzisiejszy dzień nie był idealny pod względem trasy na praktyki w Olkuszu ale za to obsługa i holowanie było jak dla mnie kobiety w najlepszym porządku i złego słowa nie mogę powiedzieć. :) Pan kierowca bardzo miły jak i również zapracowany co świadczy o popularności i profesjonaliści ten firmy :) POLECAM.!

volvo s40

Jeżeli mogą usprawnić pojazd na miejscu poprostu to robią maja wiecej zaplacone od ubezpieczalni za uruchomienie pojazdu niż holowanie chłopak cudowal 10 min ale podpiol przenośny tester zobaczył co boli moje volvo i już za 5 min moja szwedzka niunia chodziła bez wizyty w aso polecam ta firmę a napewno tego kierowcę który był umnie na miejscu awarii

m.b

Jak się nazwales bylym kolegą dowiem się kim jesteś i za te brednie co wypisujesz ciotko porozmawiamy masz jaja to zadzwoń a nie dzialaj z ukrycia mendo z bmw z Gliwic pozatym oddaj to co ukradles zlodzieju z lawety Ty już wiesz o czym pisze a slowa cymbal używasz tylko Ty wiec wiem kim jesteś pisz sobie dalej bo to tylko Ci pozostalo buraku w potarganych dresach z bmw

Zostaw merytoryczną opinię o Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas - Bytom

• Jak się pracuje w Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas?

Zobacz opinie na temat firmy Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. bł. Czesława 17
    44-100 Bytom