Opinie o Robo Wash S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Robo Wash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Robo Wash S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robo Wash S.A. w Warszawa

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Robo Wash S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

xmen Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Dostaje pani/pan wyplate za przepracowane godziny zgodnie z umowa.

Rekrutant Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Cześć, możecie mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca recepcjonisty w Robo? Obowiązki? Pensja na rękę? Złożylem dzis CV czekam na kontakt ale zastanawiam się czy warto. Dzięki.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Robo Wash
Pracownik

Jesteście firmą windykacyjną i robicie sobie darmową reklamę. Proszę usunąć opinię gdyż jest całkowicie nieprawdziwa.

Robo Wash
Pracownik

Jesteście firmą windykacyjną i robicie sobie darmową reklamę. Proszę usunąć opinię gdyż jest całkowicie nieprawdziwa.

Magdalena
@Robo Wash

Na jakiej podstawie oni wybrali sobie akurat tę firmę do robienia tego typu reklam? Z wypłatami nigdy nie było tutaj żadnych problemów?

Monika
Były pracownik
@Magdalena

Jak pracowałam w tej firmie nigdy nie było problemów z wypłatami zawsze były przed czasem od kolegów którzy pozostali w firmie słyszę same pozytywy.

Magdalena
@Monika

Dzięki za odniesienie się. ;) A Ty na jakim stanowisku pracowałaś? I koledzy to długo już tu są?

Monika
Pracownik
@Magdalena

Pracowałam na stanowisku wnętrz, koledzy są długo jeden 3 lata a drugi ponad 7 lat.

Danuta
@Monika

Sporo, a oprócz tych wypłat ze na czas (jakby nie patrzeć to obowiązek pracodawcy) jeszcze coś było, premie?

Monika
Były pracownik
@Danuta

Premie były może nie co miesiąc dostawałam, lecz co 2 miesiąc na pewno.

Magdalena
@Monika

One przyznawane co dwa miesiące czy Tobie tak się trafiało? Można widełki?

Monika Nowy wpis
Były pracownik
@Magdalena

Tak mi się trafiało, również są premie za staż pracy. Widełki są duże 100-300 zł.

Roberto

Co miesiąc 2,5 - 3,5 tys. Wypłata zawsze na czas. Ci co narzekają to albo lenie albo z konkurencji.

Ex
Były pracownik
 Pytanie
@Roberto

Oj zejdź na ziemię. Po co kłamiesz? Gdzie masz te 3,500? Jeśli nie bierzesz codziennie roboty, bez przerw, bo zmiany są od 8 do 22 to i tak nawet 2500 nie lizniesz. Po za tym to musiałby być taki ruch, że nawet do toalety byś nie mógł pójść.

NoBoPoCo
Pracownik
@Ex

Nie wiem czemu kłamiesz skoro nie masz zielonego pojęcia... Pierwsze uno to fakt iż zmiany są 8-21 (Dwa dni pracy-dwa dni wolnego) pensja jest zależna od obiektu. Na obiekcie na którym ja pracuję Na czyszczeniu wnętrza osoby trzymające się grafiku zarabiają spokojnie ok 3000zł i więcej z jedzeniem, kupą i sikaniem. A na myjni ręcznej, więcej idzie zarobić i to na spokojnie, kierownicy u mnie na obiekcie, są moim zdaniem najlepsi na świecie . Fakt... robota ciężka i jest bardziej wzmożona ale To w dni świąteczne ale jak w większości firm. każdy zna swoje możliwości i nie każdy się nadaję czy może sobie pozwolić na taką pracę. Nie mówię że praca jest idealna. Ma swoje plusy i minusy ale na pewno nie jest tak jak mówisz

Sickofthatshit
Były pracownik
 Pytanie
@Roberto

Abaolutne klamstwo. Jesli myslicie, ze w cenie pensji, gdzie jest maly procent od mtcia i 4,5 netto za godzine, a my mamy myc kanal, siedziec w kanciapie z kompresorami, bez toalety, zaplecza... To chyva jestes ze wschodu i kochasz taki (usunięte przez administratora) bo inaczej nie wiem jak mozesz pisac takue glupoty. Z resztą, 2-3tys jak piszesz, za prave w niedzielę i święta? Jestes idiotą i przez takich jak Ty rynek sie psuje ciulu!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Robo Wash S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Centrum Pielęgnacji Pojazdów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy OPERATOR WTRYSKARKI
Łódź
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(268 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Utrzymania Ruchu (mechanik/elektryk)
Zimna Wódka
Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
(244 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Wrocław
Partner Serwis sp. z o.o.
(30 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Grzegorz

A jaki to ma związek z warunkami pracy w tej firmie? Czy to w czymś przeszkadza pracownikom?

Piotr

@Myjący pod jakim kątem jest lepiej? Czasu pracy, atmosfery, czy też możliwości rozwoju? Czy pracując w firmie Robo Wash Center Myjnia Samochodowa mogłeś liczyć na płatny urlop oraz dodatki w postaci karty na siłownię? Komentujmy w sposób merytoryczny, przestrzegając regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Ex
Były pracownik
 Pytanie
@Piotr

Pod kątem wszystkiego. Jaki rozwój może być w robowash? Z żółtodzioba do starszego myjącego? Nie ma co liczyć na staziwe, nie ma żadnych benefitow, no chyba, że te nieroby wyżej. Dlaczego recepcja, kadry, kierownictwo i ksiegowosc mają benefity, karty multisport, ubezpieczenia i pakiety medyczne, a zwykły oracownik nie? Zrozumcie buce, jeśli odejdą wszyscy pracownicy, to cale kierownictwo może pakować walizki, albo będą sami musieli myć.

Robert
Pracownik
@Ex

Chyba kolega dawno temu zakończył pracę w Robo, ale nawet wtedy było ubezpieczenie grupowe. Ostatnio duzo się zminiło a stawki 18 -20 zł na rękę nie są żadkością. Do tego premie za dobrą pracę. A co do awansu to wielu obecnych kierowników zaczynało jako pracownik myjący samochody.

Wojciech
@Robert

O przyciągnęły moje oko te premie, co miesiąc można taką dostać ? I od czego one są naliczane ? A ich wysokość się różni czy są zawsze takie same ?

Robert
Pracownik
@Wojciech

Premia to % od całej sprzedaży myjni za dany miesiąc więc jest różna w zależności od ruchu. Otrzymanie uzależnione jest od tego czy chodzisz na L4, spóźniasz się, czy nie ma reklamacji na twoją pracę itp. Im więcej osób nie łapie się do premi tym dla pozostałych większa kasa :) Nawet kilka stówek.

admin

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Robo Wash Center Myjnia Samochodowa ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ex
Były pracownik
@admin

Standardowe pytania o dyspozycyjność, kondycję fizyczna itp. Samo to, że żeby wejść do kierownika na rozmowę, trzeba czekać od godziny do dwóch powinno dać do myślenia, co kierownictwo myśli o pracowniku.

Agnieszka

Czy obecnie są przyjęcia do firmy? I czy ktoś podzieli się opinia czy praca jest ciężka i czy jest możliwość zatrudnienia kobiety?

Ex
Były pracownik
@Agnieszka

Praca uwłacza godności ludzkiej. Nawet na recepcji gdziekolwiek jest lepiej jak tu. Nie ma ruchu, siedź na krześle pod ścianą i się nudź. Na myjni siedzisz w zagrzybialej nawet nie kanciapie, przy pracujących pompach i kompresorach. Tragedia! Jedzenie tylko z mikrofali, nawet nie ma kuchni...

1
Krzycho

W internecie firma ma dobre opinie więc przy dobrej pracy można oczekiwać dobrej zapłaty!!

Ex
Były pracownik
 Pytanie
@Krzycho

To się chyba zdziwisz! :D nie ma takiej opcji. Nawet nie ma 50% prowizji, to co Ty sobie wyobrażasz? Max 2000 na rękę za miesiąc.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Robo Wash S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ex
Były pracownik
@Pytanie

Tak, idzie, ale nie w okresach gorących, tj święta, Wielkanoc, wakacje itp. Pierwszeństwo mają starzy pracownicy.

Pytanie
 Pytanie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Robo Wash S.A.?

Klient
Inne
@Pytanie

Nic nie wypłacają. Stawka 4-5 zł na godzinę plus prowizja.

Zofia
@Klient

Hej, jestem trochę zdezorientowana.. bo pytanie było skierowane do pracowników Robo Washu a Ty podpisałeś/aś się jako Klient :D Skąd wiesz w takim razie jakie stawki godzinowe i dodatki przewidziane są dla pracowników w firmie? Nie zaszło tu jakieś nieporozumienie? :D

Klient
Inne
@Zofia

Bo mam kontakt z pracownikami. Pozdrawiam.

Ex
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

No to wypowie się pracownik. Stawka godzinowa głodową, poniżej 10zl. To jest procent od umytego auta, konkretnie 40%. Sprawiedliwe? Robowash- warunki dla pracowników fatalne! Nie ma gdzie usiąść, gdzie odpocząć, jeż z mikrofali bo nic innego nie ma, jak jest zimno to zimno jest też wewnątrz myjni. Wielki negatyw, wstyd i hańba!

1
Karol

@boss. O kim mowa ?

1
Boss
Były pracownik
@Karol

Mowa o Cezarym B.

2
Boss.
Były pracownik
 Pytanie

Prosiak z Górczewskiej (C.B.) to konfident, lizus i (usunięte przez administratora)

2
Madzia

@tomek dlaczego (usunięte przez administratora)

Tomek

Oszuści .Uwaga oferta na zastępcę kierownika .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dorota
@Tomek

Możesz rozwinąć temat? Będę wdzięczna, ponieważ jestem zainteresowana tą pracą

Marcel
@Dorota

Witam, Pani Doroto czy ubiegała się Pani o posadę zastępcy kierownika? Jeśli tak czy może Pani coś na ten temat powiedzieć ?

2
Jolka

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście korzystać z forum?

Myjący

Pracowałem w tej myjni i nigdy więcej. Obecnie pracuję w firmie Carsan w myjni w salonie samochodowym i jest o niebo lepiej. Zarobki to nawet 3000 zł netto więc nie ma co porównywać. Jak chcecie dobre zarobki to sprawdźcie sobie na carsanpl czy mają jakieś oferty.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Każdymi doświadczeniami z Robo Wash Center Myjnia Samochodowa możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Myjący
@Administrator

Pracowałem w tej myjni i nigdy więcej. Obecnie pracuję w firmie Carsan w myjni w salonie samochodowym i jest o niebo lepiej. Zarobki to nawet 3000 zł netto więc nie ma co porównywać. Jak chcecie dobre zarobki to sprawdźcie sobie na carsanpl czy mają jakieś oferty.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dla potomnych

Stawka dla pracownika myjni to 4 zł/h + 10% wykonanej usługi. Śmiech na sali, bo jakim cudem podstawa jest niższa niż minimalna stawka ponad dwukrotnie? Przy najpopularniejszej usłudze, czyli mycie+odkurzanie (która swoje trwa by było dokładnie) dostaniemy 10zł/h - pensja minimalna. Praca 15 dni w miesiącu, 13 godzin dziennie. Do tego na rozmowie jakieś śmieszne wyliczenia na kartce w stylu " jakbyś zrobił usług za 1000 zł przez 13h to dostaniesz 100 zł + 52 zł. Wróżenie z fusów i przedstawianie roboty w idealny słoneczny dzień w sobotę. Kierownik twierdzi, że są najlepiej płacącą myjnią w Warszawie. Jakby się dowiedział ile płacą na myjni w serwisie BMW, które jest ze 300m od tej myjni to by chyba popadł w alkoholizm i depresję. Nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bylem tam...

10-12zl to wychodzi chyba w swieta albo w okresie wczesno-letnim. Ogolnie to dobrze jak 10zl wyjdzie. Czesto mniej. Norma to ok 200h ale zawsze jest cos i trzeba przyjsc w dniu wolnym, w wakacje jak sie zaczynaja urlopy praca po 250-300h mies. Zwolnienie lekarskie jest tepione i po dwoch-trzech w ciagu roku mozesz pozegnac sie z praca, poza tym dniowka na chorbowym to ok 40zl za dzien. Co chwile zmiany grafiku, urlop platny ok 70zl za dzien. Praca po 13-15h dziennie. Lamanie praw pracownika jak zmuszanie do przyjscia kiedy jest sie na chorobowym, albo zmuszanie do 'sprzedania urlopu' bo nie ma ludzi do pracy. Oszczednosci na wszystkim, chemia rozcienczona ze szorowac trzeba 3x dluzej. W zimie ogrzewanie wlaczane kiedy woda zamarza na samochodzie albo plyn w spryskiwaczu. Pozdrawiam i zycze szczescia!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Robo Wash S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Robo Wash S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Robo Wash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Robo Wash S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Robo Wash S.A.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Czarnomorska 18
  02-758 Warszawa
 • NIP: 5213716972 REGON: 363334004 KRS: 0000593463
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Robo Wash S.A.
Przejdź do nowych opinii