Robo Wash Center Myjnia Samochodowa

Opinie o Robo Wash Center Myjnia Samochodowa

Bylem tam...

10-12zl to wychodzi chyba w swieta albo w okresie wczesno-letnim. Ogolnie to dobrze jak 10zl wyjdzie. Czesto mniej. Norma to ok 200h ale zawsze jest cos i trzeba przyjsc w dniu wolnym, w wakacje jak sie zaczynaja urlopy praca po 250-300h mies. Zwolnienie lekarskie jest tepione i po dwoch-trzech w ciagu roku mozesz pozegnac sie z praca, poza tym dniowka na chorbowym to ok 40zl za dzien. Co chwile zmiany grafiku, urlop platny ok 70zl za dzien. Praca po 13-15h dziennie. Lamanie praw pracownika jak zmuszanie do przyjscia kiedy jest sie na chorobowym, albo zmuszanie do 'sprzedania urlopu' bo nie ma ludzi do pracy. Oszczednosci na wszystkim, chemia rozcienczona ze szorowac trzeba 3x dluzej. W zimie ogrzewanie wlaczane kiedy woda zamarza na samochodzie albo plyn w spryskiwaczu. Pozdrawiam i zycze szczescia!

biurowa

A wiecie ze to należy do marvipol. Zaczynali od handlu waluta pod kantorami za komuny. Dorobili się i uwazaja się za poważna firme z perspektywami, a kultury za grosz, zaczynając od samej gory. Mialam na moje nieszczęście doczynienia z nimi. Firma nie szanuje pracowników, szybciej zdrowie stracisz niż oni będą placic jak należy, nadgodziny to standard. Firma rodzinna, albo robisz to co oni chcą i zamykasz gebe albo zwalniają. Na szczęście jest cos takiego jak Prawo Pracy i ich ono również obowiazuje . Zakonczylam prace na moje szczęście.Nie polecam

Robol

Nie polecam!!! Marna pensja w ciul godzin...

Obecny pracownik

Pracuję w Robo już 9 lat i nie narzekam. To prawda, że stawka godzinowa jest niska ale jak doliczysz prowizje to wychodzi 10-12 zł/h ale trzeba pracować a nie siedzieć i liczyć że się samo zrobi. Poza tym kasa zawsze na czas i umowa o pracę.

Dawny pracownik

Praca w robo wash jest najgorsza praca jaka mogła mnie spotkać... Płacą po 1300 zł za 200h msc. Ogólnie jest 3.50zl/h plus marne 9% prowizji!!!??co to kur... Ma znaczyć...w XXI w takie place? Kierownicy mają pracowników w dupie...dyrektorzy już nie wspomnę.praca na ręcznej myjni jest tragiczna.w zimie minusowe temperatury w środku!!jak pracować?żadnych bonusów dosłownie nic...ODRADZAM W 100%najgorsza robota jaka może być...obóz pracy i tyle

Tomek

Oszuści .Uwaga oferta na zastępcę kierownika .

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Robo Wash Center Myjnia Samochodowa ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Robo Wash Center Myjnia Samochodowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robo Wash Center Myjnia Samochodowa