Opinie o Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas w Bytom

Panie z Krakowa

Pozdrawiamy kierowce który wiózł nas do Krakowa gdy niezawodna Alfa niestety odmówuła dalszej jazdy. Profesionalna obsługa kierowca otworzył maske i zaraz stwierdził że dalej nie pojedziemy bo pęk pasek klinowy. Do tego szef chciał pójść nam na rękę i gdyby auto mogło pojechać do Krakowa dnia nastepnego to mielibysmy 250zl upustu. I ubran nie musielismy prac po powrocie do domu ;) oby wiecej takich kierowcow bylo :)

kierowca

omijajcie ta firme a w szczegolnosci jej szefa

kiedys kolega

haha kapital finansowy to chyba komornik zajął Bienas nie ma nawet na wypłate dla kierowcow co tu duzo gadac a pozatym jako klient skad mozesz wiedziec co to za firma i co ma mysle ze raczej jestes znajomym tego cymbała BIENASA i chcesz go poprostu zareklamowac ale jak juz wczesniej pisalem on nawet na paliwo pozyczal pieniadze wstyd i tyle wielki pan biznesmen haha

klient z zabrza

dziekuje ale nigdy wiecej prosze was tylko nie przyjezdzajcie po mnie juz nigdy malowanie zderzaka 350zl sam musialem pokryc po nieudolnym wciaganiu na lawete a mowilem kierowcy zeby uwazal bo moze zahaczyc i co ....obled

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
figo fago s5

Haha dobra Ja tam wolne się ubrudzic ale przynajmniej koleś przyjechał odblokowal moje audi s5 quattro w 5 minut a co najlepsze zaoszczedzilem 400zl w aso a wcześniej był koleś wypsikany chyba brutalem za 6zl w czystych jensach i zero pojecia i laweta która tylko wciagnie auto sprawne toczace się i chciał za dojazd 100z bez wykonania uslugi l bez pojecia a pan Bienas przysłał chlopaka , który rozmawiajac przez tel z szefem zrobił co ma zrobić i odbyło się bez holu i bez kasy bo zglosil ta usługę przez assistance

pan z osobowki

przyznaje racje w srodku samochody upaskudzone a kierowcy jakby z kopalni wyjechali

pani z audi

Profesionalna obsługa miły kierowca pojawił sie na miejscu w ciagu 20min od zgloszenia awarii i po przypyciu na miejsce odrazu zaprosil mnie do swojego auta poniewaz padal deszc i tu niestety pojawil sie problem pierwsza rzecz ktora musialam zrobic w domu to wyprac ubrania poniewaz auto w srodku bylo tak brudne ze odechciewalo sie jechac gdzie kolwiek rozumiem ze panowie nie maja czystej pracy ale chyba niestety zapomnieli ze tez jejzdza z klientami :(

zadowolony kierowca

Polecam dziękuje jeszcze raz za polecenie serwisu 24h w Gliwicach razem z EMITRANS uratowaliście mi życie !!!

Kamil seat

Wczoraj kiedy wracałem do domu miałem awarie mojego seacika stając na swiatlach awaryjnych podjechała do mnie pomoc drogowa emitrans miły kierowca zapytał mnie czy jest mi potrzebna pomoc skorzystałem kierowca powiedział ze ma zerwany pasek klinowy sprawdził moja polise i powiedział o możliwości darmowego holowania nawet zadzwonił do firmy ubezpieczeniowej i załatwił zamie wszystko. Po chwili już jechałem laweta do mechanika naprawde goraca polecem

pechowy kierowca

Dzis niestety mialem okazje skorzystac z pomocy drogowej. Ale jak dla mnie wszystko ok nie moge narzekac na obsluge:)

pechowy kierowca

bartek

Witam znam tą firmę i te negatywne opinie są tylko wystawiane przez zawistne firmy konkurencyjne ,którym nigdy żadna firma ubezpieczeniowa nie da tak dużego terenu do obsługi jak firmie Emitrans rozwija się jak przecinak to rekin na tym terenie co wchłania małe płotki i te właśnie płotki próbują w ten sposób zaszkodzić ,ale kto zna tą firmę to wie że to brednie kapitał finansowy sprzętowy ocena bdb.

Szymon

Szybka fachowa obsługa

Kinga

Polecam na prawdę dobra

jeden z klientow

popieram opinie kolegi pracownicy nadaj sie do piekarni a nie do holowania samochody brudne kamizelki tez prania nie widzialy firma fatalna

Piotr Kosel

Nie polecam. Pracownicy firmy są jak dzieci we mgle. Pojęcie żadne, obsługa fatalna, w dodatku brak podstaw kultury osobistej. Nie zorientowani w tym czym się zajmują i jakich zleceń się podejmują.

klient passat

nie ma co mowic, maksymalnie beznadziejnie...(usunięte przez administratora)

Kierowca

omijajcie ta firme a w szczegolnosci jej szefa (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas - Bytom

• Jak się pracuje w Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas?

Zobacz opinie na temat firmy Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Emitrans Pomoc Drogowa Marcin Bienas
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. bł. Czesława 17
    44-100 Bytom