Opinie o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stocznia Marynarki Wojennej S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stocznia Marynarki Wojennej S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. w Gdynia

wersal

agonia, ale jeszcze można uszczypać coś dla siebie. No jak nawigacją zajmują się ogrodznicy to już kretynizm maksymalny... Ale zapewne mistrz nawigacji ma się dobrze, nie takie kokosy wywoził ze stoczni, Zdychaj i oddaj kasę stocznio

Stefan

A ja pozdrawiam specjalistów technologów z NU - Bodkie trzymaj się ;;;

Kuraś

Pracując w tej firmie poznałem znaczenie słów korupcja, złodziejstwo, trep. Przynajmniej wiem na co i na kogo idą moje podatki, a zarazem co (nie)robią powołane służby.

regulamin

Czy to prawda że stocznia nie opłacała składek ZUS i ma zaległości ? Dlaczego jeszcze nie upadła ? Ile do firmy kolesi dopłaca obywatel tyracz?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Stocznia Marynarki Wojennej S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
gowork

I tak najlepszy jest ten karzeł z NU, co nawet nie potrafił się zwolnić...

ster

firemka na potrzeby emerytów do wyciągania kasy... W upadłości na szczęście

zakład który należy omijać OGROMNYM łukiem !!!

halina

No i niech nasza armia się zbroi tylko po co, skoro to zbieraninia przypadkowych (usunięte przez administratora)

Stefan

Ach, ta cała stocznia. (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Witam nie wiem jak to możliwe, że ludzie się skarżą na to miejsce pracy !!! Mili Państwo trzeba docenić warunki tamtejszej pracy, a nie ją tylko krytykować !!! Praca tu polega na tym(usunięte przez administratora)

Henryk

W przyszłym tygodniu porzucam ten grajdoł. Ufff na sercu lżej.

Jako były pracownik mogę napisać z całą odpowiedzialnością za tekst, że była to moja najgorsza praca. Takiej jawnej korupcji, mam nadzieję nie ma już nigdzie.

ster

Już za parę dni, za dni parę, rzucę syf ten i wezmę gitarę :)..(usunięte przez administratora)

waldi

O tak. Bardzo stabilna pozycja firmy, nikt jej nie ruszy; (usunięte przez administratora)Jesteś wolontariuszem, nie zależy Tobie na emeryturze, lubisz wszystko co opisane zostało powyżej - wpadaj... Pretensje mniej do siebie :)... Kurcze to dlaczego odszedłem skoro tak dobrze?

asdfghjk

Super prosperująca firma z profesjonalną kadrą. Każdy kandydat może liczyć na opiekę przełożonego i wparcie finansowe (zakup mieszkania lub domu). Ośrodek wypoczynkowy dostępny za free i nieprawdopodobne perspektywy rozwoju zawodowego. Podobno stoczniowcy z Norwegii składają swoje CV u nas w kadrach. Piszta szybko bo liczba miejsc ograniczona. Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się ...

back

IV gatunek fachowców został , a V i VI został zwolniony....!!!! Ja w tej firmie mam zamiar doczekać emerytury, jeszcze trochę zostało !

Firma w której liczy się tylko układ, kolesiostwo, lewizna i prywata. Wyższe kierownictwo zakladu, to ludzie z układu bez umiejętności, wiedzy, odpowiedniego wykształcenia o żenującym poziomie intelektualnym. Brak jakichkolwiek perspektyw i możliwości technicznych na produkcje czy remonty statków (najnowszy sprzęt techniczny ma ponad 20 lat). Wszyscy czekają tylko na zamówienia ze strony wojska, bo są to duże pieniądze, za które można długo nicnierobić. Zamówienia cywilne są realizowane przeważnie ze stratą finansową dla zakładu. Pozostała załoga to IV gatunek fachowców - najlepsi odeszli do innych firm lub na emerytury. Podsumowując: całkowita klapa

halina

Oj im szybciej upadnie tym lepiej dla polskiego podatnika... Pełna niekompetencja. Straszny bałagan

diablo

Generalnie odradzam pracę w firmie zdominowanej przez emerytów mundurowych. (usunięte przez administratora) Dlatego odradzam stocznię, no chyba że ktoś lubi służebność. Kolesiostwo ponad miarę.

były

historia lubi się powtarzać, Pan (usunięte przez administratora) już kierowniczył za moich czasów i skończyło się tym, że ja odszedłem - mimo że ZUS opłacali. Nie żałuję decyzji, dziwię się tylko że ten typek znów ma swoje 5 minut... Dlatego status stoczni jest właśnie taki...

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Stocznia Marynarki Wojennej S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stocznia Marynarki Wojennej S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stocznia Marynarki Wojennej S.A.?

Stocznia Marynarki Wojennej S.A.
  • śmidowicza 48
    81-127 Gdynia

Stocznia Marynarki Wojennej S.A.