Opinie o Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych w Krotoszyn

robol

O Pip się tym zainteresował może wkoncu bedziemy pracować na popoludniowkach do 22

Praco....

Dyrektor chce zataic przed PIP prawdę, i każe pracowniką kłamać. W przesłuchaniu.

Byly Robol

Nie polecam zakladu,zarobki kiepskie atmosfera w pracy tragedia typowy robol ma gowno do gadania liczy sie tylko co powie Pan Kierownik K..jak powie ze gowno pachnie to tak masz mowic!!A gatki typu na twoje miejsce za brama sa tlumy albo gdzie Ty lepsza prace sobie znajdziesz to tradycja..A robienie za friko 0,5h dluzej to jest porazka dobrze ze juz tam nie pracuje I proponuje ludziom ktorzy maja jakies perspektywy szukac innej pracy bo moze to nauczy Pana K szanowac szarego pracownika bo to oni pracuja na ich wyplaty!!!!

F.K.R.O

Ludzie!! Czy wy widzicie co wy piszecie za kłamstwa? Zastanówcie sie to jest nie moralne w kazdej pracy bez porównania są ciezkie dni i rózne sytuacje to jest normalne,z tego co wiem zakład funkcjonuje juz kilkanaśćie lat i jeszcze takich oszczerstw od kąd pojawiła sie ta strona nie słyszałem i nie widziałem jezeli państwu cos nie pasuje dlaczego nie omówicie tego na zebraniu walnym lub zarzadcy a nie tutaj wypisujecie widocznie sie boicie lub nie macie odwagi.Ludzie wstyd!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

A jak to powiedział Junak, wypadek w pracy to selekcja naturalna

byly pracownik1

Kolega wyżej ma rację pan K. chce wszystko zataic np.dogadanie się z pokrzywdzonym a jak zgłosi to się pozegnamy.

byly pracownik

Nie ma takiego czegoś jak wypadek w tej firmie ludzie wywozeni na palecie za bramę. Wszystko zgłaszane jako wypadek po za zakładem np.w domu

anonymus

Temat wypadków w tej firmie proszę się wypowiadac

Piszesz o kierowniku montażu konkretnie jakie do duże sumy?

Były pracownik...

Ciąg dalszy definicji jak wyżej... niestety ograniczona liczba liter na wpis. zachowania sadystyczne. Celem sprawcy jest zepsucie opinii ofiary i zaszkodzenie jej w sposób, który pozwoli wyeliminować ją z pozycji, jaką zajmuje. WARTO ZAPAMIĘTAĆ Pracownik, który ucierpiał wskutek mobbingu, może rozwiązać umowę o pracę w trybie natychmiastowym, bez wypowiedzenia, wskazując mobbing jako przyczynę rozwiązania stosunku pracy, oraz może żądać od pracodawcy odszkodowania, w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, którego górna wysokość nie jest ograniczona. Ponadto pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. Pojęcie mobbingu zostało wprowadzone do kodeksu pracy od 1 stycznia 2004 r. Artykuł 943 k.p. jednoznacznie zobowiązuje pracodawcę do przeciwdziałania mobbingowi, co oznacza, iż generalnie to pracodawca odpowiedzialny jest za występowanie mobbingu w zakładzie pracy, niezależnie od tego, kto jest jego sprawcą, a kto ofiarą. Mobberem, czyli sprawcą mobbingu, może być zarówno sam pracodawca, osoba zarządzająca zakładem pracy w imieniu pracodawcy będącego jednostką organizacyjną, jak i inny pracownik: przełożony, współpracownik, a nawet podwładny ofiary. Pracodawca będzie ponosił odpowiedzialność za działania pracownika – mobbera, jeśli będą zachodziły określone w przepisach prawa przesłanki odpowiedzialności za cudzy czyn. Jednakże, jeśli mobbing wywołał rozstrój zdrowia u pracownika, to odpowiedzialność pracodawcy za krzywdę pracownika jest całkowita, niezależna od tego, czy zachodzą określone w przepisach prawa przesłanki odpowiedzialności za wyrządzoną szkodę i niezależnie od tego, czy wiedział on bądź osoby zarządzające zakładem pracy o stosowaniu mobbingu czy nie. Ciężar przedstawienia dowodów w sprawie mobbingu spoczywa na pracowniku, jednak można domniemywać, że kluczo

Były pracownik...

Cieszę... się że dyskusja się rozwinęła w końcu wszyscy pracownicy maja jakąś wartość. W każdym zespole są dobrzy; słabsi i tacy którym należy pomóc. Czytając powyższe raczej dobrze się nie dzieje - ja to doskonale pamiętam tą atmosferę i nagonkę która powstaje tylko i wyłącznie w wyniku działania dyrektorka i kierowniczka (o kim tu mowa to wszyscy wiecie). Tylko dlaczego boicie się nazwać po imieniu tego co za niego pracujecie 1/2 h dłużej i te soboty itp. Dlaczego nie nazwiecie po imieniu tego co tworzy największe zamieszanie i kręci na prawo i lewo? No i nikt nie rzucił tematu kierownika przepraszam Kierownika "montażu" - to już jest niezły przekręt - że właściciel na to pozwala - muszę wam zdradzić jego wynagrodzenie za tak ciężką pracę jest niemałe a wręcz ogromne - no ale to jest układ rodzinny z dyrektorem - to też jest przejawem mobbingu i dyskryminacji innych. Zastanów się czy warto pracować w tej "firmie"????

Były pracownik...

Przytoczę dla osób które nie znają pojęcia MOBBING... Proponuję dokładnie przeczytać i sprawdzić czy widoczne są w Waszym zakładzie przejawy tego procederu... Wówczas możecie swobodnie wyciągać na forum wnioski z tym związane... miłej lektury i analizy... źródło: http://www.gazetaprawna.pl Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu następująco: mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (...), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia. Innymi słowy, mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną samoocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu pracowników, np. ciągłe krytykowanie wykonywanej pracy lub życia prywatnego pracownika, ustne groźby i pogróżki, unikanie przez przełożonego rozmów z ofiarą, zmuszanie do wykonywania prac naruszających godność osobistą bądź też zlecanie prac bezsensownych, poniżej umiejętności pracownika lub dawanie zadań przerastających możliwości i kompetencje pracownika w celu jego zdyskredytowania itp. Ze zjawiskiem mobbingu możemy mieć do czynienia wszędzie tam, gdzie ludzie przebywają ze sobą w grupie przez dłuższy czas, np.: w szkole, na wyższej uczelni, w miejscu pracy, w stowarzyszeniach i wspólnotach, a także w rodzinie. Osoba nękana w miejscu pracy zazwyczaj nie ma możliwości obrony, często jest narażona na ataki zarówno ze strony pracowników, jak i pracodawcy. Działania mobbingowe wywołują lęk związany z utratą zatrudnienia oraz wpływają na pogorszenie atmosfery i wydajności pracy. Do niektórych narzędzi wykorzystywanych w praktykach mobbingowych zaliczyć można zwodzenie, szykany, podstęp, intrygę, kłamstwa, plotki, oszczerstwa, a nawe

anonymus

Przyznam ze niesa doceniani tam fachowcy zwalniali sie z tamtad naprawde dobrzy pracownicy wiecie dlaczego? Bo poprostu nieczuli sie docenieni za dobra prace nikt ich niechwalil ani nieprzekladalo sie to na wyplate np.w postaci wiekszej premi bolalo to ze niektuzy przychodzili do pracy tylko postac przegadac 8godzin i majstry tego niewidzieli albo to tolerowali sam taka akcje widzialem a wyplata praktycznie ten co pracowal i ten co niepracowal to takasama wiem bo ludzie sie chwalili szkoda ze tego niewidza przelozeni.

anonimowy

Brygadzista powinien posiadać: 1. Wiedze techniczna którą dzieli się z pracownikami tą cechę posiada pan Speedygonzalez i Dziadek z obróbki na pewno nie posiadają Paznokieć i Łysy 2. Kultura osobista - tej cechy na pewno nie posiada pan Paznokieć i Łysy i pan wielka głowa 3. Powinien być wymagający ale też sprawiedliwy. Jeśli ktoś wymaga od pracownika żeby orał jak wół to niech też sprawi żeby pracownik miał za to zapłacone tzn. Niech walczy o podwyżki wypłat Podsumowując oprócz Dziadka reszta brygadzistów nie ma pojecia o tym jak tą funkcję pełnić dlatego atmosfera jest coraz gorsza

Byly pracownik

W Fugorze jest coraz gorzej... banda podpier.alaczy i du.owlazow... A zmiany kadrowe nowi majsteowie, to totalnie popsulo atmosfere... Ludzie którzy byli zwyklymi pracownikami teraz próbują sie wykazac na siłę i bardzo szybko zapomnieli o problemach zwykłych pracowników... A jeszcze nie dawno sami po kontach na nockach spali.

Mówisz o tych 50 złotych na PZU. Mi chodzi o to czy składki odciągane ns ZUS się zgadzają czy nie ma sytuacji że odciągane jest 30% z 3000 a do ZUS trafia 30% z 1500 na przykład.

Qwe

Kolega opłacał przez kilka lat jak przyszło do wypłaty odszkodowania to okazało się ze nie było wpływów za składkę do PZU a co miesiąc mu odciagali. Wystarczy zadzwonić do PZU podać oesel i dane i Ci powiedzą

Możesz powiedzieć jak to sprawdziłeś z tymi składkami ?

Pracowniko

Pieniadzde na dodatkowe ubezpieczenia które proponują podczas podpisywania umowy o pracę są odciagane z pensji nie trafiają na konta pzu ..po prostu osoba która zajmuje się tym procederem nie potrafił wyjaśnić gdzie są pieniądze potracane niektórych pracowników firmy bo na konta pzu one nie trafiały sytuacja z przed kilku msc ..wypadki w pracy są nie zgłaszane pracownicy są zmuszani wręcz poswiadczac że ulegli wypadkowi poza miejscem pracy bądź jedną osobą na wysokim stanowisku w tej firmy wychodził z prpozycja dogadania sie.. ten zakład to nie zakład pracy nazwałbym bym go obozem ..ludzi się ma za śmieci zwykłych roboli tylko do zapier....nia a 10-tego dostajesz jałmużnę na konto bądź na dwie raty też się zdarzaly takie msc ..cale szczęście już tam nie pracuje :) i nie polecam tego zakładu ludziom którzy mają jakieś ambicje ..

Byly pracownik !!!

Grozby na porządku dziennym ..jak się panu nie podoba moze sie pan zwolnić wielokrotnie usłyszałem od dyrektora zakładu Pana K.. Nie polecam zakładu bo to jest obóz pracy..ludzie którzy pracują na hali odpowiadają za błędy ludzi pracujących w biurach ..obecnie na każdej popoludnioce zostają o pół godz dłużej za darmo przez 2.5 roku bo ludzie zostali oskarżeni o błędy ludzi osadzonych w biurachżenada .. prezes wozi się bentleyemi mercedesami.. kto ma dobrze w tej firmie osoby które podpierdalaja i wlaza w dupe majstrom zarobki to żenada piekarze Więcej zarabiają w tym zawodzie zarabiać 1700-2500 to porażka pozdrawia były pracownik :)nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych?

Zobacz opinie na temat firmy Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych?

Fugor Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych
  • Zamkowy Folwark 1