Opinie o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

CBŚ

Tomasz Mazur Wojciech Gotfryd Jan Światłowski

prostak

Tak ogromna i potężna firma z takimi tradycjami osiadła na dnie. Wystarczyło 10 lat w rękach prywatnego złodz..... "inwestora" i po firmie. Ale nic w tym dziwnego jeśli stanowiska są obsadzane ludźmi bez honoru którzy każdej władzy tylko przyklaskiwać potrafią. Przykro sie na to wszystko patrzy. Szczególnie na tak zgrana załogę z którą bardzo dobrze sie współpracowało.

niezależny

Pytanko ludzie może wiecie coś więcej o sytuacji na ten moment w firmie "ZBACH" pracowaliśmy w firmie podwykonawcznej na terenie zbiornika w Koluszkach i Nowej Wsi i firma nie wypłaciła nam do tej pory pieniędzy za październik i listopad dlatego że ZBACH nie zapłacił im pieniędzy . Może ktoś jest na bieżąco i mógłbym powiedzieć coś więcej ??

Nieobecny
@niezależny

Jaka praca taka płaca????????????

Uczciwy
@niezależny

Tomasz M. ma wasze pieniądze. Były prezes wielu firm z Płocka i nie tylko. Radzę go szybko odszukać zanim to zrobi prokurator bo wtedy łapę na wszystkim położy wymiar sprawiedliwości. Pomagał mu chociażby Artur Z. również z Płocka. To raczej przypomina zorganizowaną grupę sami wiecie jaką.

spawacz

Jeśli dziś prezes nie zejdzie do załogi z informacjami to proponuje aby załoga odwiedziła go w jego gabinecie. Tak dłużej być nie może bo ile można słuchać "wszystko idzie w dobrą stronę".

geronimo
@spawacz

Sytuacja chyba jasna dla wszystkich.... Niestety nawet w takiej chwili zarząd nie ma odwagi powiedzieć prawdy! Kończymy ten piękny sen. Do zobaczenia w innej, oby lepszej, rzeczywistości.

Uuuu
@geronimo

Ten piękny sen jeszcze sie nie skończył, z tego co sie dowiedziałem kaprotos ma dla was fajna oferte

Biały nie Czerony
@Uuuu

Kaprotos może tylko nas z powrotem oddać pośrednio Kujawiakowi)))

@Biały nie Czerony

Coś mi się wydaję że już po wszystkim trzeba pogodzić się z tym że ZBACH przestaje istnieć. Na kaprotos nie ma co sie oglądać jesli Azoty nie pomogły to już szans na utrzymanie sie na powierzchni nie ma. Zbach tonie orkiestra będzie grać do końca.... Wielki dyrektor produkcji nawet sie nie pofatygował bo przecież jego winy w tym nie ma.

Biały nie Czerwony
@Uuuu

Uuuu ty jesteś czerwony???

Dostawca
@spawacz

Dlaczego Firma ZBACH nie płaci dostawcom?

Szu
@Dostawca

a czego nie rozumiesz w słowie "tonie" ?

Ewa Niedziela
@Dostawca

To nie firma nie płaci tylko "Dyrektor" ds. Finansowych nie płaci wszystkim dookoła. Taka filozofia finansowa rodem z komuny i głębokiej, prymitywnej wsi. Proszę sobie sprawdzić na stronie firmowej kto jest tym "Dyrektorem" i radzę szukać do niego prywatnie dojścia inaczej nie odzyskacie żadnych pieniędzy !!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
spawacz

Irytujące jest to czekanie i brak jakichkolwiek konkretnych informacji. Jeśli załoga będzie sie zmniejszać to już będzie za późno. Prezesie otrząśnij sie i pokaż że Ci zależy! Weź te samochody swoim kolegom bo coraz bardziej ludzi to drażni!

@spawacz

Kolegów to trzeba kopnąć w 4 litery i będzie porządek. Do tego trzeba faceta z jajami, a nie gościa u którego obietnice są na porządku dziennym. Obłuda i jedno wielkie zakłamanie!!! Okłamujecie ludzi bo chcecie ukryć wszystkie Wasze matactwa!!! (usunięte przez administratora) i tak wypłynie na wierzch, a Wy Grupo trzymające władze pójdziecie na dno!!! ps. gdzie są pieniądze za złom pajacu?!

@spawacz

Spokojnie prezes wie co robi i ma wszystko pod kontrolą lada dzień wszystko wróci do normy pieniądze będą na wypłate /materiały i roboty rentowne a samochody muszą być eksploatowane gdyż stojąc tracą na wartości najlepiej na tym się zna były prezes.

@robol

No i co sprawdziło się nara sianko jest zara wyjaśnią się sprawy nowego właściciela tylko co wtedy będzie z posadami starych zasiedziałych prezesów

@robol

Akcje nowego idą w górę ale ciekawe jak stary prezesina teraz się czuję.

@Jola

Tylko ciągle czekanie i czekanie, zero konkretów. Co chwile zmienia sie tylko termin ostatecznej decyzji. Jak to będzie dalej tak wyglądać to marca będziemy czekać a prezes zapewniać będzie że wszystko w dobrym kierunku zmierza podając przy tym kolejny termin i kolejny.. Miał informować na bieżąco o sytuacji a nie robi tego, mimo że co dzień jeździ na jakieś zebrania..

@spawacz

Jezdzi jezdzi i pewnie lada dzień gościu coś oznajmi byle tylko jeszcze miał kto robic na warsztacie a wiadomo w obecnej panujacej sytuacji na rynku pracy aż dziw że nie liczni fachowcy łudzą sie perspektywą pracy w tej firemce.

Prawdaczyfalsz

Zbach jest jedną nogą w azotach, czy to prawda?

@Prawdaczyfalsz

Najlepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Zarządu firmy i Grupy Azoty, wtedy wszystko będzie jasne bez żadnych wątpliwości.

@Prawdaczyfalsz

Myślę że na to pytanie będzie można odpowiedzieć jutro. Jeśli ktoś łaskawie zechce poinformować załogę. Trzeba przyznać że ze strony władz firmy informowanie pracowników to jakaś totalna porażka. Miejmy nadzieję że jeśli okaże sie to prawdą to część grupy trzymającej nadzór zostanie wymienionych.

Jacek
@prostak

A od kiedy to Azoty interesowały się nimi? Skąd o tym wiecie?

@Jacek

Chyba dawno nie byłeś w pracy i troszkę do tyłu jesteś. To aktualnie dość gorący temat.

@Serdeczny

A wiadomo już kiedy zaległa kasa będzie na naszym koncie szanowna dyrekcjo przez małe dddddddddd

@robol

już lada dzień po niedzieli tylko jeszcze nie wiadomo z jakiego i czyjego kąta.

@Jola

Jakieś pieniądze mają być ale na pewno to nadal nie będzie całość za listopad.... Szkoda że nie zostały przedstawione konkretne informacje dotyczące przyszłości. Dlaczego nie chciano powiedzieć ile dług wynosi? Dlaczego na temat złomu nie będziemy rozmawiać? Co z tymi samochodami służbowymi dlaczego służą jako prywatne? Ehh potrzebne są uczciwe i sumienne władze..

lolek
@prostak

Weźcie w końcu do galopu obecnego "prezesa" a nie gdybajcie. Niech facet wreszcie powie uczciwie prawdę a nie ściemnia ciągle i opowiada głupoty o "zielonym świetle" "dobrym kierunku" sprawie o "znaczeniu politycznym" i tym podobne dyrdymały. Z takiego gadania nic nie będzie. Jak nie potraficie sami to spróbujcie znaleźc kogoś w firmie kto wam w tym pomoże.

serdeczny

Nie wiem czy to prawda ale ponoć waży się przyszłość Zbachu. Podobno wszystko może się rozstrzygnąć w kilka najbliższych dni, a potrzebny jest Inwestor z pełnym worem kasy.

Kocham zbach
@serdeczny

Ja bym powiedział że z całym tirem kasy.

@serdeczny

Jeśli w najbliższych dniach nie znajdzie sie odważny inwestor z pomysłem i kapitałem trzeba będzie drzwi ZBACH-u zamknąć. Przynajmniej Azoty będą miały gdzie nawozy magazynować.

@prostak

Na podstawie tego, co piszecie w swoich komentarzach wynika, iż firmie Zbach grozi zamknięcie, jednak są to chyba jedynie przypuszczenia w Waszej strony, mam rację? Dopóki firma istnieje, chciałabym zaczerpnąć o niej trochę informacji. Przede wszystkim - czy wiecie, czy do firmy Zbach przyjmowane są jeszcze nowe osoby? Czy istnieją jakieś rekrutacje? Jeśli tak, to na jakie osoby jest teraz zapotrzebowanie?

@Zuzanna

Troszkę śmieszny jest Twój wpis. Odpowiadając na Twoje pytania: przyjęć nie ma ponieważ obecna załoga wynagrodzenie za miesiąc listopad dostała w wysokości 600zł o reszcie sie nawet nie śni a warto wspomnieć że lada dzień wypłata za grudzień.. Drugi powód na Zbachu nie ma co robić hala jest pusta nie ma na niej nic, ludzie nie pracują bo nie ma pieniędzy na materiał. Po kolejnej zmianie prezesa obecny właściciel chce sie pozbyć tej firmy ze względu na wysokie zadłużenie i brak perspektyw. Jedynym ratunkiem jest wykupienie Zbachu przez PKCH. Załodze kończy sie cierpliwość i ludzie po prostu będą odchodzić. Szczególnie gdy widzi sie jak mimo tak krytycznej sytuacji osoby z administracji jeżdżą służbowymi samochodami do domu. Ponad to załoga czuje sie upodlona tym że na święta dostali po 600zł wypłaty..

@prostak

Chyba najwyższy czas rozliczyć osoby nie kompetentne odpowiedzialne za ten stan w jakiej znalazła się firma . Wiadomo o kogo chodzi nadal ma się dobrze i aż dziw że że tak jeszcze jest.

Rozbawiona
@Jola

Pracownicy są zaślepieni i żyją nadzieją na przygarnięcie przez PKCh. Szkoda tylko, że pojawiają się coraz to nowe terminy ostatecznych decyzji. To jest takie zwodzenie ludzi.za nos. Trzeba przejrzeć na oczy i zacząć się pakować ponieważ tego uratować się nie da. A czekanie na decyzję Grupy Azoty to jak czekanie na cud.

Niestety

Pkch nie może wykupić Zbachu

Zaciekawiony
@Niestety

Skąd masz takie informacje? Są one czymś podparte?

Bumerang

Hmmm..... Ktoś z pracowników wierzy jeszcze w przyszłość tego zakładu???

serdeczny

Od dziś czyli 4 grudnia roku bieżącego firma ZBACH ma nowego Prezesa. Gościa z rady nadzorczej firmy z Czech.

Anonymous
@serdeczny

Czy zmiana prezesa niesie jakąś pozytywną szansę dla firmy? Czy w końcu nastąpi terminowość wypłat?

Mery
@Anonymous

No tera to będzie tylko lepiej i wypłaty na czas i roboty rętowne nowy prezes to woda na młyn proszę być cierpliwym i wyrozumiałym jeszcze przez jakiś czas.

@Anonymous

Czas pokaże co z tego wyniknie. Narazie nic na ten temat nie można powiedzieć .Ciekawe czy nowy (usunięte przez administratora) ma plan na 10 grudnia czyli dzień wypłaty.

Zuza.
@serdeczny

Znowu kolejny prezes? A co z niezatapialnym panem Ś.? Dziwię się, że jeszcze ktoś pracuje w tej firmie. Trzeba być głęboko wierzącym, żeby mieć jeszcze nadzieję na jakiekolwiek zmiany.

Zaciekawiony
@Zuza.

Czy po objęciu stanowiska przez nowego (usunięte przez administratora)jest szansa na zmianę? Co z wypłatą? Czy prezes zaskoczył pracowników i wypłacił należności w terminie?

Zaniepokojony

Czy to prawda że Zbach został wyrzucony z budowy w koluszkach i nowej wsi?

@Zaniepokojony

Takie chodzą pogłoski. Warto wspomnieć że dziś jest 22 dzień miesiąca a wypłaty nadal nie ma.

Nafciarz

Stawkami zwabia wymiataczy a pieniedzy albo nie ma a jak juz sie wreszcie znajda ??? to za godzine pracy wychodzisz w plecy w porownaniu do oferowanej poczatkowo stafki Ps ogolnie padaka

serdeczny

Jestem ciekaw kiedy ta firma upadnie całkowicie. To co się tam dzieje nie da się określić słowami. Żal mi ludzi, którzy tam pracują. Niewiadomo czy szefostwo wypłaci pieniądze za prace i czy wogóle ma zamiar je wypłacić. Wcześniej to było dno i 3 metry mułu, a teraz to już sam muł!!! Ehhh... napisałbym coś jeszcze ale brak mi słów. Pozdrawiam pracowników;)

gjhjgtj
@serdeczny

no ale jak to jest , że tu na forum tak sie krytykuje te firme, jak chodza sluchy ze za wyjazd w delegasje placa po 22 zł netto za godzine pracy , a wymiataczom 40 złotych netto za godzine pracy.

@gjhjgtj

Warto wspomnieć że pieniądze nie są wypłacane terminowo i w dodatku na raty. Załoga od dłuższego czasu nie dostaje odzieży roboczej. Prezes udaje że ten problem nie istnieje.

@gjhjgtj

Niestety często jest tak, że osoby, które zabierają tu swój głos to te, które swoją opinię dodają w chwili przypływu negatywnych emocji. Z jakiego źródła pochodzą twoje informacje odnośnie stawek za delegacje? Czy ktoś z pracowników Zakładu Budowy Aparatury Chemicznej Zbach może to potwierdzić?

@Zuzanna

Ja potwierdzam. Ciekawe kiedy wpłynie teraz wypłata... o ile wpłynie.

@pracownik

Dzisiejszy dzień w firmie nie napawa optymizmem. Prezes boi sie z pracownikami rozmawiać. Widocznie brakuje mu odwagi żeby przyznać sie co tak naprawdę dzieje sie z pieniędzmi. Jedno jest pewne w firmie na pewno ich nie ma. Zbawienne dla ZBACH-u było by zmienienie właściciela na kogoś kompetentnego i mającego chęci do rozwoju firmy. Panu prezesowi ewidentnie tych cech brakuje. Szkoda w tym wszystkim załogi która tak naprawdę podtrzymuje jeszcze ten zakład na własnych plecach...

@gjhjgtj

Również mnie interesuje jak wygląda sytuacja związana z pracą w Zakładach Budowy Aparatury Chemicznej Zbach. Jedni z Was piszą, że są problemy z wypłatami, inni zaś chwalą sobie zarobki jakie świadczy ta firma. Jak jest więc naprawdę? Przypominam, iż bezpodstawne oskarżanie pracodawcy na forum publicznym jest niedopuszczalne.

@Zuzanna

Co masz na myśli pisząc o oskarżeniach? Opóźnienia z wypłacaniem wynagrodzeń są na porządku dziennym. Każdy pracownik to potwierdzi. Sprawa jest prosta pracując w delegacji zarabia sie lepiej, można śmiało powiedzieć że są to dobre pieniądze. Rozchodzi się w tym wszystkim oto żeby te wynagrodzenia wpływały na konta terminowo i w całości. Czy to tak ciężko zrozumieć?

pracwnik
@prostak

Pieniądze są rozkradane. Przykre jest, że firma z takim potencjałem i takimi możliwościami ma tak nieudolnych zarządców. Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego ludzie dają się tak wykorzystywać i nie potrafią się bronić. Brak wspomnianej wypłaty w terminie, brak odzieży do pracy... Nad tym wszystkim a przede wszystkim nad przestrzeganiem pewnych zasad czuwają przecież różnie instytucje... Szkoda tylko, że załoga się boi swoich praw i tym samym daje władzom przyzwolenie na to wszystko co się tam dzieje.

Bez wyplaty

Ten zbach to jakas normalna firma i zarzadzajacy nia ludzie? Pracujemy pod nimi na jednej z inwestycji w kraju i jest problem z wyplacalnoscia tej firmy a dokladnie chodzi o pensje. Ludzie nie chca pracowac bo nie maja wyplat i schodza z budowy . Co z ta firma? Dac sobiez nimi spokoj?

@Bez wyplaty

Firma zbach to (usunięte przez administratora) nie płacą .Ludzie nie dostali kasy za sierpień a już koniec wrzesnia

@anonymous

Ta firma prokuratura powinna sie zainteresowac!!!!!!!!!

Cowboy

Kujawiak z pogardą nazwał ludzi pracy "wiesniakami" Z naszego "dobroczyńcy" to wielki "BUFON" uwaga nie mylić z włoskim bramkarzem raczej to taki polski "PESZKO" !!! Wstyd Kujawiak!!!

@Cowboy

Bardziej Polski "CIONEK" bo dzisiaj za sprawa swojego dyrektora Goldiego walnął sobie samobója.

@Serdeczny

ps. wtajemniczeni i pracownicy będą wiedzieć o czym piszę. pozdro nie dajcie się wszystkich nie zwolnią

Zuzanna

@anonymous, jesteś pracownikiem firmy Zbach? Skoro firma nie oferuje dodatków do pensji to może posiada inne zalety świadczące o tym, że z chęcią się tam pracuje? Jak wygląda system zmianowy w tej pracy? Co warto o niej wiedzieć?

Witold

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Witold

Dodatki do pensji? Na zbachu? Dobre:) Tutaj trzeba sie zastanawiać czy wypłata będzie w terminie.

Zuzanna

@Jacek, na forum w ostatnim czasie nikt z pracowników Zbach Zakład Budowlany Aparatury Chemicznej nie udzielił Tobie odpowiedzi. Czy wobec tego aplikowałeś już na jakieś stanowisko do tej firmy i będziesz w stanie podzielić się tym czego się dowiedziałeś? Nalegam by i inne osoby wyraziły swoje zdanie o tym pracodawcy.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Konrad

Zawsze mogą zdarzyć się gorsze czasy w firmie. Może trzeba pracować żeby się wyprostowała sytuacja?

Player
@Konrad

Zgadza sie grunt to pracować o pieniądze nie pytać. Od czasu prywatyzacji ZBACH-u cały czas trwają te gorsze czasy. Najpotężniejsza niegdyś spółka zakładów azotowych z roku na rok pogrąża sie coraz bardziej.

Robert.L

Mój znajomy tam pracuje.Dzisiaj jest 11.06.2018 a o wypłacie za maj kadra kierownicza nawet nie wspomina.Tak super zarządzany jest ZBACH.Podobno firma chyli się ku upadkowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej - Tarnów

Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • E.kwiatkowskiego 8
    33-101 Tarnów