Opinie o Stalem Sosnowiec Adrian Stachera w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalem Sosnowiec Adrian Stachera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stalem Sosnowiec Adrian Stachera na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalem Sosnowiec Adrian Stachera w Sosnowiec

Stach

A może nie ma za co płacić ? Może komuś się pomyliło?

Okradziony

Nie płaci, obiecuje, obiecuje, nie płaci.

JABI

Pedały!!!niech ktoś ich wkońcu porządnie wydyma!!!zeby ta pseudo firma się już nie odbudowała (zresztą na czyjejś krzywdzie)...nie polecam.oszuści !!!

Oszusty placa ochlapy pod stolem dziady (usunięte przez administratora) powinna tam wejsc

Aplikowałeś do firmy Stalem Sosnowiec Adrian Stachera? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Stalem Sosnowiec Adrian Stachera o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ryl

Litości... Szkolenia? Chyba jak przeżyć bez wypłaty...

Obecny pracownik

Może nie zarobiłeś tych pieniędzy? Może to jakiś błąd a to sie zdarza wszędzie, ten się nie myli kto nic nie robi!!!

HUJ JA ADRIAN

OK

a mój jest wkórnony mo niemo wypłaty

baba chopa

To jest patologia mój chop wraco dziennie najebany

robotnik

prawda ja mam też 40 zeta nie tylko ty

lump

jest zajebisty typ mom u niego 5500 na łapa

oszukanykontrahent

nie polecam niczego co związane jest z tymi ludźmi ! zwykli oszuści i naciągacze ! nie placi faktur ! kilka spółek na jedno nazwisko ! tacy jak stachera powinni siedzieć w wiezieniu tam jest ich miejsce

Mj

Wacek miej oczy z tyłu

zelig

No i nam też nie zaplacili za dostarczony towar i brak kontaktu ...

Kierowca

Ostrzegam wszystkich kierowców przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie wypłaca wynagrodzenia w czasie, ludzi traktują jak smieci. Auta sa w stanie fatalnym. Omijać rodzine stacherow i siedzibę Stalem szerokim łukiem ...

Poważny dostawca

Też mamy pokaźną wierzytelność niezapłaconą przez tą firmę z wygranym procesem sądowym - może ktoś kto skutecznie windykuje długi byłby zainteresowany - chętnie sprzedamy???? Jak większość nie polecam współpracy z tym "podmiotem". Długi trzeba spłacać.

dostawca

ha, ha, zapraszamy chetnych na dostawy do Stalem, tylko w wyznaczonym terminie, przypadkiem nie za wczesnie! pozdrowienia dla Adriana pseudonim: Brzechwa

nie stachera

Jeśli powyżej naprawdę Pan Stachera Adrian ma tyle tupetu i faktycznie sam to napisał to jestem pełen podziwu zrytego łba tego Pana, ja potwierdzę tylko że STALEM SOSNOWIEC to jeden wielki przekręt ale i za takich Sąd się weźmie, żałuję tylko że dałem się nabrać tym gościom (STACHERÓW jest kilku, cała rodzinka warta siebie) i muszę sprawiedliwości szukać w Sądzie.

Adrian Stechera

Mam Was Wszystkich Szanownych w głebokim poważaniu

STAL...

Potwierdzam, że nie płaci! otrzymałem właśnie z sądu nakaz płatniczy dla Stachera Adrian STALEM Sosnowiec ul. Stawowa 1/ M. 23 , 41-200 Sosnowiec. Wszystkich wierzycieli namawiam aby wystąpili do sądu o zakaz prowadzenia działalności gospodarczej przez tych panów.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalem Sosnowiec Adrian Stachera - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Stalem Sosnowiec Adrian Stachera?

Zobacz opinie na temat firmy Stalem Sosnowiec Adrian Stachera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stalem Sosnowiec Adrian Stachera
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Stawowa 1 lok. 23
    41-200 Sosnowiec