Opinie o Pitern w Dopiewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pitern. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pitern na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pitern w Dopiewo

Johny

Nic nie rozumiem faktycznie przedstawiciel pierwsza klasa panie Darku pozdrawiam natomiast wykonawcy monteży tragedia instalacja poprawiana była.cztery razy dziś po trzech.latach udało się poprosić o uziemnienie serwis do falowniki.od zgłoszenia dwa miesiące wciąż nie Dotarł nie polecam

GG
@Johny

proszę o info, z jakiego rejony ci nieudolni monterzy ?

Krzychu

Jestem zadowolony więc i pewno Wy też będziecie zadowoleni. Polecam. Szybko i kompleksowo zamontowane, papiery zrobione. Wszystko działa Tak jak trzeba. Polecam Pitern.

Rolnik Romek

Polecam firmę Pitern. Kupiłem u nich swoją instalacje. Wszystko dobrze działa a ja już nie płacę za prąd. Przedstawiciel pomógł mi we wszystkim z papierami. Doliczyłem VAT i dostałem ulgę w podatku rolnym. Jestem zadowolony i cieszę się że to tej firmie zaufałem. Polecam

Beti Kulig

Konkretna oferta za rozsądna cenę. Montaż w trzy tygodnie od podpisania umowy. Załatwione wszystkie formalności z Enea i mam już swoją instalacje, wszystko działa. Polecam firmę Pitern.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pitern? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Wybrednych Pan

Decydując się na zakup fotowoltaiki przejrzałem kilkadziesiąt ofert. Sprawdziłem kilkanaście firm. Wybór padł na Pitern z Poznania. Szukałem wykonawcy który jest na rynku co najmniej 5-6 lat, ma co najmniej 2-3 tyś instalacji i mogę zweryfikować ich pracę bezpośrednio u klienta. Pojeździłem, po pytałem. Opinia klientów zarówno o przedstawicielu jak i o całym procesie przez zakup, montaż i pomoc w załatwieniu formalności była jak najbardziej na TAK. Sam też mogę polecić tę firmę.

Viktor

pitern nie dba o pracowników, a szczególnie o instalatorów. Ludzi z Ukrainy traktują jak bydło

Po prostu ja.
@Viktor

To nie prawda. Pracuje dla Pitern już 4 lata i nie zdarzyło się abym nie dostał na czas wypłaty. Jeśli tylko chcesz pracować to Pitern jest dobrym miejscem aby zdobyć doświadczenie i zarobić dobre pieniądze. Polecam

Benia

Kilka spotkań z potencjalnymi wykonawcami i wybrana oferta z Pitern. Była najlepsza. Zarówno sprzęt proponowany jak i cena były najatrakcyjniejsze. Termin montażu dwa tygodnie to też najszybciej z oferowanych. Ekipy montażowej powinny zazdrościć inne firmy. Jeden dzień i 8 kW zamontowane. Polecam. Naprawdę warto.

Maria

Ocena ogólna dobra. Miły Pan z tej firmy szczegółowo mi wszystko wyjaśnił. Kupiłam instalację, montażyści wszystko zamontowali sprawnie w jeden dzień. Polecam.

Jerzy

Firma podpisuje umowę na instalację fotowoltaiki po całym kraju a po wykonaniu zlecenia zapomina o kliencie. Nie dość że długo kazali sobie czekać na zainstalowanie paneli to po uruchomieniu falownika nie uruchomili połączenia wifi. Zablokowali wejście internetowe a za odblokowanie kazali sobie zapłacić 200 złotych i za przyjazd 1 zł za kilometr tak dbają o klienta. Dlatego nie polecam tej firmy do instalacji paneli i jej obsługi.

Neutralny

Na plus trzeba zauważyć że, handlowiec na kontakt z bazą i można w umowie wprowadzić drobne zmiany,,brawo". Monterzy sprawni sympatyczni prace przebiegły szybko bez zawirowań. Dla mnie firma bardzo pozytywna polecam zainteresowanym.

Zbysio

Kilka ostatnie dni bardzo słoneczne co odbija się pozytywnie na uzyskanych z PV. Od lutego mam instalację 10 kW zakupioną w Pitern z Poznania. Jestem pozytywnie zaskoczony. Panele Qcells 345 W wspólne z inwestorem SAJ działają rewelacyjnie. Tylko dziś uzyskanych 124 kWh. Pan z firmy wszystko dokładnie wyjaśnił, przekonał mnie do siebie wiedzą i doświadczeniem. Wybraliśmy ofertę Pitern i to była dobra decyzja. POLECAM

Renata. P.

Polecam współpracę z firmą Pitern. Wybrałam ich ofertę bo cena spoko. Panele Qcell i inwerter też ok. Sam montaż szybko i sprawnie. Handlowiec przyjechał punktualnie i był przygotowany. Polecam Renia.

Bzzzyk

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Terminowo i bez problemu montaż. Dobry kontakt z przedstawicielem . Kontakt z firmą też Oki. Polecam

Tom Tom

Może firma jest dobra ale handlowiec, który się ze mną umawiał ma "gdzieś" czas klienta. Tak oszczędza na połączeniach, że nawet nie raczy powiadomić o tym, że się nie pojawi. W końcu tylko jego czas jest ważny. Masakra.

Piła, Piła...

Polecam firmę Pitern. Mam od nich instalacje 7 kW. Nie są najtańsi na rynku ale cena nie jest przecież wyznacznikiem. Świetna praca ekipy monterów. Nie ma się do czego przyczepić. Pozdrawiam Panowie. Panele Qcells i falowniki Fronius to jednak najwyższa półka. Cena normalna i termin montażu po trzech tygodniach. Naprawdę polecam z czystym sumieniem.

Beata J.

Świetna firma. Dobry kontakt. Dobre opinie na rynku. Dzisiaj podpisaliśmy umowę i czekamy tylko na montaż. Polecam Beata

#@#

Mega fajne zalecenia ludzie. Super!!! Cały proces do pierwszego spotkania z przedstawicielem, przez montaż aż po odbiór z energetyki bez problemu. Polecamy.(usunięte przez administratora)

Kriss

Dobra firma, dobry kontrakt z handlowcem. Montaż bez zastrzeżeń szybko i terminowo. Fajna ekipa monterów. Polecam

Wolan T.T.T.

Szukałem instalacji fotowoltaicznej dla mojej firmy. Zebrałem kilkanaście ofert od firm działających na rynku Piły i okolic I zrozumiałem jedno. Większość firm wysyła oferty cenowe nawet nie wiedząc gdzie zamontować, co zamontować i jaką moc zamontować. Idą najmniejsza linia oporu. Tylko oferta i koniec kontaktu. Na dwanaście ofert tylko przedstawiciel Piterna przyjechał na miejsce. Rzeczowa rozmowa, wybrałem sobie panele, inwerter, ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Dziś zdecydowałem się że to właśnie Pitern wykona moją instalacje. Dobra cena i podzespoły z górnej półki, no i kontakt z przedstawicielem firmy ok. Czekam tylko na montaż. Polecam

Robercik xxx

Polecam spółkę Pitern. Zakupiłem tam moją fotowoltaikę 5 kW. Przedstawiciel zaproponował mi panele Qcell 345 W I konwerter Saj, przekonujące że to górną półka sprzętu w rozsądnej cenie. Jestem ostrożny bo to moje pieniądze więc sprawdziłem co i jak. Potwierdzam sprzęt jest ok i cena też z tych do przyjęcia. Postawa handlowca który wyjaśnił mi wszystko i nie ukrywał niczego przekonała mnie do zakupu właśnie u nich instalacji. Przekonała mnie także dużą ilość wykonanych już instalacji w naszym terenie. Odwiedziłem kilka i potwierdza się dobra opinia o firmie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pitern - Dopiewo

• Jak się pracuje w Pitern?

Zobacz opinie na temat firmy Pitern tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pitern
4.1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Batorowska 9 Dąbrowa
    62-070 Dopiewo