Opinie o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki w Sochaczew

Dzień dobry, na ten Zakład natrafiłam przeglądając Sochaczew za pracą dla partnera. W przeglądarce pokazał mi się przy działalności status aktywny a z tego co zdążyłam zauważyć strona WWW nie odbiera i w dodatku pojawiły się jakieś opinie dotyczące pewnych regulacji finansowych. To jak wobec nich może wyglądać obecna sytuacja w firmie? Doszło do rozliczenia i działalność stale jest prowadzona?

KBiG

Jeżeli ktoś z was ma problem z odzyskaniem pieniędzy od firm p. Winnickiego - zapraszam do kontaktu - jestem w stanie pomóc poszkodowanym firmom odzyskać należności - 570 105 705

Renata
@KBiG

Czy ktoś miał problem i się kontaktował? Faktycznie pomaga?

KBiG Nowy wpis
@Renata

tak, 2 firmy - podwykonawcy - jeden odzyskał 120 000 w 4 miesiące, a drugi około 60 000 z odsetkami w 7 miesięcy.

KBIG Nowy wpis

jestem w stanie pomóc firmom poszkodowanym przez winnickiego, bez sądu i komorników. Do pół roku kasa na Waszym koncie, zapraszam do kontaktu 570***105***705***

Dominika Nowy wpis
@KBIG

Często się do Pana zgłaszano z tym problemem? I jakoś niedawno? Bo mój mąż chciał się tu zatrudnić

Inż. Karwowski

Właściciel firmy jeździ eleganckim porsche. I nadal robi to, co umie najlepiej - (usunięte przez administratora) ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
zzz

szkoda

Devil

Byli pracownicy firmy W. chodzą na rozprawy sądowe jako świadkowie w sprawie nie zapłaconych faktur. Brak przedstawicieli obydwu stron to jakaś farsa. Ktoś wspominał, gdzie jest kasa. Najlepiej jak Prawnik na takiej sprawie zapyta się świadków (bo zazwyczaj jest długa lista a większość jest wezwana tylko po to, aby przedłużyć niepłacenie - taki myk) zapyta się każdego ze świadków, czy Pan/Pani słyszał-a, czy w firmie W. kasa szła na inne cele niż te, które by sie wydawały tj. "przetargi wygrane"? Jakie ? Ile? I sprawy się wyjaśnią. Może Prokurator jakiś się pojawi ? Powodzenia Podwykonawcy.

Cezary

Dzień dobry, Bardzo proszę o kontakt firmy pokrzywdzone działalnością Pana Winnickiego. Nie regulowanie zobowiązań i jednocześnie brak wniosku o upadłość stanowią przestępstwo i są tematem do zajęcia się przez prokuraturę. Próbujemy ustalić ilość pokrzywdzonych w sprawie. Proszę o kontakt pod adresem kancelariact@gmail.com.

to gdzie tej kasy szukac ?

komor

Koledzy komornicy i ściągacze długów, jeśli chcecie wiedzieć gdzie spółka ma ukryte piniądze to jest kilka ośób które wcześniej pracowały w tej spółce - one wiedzą, kaska jest, tylko nie wczyscy wiedzą gdzie jej szukać. A jest podobno sporo. Nie dajcie się nabrać że problem był tylko z Inwestorem który nie zapłacił. Powodzenia !!!!

Anonymous

Może o tych przychodach to trochę się zapedziłeś, inaczej bym to nazwał zero wykazywanych przychodó na kącie. Komornicy na wszelkich kontach a oni upadłosci nie ogłaszają dla mnie to jest zdumiewające jak można funkcjonować i to tyle czasu bez aktywengo konta bankowego. Sprawa dla Reportera

Ga

Firma praktycznie nie istnieje. Zero przychodów i zero pracowników fizycznych, tylko trzy kobitki w biurze. Jedyna robota to walka prawników o kasę za PKP Szczecin. Winnicki już się nie wygrzebie no chyba że od zera jako firma bis.

byly

Budowę szalałasu

Anonymous

A CO NIBY WYGRAŁA OSTATNIO ?

Podwykonawca

Jeżeli masz wyrok to każdy jeden komornik może egzekwować a spółka jako taka do upadłości chyba się jeszcze nie szykuje wygrywa kolejne przetargi także wygląda na to że chcę jeszcze paru podwykonawców przekręcić.

Anonymous

Panie i Panowie, byli pracownicy firmy Winnicki, czy jeszcze ktoś tam pozostał ? ostatnio dzwoniąc do firmy cudem połączyłem się z jakąś Panią która nie byłą zorientowana w temacie, pewnie byłą nowa. ale mniejsza o to. Czy ktoś coś wie na temat złożonego wniosku o upadłość firmy W. ? Czy ktoś ma może jakiegoś sprytnego komornika który obsłuży firmę W szybko i sprawnie ? Mam trochę kaski do wyciągnięcia z tej firemki i kwestia tylko czy jest jeszcze z czego ciągnąć ?

Podwykonawca

Pierwsza rozprawa? Czy już po odwołaniu?

Dorota

Witam, W dniu 22.02 wygraliśmy sprawę w Sadzie z firmą Winnicki. Nikt nie pojawił się z ich strony, Sędzia zakończył postępowanie na jednej sprawie. Mam pytanie czy można się z Panem jakoś skontaktować? Podaję swojego maila: dorota@sospolska.pl Będę wdzięczna za kontakt.

podwykonawca

Teraz będzie oszukiwał przy budowie hali sportowej przy ul. Górnośląskiej 31 w Warszawie. Mam taką cichą nadzieję że ludzie czytają te komentarze i traktują je na poważnie ,bo Pan Winnicki płaci tylko do pewnego momentu do jakiś 70 % wykonanej umowy a potem zaczyna straszyć karami umownymi . Unikajcie jak możecie

Długoletni współpracownik

Pan Paweł Winnicki senior, (bo jest jeszcze junior - bratanek, też niezła kanalia, tylko mniej sprytna) dzięki układom, łapówkom, bezwzględności, cwaniactwu, arogancji i niezwykłemu cynizmowi dorobił się milionów. Zniszczył wiele przedsiębiorstw, wielu ludzi wykorzystał. Latami żerował na słabszych, mniej obrotnych, mniej asertywnych. Myślał, że może wszystko. Wykorzystywał, oszukiwał i zastraszał zarówno podwykonawców, jak i swoich pracowników a nawet członków własnej rodziny. Nic nie znaczyły dla niego, przyjaźń, lojalność ani w biznesie ani w stosunkach prywatnych ... Mam nadzieję, że tym razem trafił na silniejszych od siebie i już się nie wywinie. Mam nadzieję ...

Podwykonawca ze Szczecina

Nie tylko ty jeden pieniążków nie dostałeś za dworzec w Szczecinie ja trochę mnie bo 17.000 zł sprawa w sądzie czeka już pół roku ponad, i chyba się nie doczeka bo z tego co wiem firma szykuje się do upadłości. Wszystkim oszukanym szczerze współczuję i sobie też.

Zostaw merytoryczną opinię o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki - Sochaczew

• Jak się pracuje w Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki?

Zobacz opinie na temat firmy Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki
  • Chopina 117 A