brak logo

Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki

Sochaczew

Opinie o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki

anonim 2011-10-15 03:34
Firma Winnicki to ...... itd; (usunięte przez administratora)Podstępnie trzeba wyciągać własne zarobione pieniądze. Kierowcy ciężarówek zbiorniki na paliwo mają pozamykane na kłódki!!! Pracownicy, kierownicy budów chodzą na paluszkach ze strachu przed szefem. Sam Winnicki to postrach dla wszystkich. Nie polecam nikomu być pracownikiem a już broń Boże podwykonawcą.
okresowy 2012-01-26 18:34
Byłem pracownikiem tej firmy jakiś czas temu. Nie polecam, to istny (usunięte przez administratora) był a może i jest. Wszystko pięknie ale tylko na zewnątrz.
Wszyscy się boja szefa czyli właściciela.
Jednego nie mogę zarzucić. Swoim pracownikom płaci na czas wynagrodzenie a reszta się nie liczy. Natomiast (usunięte przez administratora)ogromny był swego czasu. Koszmar.
... 2016-03-04 17:54
Nienormalne zachowanie jednego z wiceprezesów. Wyżywa się na pracownikach, zawsze na kogoś zwala winę za swoje niepowodzenia, uważa że wie wszystko a tak na prawdę szeregowy pracownik zachowuje się lepiej niż on. Wyrywanie kabla z gniazdka kiedy ktoś dzwoni o pieniądze to norma. Gnojenie pracowników z resztą też. O urlopie można zapomnieć a zwolnienie lekarskie traktowane jest jako próba wymuszenia wolnego. Plusem tej firmy jest to, że wypłata zawsze jest na czas a ci "szeregowcy" to na prawdę super współpracownicy.
Roman 2016-04-12 13:29
Pracownikom płacił ale i już z tym są problemy.za dużo pasożytów na górze do utrzymania to teraz pracownik musi cierpieć za nich.nikt nie wie kiedy teraz będzie wypłata może jutro może pojutrze zaczyna się kabaret teraz robic
podwykonawca 2016-05-04 18:39
Zwykly oszust. Podwykonawcom nie placi . Bierze pieniadze od inwestorów i nie placi
Ostrzegam bo moja sprawa ma final w sadzie.
P 2016-06-06 13:05
Super Pracodawca
DF 2016-07-02 00:40
Kupujemy wszystkie wierzytelności względem tego kontrahenta oraz podmiotów powiązanych.

kontakt: marketing@debt-finance.pl
Andrzej 2016-09-16 21:39
Firma Winnicki to złodzieje. Nie płacą swoim podwykonawcom. Mi zalegają ponad 20 tys. od ponad roku. Nie odpowiadają na korespondencję a pod telefonem z uśmiechem w głosie informują, że za zapłaty odpowiada Zarząd, ale nie mogę liczyć na rozmowę :)
Dorota 2016-09-30 14:19
Jesteśmy firmą sprzątającą, która sprzątałą PKP w Szczecinie przed oddaniem do Inwestora. Firma Winnicki zalega nam z wypłatą 33 tyś. zł. Od pół roku czekamy na pieniądze. Istnienie naszej firmy jest pod znakiem zapytania. Księgowość nic nie wiem, wysyła do Zarządu ale z Zarządem nie ma wogóle kontaktu. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Oszuści i tyle.
total 2016-10-22 22:44
Żałosna firma, jak mówi przysłowie 'nie ma się miedzi to na dupie się siedzi' a szefunio myśli że cos znaczy na rynku a jest juz żałosnym przegranym
pawełek 2016-10-28 07:12
Tak czytam i czytam i nie wierzę, po co ludzie wypisują takie dziwne zdania.
Firma nie płaci nie dlatego, źe nie chce, tylko dlatego nie ma piniędzy.
Dlatego jeśli chcesz zostać Podwykonawcą u tej ciekawej z długą historią firmy, to tylko na jedynych warunkach:
- firma musi zgłosić wasz projekt umowy do Inwestora
- następnie po uzyskaniu pisemnej zgody, podkreślam ZGODY, dopiero po tym możecie Drodzy potencjalni Podwykonawcy podpisywać umowe.

A potem, gdy GW nie zaplaci w terminie, dajecie informacje do Inwestora, że nie GW nie zapłaciło i Inwestor musi płacić.

Podkreślę najważniejszą rzecz, że w przypadku gdy GW nie zapłacił, na podstawie KC możecie wstrzymać robotę do czasu uregulowania należnoścì. I wtedy nie naliczą kary za zwłokę, bo będzie to nieuzasdnione.

PAMIĘTAJCIE O JESZCZE JEDNYM. W UMOWIE MUSZĄ BYĆ SŁOWA ZWŁOKA A NIE OPÓŹNIENIE.

W każdym sądzie wygracie.

DRODZY PODWYKONAWCY: pamiętajcie o powyższym

JESCZE JEDNO: NIE PODPISUJCIE UMOWY BEZ PISEMNEJ WCZEŚNIEJSZEJ ZGODY OD INWESTORA BO INWESTOR NIE PRZYZNA SIE DO WAS.

Pozdrawiam
Wujek Paweł
stare dzieje 2016-11-03 15:01
Firma złodziejska. Od lat żyła z innych firm, nie jedną położyła na łopatki. Ludzie rozpaczali bo nie mieli za co żyć. Nawet lokalne firmy, z którymi kiedyś żyła za pan brat wygryzła z obiegu i po 5 lat 200 tys spłacała. Żyje tylko z kredytów i mataczenia. Nie ma porządnych fachowców, bierze byle tańszych podwykonawców na zlecenia. Pod inwestora nie wszystkie firmy podlegają np. drobni wykonawcy, firmy na zlecenie np. sprzątające oraz oczywiście dostawcy materiałów. Poza tym szef ma przerost ambicji, teraz chciał już nie łyżką tylko chochlą. To mu wyszło. Majątek sprzedaje, ale jeszcze trochę ekipy utrzymuje. Szkoda ludzi bo byli tacy co 20 lat tam pracowali za grosze. Korzystali tylko ci co po palcu do dup.... wchodzili. Bagno i tyle w temacie. A spraw sądowych ma więcej niż włosów na swojej wielkiej łepetynie. Plecyki przez tyle lat pomagały. Ale pieniądze to nie wszystko. Szacunku już dawno nie ma.
Były 2016-11-18 13:56
Kiedy upadłość firmy wreszcie nastąpi ??
zbynio 2016-12-03 13:46
Hej,
fajna firma, co z tego ze nie placi wynagrodzen pracownikom. Cicho....., żeby tylko pip i us sie nie dowiedzieli.
Dobrze jest, liczy sie pozytywizm pracodawcy i dobra obietnica, a jak uwierza pracownicy to gites majonez. I tak miesiac za miesiacem mijaja a kaski nie mamy.
A tu niektorzy moga sobie latac helikopterkiem i wydawac tysiaczki, bo przeciez pracownik ma robic i najlepiej kredytowac przyjemnosci niektorych.

Dlaczego kaski nie ma?
Czy na pewno przez budowy ?
Czy przez inne sprawy ?
Czy US powinien pomoc naszej firmie ?
Czy rozwikla przyczyne ?

Wkrotce c.d.n.Pozdrawiamy
Pracownicy firmy W.
taki sobie 2016-12-20 14:34
płaca, HAlo firma wypłąca, normalnie CUUUD
podwykonawca 2017-01-10 00:22
Usunięto mój wcześniejszy wpis który zawierał linki do giełdy wierzytelności być może jest to niezgodne z regulaminem GOWORK . Ale jeżeli ktoś zastanawia się nad współpracą z firmą Winnicki to niech najpierw sprawdzi wszelkie giełdy wierzytelności wobec tej spółki ,niestety bardzo duży procent kontraktów ma finał w sądzie . Firma z góry zakłada że nie wypłaci swoim kontrahentom 100% umowy . Sprawy w sądzie ciągną się miesiącami i bardzo dużo małych firm podwykonawczych po prostu plajtuje .
Podwykonawca 2017-01-25 13:40
Byłem podwykonawcą na budowie PKP w Szczecinie. Nie zapłacili mi ponad 100 tys. Oszukali mnie. Skierowałem sprawy do sądu. Wysłali mi kary umowne wyższe niż kwota kontraktu, a z drugiej strony przyznają mi rację, że powinni się rozliczyć i mnie przepraszają. TRAGEDIA !!!
podwykonawca 2017-01-25 23:27
Straszą karami umownymi a potem podsuwają porozumienie do podpisania. Takie zastraszanie jest normą z tego co wiem. Radzę od razu znaleźć sobie jakiegoś prawnika bo ugodowo to z tej firmy pieniądze nie wypływają. Brak słów
Podwykonawca ze Szczecina 2017-01-28 16:36
Nie tylko ty jeden pieniążków nie dostałeś za dworzec w Szczecinie ja trochę mnie bo 17.000 zł sprawa w sądzie czeka już pół roku ponad, i chyba się nie doczeka bo z tego co wiem firma szykuje się do upadłości. Wszystkim oszukanym szczerze współczuję i sobie też.
Długoletni współpracownik 2017-01-28 23:34
Pan Paweł Winnicki senior, (bo jest jeszcze junior - bratanek, też niezła kanalia, tylko mniej sprytna) dzięki układom, łapówkom, bezwzględności, cwaniactwu, arogancji i niezwykłemu cynizmowi dorobił się milionów. Zniszczył wiele przedsiębiorstw, wielu ludzi wykorzystał. Latami żerował na słabszych, mniej obrotnych, mniej asertywnych. Myślał, że może wszystko. Wykorzystywał, oszukiwał i zastraszał zarówno podwykonawców, jak i swoich pracowników a nawet członków własnej rodziny. Nic nie znaczyły dla niego, przyjaźń, lojalność ani w biznesie ani w stosunkach prywatnych ... Mam nadzieję, że tym razem trafił na silniejszych od siebie i już się nie wywinie. Mam nadzieję ...
podwykonawca 2017-02-01 23:16
Teraz będzie oszukiwał przy budowie hali sportowej przy ul. Górnośląskiej 31 w Warszawie.
Mam taką cichą nadzieję że ludzie czytają te komentarze i traktują je na poważnie ,bo Pan Winnicki płaci tylko do pewnego momentu do jakiś 70 % wykonanej umowy a potem zaczyna straszyć karami umownymi . Unikajcie jak możecie
Dorota 2017-04-04 14:56
Witam,
W dniu 22.02 wygraliśmy sprawę w Sadzie z firmą Winnicki. Nikt nie pojawił się z ich strony, Sędzia zakończył postępowanie na jednej sprawie.
Mam pytanie czy można się z Panem jakoś skontaktować?
Podaję swojego maila:

dorota@sospolska.pl

Będę wdzięczna za kontakt.
Podwykonawca 2017-04-12 08:25
Pierwsza rozprawa? Czy już po odwołaniu?
Anonymous 2017-04-12 11:37
Panie i Panowie, byli pracownicy firmy Winnicki, czy jeszcze ktoś tam pozostał ? ostatnio dzwoniąc do firmy cudem połączyłem się z jakąś Panią która nie byłą zorientowana w temacie, pewnie byłą nowa. ale mniejsza o to. Czy ktoś coś wie na temat złożonego wniosku o upadłość firmy W. ? Czy ktoś ma może jakiegoś sprytnego komornika który obsłuży firmę W szybko i sprawnie ? Mam trochę kaski do wyciągnięcia z tej firemki i kwestia tylko czy jest jeszcze z czego ciągnąć ?
Podwykonawca 2017-04-12 13:58
Jeżeli masz wyrok to każdy jeden komornik może egzekwować a spółka jako taka do upadłości chyba się jeszcze nie szykuje wygrywa kolejne przetargi także wygląda na to że chcę jeszcze paru podwykonawców przekręcić.
Anonymous 2017-04-18 09:19
A CO NIBY WYGRAŁA OSTATNIO ?
byly 2017-04-30 18:56
Budowę szalałasu
Ga 2017-05-14 08:11
Firma praktycznie nie istnieje. Zero przychodów i zero pracowników fizycznych, tylko trzy kobitki w biurze. Jedyna robota to walka prawników o kasę za PKP Szczecin. Winnicki już się nie wygrzebie no chyba że od zera jako firma bis.
Anonymous 2017-05-15 11:34
Może o tych przychodach to trochę się zapedziłeś, inaczej bym to nazwał zero wykazywanych przychodó na kącie. Komornicy na wszelkich kontach a oni upadłosci nie ogłaszają dla mnie to jest zdumiewające jak można funkcjonować i to tyle czasu bez aktywengo konta bankowego. Sprawa dla Reportera
komor 2017-06-01 21:02
Koledzy komornicy i ściągacze długów,
jeśli chcecie wiedzieć gdzie spółka ma ukryte piniądze to jest kilka ośób które wcześniej pracowały w tej spółce - one wiedzą, kaska jest, tylko nie wczyscy wiedzą gdzie jej szukać. A jest podobno sporo. Nie dajcie się nabrać że problem był tylko z Inwestorem który nie zapłacił.
Powodzenia !!!!
anonim 2017-06-02 10:26
to gdzie tej kasy szukac ?
Zostaw swoją opinię o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki