Opinie o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki w Sochaczew

podwykonawca

Straszą karami umownymi a potem podsuwają porozumienie do podpisania. Takie zastraszanie jest normą z tego co wiem. Radzę od razu znaleźć sobie jakiegoś prawnika bo ugodowo to z tej firmy pieniądze nie wypływają. Brak słów

Podwykonawca

Byłem podwykonawcą na budowie PKP w Szczecinie. Nie zapłacili mi ponad 100 tys. Oszukali mnie. Skierowałem sprawy do sądu. Wysłali mi kary umowne wyższe niż kwota kontraktu, a z drugiej strony przyznają mi rację, że powinni się rozliczyć i mnie przepraszają. TRAGEDIA !!!

podwykonawca

Usunięto mój wcześniejszy wpis który zawierał linki do giełdy wierzytelności być może jest to niezgodne z regulaminem GOWORK . Ale jeżeli ktoś zastanawia się nad współpracą z firmą Winnicki to niech najpierw sprawdzi wszelkie giełdy wierzytelności wobec tej spółki ,niestety bardzo duży procent kontraktów ma finał w sądzie . Firma z góry zakłada że nie wypłaci swoim kontrahentom 100% umowy . Sprawy w sądzie ciągną się miesiącami i bardzo dużo małych firm podwykonawczych po prostu plajtuje .

taki sobie

płaca, HAlo firma wypłąca, normalnie CUUUD

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
zbynio

Hej, fajna firma, co z tego ze nie placi wynagrodzen pracownikom. Cicho....., żeby tylko pip i us sie nie dowiedzieli. Dobrze jest, liczy sie pozytywizm pracodawcy i dobra obietnica, a jak uwierza pracownicy to gites majonez. I tak miesiac za miesiacem mijaja a kaski nie mamy. A tu niektorzy moga sobie latac helikopterkiem i wydawac tysiaczki, bo przeciez pracownik ma robic i najlepiej kredytowac przyjemnosci niektorych. Dlaczego kaski nie ma? Czy na pewno przez budowy ? Czy przez inne sprawy ? Czy US powinien pomoc naszej firmie ? Czy rozwikla przyczyne ? Wkrotce c.d.n. Pozdrawiamy Pracownicy firmy W.

Były

Kiedy upadłość firmy wreszcie nastąpi ??

stare dzieje

Firma złodziejska. Od lat żyła z innych firm, nie jedną położyła na łopatki. Ludzie rozpaczali bo nie mieli za co żyć. Nawet lokalne firmy, z którymi kiedyś żyła za pan brat wygryzła z obiegu i po 5 lat 200 tys spłacała. Żyje tylko z kredytów i mataczenia. Nie ma porządnych fachowców, bierze byle tańszych podwykonawców na zlecenia. Pod inwestora nie wszystkie firmy podlegają np. drobni wykonawcy, firmy na zlecenie np. sprzątające oraz oczywiście dostawcy materiałów. Poza tym szef ma przerost ambicji, teraz chciał już nie łyżką tylko chochlą. To mu wyszło. Majątek sprzedaje, ale jeszcze trochę ekipy utrzymuje. Szkoda ludzi bo byli tacy co 20 lat tam pracowali za grosze. Korzystali tylko ci co po palcu do dup.... wchodzili. Bagno i tyle w temacie. A spraw sądowych ma więcej niż włosów na swojej wielkiej łepetynie. Plecyki przez tyle lat pomagały. Ale pieniądze to nie wszystko. Szacunku już dawno nie ma.

pawełek

Tak czytam i czytam i nie wierzę, po co ludzie wypisują takie dziwne zdania. Firma nie płaci nie dlatego, źe nie chce, tylko dlatego nie ma piniędzy. Dlatego jeśli chcesz zostać Podwykonawcą u tej ciekawej z długą historią firmy, to tylko na jedynych warunkach: - firma musi zgłosić wasz projekt umowy do Inwestora - następnie po uzyskaniu pisemnej zgody, podkreślam ZGODY, dopiero po tym możecie Drodzy potencjalni Podwykonawcy podpisywać umowe. A potem, gdy GW nie zaplaci w terminie, dajecie informacje do Inwestora, że nie GW nie zapłaciło i Inwestor musi płacić. Podkreślę najważniejszą rzecz, że w przypadku gdy GW nie zapłacił, na podstawie KC możecie wstrzymać robotę do czasu uregulowania należnoścì. I wtedy nie naliczą kary za zwłokę, bo będzie to nieuzasdnione. PAMIĘTAJCIE O JESZCZE JEDNYM. W UMOWIE MUSZĄ BYĆ SŁOWA ZWŁOKA A NIE OPÓŹNIENIE. W każdym sądzie wygracie. DRODZY PODWYKONAWCY: pamiętajcie o powyższym JESCZE JEDNO: NIE PODPISUJCIE UMOWY BEZ PISEMNEJ WCZEŚNIEJSZEJ ZGODY OD INWESTORA BO INWESTOR NIE PRZYZNA SIE DO WAS. Pozdrawiam Wujek Paweł

total

Żałosna firma, jak mówi przysłowie 'nie ma się miedzi to na dupie się siedzi' a szefunio myśli że cos znaczy na rynku a jest juz żałosnym przegranym

Dorota

Jesteśmy firmą sprzątającą, która sprzątałą PKP w Szczecinie przed oddaniem do Inwestora. Firma Winnicki zalega nam z wypłatą 33 tyś. zł. Od pół roku czekamy na pieniądze. Istnienie naszej firmy jest pod znakiem zapytania. Księgowość nic nie wiem, wysyła do Zarządu ale z Zarządem nie ma wogóle kontaktu. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Oszuści i tyle.

Firma Winnicki to złodzieje. Nie płacą swoim podwykonawcom. Mi zalegają ponad 20 tys. od ponad roku. Nie odpowiadają na korespondencję a pod telefonem z uśmiechem w głosie informują, że za zapłaty odpowiada Zarząd, ale nie mogę liczyć na rozmowę :)

DF

Kupujemy wszystkie wierzytelności względem tego kontrahenta oraz podmiotów powiązanych. kontakt: marketing@debt-finance.pl

P

Super Pracodawca

podwykonawca

Zwykly oszust. Podwykonawcom nie placi . Bierze pieniadze od inwestorów i nie placi Ostrzegam bo moja sprawa ma final w sadzie.

Roman

Pracownikom płacił ale i już z tym są problemy.za dużo pasożytów na górze do utrzymania to teraz pracownik musi cierpieć za nich.nikt nie wie kiedy teraz będzie wypłata może jutro może pojutrze zaczyna się kabaret teraz robic

...

Nienormalne zachowanie jednego z wiceprezesów. Wyżywa się na pracownikach, zawsze na kogoś zwala winę za swoje niepowodzenia, uważa że wie wszystko a tak na prawdę szeregowy pracownik zachowuje się lepiej niż on. Wyrywanie kabla z gniazdka kiedy ktoś dzwoni o pieniądze to norma. Gnojenie pracowników z resztą też. O urlopie można zapomnieć a zwolnienie lekarskie traktowane jest jako próba wymuszenia wolnego. Plusem tej firmy jest to, że wypłata zawsze jest na czas a ci "szeregowcy" to na prawdę super współpracownicy.

okresowy

Byłem pracownikiem tej firmy jakiś czas temu. Nie polecam, to istny (usunięte przez administratora) był a może i jest. Wszystko pięknie ale tylko na zewnątrz. Wszyscy się boja szefa czyli właściciela. Jednego nie mogę zarzucić. Swoim pracownikom płaci na czas wynagrodzenie a reszta się nie liczy. Natomiast (usunięte przez administratora)ogromny był swego czasu. Koszmar.

Firma Winnicki to ...... itd; (usunięte przez administratora)Podstępnie trzeba wyciągać własne zarobione pieniądze. Kierowcy ciężarówek zbiorniki na paliwo mają pozamykane na kłódki!!! Pracownicy, kierownicy budów chodzą na paluszkach ze strachu przed szefem. Sam Winnicki to postrach dla wszystkich. Nie polecam nikomu być pracownikiem a już broń Boże podwykonawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki - Sochaczew

• Jak się pracuje w Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki?

Zobacz opinie na temat firmy Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Winnicki Zakład Ogólnobudowlany Paweł Winnicki
  • Chopina 117 A