Opinie o PALFINGER POLAND SP. Z O.O. w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PALFINGER POLAND SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PALFINGER POLAND SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PALFINGER POLAND SP. Z O.O. w Solec Kujawski

Mateusz

Witam! Jaka jest atmosfera w firmie? Mało opinii świeżych na ten temat. A jak wiadomo atmosfera jak i potem zarobek są rzeczami najważniejszymi.

Powolniak
@Marcin

Bzdury pisze Marcin, jakiś malkontent. Atmosfera jest bardzo dobra. Team liderzy bardzo w porządku. Spokojni, stonowani, pomocni na poziomie. Jeżeli ktoś narzeka na kierownika to nie wiem czego mógłby oczekiwać więcej...masażu pleców? Na podstawie mojego 29 letniego doświadczenia zawodowego i wielu firm, kadrę kierownicza niższego i wyższego szczebla oceniam bardzo dobrze z poziomu szeregowego pracownika. Szczerze nie mam ani jednej uwagi krytycznej. W temacie proszenia się o wszystko..żart? Nie słyszałem też nigdy aby straszono czy sugerowano że na czyjeś miejsce czeka kolejka. Pomówienia zwykłe. Niektórym w tyłkach się poprzewracało i do kawki i herbatki pewnie czekoladki firmowej brakuje, a kierownik przy konsumpcji tychże powinien po włosach głaskać i powtarzać Marcinie wspaniały jestes:) Polecam Palfinger Solec Kujawski. Wpozo ludzie, doinwestowane stanowiska, przełożeni kulturalni, stonowani.

Anna Nowy wpis

Dzień dobry. Na stronie widzieliśmy z partnerem ofertę do Dägeling dla technika serwisowego. Tutaj opinii nie ma od roku a chcieliśmy się właśnie poradzić czy warto by jechał. Warunki na papierze mu odpowiadają, ale może jest ktoś na miejscu i by opisał jak tam jest?

Mateusz

Marcin Nowy wpis
@Mateusz

atmosfera coraz gorsza, zlikwidowano ostatnio przerwy 5 minut na papierosa,o wszystko trzeba sie prosić ,a jak coś nie pasuje kierownikowi to mówi że na twoje miejsce ma taką stertę CV pokazując to dłońmi,po za tym powiedział na spotkaniu ogólnym z pracownikami że jak raz na miesiąc tim liderzy nie podadzą mu trzech nazwisk pracowników do obcięcia premii ,to on im obetnie ,czy zabierze premię tak to jakoś ujął.Teraz tim liderzy są od donoszenia ,kto się spóźnił dwie minuty,albo za długo przebywa w WC ,od czasu kiedy jest ten nowy kierownik jest coraz gorzej w tej firmie ,ja pracuję tu od niedawna ,ale powiedzieli mi że poprzedni kieras był bardzo wporządku

Weronika Nowy wpis
@Marcin

wobec tego co tu piszesz ciekawa bym była jak się pracuje tutaj jako taki tim lider. jaki zakres obowiązków jest na papierze a co właśnie wychodzi w rzeczywistości? co jeszcze muszą tu robić? ile za to kasy dostaną?

Powolniak Nowy wpis
@Marcin

PALFINGER POLAND SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna poprowadzona w przyjaznym, kulturalnym tonie. Osoby rekrutujące kompetentne i sprawiają pozytywne wrażenie. Konkretna, zwięzła informacja zwrotna. Firma, poprzez ludzi z którymi się tam spotkałem w trakcie rozmowy wzbudziła moje zaufanie.

Maja
@kandydat

od razu po rozmowie dostałeś odpowiedz ze cię przyjeli, stad pozytywny odbiór firmy ?

kandydat
@Maja

Nie pisałem, że mnie przyjęli:) Opisałem wrażenie jakie odniosłem podczas rozmowy. Bywają firmy, które odpowiedź dają od razu, ale nie jest to wystarczający czynnik dla zbudowania dobrego wrażenia. W Palfinger na odpowiedź trzeba zaczekać.

@kandydat

Czyli, że się jednak nie udało? :( A po jakim czasie ten feedback w końcu dali i co zawierał? w sensie czego brakuje i nad czym trzeba popracować, żeby potencjalnie przyjęli kiedyś?

@Weronika

Otrzymałem krótką wiadomość dlaczego firma nie może mi zaoferować pracy.

@Kandydat

Rozumiem, czyli dali Ci znać co ewentualnie miałbyś u siebie poprawić, żeby Cię przyjęli? Ciekawa jestem na co zwracają szczególną uwagę. Aplikowałbyś w przyszłości jeszcze raz jakby była taka okazja?

@Weronika

Aplikowałbym :-) i będę próbował.

egon
@kandydat

osoby rekrutujące i ich kompetencje to śmiech na sali ani jeden z nich nie ma żadnego doświadczenia w motoryzacji a pojęcie ,na temat mechaniki tylko takie jak znajomość ich własnego samochodu(jak wygląda silnik,wydech ,koła) zadali mi pytanie do czego służy amortyzator a żaden z nich nie potrafił by nawet mi powiedzieć z jakich elementów się składa dany amortyzator ,co zawiera w środku,po za tym pytanie do czego służy klucz dynamometryczny,takie głupie pytania mi zadawali że się uśmiałem.Mam doświadczenie 25lat pracy jako mechanik samochodowy w tym praca w ASO 9lat wszystko wypisane w CV a oni nie przygotowani merytorycznie do rozmowy a gdy dotarliśmy do tematu wynagrodzenia to gdy usłyszałem propozycję to myślałem że ta stawka to tygodniówka .takie propozycje to praktykantowi mogą oferować ,firma z zagranicznym kapitałem a płacić jak uczniowi na praktykach

Weronika

I co dalej? W sensie jak podadzą to komu i jakie miałyby być z tego konsekwencje? Pzt., jaka jest podstawa konkretnej oceny, że kogoś określasz z góry za najgorszego...? Pod jakim względem?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PALFINGER POLAND SP. Z O.O.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Dzień dobry, Na jakie wynagrodzenie można liczyć w biurze? Mam doświadczenie a myślę nad zmianą pracy

@Marta

Dzień dobry, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia zawodowego, umiejętności - dotyczy to każdego stanowiska w firmie. Zapraszam do przesłania aplikacji na adres e-mail rekrutacja@palfinger.com Pozdrawiam

@Kandydat

Jakie konkretnie trzeba mieć doświadczenie by powiedzmy zarobić 6000? Jest taka możliwość? Można podać tutaj widełki? Na ile może liczyć osoba w ogóle bez doświadczenia?

Ro

Czy to jest też praca dla kobiet?

@Ro

Dzień dobry, firma również zatrudnia kobiety, jednak są to stanowiska biurowe. Obecnie prowadzimy rekrutację na takie stanowiska jak: elektryk/elektromechanik, mechanik/ślusarz, lakiernik. Pozdrawiam

Łucja

No mnie właśnie interesuje ta praca lakiernika, a w zasadzie interesuje ona brata a ja szukam tylko info. Widziałam w necie że szukają kogoś. Czy ktoś wie może jaka jest umowa na początek? Czy dostaje sie od razu UoP? I jeszcze czy jest jakiś okres próbny na początek?

@Łucja

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@palfinger.com

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie PALFINGER POLAND SP. Z O.O.? Czy można liczyć na pełen etat?

Praca na każdym stanowisku na pełen etat. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego, umiejętności. Benefity w różnych postaciach dla wszystkich. Polecam Pracodawcę, firmę :-)

On

Witam jakie benefity nic na święta nie dają w zeszłym roku dali 250zł bo wigilia była odwołana w autosie masakra.

@On

A z jakiego powodu odwołali jeśli można spytać? Chodziło o coś związanego z pandemią czy co się wtedy stało? Często się o zdarza, ze trzeba zmieniać plany w firmie?

@Weronika

wlasnie tak jak piszesz, kilka osob bylo juz na chorobowym przez covid, jezeli 250zl to cos czego nie chcesz, nastepnym razem przekaz je komukolwiek.

Dzien dobry, czy nadal szukają Państwo lakierników? Jeśli tak to na jaki adres można podesłać CV? Z góry dziękuję za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam

@Marcin

Zapraszam do przesłania aplikacji na adres rekrutacja@palfinger.com

Mix

Witam czy w solcu potrzebuja do pracy np na wózek widłowy?

@Mix

Póki co potrzeba mechaników, monterów i lakierników, zapraszam z CV na rekrutacja@palfinger.com

Czy istnieje możliwość rozwoju w PALFINGER MARINE LSE POLAND?

Jak najbardziej, firma szybko się rozwija i zawsze w pierwszej kolejności na wyższe stanowiska są brani pod uwagę kandydaci wewnętrzni

Małgorzata

No to mocno zachęca. Na czym ten szybki rozwój firmy polega?

Czujny
@Małgorzata

Na trzymaniu pewnych części ciała w miejscach do tego przeznaczonych dla wybranych wiadomo gdzie:)

@Małgorzata

Półtorej roku temu została oddana do użytku powierzchnia montażowa o metrażu 10tys.m2 przez co produkcja zwiększyła się już o 300% a w najbliższym czasie planowane są kolejne nie mniejsze inwestycje

Weronika

Aż o 300%? A ciekawa jestem na jakiej powierzchni wcześniej to się odbywało? I czy to wpłynęło jakoś na wynagrodzenia?

@Weronika

wcześniej było to tylko 2,5tyś m2 teraz jest 12,5 więc miejsca do pracy jest póki co wystarczająco aby jeszcze podwoić produkcje a co do wynagrodzeń, rosną one adekwatnie do wykonywanej pracy, osobiście nie narzekam

Weronika

No jak kasa większa to faktycznie spoko. A te inne inwestycje to jakie planują?

Ana

Witam, poszukuje pracy na wakacje- mam 15 lat. Czy w Waszej firmie jest możliwość zatrudnienia?

@Ana

Niestety nie, zatrudniamy pracowników tylko na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu, młodociani pracownicy niestety się tu jeszcze nie łapią

Sebastian

Witam czy firma potrzebuje aktualnie montera hydrauliki

@Sebastian

Witam, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Monter/Mechanik. Zapraszam do złożenia swojej aplikacji na adres: rekrutacja@palfinger.com Nasz zespół rekrutacyjny weryfikuje kwalifikacje i kontaktuje się z osobami które spełniają oczekiwania. Pozdrawiam

@Sebastian

Tak i nie :p armatury łazienkowej nie zakładamy ale hydraulika siłowa to codzienność

X

Ktoś coś o średnich zarobkach?

@X

Witam, Wynagrodzenie jest określane na podstawie doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Weronika

Czyli w pewnym sensie jest możliwość, żeby osoby na szczeblowo tym samym stanowisku zarabiały inaczej?

Reb

Tak

@Reb

Każdy zarabia tak jak pracuje możesz mieć 4000 netto ale też możesz mieć dużo więcej

Czy w PALFINGER MARINE LSE POLAND są szkolenia zewnętrzne?

Co jak co ale gdyby życie nie zmusiło mnie zmiany pracy na delegacje to nadal bym tam pracował, firma zrobiła mi masę uprawnień takich jak wózki suwnice HDS Sep prawo jazdy c itp jak skończę delegacje to wracam!

Rafał

Witam czy firma potrzebuje jeszcze spawaczy ?

@Rafał

Póki co nie, potrzebujemy mechaników, lakierników

Kazimierz

Kiedyś widziałem ogłoszenie na stanowisko kierowca- monter czy poszukujecie również na nie?

@Kazimierz

Witam, @Kazimierz zapraszam do aplikowania na stanowisko Monter/Mechanik (adres e-mail: rekrutacja@palfinger.com) Na stanowisko kierowca-monter nie prowadzimy rekrutacji.

Czy mozna uzyskać informację jakie stawki są przewidziane dla lakierników? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dodam, że lakierników z dużym doświadczeniem w malowaniu przemysłowym.

@Marcin

Witam Panie Marcinie, Wynagrodzenie jest określane na podstawie doświadczenia zawodowego i umiejętności. Pozdrawiam

Rafał

Oddział w Solcu kujawskim

Sebastian

Witam jak mogę złożyć sv do oddziału w Gdyni nigdzie nie ma e-mail ani nr telefonu pozdrawiam

Urszula
@Sebastian

No nie ma. Nie zadzwoniłeś do Solca zapytać? Oni na pewno mają.

Jakiego rzędu zarobki można liczyć na magazynie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PALFINGER MARINE LSE POLAND?

Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 52 387 06 00

Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 52 387 06 00

Damian

Jest taka bieda z ludźmi do tej nędznej pracy że już nawet na portalach społecznościowych "fachowcow"szukaja ,więc jeśli tylko masz ochotę pracować to masz te praca i zarabiasz ha ha.

Tomaszek

Ten numer w ogóle nie odbiera... próbowałem kilka razy..

JAG
@Tomaszek

Bo to firma kogucik!

Damian
@Damian

A pracowałeś może w Palfingerze? Zastanawiam się czy to dobre miejsce do rozwoju dla młodych, co mógłbyś na ten temat powiedzieć? Przyjmują osoby bez doświadczenia? Jak wyglądają ich obowiązki w firmie?

Master
@Damian

Jesteś pewien co czynisz kolego? :D

Jacek

Cześć, jako były pracownik, mogę śmiało stwierdzić, że atmosfera na Unii Europejskiej 8 przez ok 6 lat mojej pracy była jak najbardziej ok. To zapewne za sprawą wyjątkowo pozytywnych relacji ze współpracownikami, których de facto już tam nie ma. Niemniej duży wkład w całość z pewnością miała Paulina, co niejednokrotnie potwierdzała zaangażowaniem. Tak więc potencjał jest :). Z mojej perspektywy oceniam całość pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o PALFINGER POLAND SP. Z O.O. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w PALFINGER POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PALFINGER POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PALFINGER POLAND SP. Z O.O.?

PALFINGER POLAND SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Unii Europejskiej 8
    86-050 Solec Kujawski

PALFINGER POLAND SP. Z O.O.