Opinie o Progresline w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Progresline. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Progresline o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progresline w Łódź

Czy pracodawca Progresline motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Weronika Jakubiec

Firma uczciwa i przyzwoite pieniądze oferująca. Dla ludzi ambitnych i pracowitych!

Bodo
@Weronika Jakubiec

Z uczciwością to kłamstwo, giną pisma, administratorzy kłamią nie wykonują swoich obowiązków działają tak aby antagonizować mieszkańców nie znają obowiązujących przepisów, sami stanowią prawo.

@Bodo

Bodo trafione w sedno. Sami stanowią prawo !

klient Nowy wpis
@Weronika Jakubiec

Ani ambitnych, ani pracowitych, ale dla nierobów.

Poszkodowany przez Progresline Nowy wpis

proszę moderatora o poprawienie daty 27.IX.2020 roku a nie 2015roku wyrok uchylający moje odwołanie...

Jaki dress code obowiązuje w Progresline?

les Nowy wpis

nie wiem ale pytanie z Marsa albo dalej

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Progresline? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Mieszkaniec

Właśnie jesteśmy w trakcie odchodzenia od tej firmy. Mówiąc krótko to katastrofa! Proszę popatrzeć na zależności tej spółki z innymi spółkami. Właścicielem jest Litwin. Prawdopodobnie będziemy ściągnąć media komercyjne na osiedle tj Leźnica Wielka Osiedle woj łódzkie. Jeżeli istnieją inne wspólnoty które mają problemy z tą firmą proszę o kontakt, razem zdziałamy więcej.

Czlonek zarządu W.M.A
@Mieszkaniec

Witam. Jestem członkiem zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Arboretum. Przez tą firmę utraciłem stanowisko członka zarządu 21.IX.2015roku. 27 sierpnia 2020 roku Sąd Okręgowy w Łodzi uchylił uchwałę mnie odwołującą, co niesie za sobą poważne konsekwencje dla tej firmy i osób które popełniły przy odwoływaniu mnie wiele złego na krzywdę moją i mojej rodziny, oraz całej Wspólnoty. Firma dostała 2 ważne wypowiedzenia umowy 14 i 17 września 2015roku, a poprzez zniszczenie mojej osoby i reputacji na 5 lat zarządzała dalej Wspólnotą , niestety co wynika z mojego wyroku wypowiedzenia są ważne a firmy nie powinno być od 1.X.2015 na naszej Wspólnocie. Też myślę o mediach i nagłośnieniu sprawy więc proszę o kontakt poszkodowane wspólnoty w celu podjęcia wspólnych działań. Podaję kontakt e-mailowy. zarzadkrzysztof2020@gmail.com

była wspólnota

pozytywne opinie w większości pisane chyba przez sam Progresline. Firma ta jest jedną z większych firm na rynku w Łodzi przez co traktują wspólnotę jako kolejny numerek na liscie zarządzanych budynków. Żeby czegokolwiek się doprosić to mijają miesiące, administratorzy nie mają czasu zajmować się budynkiem bo takich budynków mają całą masę. Nasz administrator miał 20 budynków pod sobą. Na szczęście mieszkańcy poszli po rozum do głowy i zmieniliśmy firmę na inną.

look10
@była wspólnota

zgadzam się w 100% . U nas na nieszczęście zarządza również Progresline ( obecnie TU mieszkamy) i to jest pomyłka i nieporozumienie. Pani administrator ciągle mówi, że jakakolwiek zmiana to są ogromne koszta nie przedstawiając ich w ogóle, ignoruje telefony mieszkańców utrzymuje jednie przyjacielskie stosunki z pseudo radą osiedla . Biorą duże pieniądze za picie kawki i nie wywiązywanie się z obowiązków.

@look10

potwierdzam, telefony są ignorowane, pracownicy firmy antagonizują mieszkańców, nie wydają współwłaścicielom dokumentacji...

@była wspólnota

" Na szczęście mieszkańcy poszli po rozum do głowy i zmieniliśmy firmę na inną. " gratuluję dobrej decyzji, zmiana tej firmy to najlepsze co mogliście zrobić..

@look10

Dokładnie jak u nas.Brak reakcji na prośby mieszkańców dotyczących podstawowych spraw np: ogrzewania oraz wymigiwanie się od wszelkich zmian.Osoba „prowadząca” naszą wspólnotę działa bardziej na korzyść firm wykonujących u nas usługi niż na rzecz mieszkańców.

@była wspólnota

Zgadzam się w 100%.Fatalna firma,pracownicy lekceważą klientów,ciężko o jakąkolwiek reakcję.Obecnie już nawet nie mogę dodzwonić się do osoby ,która powinna zajmować się naszą nieruchomością-ma wyłączony telefon.

Aga
@była wspólnota

Proszę o podpowiedź jak udało się dokonać zmian, od czego zaczęliście i kto was teraz obsługuje?

Czarek

Wiecie coś dlaczego przy adresie w Łodzi na Piotrkowskiej jest informacja, że zamknięte na stałe?

odpowiedź
@Czarek

uciekli do Lublina -nowa marka Tumieszkamy

zmęczony mieszkaniec

Ta firma , to jakieś nieporozumienie. Koszty ogromne, pomocy brak. Nie ma osoby odpowiedzialnej za zarządzanie budynkiem. Do napraw przysyłani są ludzie, którzy nie mają o niczym pojęcia. Pod pretekstem pandemii nie organizują zebrań. SKANDAL

MM

Firma ta niestety jest zarządcą nieruchomości,w której mieszkam.Obsługa w niej jest fatalna.Osoba,która powinna pomagać nam w rozwiązywaniu problemów zawsze szuka wytłumaczenia dla swojego nicnierobienia.Stosuje spychologię.Niczego nie można się doprosić. Płacimy a w zamian dostajemy jeszcze niemiłe uwagi.Koszmar,nie polecam.

WAL 3216

Zgadzam się z opiniami, nie godna polecen

zadowolony

Dla mnie to dobre miejsce do pracy ,staram się dobrze robić co do mnie należy.

mieszkaniec wspolnoty

tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. gorszej administracji chyba nie ma. Administratorka nie odbiera telefonów mozna dzwonić 20 razy i nic... jak przez przypadek odbierze mowi ze oddzwoni i cisza. pytania lokatorow zostaja bez odpowiedzi, uwagi na temat wykonawców m.in. firmy sprzatającej zostaja bez reakcj "jest czysto" mimo ze firma powinna myć klatke raz w tygodniu a robi to raz na miesiąc albo wcale. Nie znają obowiązujących przepisów stawiając lokatorom smietniki pod oknami.

LOKATOR

Administratorka nagminnie ignoruje prosby I skargi mieszkancow, nie odbiera telefonow,skutecznosc zerowa, nic nie mozna zalatwic do konca.Wpis wspolnota mieszkaniowa Lisciasta Park Lodz.

Zbigniew
@LOKATOR

Jakiego rodzaju prośby i skargi składaliście do administratorki? Chciałbym ustalić, w czym jest problem.

Radek

Konkurencja między firmami administrującymi jest tak duże, że na forum piszą głównie osoby zainspirowane do tego.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Progresline (usunięte przez administratora)? Jak tak, to dlaczego?

Administrator12

Nie ma juz Progresline. Zmienił się właściciel, dyrekcja, warunki pracy, płaca i atmosfera. Nie polecam.

@Administrator12

z tego co mi wiadomo Progresline nadal istnieje, zmieniła się tylko nazwa na "Tu mieszkamy",(usunięte przez administratora) nadal pełni jakąś funkcję, a administratorzy również pracują ci co pracowali.

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Progresline (usunięte przez administratora) jako pracodawcą?

Administrator12

Firma Progresline juz nie istnieje, teraz jest TuMieszkamy. Zmieniły się warunki i zasady działania.

@Administrator12

Tu mieszkamy to tylko Brand, firma Progresline Sp z o.o z tego co mi wiadomo istnieje nadal.

Może niektóre osoby nie nadawały się do pracy w tej firmie i teraz szukają zemsty?

Pokrzywdzeni przez D.L

" (usunięte przez administratora)jest bardzo arogancką osobą, z wyższością traktującą innych. Do swojej pozycji doszła dzięki układom I układzikom w magistracie dzięki(usunięte przez administratora), który jest jej teściem I był m.in komendatem straży miejskiej. Opinie powyżej piszą osoby z Progresline, bo sama byłam świadkiem, jak to robiły. " Popieram Twoje słowa Kaśka, masz rację (usunięte przez administratora) jest arogancka i nie interesuje jej dobro Wspólnoty tylko chęć zysku. Foldery i misje które ma na stole w firmie Progresline i na stronie internetowej, nie mają z postępowaniem firmy Progresline (usunięte przez administratora) nic wspólnego.

Kaśka

(usunięte przez administratora) jest bardzo arogancką osobą, z wyższością traktującą innych. Do swojej pozycji doszła dzięki układom I układzikom w magistracie dzięki P L (usunięte przez administratora) który jest jej teściem I był m.in komendatem straży miejskiej. Opinie powyżej piszą osoby z Progresline, bo sama byłam świadkiem, jak to robiły. W firmie panuje zasada "byle taniej". Są znacznie lepsze firmy, które zajmą się zarządzaniem nieruchomościami w bardziej profesjonalny sposób.

Maciek

W Progresline pracowałem zaraz po studiach. To były moje początki w branży nieruchomości, ale potem trafiałem na różnych pracodawców, dlatego Progresline nie mam nic do zarzucenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Progresline - Łódź

Progresline
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Piotrkowska 197
    90-451 Łódź