Opinie o Toczpol Krzysztof Hajduga w Ścinawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Toczpol Krzysztof Hajduga. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toczpol Krzysztof Hajduga w Ścinawa

Radek

Polecam Firmę Toczpol dobry pracodawca i wykonawca.

DAMIAN

Witam przyjąłem się dwa miesiące temu i jest w porządku. Jestem zadowolony.

@DAMIAN

W takim razie nie pozostaje nic innego, jak się tylko cieszyć z takiego stanu rzeczy. Z ciekawości zaczęłam szukać ofert pracy od Toczpol w sieci, ale niestety nie udało mi się znaleźć ani jednej. @DAMIAN, czy może się orientujesz, na jakie stanowiska mają teraz wakaty? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dawid B.

Hej polecam pracę w Toczpolu. Dobry pracodawca.

Mariusz

Hej pracuję od niedawna i mam pozytywne odczucia, jest tak jak się umówiłem. Polecam????

@Mariusz

Cześć, czy napiszesz o tym coś więcej? Wspomniałeś, że jest tak jak się umówiłeś i masz pozytywne odczucia. A jak się umówiłeś? Pytam ponieważ chciałabym ustalić na co można liczyć w firmie jako pracownik.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toczpol Krzysztof Hajduga? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku mechanik warsztatowy?
Marek B.

Polecam Toczpol dobry Pracodawca

Łukasz

Pracuje 3 rok i z czystym sumieniem mogę polecić firmę...

Kierowca
@Łukasz

Możesz mi napisać dokładny adres firmy bo jadę z towarem

Krystian W.
@Łukasz

Ja też pracuje od dwóch miesięcy i jest okey???? Wypłata szybko bo już drugiego dostalem

Krzysztof spawacz
@Łukasz

Tak ja też jestem zadowolony i polecam

Dawid D
@Łukasz

Ja pracuję już 7 lat i też polecam zarówno dla doświadczonych, którzy szukają pracy jak i dla młodych, którzy chcą się czegoś nauczyć

Łuki
@Łukasz

Hej polecam firmę dobry pracodawca na trudne czasy. Stabilizacja nie muszę się martwić o pracę i czy dostanę wypłatę na czas albo czy nie będzie redukcji etatów. Szef zawsze dba o wypłatę żeby była już w drugi dzień po zakończeniu miesiąca i szacun za to

@Łuki

To super! Dobrze wiedzieć, że firma Toczpol jest godnym polecenia pracodawcą i można tam liczyć na stabilne zatrudnienie. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Dostajecie tam może jeszcze jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Mamy dużo zlecen jest co robić, prace idą dobrze. Atmosfera ok, a współpraca się układa. Inwestycje w Ta... skończyliśmy pół roku temu, a jedyne poprawki jakie były to po poprzednim pseudokierowniku... , który przegiął strunę ostatecznie. Nie masz pojęcia panie P. co się dzieje i znowu w swoim stylu próbujesz oczerniać Firmę. Pracownicy są sprawdzani, a obecny kierownik jest nie pijacy w przeciwieństwie do ciebie.

@Michał

Chłopku daj spokój. Niepijący? Słyszałem inne opowieści. A o pracownikach to już w ogóle dobre żarty :ddddddd

Na robocie we Wrocławiu cały czas wszyscy na bombie, w drodze z roboty w aucie zawsze jest kropione. Niektórzy nie potrafią zacząć roboty bez startowej małpy. Kierowca szefa lata i udaje jakby miał jakiekolwiek pojęcie o robocie a płaskiego od krzyżaka nie odróżnia. U każdego zleceniodawcy zawsze jest pełno poprawek a do firmy Ta....... wracamy już któryś raz w ciągu pół roku. Nie ma kogoś z olejem w głowie i doświadczeniem kto mógłby pokierować chłopakami. Bo to co jest teraz to jakaś marna improwizacja..

Grzesiek

Pracowałem w firmie Pana Krzysztofa kilka lat temu bardzo konkretny i słowny człowiek przychylny dla swoich pracowników zawsze szło się z nim dogadać i uzyskać pomoc w razie potrzeby nie wiem po co ludzie wypisują takie śmieci może maja problemy samo ze sobą wiec niech się sobą zajmą zamiast obrabiać tyłek innym Pozdrawiam Panie Krzysztofie

Henryk

Polecam Firmę dobry pracodawca, stała praca nawet w czasie pandemii wszyscy mają zajęcie i nie trzeba się obawiać zwolnień dawno nie miałem takiej stabilizacji doceniam to... Zachęcam wszystkich, którzy chcą uczciwie pracować i mieć stabilne zatrudnienie

Filip

Cześć pracuje w firmie od ponad sześciu miesięcy i jest dobrze, jestem zadowolony wypłata na bieżąco, zaliczki wystarczy zgłosić dzień wcześniej także polecam. Jest sporo roboty ale to dobrze bo jest konkretną pracą.

Magda

@łukasz a na jakim stanowisku pracujesz już tyle lat ?

Radoslaw

Jestem byłym pracownikiem ale bardzo dobrze wspominam i polecam firmę jako pracodawcę, dużo się nauczyłem i nabrałem doświadczenia, wypłata zawsze na czas, pracy dużo, pewne zatrudnienie, pozdrawiam wszystkich.

@Radoslaw

Wiesz, ile oferują na start mechanikom? Rekrutacja chyba pomimo koronawirusa nadal trwa? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Polecam

Ja również mam dobre zdanie o firmie jako pracodawcy. Za dobrą pracę jest dobra płaca. Odkąd pracuje mam tylko dobre doświadczenia w firmie, kiedy potrzebowałem pomocy to ja otrzymałem. Polecam każdemu kto chce rzetelnie pracować a w zamian dostać stabilizację.

Robert
@Polecam

Masz rację, wydajna praca powinna być odpowiednio wynagradzana. Czy mógłbyś doprecyzować jakie dodatki finansowe dostajesz? Chętnie też dowiem się o wysokości premii.

Robert

Mam dobre zdanie o pracodawcy. Wynagrodzenie na czas, duże zrozumienie dla spraw prywatnych kilka razy potrzebowałem pożyczyć busa poprosiłem odrazu miałem zgodę, polecam

Maniek

Toczpol to dobry pracodawca, wypłata na czas, praca bez przerw zimowych czy sezonowych jeśli tylko chce się pracować, można liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy prośba o zaliczkę czy pożyczka zawsze pozytywnie rozpatrzone. Ja polecam

żetelny pracownik

Hcialem sie przyjać do pracy w Toczpol do wykończeniuwki. Tyko słyszałem ,że pżyjmujął odrzut ludzi. To prawda ?

Fachowiec
@żetelny pracownik

Każdy pracodawca szuka dobrych pracowników tak samo jak pracownik szuka dobrego pracodawcy. Pracuję ponad 5 lat i większość moich kolegów to fachowcy i jeśli naprawdę szukałbyś pracy nie pisał byś, że słyszałeś, że przyjmują ……, raczej jesteś byłym pracownikiem szukającym możliwości oczernienia firmy, w której pracowałeś bo zostałeś zwolniony pisząc w taki sposób. Pracuje wielu ludzi od 13 lat to świadczy pozytywnie i o ludziach i o firmie, że jest na rynku i się rozwija.

Igor

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Igor

Nie wiem, czy nadal jesteś zainteresowany pracą w Toczpol, ale tak, firma prowadzi właśnie rekrutację. Szukają tam: Frezera, Ślusarza - Spawacza, Placowego oraz Pomocnika przy produkcji metali. Tu masz te oferty: http://www.wypr.pl/oferty-pracy-toczpol-krzysztof-hajduga Któraś z nich Ci odpowiada?

Witam polecam Toczpol jako dobrego pracodawce, wszystko tak jak uzgodnilem z pracodawcą podczas rozmowy wstepnej. Mimo kilku moich wpadek... Dostałem szansę i zamierzam ja wykozystac pozytywnie, mam stałe zatrudnienie na umowę o pracę, wypłata już pierwszego albo drugiego dnia miesiąca, a we wczesniejszych pracach miałem na raty nawet po dziesiątym, także doceniam... Szczerze polecam dla tych którzy szukaja zatrudnienia.

@Tomek

Dziękuję za Twoją opinię.Może chciałbyś rozwinąć nieco wątek swojej rekrutacji do pracy w firmie? Na jakie stanowisko aplikowałeś i jak wyglądał proces rekrutacji?

Pracuje drugi miesiac w Toczpolu na stanowisku tokarza i jestem szczerze zadowolony wyplata na czas i stawka taka jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostala uzgodniona. Pracowalem wczesniej w panstwowej firmie i jestem milo zaskoczony, ze w prywatnej firmie z polskim kapitalem tez mozna dobrze zarobic. Polecam ja jestem zadowolony.

@Marek

Twoja opinia dobrze świadczy o pracodawcy firmy Toczpol Krzysztof Hajduga. Piszesz, że stawka, jaka była uzgodniona na rozmowie kwalifikacyjnej, jest identyczna z tą, jaką w chwili obecnej otrzymujesz. Jakie jeszcze inne zapewnienia pracodawcy się sprawdziły?

Zostaw merytoryczną opinię o Toczpol Krzysztof Hajduga - Ścinawa

• Jak się pracuje w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Zobacz opinie na temat firmy Toczpol Krzysztof Hajduga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toczpol Krzysztof Hajduga
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Lubińska 55 lok. 11
    59-330 Ścinawa