Opinie o Toczpol Krzysztof Hajduga w Ścinawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Toczpol Krzysztof Hajduga. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toczpol Krzysztof Hajduga w Ścinawa

klient

Witam korzystałem z usług Firmy Toczpol i polecam z pełnym przekonaniem firmę jako przyjazną klientowi - szukałem pomocy w remoncie nietypowej maszyny, którą kupiłem na giełdzie kiedy okazało się, że w mechaniźmie brakuje kilku elementów szukałem pomocy w wykonaniu części metalowych - odwiedziłem trzy firmy i nikt nie był zainteresowany pochyleniem się nad tematem... dopiero kiedy dostałem namiary na Toczpol i pojechałem chłopaki mimo skomplikowanego tematu podjęli się zadania i wykonali części i do tego dali dobra cenę, a nie jak inni z kapelusza, żeby tylko nie musieć się angażować w robotę dla drobnego klienta. Dziękuję za realizacje mojego zlecenia dobrze i na czas, wszystko działa jak należy:-) Pozdrawiam R.B.

Klient2
@klient

Witam! Potwierdzam można liczyc na chlopakow. Bylem kilka razy i zawsze mi pomogli, a ostatnio nawet w sobotę mimo, ze bylem w firmie późno nie odmowili...☺ poczekalem godzinke i dorobili mi części, o ktore prosilem, takze szacun.

Sasza

Polecam serdecznie firme i korzystajac z okazji chcialem podziekowac za mozliwosc pracy i pozdrowic caly zespol. Dziekuje za wspolnie spedzony czas wspolne osiagniecia mam nadzieje, ze bedziemy mogli dzialac nadal po moim powrocie do Polski:-)

Przemo

Polecam:-) pracuję ponad pięć lat i jestem zadowolony zarówno z zarobków jak i podejścia kierownictwa do relacji z pracownikami i boli mnie to jak byli pracownicy piszą nieprawdziwe informacje bo mieli bardzo dobrze, a tylko na własne życzenie zrobili sobie i innym źle przez fuchy na boku albo cwaniakowali - wiadomo, że żaden przełożony nie pozwoli wejść sobie na głowę. Przez pięć lat pracy i codziennych relacji mogę śmiało polecić firmę Toczpol jako uczciwego pracodawcę.

Polecam. Jestem nowym pracownikiem wróciłem z Niemiec pracowałem za granicą ponad 5 lat i nie wiedziałem jak to będzie po powrocie... Ale jestem pozytywnie zaskoczony pracuję trzy miesiące i jest ok.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toczpol Krzysztof Hajduga? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku mechanik warsztatowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Lukasz

Witam polecam firme Toczpol jako rzetelnego pracodawcę wyplata zawsze na czas, zawsze uczciwie jezeli sie na cos umowisz zawsze tak jest dotrzymuja slowa i to mi sie podoba, ponieważ mialem kilku pracodawcow wczesniej i roznie bywalo, a tutaj zawsze moge liczyc na pracodawce, a Ci ktorzy narzekają dawali ciala, a wiadomo zaden pracodawca nie bedzie pozwalał sobie na chowanie sie po kątach... sami sa sobie winni, ze zostali zwolnieni, a teraz wypisuja zeby sie mscic za wlasne lenistwo. Polecam dobra firma dla każdego kto chce uczciwie pracowac.

Same kłamstwa! Polecam!!

Cinka stary

Kierownik odpierdala z pensji nie polecam

daro

ja pracowalem u krzysztofa i nie narzekam raz bylo dobrze raz zle ale trza byc odpornym i fizycznie i psychicznie szef w pozo pan tadek bardzo mily pan nie narzekam i polecam ta firme praca jest od 6-16 druga zmiana od 15-22 jesli chcesz zostajesz dluzej wiadomo jest cisnienie trza pracowac a co do zniszczen to jestem za zniszczysz plac nic za darmo ktos za to placi a kto wam nagadal ze firma ma dlugi nie wasza sprawa tylko firmy pozdrawiam pania asie pana tadka krzysia i pozostalych z biura

Darek

Gorąco pozdrawiam całą brygadę z bazy i biura rzecz jasna, sorry za efekt mojej wojny z exlaską, trzymajcie się ciepło tej zimy pa. P.S. Powiedzcie Bartkowi żeby się za robotę wziął !

Darek

Po ponad dwóch latach pracy w firmie Krzysztofa Hajdugi jestem w stanie uczciwie zachęcić osoby bezrobotne do osobistego przekonania się jaką firmą jest Ścinawski "Toczpol". Zawsze i wszędzie istnieją wady i zalety, ma je każdy człowiek, czy w tym przypadku firma. Zapewniam wszystkich, że nie zmarnowałem lat życia na pracę w tym miejscu, ponieważ cała masa wykonanych czynności nieprawdopodobnych do realizacji, którymi mogę chwalić się w kółko do końca swoich dni miała miejsce właśnie tam. Jestem bardzo wdzięczny całej --bo nie jest to zasługa małej ilości osób-- firmie za nabyte doświadczenie. Zostałem przyjęty z wiedzą o branży na poziomie 0.005/10 (szlifierkę kątową potrafiłem trzymać), a opuściłem ich jako doświadczony fachowiec w dziedzinie precyzyjnego cięcia, transportu i składowania elementów metalowych konstrukcji o których nawet nie wiedzieliście, że istnieją. Istotną informacją dla osób decydujących aktualnie o pierwszej wizycie w sprawie pracy w "Toczpolu" powinna być wieść: "Śmiało Sprawdź!!! Tam Dobrowolnie Pracuje Mnóstwo Zadowolonych Osób Z Krwi I Kości". Tym bardziej gorąco polecam tę firmę osobom KREATYWNYM z natury ponieważ tam z całą pewnością uzyskają pole do popisu i okazję do tak wciągającej zabawy, że zostaną pracować po godzinach z WŁASNEJ inicjatywy (na prawdę doświadczyłem tego kilkanaście razy w 2 lata). Równie gorąco dziękuję za nie sprawdzenie swoich możliwości osobom leniwym, które chcą testować cierpliwość współpracowników do osób lubiących patrzeć jak się pracuje zamiast pracować. Zasada utrzymania się tam banalnie prosta: nie wiesz jak pracować, więc pytasz, jeśli dalej nie wiesz to pytasz kogoś innego, ale jeśli jesteś pchłom to mam dla Ciebie złą wiadomość, mianowicie - w Toczpolu nie ma psa!!! Toczpik był, ale uciekł bo mu Jacek z miski podjadał. Gorąco pozdrawiam całą brygadę z bazy i biura rzecz jasna, sorry za efekt mojej wojny z exlaską, trzymajcie się ciepło t

Darek

Na początek należy sprostować powyższą opinię, która została stworzona i opublikowana w ramach zemsty na mojej osobie, a nie na firmie "Toczpol". Napisała to zraniona dziennikarka, która jest jak widać powyżej - dobrym strategiem wojennym. Jestem byłym pracownikiem tejże firmy i z całą stanowczością stwierdzam, że opinia ta została mocno dobarwiona przez osobę o wykształceniu dziennikarskim, dlatego powinna zostać usunięta przez administratora. Pracowałem tam niedługo ponad 2 lata i wiem, że nikomu nie należą się superlatywy, ale nie można tak oczerniać firmy, w której zarząd i pracownicy wykonują naprawdę solidną pracę dla ich wspólnego dobrobytu. Kompletnym nonsensem jest stwierdzanie nieludzkości warunków pracy w miejscu gdzie znajdują się stali (wieloletni) pracownicy. Drogi człowieku poszukujący pracy proszę NIE zwracaj uwagi na zamieszczoną powyżej opinie ponieważ dzięki prostej matematyce prosto z kalkulatora WIEM, że 41% punktów oczerniających jest wyssana z dziennikarskiego palca!!!!!!

poprawka

20) tak czy owak pożałujesz, że postanowiłeś tam pracować, dorobisz się garba, nerwicy, alergii, reumatyzmu, pylicy czy innej kurwicy. Trzeba było się uczyć, jakieś działalności zakładać, coś kombinować, kraść i/lub zabijać, bo za pracę u takiego prywaciarza będziesz niemoto mógł sobie kupić chlebek od pierwszego do ostatniego, opłacić rachunki przy dobrych wiatrach (ciężko będzie zmieścić wynajem mieszkania), a za kilka lat obudzony z ręką w nocniku, bez kasy na leczenie tego co Ci w pracy się zepsuło zapewne stwierdzisz "I na co mi to kurwa było"

poprawka

11) jeśli zepsuje Ci się Twój pojazd w ramach wykonywania poleceń służbowych to należy Ci się uzyskanie informacji, że jesteś oszustem bo wszyscy wiedzą, że był zepsuty wcześniej + "DZIĘKUJĘ" - jeśli ktoś liczy na "pomoc"/rekompensatę(brzmi podobnie) finansową w tej kwestii to się przeliczy 12) jeśli przepracowałeś od 07.00 do 20.00 solidnie jak wół na budowie targając cokolwiek, to jesteś w stanie zostać tę chwileczkę do 22.00 13) pracujesz dłużej bo sam chciałeś i nie zrozum mnie źle naprawdę nikt nie stosuje przymusu, gróźb karalnych, nikt nie krzyczy, nie wyzywa i szkaluje. Prezes lub jego któraś prawa stopa przecież tylko zapytuje "Czy MOŻESZ zostać?" (konsekwencje wyboru odpowiedzi: mogę zostać - po niedługim czasie będziesz się czuł wydymany; nie mogę zostać - wydymany będziesz szybciej niż jesteś w stanie to odczuć) 14) sprawiedliwość jest po stronie na pewno nie Twojej 15) tu jest Polska, więc pracujemy minimum 10 godz. tak jak w Polsce się pracuje 16) ta zasrana stawka Xpln/godz. jest totalnym kresem możliwości do zarobienia na rejonie, więc nie masz szans na więcej 17) to ile zarabiasz jest owiane Super tajemnicą i nikt nie może się dowiedzieć, że "ile" to jest tyle. Wydany przez zarząd firmy ściśle przestrzegany nieOFICJALNY ZAKAZ PROWADZENIA ROZMÓW NA POWYŻSZY TEMAT Z KIMKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK NAWET NA MIGI NIE WOLNO!!!! 18) człowiek nie traci zdrowia, człowiek ma po prostu za dobrze i zaczyna mieć za przeproszeniem wszystko w dupie to i robić mu się nie chce i kombinować zaczyna jak tu poleniuchować 19) zniszczenie mienia firmy nie popłaca - mają taryfikator "zamiarowy" tzn. zniszczone nie chcący - 0-100% wartości produktu nowego ze sklepu; zniszczone specjalnie, zwyczajne perfidnie i chamsku - 100%(na to nie licz)-800%; Taryfikator ów współpracuje ściśle ze szklaną kulą w której widać jaki zamiar miałeś 20) tak czy owak pożałujesz, że post

poprawka

Jeśli szukasz pracy bo nie masz kasy i chwilowo nie masz wyjścia, to "Toczpol" jest firmą gdzie cię zatrudnią i udowodnią Ci ,że : 1) jesteś w stanie pracować ponad wszelkie dozwolone wymiary godzinowe 2) pieniądze za pracę w trybie ponad normatywnym dla pełnego etatu nigdy Ci się nie należały 3) niedziela, sobota i mniej ważne święta, wcale nie muszą się różnić od poniedziałku (dosłownie 0pln dodatku) 4) jesteś w stanie zjeść śniadanie w 15 minut z 5 minutową przerwą na wizytę w biurze - później nie masz gdzie zjeść (sorry twój czas minął) 5) po wizycie u lekarza jesteś w stanie wziąć urlop w czasie gdy należy Ci się chorobowe - reszta twojego urlopu podlega odsprzedaniu, bo ty nie masz czasu na urlop, robota czeka 6) dostarczenie zaświadczenia chorobowego się naprawdę nie opłaca - każde przyjmą i zareagują tak jakbyś to sam napisał 7) uczciwy w świetle prawa i kompletnie nieistotny dla nikogo poza Tobą samym jest stosunek pracy wykonywanej do umowy o pracę zawartej między wami - nikt nie dostanie okazji na uczciwe płacenie podatków i późniejszej lepszej rekompensaty za utratę zdrowia, bądź wieku 8) jeśli stoisz o własnych siłach to nadajesz się do pracy 9) jeśli już nie stoisz o własnych siłach to należy Ci pomóc, więc uzyskasz pomoc w cichym wydostaniu poza bramy obiektu na którym się znajdujesz, a dalej sobie poradzisz jak potrafisz, albo usiądź gdzieś i poczekaj aż umrzesz, bo nikt nie ma czasu odwieźć Cię (porada dla niewiedzących jeszcze potrafiących się czołgać -- wracaj zewsząd na stopa nie licz na łaskę pańską, bo się nie doliczysz) 10) jeśli "pomożesz!!!" firmie w dostarczaniu ludzi do miejsca wykonywania zleceń własnym samochodem to należy Ci się "DZIĘKUJĘ" + kasa na paliwo do samochodu który właściwie nie pali, aż tyle co Twój za pokonanie trasy innej niż Twoja - krótszej możliwej. 11) jeśli zepsuje Ci się Twój pojazd w ramach wykonywania poleceń

123dowidzenia

to co pisze "toczyłol" i "klęska" to święta prawda cały czas mało i mało a jak się stanie koło kogoś to zaraz ktoś jest z władzy bo cały czas się jest pod obserwacją jak w programie "BIGBRADER" tylko tam możesz dostać tylko zrypke

toczyłol

trzeba być innym zęby tam pracować dzięki bogu już tam nie robie. jest kilku donosicieli jak krzyś, szlam, kierownik i jeszcze paru . atmosfera zgnita smrud, brud. jeden kibel na 40 pracowników śniadanie max 15 minut na tury bo wchodzi na raz 6 osób . szatnia łazienka i stołówka w jednym pomieszczeniu praca minimum 10 godzin a najlepiej to od 6 do 21. miłego dnia tam nie ma i tylko co robisz, za ile będzie, i za 5 do wyjścia zostań bo klijet czeka. BARDZO ODRADAM!!!!

klęska

pracowałem tam sporo czasu, firma się pogrąża, tonie w długach, wypłaty na raty, nie na czas, wielu "fachowców" spod sklepu, pełny monitoring pracowników, niemiła atmosfera, ciągłe źle, mało, dużo godzin, nie polecam

Cze

Z tego co słyszałem dużo ludzi tam pracuje z obrębu Ścinawy i nie narzeka:) sam zastanawiam Się czy nie próbować się dostać do tej firmy, ponieważ jestem po szkole i mam małe doświadczenie a jestem po Kursach Spawalniczych i nie miałem gdzie nabrać doświadczenia od fachowców a także się czegoś nauczyć, Kursy to mało moim zdaniem. Tak więc się zastanawiam czy potrzebują ludzi bez doświadczenia i do douczenia czy takich którzy już mają do tego rękę ;) Jak myślicie ? A co do opiny to Polecam chociażby nie pracowałem ale dużo słyszałem i nie narzekają.

Stażysta
@Cze

Witaj Cze - Tak myślę, że mogą zatrudnić osobę bez doświadczenia i nauczyć wiele jeśli chcesz pracować i się uczyć to jak najbardziej każdy musi nabrać wprawy i szef to rozumie ja też przyszedłem do Toczpolu prosto po szkole najpierw na staż, a teraz pracuje już piąty rok i ciesze się, że podjąłem taką decyzję, ponieważ przez te 5 lat bardzo dużo się nauczyłem i jestem za to wdzięczny. Kupiłem mieszkanie, mam córeczkę stać mnie na utrzymanie rodziny, a jak zaczynałem nie wiedziałem czy sobie poradzę... ale firma pozwoliła mi zapomnieć o problemach i stanąć na nogi, a ja obiektywnie po tych latach mogę powiedzieć dziękuję bo moje życie mogło się potoczyć różnie... Miło, że pisałeś pozytywnie bo większość ludzi potrafi tylko narzekać, a ja uważam, że mając pozytywne nastawienie można zbudować coś fajnego.

jak tylko umiesz ulice zamiatać to lipa bo prezes płaci za dobrą prace nie słuchajcie tych bzdur ja tam pracuje i nie pamiętam żebym nie dostał wypłaty na czas

Manianass

Lipa nie polecam lepiej ulice zamiatać niż tam iść !!!!

@Manianass

Ja polecam serdecznie firme Toczpol jako dobrego i uczciwego pracodawce. Manianass odwalal maniane... zamiast pracowac wiec sie doigral...:-) Dobrze, ze ci szf podziekowal za robienie maniany bo tylko wstyd przynosiles, a nie dosc, ze dostales chyba z dziesiec razy szanse to jeszcze ja zmarnowales, a teraz faktycznie ulice zamiatasz:-) masz to czego chciales:-) Ja doceniam to co mam - wyplata zawsze na cza, stabilne ztrudnienie od blisko 10 lat, wzajemny szacunek - wystarczy robic swoje i nie swirowac, a pozniej jak sie straci tak jak ty - zalujesz i wypisujesz negatywne opinie zamiast szanowac prace

Zostaw merytoryczną opinię o Toczpol Krzysztof Hajduga - Ścinawa

• Jak się pracuje w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Zobacz opinie na temat firmy Toczpol Krzysztof Hajduga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toczpol Krzysztof Hajduga?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toczpol Krzysztof Hajduga
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Lubińska 55 lok. 11
    59-330 Ścinawa