Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

lolo

do Zarząd , chłopie a co komu po twoich kwalifikacjach , tutaj sa wszyscy tacy co złożyli papiery na Prezesa zarządu , i maja kwalifikacje i strategie dla firmy

asdfghj
@lolo

no i tak macie

zadowolona

Wiadomo kiedy będzie prezes lub prezeska?

Prezes !!!!

obiektywny
@zadowolona

1 kwietnia 1949r.Spółdzielnia Pracy "Cukry Nyskie" rozpoczęła działalność gospodarczą przejmując majątek upadającej firmy "Monasterski i Ska". Kolejne lata to ciągły rozwój . Czy w dzień 1 kwietnia 2019r. Członkowie Spółdzielni będą mogli obchodzić jubileusz 70- lecia ? Czy dane będzie im godne świętowanie ? biorąc pod uwagę fakty, z jaką skrajną nieodpowiedzialnością za majątek wszystkich Członków Spółdzielni pośpiesznie podejmują decyzje osoby zaślepieni rządzą władzy. Oby to nie był początek końca bo b"Historia lubi się powtarzać".

obsever
@obiektywny

No pewnie, że możecie świętować, jesteście właścicielami tej firmy. W większości przez przypadek, bo przez cały okres PRL nie mieliście o niczym pojęcia i siedzieliście cicho jak mysz pod miotłą. Chcecie świętować? to świętujcie, wypłaćcie sobie premie czy też nagrodę jubileuszową i niech zabawa trwa. Szkoda, że nich nie martwi się i nie pyta np. o inwestcje, dla was ważna jest chwila, tu i teraz, gierki, zawiść itd. Spółdzielnie w gospodarce rynkowej nie mają racji bytu, to są firmy, które stoją w miejscu i nie rozwijają się. Bo co to za firma, w której sprzątaczka- spółdzielca ma więcej do powiedzenia niż prezes-niespółdzielca. Dobrze u was było za PRL, bo się wszystkich krótko trzymało. Taka jest prawda i nie zaklinajcie rzeczywistości. Czy ktoś wam kiedyś odpowiadał i pasował? Chyba nikt

dyzma
@zadowolona

prezeska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, wreszcie dobra zmiana.

@dyzma

Zanim!!! Klika do tego nie dopuści. DEZYZJE nieoficjalnie zapadły, będzie dziad i.

dyzma.
@Zorientowany

nie bedzie ryzykował strzałem w kolano i wyboru dziadka" przecie to katastrofa , i wszyscy wiedzą co się święci ...i co sie stanie..

olo
@obiektywny

Pani niech się tym nie martwi,jest pani na chorobowym,więc trzeba się leczyć..

olo
@obsever

to zasługa poprzedniego zarządu!!!Teraz panie się pochorowały,biedACTWA,ALE NA FORUM SĄ AKTYWNE.bRAĆ LEKI I SIEDZIEĆ CICHO TAK JAK WIELU Z NAS ZA WSZYCH RZĄDÓW!!!

Zarząd
@zadowolona

Jak można aplikować na stanowisko Peresa w waszej spółdzielni? Jestem osoba o wysokich kwalifikacjach i międzynarodowym doświadczeniu. Jestem przekonany, że byłbym w stanie przyczynić się do rozwoju waszej firmy. Nie mogę "przebić" się przez wasz Zarząd i przedstawić strategie rozwoju. Proszę o pomoc. Może jeszcze jest czas.

Obiektywny
@olo

Olo czy ty jasnowidz? A może wróżbita? Wysyłasz mnie na chorobowe? Ja bardzo dobrze się czuję, nic mi nie dolega i nie zamierzam jak na razie chorować ? Życzę sobie oby Twoje słowa nie były dla mnie wyrocznią. A Tobie życzę olśnienia w działaniu i oby nie było za późno !!! Ku przestrodze na teraz i na resztę dni : " ZGODA BUDUJE , NIEZGODA RUJNUJE"

Iwonna

Bardzo dobre wyroby.

@Iwonna

@Iwonna Cieszy fakt, że jesteś zadowolona z wyrobów tej firmy. A jakbyś oceniła atmosferę między jej pracownikami? W dalszym ciągu czekamy na komentarze pracowników Cukrów Nyskich Spółdzielni Pracy. Może wysokość wynagrodzenia w ostatnim czasie znacznie wzrosła i można uznać ją za godną? Proszę, podzielcie się z Nami swoim zdaniem o tym pracodawcy.

jarząbek
@Emilia

Pracodawcą jest członek spółdzielni więc musi ocenić sam siebie i swoją działalność jaką wykonuje na rzecz w/w spół.Ocena będzie tylko subiektywna i nie będzie oddawać tego co sądzą o swojej spół. pozostali członkowie którzy są dla siebie z racji członkowstwa w w/w spół. jednocześnie pracodawcą.Pzd.

@jarząbek

Można polemizować z Twoją opinią. Proszę Cię, żebyś jednak spróbował w sposób bardziej merytoryczny wypowiedział się tu na temat Cukrów Nyskich Spółdzielni Pracy w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Pamiętaj, iż tylko tak pomagasz osobom, które chcą tam aplikować. Byłeś kiedykolwiek zatrudniony w tym przedsiębiorstwie?

@Emilia

A co ty taka wścibska , co cię to obchodzi, jak nie pracujesz w tym zakładzie? ? Szukasz sensacji?

widz

MASKARADA i organ na "H" potrzebują sztabu doradców czasy dyzmy wróciły

@widz

Trzeba powiedzieć, że Twój komentarz raczej niewiele wnosi do dyskusji na temat pracy w Cukrach Nyskich Spółdzielni Pracy. A szkoda, bowiem zapewne wiesz sporo o sposobie działania tego przedsiębiorstwa. Jesteś ich byłym, czy obecnym pracownikiem?

dyzma
@widz

umiejętność podejmowania decyzji to zaleta osób które mają wpływ na zmiany zachodzące w przedsiębiorstwie. Brak decyzji to brak zmiany. To co było i co teraz jest to już wiemy . Czy tego chcemy ? takiego zarządzania ? czy taki stan pozwoli nam przetrwać ? podjecie decyzji nie powinno być trudne , to jest oczywiste ..

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Produkcyjny

Już po wyborach, konkurs konkursem a Prezes może być tylko jeden

Obiektywny
@Produkcyjny

Hmmm! Komisja konkursowa? Jakaż to komisja? W jakim celu i dlaczego ? Jakie kompetencje reprezentuje ta komisja skoro w jej składzie jest osoba nie posiadająca żadnych uprawnień do reprezentowania. Jaki organ i kogo reprezentuje R.H.? Czy to czasami nie jest samouwielbienie? Czy to czasami nie jest "ja" i tylko "ja". Czy to czasami nie jest tak - " ja Wam na koniec pokażę jak szybko zniszczę to co tworzono przez tyle lat". " Ludzie ludziom zgotowali ten los", " Człowiek człowiekowi wilkiem"

nieobiektywny
@Produkcyjny

Czyli kto będzie prezesem?

@nieobiektywny

Pewnie "emeryt" kumpel" naszego p.o

Poloman
@Zorientowany

a co emeryt może zrobić dobrego, to będzie początek końca cukrów..

Poloman
@Obiektywny

jak widać wyraźnie ma tutaj interes własny a nie zakładu który potrzebuje zmiany, dlatego nie powinien być dopuszczony do komisji

Magdalena

Jak przedstawiają się zarobki na tle innych firm na terenie Nysy?

@Magdalena

Przeciętne, bez szału.

Czyli średnia krajowa?

@Robin

Mało mówi Twoja wypowiedź. A myślę, że wiele osób jest zainteresowanych tym, jak dokładnie przedstawia się poziom wynagrodzenia na danym stanowisku w Cukrach Nyskich Spółdzielni Pracy. Zrobisz to zatem - powiesz nam, jak przedstawia się sytuacja finansowa w tejże firmie? Napisz proszę jeszcze, jak z kolei wygląda tam sprawa związana z premiami.

Handlowy

Czarna to tylko jedna z opcji, ale Rada a raczej R... Ja który poczuł władzę chce się z nią napawać.A młody dalej mota się i rozwala mnie do reszty handel!!!!

@Handlowy

@Handlowy Nie do końca jasne, do czego moglibyśmy właściwie odnieść Twój komentarz. Nowym użytkownikom forum na pewno nic on nie powie o firmie Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy. Pracujesz tam? Jeśli tak, to powiedz nam, jak mniej więcej wygląda poziom zarobków w tym przedsiębiorstwie?

xyz

podobno "dyrektor" Barbara ma wrócić z odsieczą...

Natalia
@xyz

Niech wraca, byle było by jeszcze do czego....

Olo
@xyz

Byłoby ok. Zna asortyment i dystrybucję. Zna się na sprzedaży, a nie jakieś niedojdy przyjmować co nie siedzą w temacie i się dopiero uczą. Cukry na to nie stać niestety by kolejna osoba wdrażała się w temat.

Anet
@xyz

Czekajmy aż duet się uaktywni. Nie w sumie to wystapi tylko solistka, ona redaguje wszystkie wpisy goworka. Jak jest mądra, to się z Baśka dogada. A tylko Bacha da radę to dzwignąć. Jak sie boi, to będzie bluzgać na goworku. Musi teraz podjąć decyzję, by uratować stołek i firmę.

@Olo

No to super magazyny będą puste praca będzie na 3 zmiany zna się na tym

Doradca
@Anet

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,szczególnie gdy duet już dawno postawił na niej zaporę.Nie życzę źle p.Barbarze ,ale współpraca z M... dobrze nie rokuje.Tu trzeba rozważnie ale radykalnie ciąć,bo firma idzie w dół i żadna radosna księgowość tego na dłuższą metę nie ukryje.

Doradzca2
@Doradca

Jaka współpraca z M. Wszystkich eliminuje. Pierwsze miło a potem pazury. Z nimi nie ma współpracy. Życie pokazało to nie raz. Firma rozwinie się wtedy gdy rada przejrzy na oczy i zrobi porządek. A potem zatrudni fachowca

Tym
@Doradzca2

A naco ta rada czeka na oklaski

Wwwww

Jest nadzieja , że wróci? A ktoś ją przekona?

Lolek
@Tym

Rada czeka na Święta Bożego Narodzenia : ) , bo będzie dużo wolnego od pracy . Nic nie zrobią, bo się zmęczą, a do świąt daleko i kiedy odpoczną. A później będą czekać na wielkanocne. No i niestety obudzą się przed walnym, narobią szumu, bo coś się musi dziać. Pozory muszą być , bo jeszcze im ktoś może zarzucić, że nic nie robią. I może się uda :) Nie możemy liczyć, że coś się zmieni, bo tak im wygodnie. Zobaczcie już są chwilę wybrani i co - nic nawet nie zaczęli robić.

HOHO
@Lolek

Ależ robią spotkania i agitację przy smarowaniu, ale oczym ? Na tablicy tego nie ogłaszają załodze.

ale po co?

@Tym

Jest ta nowa rada, czy jej nie ma? Jakoś się nic nie dzieje ani na +ani na - . Jakby jej nie było. Czy to oznacza, że zostali wybrano niewłaściwi . No przecież sami żebrali żeby ich wybrać a teraz już nic nie robią.

@Wwwww

Wybicie sobie p. BASIE z głowy

Zenek

A niby dlaczego?

@Zenek

Bo ona nie wróci, nikt jej tu nie chce

Zenek
@Stara

Bo umie sprzedawać, czy dlatego że więcej wie o handlu niż ktokolwiek w tej firmie. A może dlatego ,że czekasz kiedy to wszysko padnie , bo zostało ci niewiele do emerytury.

@Stara

Co tam , lepiej zatrudnić kogoś kto się nie zna na handlu i produkcji i przyjdzie za małą kasę , bo takiemu jak kit wciśniesz że pałeczka to nr 1 - to napewno uwierzy. A co nie?

Żegnam

Daga
@Zenek

Może ściągnie z powrotem dobrych sprzedawców co odeszli

Lolo

Masz rację cieniutki był i zajął się sprzedażą przez przypadek bo nie miał kto . Nie ma mocy .

Produkcyjny

Czy to prawda że nie zarząd poleciał

@Produkcyjny

Tak? To warszawka się szykuje. Rysik już o to zadba.

Xyz
@Produkcyjny

Warszawka ma swoje biznesy a teraz to nie będzie tyle kasy ile było kiedyś, to się nie skusi, bo po co się produkować, budżet nie ten. I nie ma na kim lewych interesów działać i lewą kasę ciągnąć.

@Xyz

Lobby warszawskie górą. S.....ki do juz sobie ostrzy zęby. Jest pewny swego,ciekawe dlaczego. Czyżby mały układzik.A wy myślicie że Rada myśli o pracownikach.

Brawo Rada nareszcie coś działacie

@Xyz

Przestań (usunięte przez administratora) 3 po 3 oczym ty piszesz chyba ty lewą kase dostawałeś do wypłaty a teraz będzie 0

@Produkcyjny

Tak poleciał a z nim donosiciele będzie żałoba bo gdzie teraz będą donosic to była ich druga posadka

Zły

Nie myślcie o zemście , tylko podejmijcie szybko mądre decyzje i do przodu , nie macie czasu jesteście odpowiedzialni za załogę ciężko pracujące kobiety , które swe zdrowie poświęciły temu zakładowi.

Lin

Tych donosicieli to nie brakuje w zakładzie Rada dzialać sprawnie i szypko bo nie ma czasu a zemste niech se w (usunięte przez administratora) wsadzą

Co za bzdura

Nikt taki

Kłócicie się tu jak duże dzieci.. W internecie. Gdzie wszyscy to czytają. Inne firmy mogą to wykorzystać. Wszystko tu ujawniacie. Zamiast rozmawiać o tym w firmie. Twarzą w twarz. Ciekawe kto z was będzie najmądrzejszy jak Cukry zamkną bo zamiast działać na dobro firmy to świadomie ją zakopujecie w błocie. Kłóćcie się tak dalej jak dzieci a innym wytykajcie jak mało dorośle się zachowują.. Daleko z tym zajdziecie. Dziękuje za uwagę.

Totuta

Kazdy osiagajac wiek emerytalny powinien z godnoscia odejsc, tak kazdy robi... a tu szykuje sie jakis wyjatek w historii zakladu?

Lim
@Totuta

No i dobrze niech będzie wyjątek i będzie historia będziecie mieć oczym gadać

Elka
@Lim

Wstydu za grosz

Milka
@Elka

Wstydu za grosz to ty nie masz nie będziesz dyktować co kto ma robić i kiedy odchodzić co przeszkadza ci to źe pracuje

Ypsylon
@Milka

Twoj czas juz minal bezpowrotnie. Zrozum to 60latko !

Limm
@Ypsylon

A co jesteś wściekła bo cię (usunięte przez administratora) pewnie miała racje nierobie zrozum (usunięte przez administratora) nie lubi nierobów

@Limm

Niezauwazylismy zeby ona do szczegolnie przez te kilkadziesiat lat sie przepracowywala. Wymaga od innych a od siebie nic?

Amen
@Ok

Trzeba było się uczyć teź mialaś takie moźliwości co pod górke miałaś do szkoły trudno to (usunięte przez administratora)i nic nie gadaj nie chciało się nosić teczki to trzeba dzwigać woreczki AMEN

Figo
@Ok

Bo inni odniej wymagają zrozum to

Popo

Niech startuje jeszcze raz. Zobaczymy czy bedzie, nawet do rady nie weszla buhaha

Członek

No znowu czytamy "poco się ubiegać..." szkoda mi Cię Zbychu, lepiej biernie siedzieć i wypisywać te bzdury przy wieczornej herbatce, aaaa i jeszcze jedno nie pisze się "poco" tylko "po co" bo pocą to się nogi nocą , "uwaźasz" tylko uważasz, nie pisze się "majstrwie" tylko majstrowie jedno zdanie a tyle byków i co tu uważać .... porażka Pozdrawiam

Pipi

Masz rację

Zbych
@Członek

Ty powinnaś być nauczycielką w szkole a nie w cukrach pracować szkoda mi cię ha ha ha

Ok

Może trochę szkoda zamykać bo jeszcze kilku osobom chce się pracować. Ale masz rację , niektórym nikt nie dogodzi, może niech się po prostu zwolnią

Benek

Nie ma komu sprzedawać i nie ma już kto sprzedawać.

Cela

Na kaźdego przyjdzie czas przyjdzie czas nie cieszcie się tak fałszywce....

Patruj

(usunięte przez administratora)jej już w radzie nie ma. Jaja ona ma i miała. Jak masz to zrób co do Ciebie należny

Beata

Związki zawodowe zadowolone bedzie podwyżka i ludzie też

Wać pan

Ile razy tą cirme będziecie wyprowadzać moźe juź nie ma sensu do pierona jasnego

Kaśka

Czego trzeba, by otworzyć oczy. Dno już blisko.

Rytus
@Kaśka

Co tam płyniecie widzicie juź dno

Zibi

Myślisz ,że pracowalibyśmy 1,5 roku. I tu się mylisz. Ktoś kto kupiłby, czy kupi tę firmę nie będzie trzymał załogi 50+. Za duże koszty utrzymania. Chorobowe zasiłki , zaległe urlopy i ciągłe podwyżki po 100zł. Lepiej kupić zakład ludziom wypowiedzenia , część na pomostówkę, reszta bezrobocie. Przyjmą nowych młodych, bez zobowiązań na min. Warunkach. I tak to się opłaci bardziej niż trzymać starą załogę zmęczoną pracą po 20-30 latach robienia tego samego w kółko.

Nn

A czemu nie duet co singielka sama starsz pani was olał...nie moźe być

Zga

Będzie jeszcze goźej sprzedać a reszta choło..y na zieloną trawe i będzie pieknie tak po amerykańsku ba ha

Wacław

chyba już 5 raz , mylę się?

Grad
@Wacław

Słabość rady. Obiecywali jak chcieli stołki a teraz będą się przyglądać i siedzieć do następnego walnego

Xxx

Wiecie może która firma chce nad kupić, bo takie chodzą słuchy.

@Xxx

Pewnie byly Dyrektor ma niecny plan

Heniek

Też takie doszły mnie słuchy, dobre miejsce na takie inwestycje.

bobo

a kto by chciał na ciebie robić wałkoniu jeden

abc

A może podpisz się własnym imieniem!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"