Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

stary

Co ty piszesz? Przecież teraz jest super atmosfera. O co ci chodzi?

uciekaj
@stary

Gdzie niby ta super atmosfera? Może u prezesa. Bo na pewno nie na hali.

Józef

Kupiłem Herbatniki REGIONALNE w polewie kakaowej i p przeczytaniu składu wyrzuciłem do kosza czy nie mozna wyprodukowac bez tylu dodatków

R.

Ma ktoś wiedzę czy związki zawodowe złożyły skuteczny wniosek o tegoroczną podwyżkę dla wszystkich pracowników? Kiedy ją dadzą?

Yyyuuuuu
@R.

Dobre pytanie

Mieczysław
@R.

Możesz napisać jak wysokie to mają być podwyżki i czy procentowo wszyscy pracownicy dostana tyle samo? Dodaj także informacje o innych benefitach takich jak premie lub świadczenia socjalne. Chciałbym się tego dowiedzieć.

Miś Beti

Jeżeli czytasz ten komentarz, bo zastanawiasz się nad pracą w tej firmie to NIE rób tego. Chyba że chcesz codziennie przeżywać sceny jak z filmu" Miś", wtedy wal śmiało.

Wuj
@Miś Beti

Nie obrażaj mojej Firmy,tlumanie!!!!!!

ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE
@Wuj

Nowe słowa tutaj powstają. A niedawno ktoś tu komuś wypominał, że nie zna zasad języka polskiego. Po drugie wytłumaczę Ci co autor komentarza(nie ja), miał na myśli pisząc że firma przypomina film "miś" Stanisława Barei. Przede wszystkim chodzi o model zarządzania który oparty jest na płytkiej propagandzie. Nysa cieszy się z nowo wybudowanej hali Cukrów Nyskich. Tylko gdzie ta hala, która już podobno stoi???? Ciężko będzie Panu i Pani z zarządu oraz radzie spełnić te wszystkie obietnice które aż huczą po Nysie. Worek z obietnicami został rozsypany. Poczekamy na ich realizacje. A Spółdzielni każdy z nas dobrze życzy. Bo spółdzielnia to My. W jedności siła.

@ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE

Co ty wypisujesz za głupoty Nigdy nie padły takie słowa że jest hala nowa tylko że są plany a to jest normalne na przyszłość więc się zastanów co piszesz ptasi mozdzku

Kleopatra

Czytaj ze zrozumieniem inteligentny inaczej. Nysa huczy od plotek. A ktos te ploty tworzy. Jak zwykle w planach cos będzie . Ciekawe czy projekt juz maja na hale o zbycie juz z grzecznosci nie wspomne. Potrafisz prowadzic konstruktywna rozmowe czy tylko obrażać ludzi?

myśląca trzeźwo

Masz rację plany są normalne na przyszłość, trzeba tylko umieć odróżnić plany od marzeń. Ktoś powiedział, że za marzenia słono płaci się. To już przerobiliśmy , niedawno były marzenia o robotach, a jak się skończyły chyba wszyscy wiedzą.

Dyndała

Po co Wam nowa hala? I gdzie ją chcecie postawić?

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
maryla

dobrze to już było i nie wróci więcej

SuperPenetrator2000

Te ciasteczka są super! Jestem po upejnej nocy z jednym z nich i właśnie je jem.pani sekretarka też miła ale system rozwala w (usunięte przez administratora) tolerancyjna pani z działu handlowego! Życzę miłego dnia(usunięte przez administratora) Pozdro600

beri
@SuperPenetrator2000

To nazywa się 'rewitalizacja',stare jest piękne nawet ciastko tylko że myśmy produkowali i te ci.ki oraz wiele innch smacznych ciastek .Może powrócą te czasy .

papa smerf
@beri

Czasy świetności na pewno wrócą. Trzeba tylko cierpliwie czekać i klaskać, a sen się spełni.

Truskaweczka
@papa smerf

To długo poczekamy. Może następny Zarząd podoła

bardzo zadowolona
@papa smerf

Dlaczego nikt się nie cieszy? Już mamy szansę na rozwój. Trzeba zawijać rekawy i do pracy. Obyśmy tylko nadązyli z produkcją. Mamy naszego kierownika on wreszcie pokaże jak się sprzedaje. A jak dyrektor mu pomoże to napewno nie będziemy długo czekać na dobre czasy. Do tego jeszcze inwestycje i sukces mamy gotowy.

bardziej zadowolony
@bardzo zadowolona

jeszcze tylko to trzeba wmówić ludziom bo propaganda to podstawa i drugie imię tej firmy

Klaskacze żarrt
@bardziej zadowolony

Ludziom można wmówić wszystko, ale ekonomia propagandzie się tak łatwo nie da. Zobaczymy podsumowanie na koniec roku, jak na razie słabiutko.

bardzo zadowolona
@Klaskacze żarrt

Hej, ty chyba jesteś z poprzedniej ekipy i nie widzisz dobrego które się dzieje. Mamy swojego świetnego kierownika, super radę i zarząd, były dwie podwyżki, słupki rosną , a zgodnie z tym co mówił zarząd zaraz rozwinie się współpraca bi tu bi. Czego jeszcze chcesz? W pracy najważniejsza jest dobra atmosfera. Nie marudź

@bardzo zadowolona

Poprzednia ekipa była masakra teraz jest ok. coś zaczyna się dziać , a kto tego niewidzi to jest ślepy i tępy!

Pikaczu
@bardzo zadowolona

Współczuję, ale musisz z tym żyć. Idz lepiej poproś niech ci loda kupią jeszcze i truskawki dadzą. Samcznego mniam, mniam. Faktycznie sukcesow od.groma hahahaha

@Pikaczu

Widać jesteś bardzo ale to bardzo nieszczęśliwym człowiekiem a lody były pycha

Pikaczu
@Pele

Wolę kilkutysięczną dywidendę jaką przez 5 lat dostawalismy co roku niz loda za 1,20 zl jeszcze z naszych pieniędzy postawionego

@Pikaczu

Wnioskuję że jesteś zwolennikiem poprzedniej kadry?Nieźle macie robioną wodę z mózgu

Pok
@Pele

Pieniążków takich nie dzielily. Wode to masz zamiast mozgu. Przelicz ile lodow bys za to miał, a masz w zamian jednego

Jolka
@Pele

Jest niestety parę matołków z pod kadry dwóch pań i piszą bzdury, szef produkcji też podpieprza jak przed tem tak i teraz, teraz się lansuje, mamy nadzieję że zarząd jej nie ufa, niech spada do Odry i się popisuje, myśmy ja wszystkiego uczyli .

Cukiereczki
@Jolka

(usunięte przez administratora). I co to za chore podziały na ekipy stara nowa! Jesteśmy z cukrów to ty tworzysz chora atmosfere i dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Żałosne

do dzbanów
@bardzo zadowolona

Po twojej pisowni widać że z wiedzą i świadomością u ciebie jest bardzo słabiutko. A jak ktoś nie chce dywidendy do wypłaty to może ją przeznaczyć na dopisanie, a nie wmawiać spółdzielcom, żeby nie korzystali z zysków i pracowali dla atmosfery. Agitatorzy robią to tylko dla swoich interesów.

Z Żadnej ekipy tylko z cukrów
@do dzbanów

To sobie ją zapisuj. My chcemy utrzymania tego co bylo w przeciągu minionych 5 lat. Idź po loda może dostaniesz jak poprosisz. Ty niee agituj nie skłócaj załogi. Ciagle teraz tylko obietnice. Bez pokrycia Co roku we wrzesniu byly podwyzki. Teraz tez ma byc tak jak obiecali. Pracujemy w jednym zakladzie. Nie wolno mowic ze my czy tamci sa gorsi! Kazdy z nas chce z godna pensja zyc. Zostawiaj wszystko co chcesz ale za nas nie decyduj!

oko

figa-pojedź na wycieczke za swoje srebrniki

jo

Rodzina z Podzamcza rozwali nam tę firmę,ludzie opAmiętajcie się,Karoca też pragnie władzy,już zaraz będzie członkiem spółdzielni a wypAd do ODRY!!i kasę mamy i porozmawiać można i imprezy są.Tak trzymać.

Aaaaaaa
@jo

Przestań pisać bzdury Śmiechu warty jest ten twoj wpis Tylko na imprezach ci zależy

Figa
@Aaaaaaa

No co wy,przecież wyszło jak miało wyjść na walnym.Pajęczy jad poraził ludzi a przecież to było słychać .

Wicek

Mamy nareszcie zarząd który zarządza a nie się rządzi i nas poniżać, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w naszej firmie.

Kandydowałem na stanowisko PH. Pierwsza rozmowa odbyła się w Katowicach z dwoma panami, którzy w mojej ocenie dopiero łapali doświadczenie w HR. Odniosłem wrażenie ze poczytali trochę „internetow” o rozmowie rekrutacyjnej i wyszukiwali w pamięci o co jeszcze zapytać. Zadałem swoje pytania na które uzyskałem odpowiedzi. Następnie zaproszono mnie do siedziby do Nysy na 2 etap- rozmowa z prezesem. Dodam ze miałem tam odległość prawie 200 km w jedna stronę. Podczas rozmowy wydawało mi się ze te 2 rozmowy dotyczą zupełnie innych firm, rozbieżność w stosunku do tej pierwszej rozmowy. Puentą było stwierdzenie prezesa ze: „nie mam doświadczenia w branży spożywczej i to mu przeszkadza”... Dlaczego zatem nie było o tym mowy w ogłoszeniu, zapraszano mnie na 2 kolejne rozmowy? Zmarnowałem 2 dni + koszty paliwa ok 150 zł. Niedopuszczalny sposób traktowania kandydatów, gdzie przypuszczam ze pracowników jest podobny... Prezes jest chyba od stycznia który wg mnie bazuje na wiedzy wyczytanej z gazet i internetu i myśli ze jest najmądrzejszy. Pozdrawiam

@Kandydat

Prezes też nie jest z branży spożywczej, chyba auta sprzedawał, ale co ja tam wiem

Czesław
@Dyndała

Skąd masz takie informacje? Wiesz może coś na temat warunków pracy, które oferuje firma Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy? Mam na myśli przede wszystkim to, czy firma oferuje pracownikom umowę o pracę, czy na początku zatrudnienia raczej nastawiać się na umowę zlecenie? Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się również, czy nie ma problemów ze wzięciem urlopu wypoczynkowego w dogodnym dla nas terminie? Jakbyś mógł, to opisz proszę na podstawie swoich doświadczeń, jak to wygląda.

@Czesław

Firma jest zajefajna, z urlopem nie ma problemu, umowa o pracę, fajna atmosfera, zarobki na europejskim poziomie

po

dyzma na dyźmie i dyzmą pogania

dhfgtf
@po

Kto został prezesem?

Szafasz
@dhfgtf

Ksiądz

@Szafasz

I te komentarze powyżej, i ten Twój mają nie mają nic wspólnego z głównym tematem obecnego wątku, tj. z wyrażaniem opinii o ogólnych warunkach, a także o specyfice pracy w Cukrach Nyskich Spółdzielni Pracy. Wypadłoby zatem, żebyście przestali dyskutować o tamtych kwestiach, a skupili się na tym, o czym wspomniałam. A Ty sam czym dokładnie się zajmujesz w strukturach tego przedsiębiorstwa?

widz
@Emilia

Emilio, jeżeli jesteś moderatorem, to powinnaś dopilnować, aby wszystkie wątki związane z hejtem były od razu kasowane. Ten portal pozwala wylewać pomyje na ludzi, a to wiąże się z obecnie piętnowaną falą języka nienawiści. Chcę wierzyć, że po przeczytaniu tego postu, będziesz miała dużo pracy przy porządkowaniu tego wątku.

Pi
@po

Powiedzcie po co na zebraniu z zarządem Boguska się odzywała, przecież to ona sprowadziła nam tamten zarząd, pryncypał Piotr powinien także wsiąść odpowiedzialność za szkody,jaki z niego kierownik, był szoferem starszej i już panu dziękujemy.Krzysztof na szefa sprzedaży i będzie ok.

Benek
@Pi

Wiadomo że Krzysztof ma wiedzę i doświadczenie więc on powinien się zająć sprzedażą. Nie przyniósł by wstydu, bo teraz żenada...

@Benek

Krzysztof na szefa sprzedaży i będzie ok

olo
@Pi

Może nowy Zarząd w końcu doceni Krzyśka,a pryncypała Piotrka zatrudni jako szofera dla Beti :) Boguśka myślała że znowu się wylansuje na zebraniu,ale my wiemy swoje.

bolo
@olo

krzyśka już zarząd dawno docenił i to za to że jest szoferem

Xxx
@olo

Piotrek trzymaj się i bardzo uważaj na swoje koleżanki z działu.

@olo

Beti szofera he he a na nogach a Bogusia do zbytu miech sie wykaże jak pokrzyczy na hurtownikow to moze towar będą brać bo to jest jej sposob mnsciwosc Bo tak naprwde to 2 majstrow na hali nie potrzeba czy dalej tego nilt nikt widzi. Jeden nie ma co robić mam nadzieje ze zarzad sie tej sprawie przeglądnie

Sikorka

Kiedy będzie nowy prezes?

Jedynka
@Sikorka

Jest już?

@Jedynka

Naprawdę nie powinniście zastanawiać się nad tymi kwestiami właśnie na forum. O takich rzeczach warto jest bowiem rozmawiać w sposób bezpośredni - twarzą w twarz. Natomiast celem tego wątku jest dyskusja na temat specyfiki oraz warunków pracy w Cukrach Nyskich Spółdzielni Pracy. Dlatego powiedz, czy oprócz pensji podstawowej dostajecie jakieś dodatki do niej?

Pieniądze
@Emilia

O pensjach tym bardziej nie rozmawia się na forum

Zorientowany
@Emilia

Wybór prezesa w tak małej firmie jak Cukry jest bardzo ważny dla każdego pracownika. Ta firma była od lat i nadal jest ręcznie sterowana i właściwie od prezesa wszystko zależy. Rada to przeważnie marionetki. Dlatego droga Emilio zupełnie nie masz racji.

Cukier
@Zorientowany

Ważne, że dyzmy już tam nie będzie.

Obiektywny
@Zorientowany

Radni bezradni i bez jakiegokolwiek pojęcia fachowego co to jest Rada Nadzorcza i jakie kompetencje ustawowe i statutowe ma ten organ w Spółdzielni. Ta ich nieświadomość i ogłupienie żądzą władzy doprowadzają do tego, że nadchodzi czas naszego końca bo "ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI I WRONY". Zarząd ??? -- Jaki to jest teraz zarząd??? Prezes? - w jaki sposób został wybrany??? I kogoż to wybrali ci radni bezradni ??? Jedna wielka żenada. Żeby zarządzać zakładem pracy - Spółdzielnią Pracy to trzeba mieć pojęcie o tej specyfice w tym zakresie. Otwórzcie w końcu oczy szeroko !!!! Nie dajmy się ograbić cwaniakom !!!

@Pieniądze

Owszem, rozmawia się. Możesz spokojnie opowiedzieć Nam, na jakim mniej więcej poziomie są zarobki, które uzyskują pracownicy Cukrów Nyskich Spółdzielni Pracy. Jestem przekonana, że są osoby zainteresowane tą kwestią, a zatem tym bardziej Cię do tego namawiam. Jak już opiszesz na ten aspekt, to mógłbyś przejść do benefitów. Macie do nich dostęp?

dyzma
@Obiektywny

niestety zły wybór , z tej mąki chleba nie będzie" zobaczycie ,wszystko leci na łeb ...

ewangelista
@dyzma

Nie bądź wyrywny. "Zaprawdę powiadam wam po owocach ich poznacie ich". Poczekaj na wyniki

ryś

rada i zarząd już knują zemstę

koleś

dyzma nie wpadnij w samozachwyt bo będziemy się musieli do ciebie modlić

gołąb
@koleś

Dyzma następny osioł cwaniak wiedział jak kręcić lody cwaniak nad cwaniaki

@koleś

Zarówno wiele innych komentarzy na tym wątku, jak i ten Twój w znacznym stopniu odbiegają od tego, czego właściwie powinny dotyczyć. Chciałabym Cię zatem prosić, abyś pozostawił już powyższe kwestie i skupił się na opisaniu Nam, chociaż częściowo, warunków zatrudnienia w Cukrach Nyskich Spółdzielni Pracy. Czy okazji zbliżających się Świąt pracodawca ten zdecydował się dać Wam jakieś podwyżki?

MOL

Po co nam Prezes z zewnątrz?Już pani z Prudnika pokazała na co ją stać,żmija,ale to nir ona jest winna tej sytuacji i atmosfery lecz pani Bogusia.sciągnęła nam babcię a teraz mówi że to żenada 5 lat nic nie robić,teraz rada powinna od przewodniczącej wyciągnąć konsekwencję.Brakuje nam towaru,więc ku...rwa można dobrze rządzić,Krzysiek na kier.sprzedaży a Prudnikowi dziękujemy.

stary
@MOL

Zejdź na ziemię kosmito. Poczytaj statut spółdzielni a potem pisz te swoje wynurzenia.Zmień statut i zróbmy losowanie na prezesa wśród członków spółdzielni.Brawo TY

Poko
@stary

No same uniwerki tu piszą hm hm ha ha ha

Tak rozliczyć porzednią rade a tak napraede przewodniczącą masz racje 100%

MYK
@MOL

skąd masz taką wiedzę? to już ktoś wybrany jest? na pewno z zewnątrz?

z hali
@MOL

wybór został wykonany,ale p.o pewnie dopiero w nowym roku to oficjalnie ogłosi.Niektórzy się zdziwią

@MOL

To nie babci wina tylko tej mlodszej to ona czuła sie zagrożona i zwalniala wszystkich wyksztalconych dobrych ludzi bo jak twierdzila to tu o stolek chodzilo a nam chodzi o zaklad i o zbyt i prace dobrą i w dobrej atmosferze bo to jest nasz drugi dom wiec miech sie niektóre majstrowe opamietaja bo to nie jest prywatne ich imperium

Kultura

Właśnie maryja niech juz idzie na emeryture. Teraz tam jej pracodawca

Zuzia
@Kultura

A co ci maryja przeszkadza, zabiera ci stanowisko. Ona jest w porządku wobec pracowników. Mi ona nie przeszkadza i jak dla mnie może pracować ile chce, a jak ci nie odpowiada to się zwolnij.

Buziaczek
@Zuzia

Od kiedy jest mila?

Ktoś
@Buziaczek

Napewno milsza i wiecej znajaca sie na produkcji niż ta druga co sie tylko. Wydziera na ludzi a tak naprawde to sie na niczym nie zna.

@Buziaczek

Od zawdze

@Ktoś

Tak to prawda a co ona moźe duźym palcem w bucie poźądzić wydzierać moźe się w domu co(usunięte przez administratora) nie ma kultury za grosz chce pokazać źe wszechstronne wiedząca a tak naprawde za male ma doświadczenie nie tak jak Maryja z 30 letnim doświadczeniem

Sikorka
@Swój

Nowych trzeba w koncu. Maryji i pozostalym emerytom dziekujemy.

Referendum na prezesa
@MOL

Prudnikowa była cienka jak barszcz. Ja myślę, że spoko mogli byśmy mieć prezesa z zewnątrz z umiejętnościami i doświadczeniem. Ale wydaje mi się, że powinniśmy - my pracownicy - poznać najpierw każdego kandydata i powinniśmy zrobić referendum, które było by podstawą do wyboru na prezesa naszej spółdzielni.

Jolunia
@Referendum na prezesa

To chyba żart? To jest nierealne. Ocenia się prezesa na walnym a od zatrudniania jest rada nadzorcza.

@Sikorka

Ty teź będziesz emerytem nie musisz nikomu dziękować to trzeba sobie wypracować

Pikawa

To bylo z kpiną ale wypracujesz to sobie kiedy ktoś z aluzja i ironia pisze

Pikawa

P.S odejdę z godnością a nie bede robić cyrkow, że w podeszlym wieku cos mozna zrobic.

gołąb
@Pikawa

Jesteś głupia jak cep lubisz mieszać między ludzmi ale tak naprawde to pracownicy cię nie nawidzą jesteś zero piszesz tu aby się wyładować rąbni sobie baranka w mur ulży ci lecz się

Mirek
@gołąb

Żółć, zero dno totalne jeśli chodzi o kulturę.

@Mirek

Ale cię pobodło co ha ha ha

Mirula
@Swój

Nie, na chłodno

mars

emerytka prace ma do śmierci za agitację na hali

Iksa
@mars

Patrzy tylko w swój interes, a nie naszego drugiego domu.

Emeryci
@mars

Emeryci

Zdegustowani

Rozliczamy wszystkich bez wyjatku od swojskiego duetu z.r i m.d do obcnych bez wyjątków.

monia

teraz jest oszustka i jest najlepiej

Pensjonariuszka

sanatorium? Znowu?

Ojej

Po twojej wypowiedzi tak. Czyli to prawda :(

Erno
@Ojej

No i wszystko na ten temat i więcej nie pisz głupot nie masz roboty dołożyć jak się nudzisz

Kaska
@Erno

Twój poziom braku zrozumienia tekstu czytanego jest porażający.

@Kaska

Powyższe komentarze w znacznym stopniu odbiegają od głównego tematu tego wątku - w tym ten Twój. Skoro jesteś pracownikiem Cukrów Nyskich Spółdzielni Pracy, to powinnaś przecież skupiać się przekazywaniu Nam wiedzy, dotyczącej warunków pracy w tym miejscu. Czy Twoim zdaniem poziom zarobków w ostatnim czasie uległ zmianie na lepsze?

Kaska

Przynajmniej kultura osobistą mam, ty za to ani intelektu ani kultury.

zadowolona

Ktoś wie co to jest "PERES"? Jak można aplikować na stanowisko Peresa w waszej spółdzielni? Jestem osoba o wysokich kwalifikacjach i międzynarodowym doświadczeniu. Jestem przekonany, że byłbym w stanie przyczynić się do rozwoju waszej firmy. Nie mogę "przebić" się przez wasz Zarząd i przedstawić strategie rozwoju. Proszę o pomoc. Może jeszcze jest czas.

Stara
@zadowolona

Już za późno, decyzja została podjęta choć na ogłoszenie trzeba będzie poczekać. Rada musi zachować pozory.

pogratulowac inteligencji
@zadowolona

Wypatrzył byś zapewne wszelkie "niedogodności tekstu" zupełnie nie rozumiejąc ducha wypowiedzi. - Jesteś mistrzem !!!! Gratulujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"