Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Emilia

@Przyadek, co dokładnie masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? @Beatka, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy Cukry Nyskie? @Produkcyjny, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie chciałeś nam przekazać? Każda merytoryczna opinia jest na tym forum istotna, pod warunkiem, że wszyscy użytkownicy mogą zrozumieć przekaz jaki za sobą niesie.

Beatka
@Emilia

Emilko, czytaj ze zrozumieniem.chyba, ze to Beata albo Panie, z dużej litery, bo chyba Was nie .... dajcie spokój, czego chcecie??

Stary

Czy to prawda że końcem czerwca macie walne zgromadzenie

Hkkk
@Stary

TAK

Milka
@Stary

Tak jeszcze miesiąc męki, ale wytrzymamy! Nowy zarząd bedzie i w końcu ruszy sprzedaż

@Milka

A widzisz jakiś konkretnych kandydatów do nowego zarządu. ? Może ty , to zakład od razu padnie. Każdy tylko mądrkuje i narzeka, idź do rady i pokaż co potrafisz

Kasiuleńka

Moze byc tylko lepiej ale nie z tym zarzadem

Józek
@Kasiuleńka

miało być tak wspaniale po amerykańsku i co z tego wyszło gów,,o że lecimy na łeb na szyje HA HA HA

jojo

byle nie BEATKO

Emilia

@Przypadek, czy mógłbyś wyjaśnić czego dotyczy Twoja opinia? Jesteś pracownikiem firmy Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy? A może Twoja współpraca z tą firmą dobiegła końca? Posiadasz informacje na temat warunków finansowych w firmie? @Józek, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy i dotyczy ona aktualnej sytuacji w Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy?

Produkcyjny

Duet się uaktywnił????

Kaśka
@Produkcyjny

Dokładnie, zaraz posuwają wpisy. Nie ma roboty, to siedzą na goworku i usuwają albo same piszą. Żenada

Bodzio
@Emilia

Beatka, daj sobie spokój, zajmij się tym za co bierzesz uposażenie, a nie śledzenie wpisów i doszukiwanie się czegokolwiek. Wpisy są zawsze niejednoznaczne i nikogo za nie do sądu nie podasz, miej odwagę i podpisuj się przynajmniej swoim imieniem

Przyadek
@Emilia

Droga Emilio,czytaj ze zrozumieniem. A jak nie rozumiesz czego dotyczą wpisy to pomyśl o powrocie do ław szkolnych.

Xyz

Ogólnie jest taka linia obrony. Czymś musi sie ktoś bronic slaba sprzedaza.

Cukry

Wracajcie do nas plissss

Barb
@Cukry

Wrócę

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
oko

członkowie oceniają tak jak im każe wszystkowiedząca guru

Przypadek

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki/a raczej stworzonego przez duey bagna/.

pech

współczuję sprzedaż robiła z buta, to zarządzać będzie z buta to nie będzie dobra zmiana

baca

bacha ma obiecany stołek w zarządzie i idzie po trupach do celu

Jolunia
@baca

Tak samo jak nasz ukochany zarząd

bacha

dyrektorka robi zakładowi krecią robotę w rynku uważajcie na nią

Aaa
@bacha

Zarząd nie ma pomysłu i pikujemy w dół aaaaaaaaaaaaa bum

Ah

Tak będziemy czytać dzięki

Aaaaaaa

Aleś Ty pusta piszesz takie bzdury

Ok

Hej, a może to ty polecisz po rozum do głowy .

W2

po co Pani Przewodnicząca ich wykluczała? jak tytaj wrócą to się jej za to odwdzięczą

Waf

Ludzie co się dzieje u was że tak ceny na wasze produkty coraz niższe?

her
@Waf

to nie zastanawiaj się tylko kupuj

tytejszy

spółdzielca ma prawa i obowiązki, tym co się boją urny nie wypłacać dywidendy

lolo
@tytejszy

Oczywiście, że spółdzielca ma prawa i obowiązki, obowiązki wykonujemy od lat, a prawo mamy do informacji i rozmów na temat spółdzielni bo to dla nas ważne, a nie traktowania nas jak dzieci i wywieszania wszystkiego na tablicy ogłoszeń. Skoro jesteśmy właścicielami i wiemy że spółdzielnia jest naszą wspólną własnością to rozmawiajmy jak partnerzy.

fifi

ooj!!!!!!!!.zapomniała Bozia o Tobie .....nawet ortografii się nie nauczyłeś....

pkp

ty już masz papkę z mózgu....tylko współczuć

Barb

Jednym dała mózg, by popełniać błędy. Pytanie, czy celowo.? Gratuluję Ci wypowiedzi. Bardzo trafna i mam nadzieję, że gramatyka i interpunkcja się zgadza.

wilk

dobrze bo gubią narzędzia i śruby

@wilk

aha to rozumiem że specjaliści są od liczenia narzędzi,bo mechanicy nie umią liczyć

evik

Rozejżyj się wokół,wszędzie jest podobnie a na przedemeryturę kwalifikuje się połowa wszystkich.

sonia

dwóch specjalistów nadzoruje 14 mechaników- to się nazywa prężny rozwój firmy.

wołający na puszczy
@sonia

a jak według ciebie powinien wygadać rozwój. czy chcemy i możemy zwalniać Członków?

sonia

Dla mnie rozwój, to wzrost produkcji, zatrudnienia, inwestycje, a co za tym idzie zwiększenie standardu życia pracowników poprzez wzrost dochodów. Masz rację pisząc że się pomyliłeś bo ty zatrzymałeś się na tym co było 10 lat temu. Jesteś cofnięty w czasie.

bis

Pamiętaj premia jest uznaniowa nie stała mogą dać i nie muszą nie wiem że ty o tym nie wiesz dziwne

fnud

Raz nazywasz się Beatka innym razem Kazik weź się zdecyduj i przestań podpuszczć innych.V kolumna

@fnud

rynkowo przykro, bardzo przykro. tracimy, ubywa nas, nie ma handlowców???

Kier
@ja

Doslownie kilku zostało

Mocher

Pomyśl nad swoim rozwojem umysłowym, ale może być za późno

Rr

Skąd ten pomysł z Bogusiem?

Yyyy
@Rr

Przyjdzie, przyjdzie, szykujcie pokoik, zdałby się nowy prysznic, asystentka, lokaj, kierowca i najnowszej wersji samochód....najlepiej Leksus, a i śniadanie do łóżka, bo się będzie musiał urobić po pachy. Byleby panienki wyprowadził za bramę to może przeżyjecie....

lolek
@Rr

I bardzo dobrze jezeli nam sie to bedzie opłacało nic już nie mamy do stracenia a możemy zyskać to jak najbardziej nawet ten pokoik może sobie wziąść ja jestem za

bolo
@lolek

bezszyjna umie liczyć zyski to policzy te srebniki

@lolek

Tylko przyg.....pytanie są na tak

witia
@bolo

Członkowie też umią liczyć zyski to rozliczą radę i zarząd

loli

Nawet w dziecięcych portkach są kieszenie i można wsadzić tam kamyki albo cóś a im nie dali.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"