Dagny Sp. z o.o.

Nysa

Opinie o Dagny Sp. z o.o.

nysanin 2014-05-30 18:54
Czy ta firma jeszcze istnieje? Kilak lat temu mieli się rozbudowywać, przyjmować nowych pracowników a teraz cisza. Strona internetowa też ostatnio aktualizowana w 2011 ?
Masakra 2017-03-01 14:43
Najgorsza legalna firma w jakiej można pracować zarobki lipa a majstrowa jak by w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] krzyczy i pogania zdarza się że lecą wyzwiska kultura pracy poniżej zera !! Zwłaszcza za takie pieniądze !!
Masakra 2017-03-01 14:46
marysiaq 2017-03-17 19:09
niestety nie polecam tego zakładu pracy
dno!DNO!DNO!
tom 2017-04-26 16:21
nagorsza firma jaka moze byc ludzi traktuje sie jak tania sila robocza .Pracownicy sa ponizani przez innych pracownikow
gość. 2017-05-11 15:00
Pracuję w tej firmie od początku jej działalności , problemy mają tylko nieroby i cwaniaki co nigdy nigdzie nie pracowali ,pracuje tu dużo osób z pokażnym stażem jakoś nie mają problemów z pracą .Żeby zarobić trzeba coś umieć ,albo wykazać chęci do nauki .Szczególnie ostatnimi czasy przychodzą ludzie kompletnie nie szanujący pracę i od początku roszczeniowi. A jeżeli chodzi o dozór ( majstrowa) to wymagająca i wyjątkowo kompetentna osoba z długoletnim stażem .I nie jestem nieobiektywny wiem co piszę pracowałem w wielu firmach i coś nie coś mogę powiedzieć .
kivi 2017-05-12 19:24
Chamstwo pracowników , którym się wydaje, że niema ludzi niezastąpionych , przełożeni już dawno powinni wyprowadzić ich z błędnego myślenia. Zwłaszcza tych, którzy pracują od początku działalności firmy(tjp). Nie zdają sobie sprawy z odpowiedzialności cywilnprawnej......... tu nie wystarczy lizanie tyłka majstrowej.
babcia6875 2017-05-13 10:33
pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. Praca jak każda inna. Kto chce pracować ten pracuje, kto nie- ten nie. Jesli ktoś szuka problemów to zawsze je znajdzie. Co do majstrowej to była fajna kobitka.
P.S. Nie trzeba było lizac tyłka majstrowej-jedynie co tam można lizać to pyszne lizaki i krówki ciągutki.
apollo 2017-05-19 17:37
To widac ze dawno ktos pracowal bo krowek juz dawno sie nierobi praca nie taka jak inna za marna pensje trzeba popierniczac jak mrowki a apropo majstrowej to chyba nie ta sama.Zaklad pracy dno.
Zostaw swoją opinię o Dagny Sp. z o.o. - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagny Sp. z o.o.