Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

LO Nowy wpis

Dużo tych mechaników tu potrzeba? widzę po komentarzach ze już wcześniej wystawiona była oferta, a teraz widzę kolejna sprzed dwóch dni. Powiedzcie mi Panowie czy w miarę na spokojnie się robi? piszą o jakimś zorientowaniu na czas i sukces a ja liczę na to ze nikt mnie gonić nie będzie

Nowy wpis

@LO

Szanowny LO, zachęcamy do przesłania swojego CV i kontakt z naszym działem HR: i.slonska@cukrynyskie.com.pl, odpowiemy na wszelkie wątpliwości :)

XX Nowy wpis

Czy na stanowisku mechanika zmianowego możliwy byłby awans? czytam właśnie te dostępna ofertę i jest w niej wskazana możliwość na rozwój zawodowy. Ciekawi mnie jego ewentualny zakres oraz ocena z warunków pracy.

Pracodawca Nowy wpis
@XX

Dzień dobry, tak, jest możliwy. W celu uzyskania szczegółów oferty prosimy o wiadomość na adres: i.slonska@cukrynyskie.com.pl. Pozdrawiamy serdecznie!

OP

Odnośnie tych aktualnych ofert czy ta dla magazyniera faktycznie jeszcze jest dostępna? po prostu widzę przy niej datę grudniową, a marzec nam się zbliża. Tak długo ktoś jest poszukiwany czy może to stale nabory? napisane jest wprost – wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań. Czyli co konkretnie się robi i jak jest za to teraz płacone?

@OP

Dzień dobry, oferta dot. magazyniera jest już niestety nieaktualna, przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Miłego dnia!

Czy można liczyć w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" na prywatną opiekę medyczną?

Tak : )

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Maria

Czy na rekrutacji można spodziewać się zadania rekrutacyjnego czy testów? Chodzi mi o rekrutację na posadę Specjalista/ka ds. zaopatrzenia W wymaganiach chcą od kandydata znajomości IFS , BRC, ISO 22000. No i czy to sprawdzają właśnie na rekrutacji w jakiś sposób?

@Maria

Dzień dobry, właśnie zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko, ale zawsze warto wysłać CV i przyjść na rozmowę, podczas której możemy porozmawiać o wiedzy, kompetencjach czy oczekiwaniach Kandydata wobec nas :) Pozdrawiamy!

Maria
@Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Aha, to szkoda. A jak wyśle się cv mimo, że nie ma już rekrutacji, to ono wpada do wielkiej bazy cv? I jest ta rozmowa od razu po wysłaniu cv czy dopiero jak będzie kolejny wakat?

@Maria

Dzień dobry, W uzyskaniu szczegółów proszę o wiadomość do naszych kadr: i.slonska@cukrynyskie.com.pl. Pozdrawiamy!

Malbork

Widziałem wasze ciasteczka we wroclawiu wafle chrups. Bardzo mi smakowały. Jestem z Malborka. Gdzie mogę je kupić? Bylem w wielu marketach oraz sklepach prywatnych. Nigdzie nie ma waszych produktów. Cxy wy tylko sprzedajecie wasze produkty tylko na południu Polski? Albo podajcie mi miejsca gdzie mogę je kupić?

Jak wygląda ścieżka kariery w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kobiety mają otwartą ścieżkę kariery, muszą tez być otwarte.

Luck

Cześć pojawiło się ogłoszenie na PH z tej firmy ktoś coś więcej może powiedzieć. Dzięki za dobre chęci

As

Witam, Może ktoś coś powiedzieć o pracy PH ? Kasa , auto, plany, atmosfera ? Dziękuje

Jolanta
@As

A masz ogólnie jakieś doświadczenie jako PH?

As
@Jolanta

Tak, ponad 5 lat w korpo.

ups

Jakiś czas temu opracowywałem i wprowadzałem nową strategię w firmie w przemyśle agro - automotive. Dzisiaj jest to licząca się firma na świecie. W tym czasie zostałem poproszony o panie z Waszej firmy o poprowadzenie i rozwój eksportu. Byłem skłonny to zrobić i widziałem potężne możliwości. Jednak te panie [były dwie rozmawiające i prowadzące negocjacje] były jakby oberwane od świata, od rynku i jego walorów. Minęło kilka lat i spoglądając na forum wydaje się, że tych pań już u Was nie ma, jednak problemy pozostały te same i nadal nierozwiązane. Potrzebujecie kogoś, kto Waszą firmę poprowadzi, ale kogoś, kto zna rynek i prawidła nim rządzące. Układanie wiecznie firmy nie otwierając się na specjalistów zatrzymuje Was - tak jak teraz. To nie od razu, ja sądzę, że 3-5 lat pozwoli Wam na osiągnięcie dużej stabilności i przynajmniej dwukrotne zwiększenie wpływów. Z ciekawości będę obserwował forum i zobaczę jak polska firma sobie radzi, jak dzisiaj wygląda to w spółdzielniach - perełkach naszego przemysłu.

rn
@ups

Poprosimy o jakieś namiary ?

Spółdzielca
@rn

A to niema już komu zarządzać firmą z pośród pracowników CN?Potrzebny jest ktoś obcy który poprowadzi Nas jak krowę na rowie,pokaże slupki i wykresy,kupi lody i pączki i wydoi kasę!

@rn

0800 346 2341

Postronny
@Spółdzielca

A kto pośród pracowników CN zdobył doświadczenie w eksporcie, zna specyfikę rynków i wie co zrobić żeby rozwinąć eksport? Jeśli ktoś taki jest to dlaczego tego nie robi?

Aneta
@Postronny

A co to ma do pracy tam ze takie plany tutaj snujecie?

Zainteresowana konwersacją

Dorota nie szukaj problemów, weź się do pracy. Pokaż trochę godności i nie czepiaj się ludzi odwracając uwagę od swojej osoby. Tutaj byłoby o czym pisać.

Wika

Witam, czy są obecnie przyjecia do pracy? I czy potrzebna jest książeczka sanepidowska?

@Wika

Odpuść, chyba że chcesz grać w filmie Barei hahaha

Co wchodzi w socjal Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Paczka ciastek.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Xxx

O czym ty piszesz coś ci się pomieszało pandemia szaleje wszystko pozamykane A Ty się chcesz bawić gdzie

Tomasz

Swego czasu była firma, która była zainteresowana inwestycją w CN, z zachowaniem stanu zatrudnienia, ochroną socjalną itd., ale panie prezeski nie dopuściły nawet do rozmów, dla nich najważniejsze było "trwanie" szczególnie dla pani prezes, aby dotrwać do emerytury. Każdy kto chciał zrobić coś ponad był usuwany. Ilu było dyrektorów w czasie ich kadencji? Nikt się nad tym nie zastanawiał? Wszyscy byli źli?, nie nadawali się? Prezesów też zmieniacie jak rękawiczki. Sprzątaczka (członek spółdzielni) ma u was więcej do powiedzenia niż specjalista, nie będący członkiem spółdzielni. Zostajecie członkami spółdzielni de facto jej właścielami i w głowach wam się przewraca, dlaczego? bo statut jest tak skonstruowany, że praktycznie nie ma możliwości zwolnić takiego człowieka. Każdy z was wie najlepiej co i jak, ale jak przyjdzie co do czego to umywacie ręce i tak wkoło Macieju od lat u was w Cukrach. 1/5 to należałoby zwolnić to raz, po co wam w firmie związki zawodowe jak firma jest wasza? mają bronić pracownika de facto właściciela przed innym właścicielem? Takie kuriozum to tylko tu, a żeby było mało to tych związków macie chyba 2. Śmiech na sali

Czy spółdzielnia jest otwarta na emerytów ?

Zbigniew

O czym Ty teraz piszesz bo nie bardzo rozumiem co masz teraz na myśli? Będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz co dokładnie miałeś na myśli? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Jakie macie pewne szkolenia oprócz bhp?

Wice

A czy ktoś może mi powiedzieć czy wydatki na marketing ktoś liczył za tamtego zarządu?

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje, czas nie jest sprzyjający dlatego pytam.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"