Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Vela

Przykre jest to, że nie ma rzetelnej informacji. Tylko jakieś półprawdy i kłamstwa ze strony obecnie nam panujących i ich wysłanników. Ktoś coś ze będzie, ktoś coś ze nie zabiorą itd., a jak będzie w grudniu znowu się dowiemy po zakończeniu roku. Obawiam się że znowu będzie wielkie rozczarowanie. A winnych będzie sporo a to koronawirus a to poprzednicy a to jeszcze ktoś inny. Trzeba pamiętać że obwinianie wszystkich i wszystko można robić na początku objęcia rzadow, a nie po 2 latach. Jakie to słabe z ich strony. Szkoda.

filozof

tak długo,dopóki nie członkowie spółdzielni będą w związkach zawodowych i oni będą w naszej sprawie głosem doradczym lub nawet będą podejmować decyzje w sprawach dotyczących tylko SPÓŁDZIELNI,ale cóż taki mamy ZARZĄD i spółdzielców którzy się na to godzą!!!!

mania

LAIKÓW DWÓCH I RADA ZAGŁADA a gdzie są właściciele?

Cukry Nyskie

Nie, Dalej ktoś próbuje dzielić na tamtych i tych. Tylko pamietaj, że tęsknimy za dywidenda. Teraz to ja mamy tylko na słupkach a nie w portfelach. Podwyżki też były co roku i każdy dostawał. A najkrócej stażu pracy ma Pan Prezes a dostał najwyższą w historii ponad 70 lat istnienia cukrów podwyżkę. Chwala się słupkami i wyimaginowanymi pieniędzmi. Tylko jak długo to potrwa.

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

olo

Wydaje mi się że to(usunięte przez administratora) ma dobrych prezesów,gdzie są związki?ale zresztą jakie związki,my związków nie mamy,mamy grubego ,który w naszej spółdzielni robotą się nie skalał.Oświadczamy Zarządowi że my tego tak nie zostawimy!!!!tego już za wiele.Przewodniczącego też można zmienić.

Klient

Gdzie można kupić wasze nowe wyroby? Dużo się słyszało od znajomych o nadziewanych kruchych ciasteczkach? Gdzie one są dostępne w jakich sklepach?

Nowości
@Klient

Ja tez ich szukałem i nigdzie nie znalazłem wyszły już na rynek? W sklepach nie widzę!

klient

przecież jest "mocna" PARKA i grupa handlowców? to gdzie są wyniki?

Pracownica

Było w firmie kilku rozsądnych i ogarniętych, ale poprzedni zarzond z paniami wymiótł ich jak pamietam za pierwszego durektora którego przyjely zyski były, byly podwyzki i premie, ale chlopa wykonczuły

Ww

O Boze Boze nic wam sie nie pidoba tylko narzekacie wstydu nie macie tylko zmian chcecie nie podoba sie zwolni sie masakra

Mmm
@Ww

Dokładnie

Że co....

Tak Was "czytam" i myślę,że nie Wiecie o czym piszecie. Nic Wam nie pasuje - dostaliśmy podwyżkę i to względem największego stażu - nie małą. Nie przypominam sobie by Ktoś z nas przez ten rok "przymierał głodem " Nie pasuje Jednej czy Drugiej kawa, herbata, pączki itd.... to nie bierz !! miej na tyle odwagi cywilnej i nie wyciągają po to ręki a 90 % osób co głośno krzyczy na hali nie ma z tym problemu. A z tego co widzę to nawet zdarza się uzupełniać " cukrowskim" zapasy domowe. Może i nie wszystko mi się podoba co robi Zarząd, ale Oni przepracowali dopiero rok, dla mnie to za mało by oceniać Ich w ten sposób. A Ci którzy, chcą nowy Zarząd? - proszę bardzo - startujcie na ich stołki a po roku Ci sami ludzie co Was wybiorą znów będą krzyczeć " Już ich nie chcemy " A tak już na koniec, w tym momencie kiedy boimy się o przyszłość nie tylko naszą jako "Cukrów " ale całej ludzkości, nie czas i pora warczeć na siebie. Zdrowia wszystkim nam życzę.

olo
@Że co....

nie sil się!!

że pstro....

co ty "że co" wiesz o kondycji firmy, zadałeś kiedykolwiek jakieś mądre pytanie o stan faktyczny??? klaskać pewnie tylko potrafisz, albo masz już emeryturę i nie obchodzi cię przyszłość....

Zła

Rada do odwołania, wybieramy nową radę a potem nowy zarząd, skoro mam pracować bez zysków,to lepiej siedzieć w domu,panu z Wrocławia, dziękujemy.

Zawiedzeni
@Zła

Tyle nam Rada obiecywała tyle nam Zarząd obiecywał. Takie piękne wykresiki pokazywali przez calutki rok. A teraz mówią że nic nie ma. Zawiedliśmy się bardzo. A tak wiele w nich pokładaliśmy nadzieję. Nie wierzymy już im! o nie już nie!

właściciel
@Zła

przecież nie ma za co mu dziękować!!!

No nie ma zrozum to! Czas na radykalne zmiany! Już nas kawa i pączkami nie omamicie. W tym zakładzie jeszcze istnieje organ Rady Nadzorczej? Czy już tylko teoretycznie na papierze?

Yyyyyy

A co chcesz zmienic

Jaki jest wkład kierownictwa Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Lolita

Atmosferę wśród pracowników mamy bardzo dobrą,kadra stara się i nam dogadza,to lody ,truskawki,cukierki i pączki na funduje.Która firma dba tak o załogę?Szkoda tylko że zysku tyle co w pysku!!!!

Jolka

Szef produkcji rozwala wszystko, atmosferę i resztę

Kora

Ktoś jeszcze w to wierzy? Podziwiam ludzi za bardzo wielka wiarę. Wszystko było, ale nic nie ma. Zebranie w skrócie.

Hahaha

Prawdziwa z ciebie tragedia Tak kłamać Wstyd

Terra

Gorsze jest to że my naprawdę już czekamy bardzo długo na podwyzke. Jeszcze obecny zarząd od 1,5 roku nam nic nie dal( pomijam paczki kawę i cukierki, ale to i tak kupują za cukrowskie pieniadze) Za to członkowie rady dostali wysokopolacane posady a wzmianki dali zarządowi wielką podwyzke. A my nic to okropne i niesprawiedliwe. Czy te słupki i wykresy mogą klamac. Chyba tak ... Do tego dochodzą inne wielkie problemy. Wzamian słyszymy tylko będzie dobrze za niedługo bedzie. 1,5 roku i nic.

Pitagoras
@Terra

Kłamiesz matematyka nie kłamie 2+2*2= ?

Terra
@Pitagoras

Równa się 6 A co z tym jest nieprawda co tutaj zostało napisane? Panie z rady dostały posady w biurach, panowie awanse, zarząd podwyżkę a my nic! Niesprawiedliwe. Teraz nas mamią że dadzą pewnie jakieś grosze. A zawsze tak było czy to pracownik na hali czy biurowy czy prezesi po równo dostawał każdy. Wobec powyższego powinna być taka sama podwyżka dla każdego. 1,5 roku i nic

Skandal

Co ta rada wyprawia!!! Skandal a my biedni dalej na hali! Skandal!!! Co na to związki zawodowe????

Lidia

Co takiego dzieje się w Cukry Nyskie? Przybliżycie niewtajemniczonym? Mam nadzieję na odpowiedzi.

Kolorowe

Coś ciche w temacie reklamy,mamy nadzieję że już nie pracuje w firmie,o to wstyd dla naszego zakładu,

@Kolorowe

Pracuje i ma się bardzo doby

Wuj

Ale firma już nie

Ty

Tacy ludzie są bezparfonowi, ale do czasu.

Słupek i wykres

Serio?? znowu cenzura, a miło być inaczej ...

Drodzy Wszechwiedzący. W końcu ktoś się obudził ze słodkiego snu. Może reszta też się otrzepie. Czy naprawdę odpowiada ludziom mydlenie oczu, jakie słupki, jakie zyski jakbysmy wyszli na prosta to by sie polepszylo wszystkim po rowno a tak macie (usunięte przez administratora) smietane pija dyrektory i reklamowa od siedmiu bolesci . Gora wypuscila pieski po dzialach i weszy co kto. Pani reklama z cycem biega po całej firmie i zbiera informacje i ploty i taka pożyje na cudzej ślepocie . Gdzie premia za te zyski. Sami sobie jestescie winni a Ryśka zostawcie w spokoju bo on przynajmniej pepla ale prawde moze gadula ale nie klamca.........

gawel
@Paweł

jak nie kłamca,(usunięte przez administratora)i do tego pilnuje tylko swoich korzyści(usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Hertka

Króciutko bardzo. Tylko nie możesz mieć własnego zdania oraz obowiązkowo MUSISZ PODKREŚLAM BO TO BARDZO WAŻNE MUSISZ klasakac do słupka i wykresu zarządu. To praca już na ciebie czeka, jak spełniasz te kryteria.

Cny

To za takie szukcesy to chcemy dużego karpika na święta a nie płotki. Natomiast od nowego roku podwyżki Związkowcy zrozumieli do dzieła.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"